Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας ρε κοριτσια!!!

τι κανετε?

τοσα πολλα λεει ρε λενακι? εμενα ελαχιστα!

αναστασακι μου περπατατε??? μπραβο το αγορακι μου!

τι ηθελε να πει ο ποιητης με το "βουλευτης"?????

καλα ειμαστε κ εμεις, ανυπομονουμε για τα χριστουγεννα!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ρε κοριτσια!!!

τι κανετε?

τοσα πολλα λεει ρε λενακι? εμενα ελαχιστα!

αναστασακι μου περπατατε??? μπραβο το αγορακι μου!

τι ηθελε να πει ο ποιητης με το "βουλευτης"?????

καλα ειμαστε κ εμεις, ανυπομονουμε για τα χριστουγεννα!!!

Καλημέραααα Γιωτακι!!

38 μέρες για τα Χριστούγεννα!!:wink:)

Ναι λέει πολα λογάκια εδώ κ καιρό έχει που άρχισε.λένε τα δευτέρα μιλάνε πιο γρήγορα επειδή ακούνε από τα αδερφάκιΑ τους..ίσως ισχύει αυτό.πάντως ο μιχαλάκηΣ πολες φορές του λέει Αλέξη πες αυτό πες εκείνο κ ο μικρός ανταποκρίνεται...:wink:

Κ γω ανυπομονώ να αισθανθώ το κλίμα των Χριστουγέννων..τις γιορτινές μέρες να φτιάχνουμε γλυκά να έρχεται κόσμος στο σπίτι..να στολίσουμε δέντρο κ να το χαρούν κ τα παιδιά μαζί..ο μιχαλάκηΣ πιο πολύ ο Αλέξης πιστεύω θα μοθ πείραζεΙ τα στολίδια χιχιχιχι


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα Γιωτακι!!

38 μέρες για τα Χριστούγεννα!!:wink:)

Ναι λέει πολα λογάκια εδώ κ καιρό έχει που άρχισε.λένε τα δευτέρα μιλάνε πιο γρήγορα επειδή ακούνε από τα αδερφάκιΑ τους..ίσως ισχύει αυτό.πάντως ο μιχαλάκηΣ πολες φορές του λέει Αλέξη πες αυτό πες εκείνο κ ο μικρός ανταποκρίνεται...:wink:

Κ γω ανυπομονώ να αισθανθώ το κλίμα των Χριστουγέννων..τις γιορτινές μέρες να φτιάχνουμε γλυκά να έρχεται κόσμος στο σπίτι..να στολίσουμε δέντρο κ να το χαρούν κ τα παιδιά μαζί..ο μιχαλάκηΣ πιο πολύ ο Αλέξης πιστεύω θα μοθ πείραζεΙ τα στολίδια χιχιχιχι

καλημερα λενακι!!! κ εμενα εχει τις ξαδελφες κ της μιλανε συνεχεια αλλα η δικια μου μπααααααα!!!!!!!!!!!

αχ ναι, μ'αρεσουν τα χριστουγεννα!!! κ εγω θα στολισω, αν κ φοβαμαι οτι θα τα πειραζει, θα δουμε!!! πως παει στον παιδικο ο μιχαλακης? ο μικρος τον ζηταει που μενει μονος του το πρωι?

τι θα κανουμε αραγε με την θερμανση φετος? ειπαμε να το αναβουμε συντηριτικα το καλοριφερ κ να ενισχυουμε με τα κλιματιστικα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα λενακι!!! κ εμενα εχει τις ξαδελφες κ της μιλανε συνεχεια αλλα η δικια μου μπααααααα!!!!!!!!!!!

αχ ναι, μ'αρεσουν τα χριστουγεννα!!! κ εγω θα στολισω, αν κ φοβαμαι οτι θα τα πειραζει, θα δουμε!!! πως παει στον παιδικο ο μιχαλακης? ο μικρος τον ζηταει που μενει μονος του το πρωι?

τι θα κανουμε αραγε με την θερμανση φετος? ειπαμε να το αναβουμε συντηριτικα το καλοριφερ κ να ενισχυουμε με τα κλιματιστικα.

Καλημέραααα Γιωτακι!!

Θα μιλήσει που θα πάει..όταν ξεκινάνε δε σταματάνε μετά.έρχεται μια περίοδος που.μιλάνε όλη την ώρα κ έχουν ένα σωρό απορίες χιχιχιχι..μαμά γιατί αυτό κ γιατί εκείνο??

Όσο για τον.παιδικό τελικά δεν μας επέλεξαν κ για να τον στείλουμε επί πληρωμή δε βγαίνουμε δυστυχώς!

Το καλό είναι ότι ο καιρός πάει με τη.κρίση..ακόμα δεν έχουμε βάλει πετρέλαιο..είμαστε με θερμαστρες κ κλιματιστικο .κ αυτά όχι όλη μέρα..κρατάει το σπίτι ζεστό ευτυχώς κ αμόκ ριναι καλα.να δούμε αργότερα...βέβαια δεν είναι φυσιολογικός αυτό ο καιρός Νοέμβρης μήνας..αλα μας βόλεψε..

