Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

γεια σας χαμενες φιλεναδιτσες!!! τι κανετε?

εμεις μια χαρα ειμαστε, η μπεμπα τρεχει κ εγω απο πισω της!!! πλακα εχει!!!

λενακι μου να χαιρεσαι τον μιχαλακη σου! να ειναι γερος κ να τον καμαρωσεις γαμπρο κ μπαμπα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας χαμενες φιλεναδιτσες!!! τι κανετε?

εμεις μια χαρα ειμαστε, η μπεμπα τρεχει κ εγω απο πισω της!!! πλακα εχει!!!

λενακι μου να χαιρεσαι τον μιχαλακη σου! να ειναι γερος κ να τον καμαρωσεις γαμπρο κ μπαμπα!!!

Γειά σου Γιωτακι!

Κ μεις καλα είμαστε .ο Αλέξης λέει ένα σωρό.λογάκια κ μπούσουλαει τώρα.πια..μακάρι να περπατήσει σύντομα.ο μιχαλάκηΣ πολύ.καλα.σήμερα ευχαριστήθηκε ένα κομμάτι από την τούρτα που του έφτιαξα!:wink:

Ευχαριστώ πολύ.για τις ευχές!:wink:)

Τρέχει η.ουράνια κ δε φτάνετε Ε!χιχιχιχι


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Γιωτακι!

Κ μεις καλα είμαστε .ο Αλέξης λέει ένα σωρό.λογάκια κ μπούσουλαει τώρα.πια..μακάρι να περπατήσει σύντομα.ο μιχαλάκηΣ πολύ.καλα.σήμερα ευχαριστήθηκε ένα κομμάτι από την τούρτα που του έφτιαξα!:wink:

Ευχαριστώ πολύ.για τις ευχές!:wink:)

Τρέχει η.ουράνια κ δε φτάνετε Ε!χιχιχιχι

τι λεει λενακι μου?

εμενα μονο "κατω" και "ατα" στρατα δηλαδη, οταν την περνω αγκαλια να την αφησω κατω να περπατησει. α λεει κ φτου απο το φτου κακα

μαμα κ μπαμπα τα ελεγε αλλα τωρα μονο οταν εχει κανα παραπονο η γκρινιτσα!

Link to comment
Share on other sites

τι λεει λενακι μου?

εμενα μονο "κατω" και "ατα" στρατα δηλαδη, οταν την περνω αγκαλια να την αφησω κατω να περπατησει. α λεει κ φτου απο το φτου κακα

μαμα κ μπαμπα τα ελεγε αλλα τωρα μονο οταν εχει κανα παραπονο η γκρινιτσα!

Πολα γιωτακι! Λέει κοτατα που σημαίνει σοκολάτα..παπουτα παπούτσια..ατά ατά όταν του λέω πάμε βόλτα..γκοοο το γκολ όταν παίζει με τη.μπάλα..κικι είναι ο Μίκυ..μπηλο μπηλο μπηλο λέει συνεχόμενα το μήλο ..δε μου ρχεται κάτι αλο..αα κ γιαγιά ..το όνομα Ιωάννα τη κοπέλα του αδερφόΣ κου κάπως το λέει κ αυτό..επίσης είναι πολύ μαμοθρευτο ο σκατουλης μου κ όπου σταθεί κ όπου βρεθεί μαμά κ μαμά..σε οποία κορνίζα με.βλέπει λέει μαμά κ γεμίζει το στόμα του σιρόπια χιχιχιχι πολύ μου αρέσει αυτό..

Τι ωραίο το τικερακι..πλησιάζουν τα Χριστούγεννα..γιουπιιιιι


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουουουουου να και κ εγωωωω!!! Γιωτακι μου σε αφήσαμε Μονή ε; Βουλευτή κανε με το φεις γι αυτό. Εγω συνήθως μπαίνω απο κινητό κ μου είναι πιο εύκολο εκεί! Τι κάνετε;;; Εμείς ξεκινήσαμε να περπαταμεεεεε!!!!!:P:p


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας χαμενες φιλεναδιτσες!!! τι κανετε?

εμεις μια χαρα ειμαστε, η μπεμπα τρεχει κ εγω απο πισω της!!! πλακα εχει!!!

λενακι μου να χαιρεσαι τον μιχαλακη σου! να ειναι γερος κ να τον καμαρωσεις γαμπρο κ μπαμπα!!!

Γιωτακι τρεχαλα τώρα ε;;; Χεχεχε!!!! Εντομεταξυ δεν πρέπει να έχουμε δει φωτο σας ε;


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουουουουου να και κ εγωωωω!!! Γιωτακι μου σε αφήσαμε Μονή ε; Βουλευτή κανε με το φεις γι αυτό. Εγω συνήθως μπαίνω απο κινητό κ μου είναι πιο εύκολο εκεί! Τι κάνετε;;; Εμείς ξεκινήσαμε να περπαταμεεεεε!!!!!:P:p

Γειά σου ρε βουλευτή χαχαχαχαχαχαχαχα έχω λιώσειιιιιι ...


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολα γιωτακι! Λέει κοτατα που σημαίνει σοκολάτα..παπουτα παπούτσια..ατά ατά όταν του λέω πάμε βόλτα..γκοοο το γκολ όταν παίζει με τη.μπάλα..κικι είναι ο Μίκυ..μπηλο μπηλο μπηλο λέει συνεχόμενα το μήλο ..δε μου ρχεται κάτι αλο..αα κ γιαγιά ..το όνομα Ιωάννα τη κοπέλα του αδερφόΣ κου κάπως το λέει κ αυτό..επίσης είναι πολύ μαμοθρευτο ο σκατουλης μου κ όπου σταθεί κ όπου βρεθεί μαμά κ μαμά..σε οποία κορνίζα με.βλέπει λέει μαμά κ γεμίζει το στόμα του σιρόπια χιχιχιχι πολύ μου αρέσει αυτό..

Τι ωραίο το τικερακι..πλησιάζουν τα Χριστούγεννα..γιουπιιιιι

Αχ μωρά τα σκατουλικα!!!!!!! Για φαγωμά είναι! Και εμένα όταν μου λέει μαμά λιωνωωωωωωω


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε βουλευτή χαχαχαχαχαχαχαχα έχω λιώσειιιιιι ...

Χαχαχχαχα χαχαχχα μου βγάζει έτοιμες λέξεις.

40 μέρες για τα Χριστούγεννα!!!

Εντωμεταξύ προσπάθησα να ανεβάσω εικόνα αλα δε τα κατάφερα.από κινητό είμΑι κ εγώ!!

Ουουουο!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχχαχα χαχαχχα μου βγάζει έτοιμες λέξεις.

Ουουουο!!!!

Δικαιολογίες...την είδες βουλευτής πολύ απλά χαχαχαχαχαχαχαχα κ γω με έτοιμες λέξεις γράφω αλα δε βγήκα να φωνΆξω ότι είμαι πριγκίπισσα..παρόλο ποτ έτσι νιώθω..χαχαχαχαχαχαχαχα με πιάσε η χαζομάρα μοθ τώρα...:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δικαιολογίες...την είδες βουλευτής πολύ απλά χαχαχαχαχαχαχαχα κ γω με έτοιμες λέξεις γράφω αλα δε βγήκα να φωνΆξω ότι είμαι πριγκίπισσα..παρόλο ποτ έτσι νιώθω..χαχαχαχαχαχαχαχα με πιάσε η χαζομάρα μοθ τώρα...:wink:

Χαχαχχαχαχα γελαωωωωωωωω Μονή μου!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχαχαχα γελαωωωωωωωω Μονή μου!!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα νομίζεις πως είσαι μόνη χαχαχαχαχαχαχαχα ..πες γειάαααααα στον κασπερ χαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχα


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...