Εσύ δουλεύεις? Πως τα πάτε?


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααα Γιωτακι!!

Θα μιλήσει που θα πάει..όταν ξεκινάνε δε σταματάνε μετά.έρχεται μια περίοδος που.μιλάνε όλη την ώρα κ έχουν ένα σωρό απορίες χιχιχιχι..μαμά γιατί αυτό κ γιατί εκείνο??

Όσο για τον.παιδικό τελικά δεν μας επέλεξαν κ για να τον στείλουμε επί πληρωμή δε βγαίνουμε δυστυχώς!

Το καλό είναι ότι ο καιρός πάει με τη.κρίση..ακόμα δεν έχουμε βάλει πετρέλαιο..είμαστε με θερμαστρες κ κλιματιστικο .κ αυτά όχι όλη μέρα..κρατάει το σπίτι ζεστό ευτυχώς κ αμόκ ριναι καλα.να δούμε αργότερα...βέβαια δεν είναι φυσιολογικός αυτό ο καιρός Νοέμβρης μήνας..αλα μας βόλεψε..

Εσύ δουλεύεις? Πως τα πάτε?

μας βολεψε ο καιρος δεν λες τιποτα!!!! εμεις εχουμε την δεξαμενη γεματη απο περισυ, αλλα δεν προβλεπεται να βαλουμε κιαλλο.

στην δουλεια παω πιο πολλες μερες απο περισυ, μεγαλος αγωνας παντως, ουτε κλαιει ουτε γελαει, ειμαι σε τεντωμενο σκοινι! θα δειξει μεχρι το καλοκαιρι.

του χρονου παει νηπιο ο μιχαλακης?

να μου τους φιλησεις!

Link to comment
Share on other sites

μας βολεψε ο καιρος δεν λες τιποτα!!!! εμεις εχουμε την δεξαμενη γεματη απο περισυ, αλλα δεν προβλεπεται να βαλουμε κιαλλο.

στην δουλεια παω πιο πολλες μερες απο περισυ, μεγαλος αγωνας παντως, ουτε κλαιει ουτε γελαει, ειμαι σε τεντωμενο σκοινι! θα δειξει μεχρι το καλοκαιρι.

του χρονου παει νηπιο ο μιχαλακης?

να μου τους φιλησεις!

Καλημέραααα Γιωτακι!;*)

Ναι ο καιρός πάει κ αυτός με την κρίση..λες κ ριναι όλα στημένα βρε παιδί μοθ.αυτό αναρωτιόμουν τώρα..Νοέμβρης μήνα κ δεν έχουμε νιώσει κρύο,παγωνιά..δεν ριναι φυσιολογικό..:-/

Αγώνας με το μαγαζί Ε φφφφ μακάρι να στρώσουν τα πράγματα τι να πω.πόσος κόσμος υποφέρει..κ δυστυχώς θα χειροτερέψουν τα πράγματα χωρίς να θέλω να είμαι απαισιόδοξη μουαπό αυτά που ακούγονται δε βλέπω φως στο τούνελ για πολυυυυυ καιρό ακόμα!:-( υγεία να μας δίνει ο θεός κ ειδικά στα παιδάκια όλου του κόσμου να παίρνουμε δύναμη από αυτά ΥΑ αγγελούδια!!

Του χρόνου νήπια ναι αν δε κάνω λάθος!

Θα τους φιλισω..κ συ να φιλίσεις το ουρανακι!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!! κ εγω πρωινη πρωινη!!!

βασουλα τι κανει η μαγουλιτσα σου???

λενακι ολα καλα?

να ρωτησω ρε κοριτσακια με την ποπη, την ρανια ,την ματινα μιλατε? ειναι καλα τα κοριτσια? να τους δωσετε πολλους χαιρετισμους!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!! κ εγω πρωινη πρωινη!!!

βασουλα τι κανει η μαγουλιτσα σου???

λενακι ολα καλα?

να ρωτησω ρε κοριτσακια με την ποπη, την ρανια ,την ματινα μιλατε? ειναι καλα τα κοριτσια? να τους δωσετε πολλους χαιρετισμους!

Καλησπέρα Γιωτακι!! Όλα καλα!! Σήμερα βγήκαμε με το αναστασακι κ τη βασουλα!

Τα υπόλοιπα κορίτσια καλα είναι μιλάμε από το φβ! Κρίμα που δε κανείς κ συ..θα τα λέγαμε από κει πιο συχνά..είναι πιο άμεσο!:wink:

Φιλάκια στο ουρανακι!!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Γιωτακι!! Όλα καλα!! Σήμερα βγήκαμε με το αναστασακι κ τη βασουλα!

Τα υπόλοιπα κορίτσια καλα είναι μιλάμε από το φβ! Κρίμα που δε κανείς κ συ..θα τα λέγαμε από κει πιο συχνά..είναι πιο άμεσο!:wink:

Φιλάκια στο ουρανακι!!

α να τους δωσεις τα πολλα φιλια μου!!!

περασατε σουπερ φανταζομαι!

Link to comment
Share on other sites

α να τους δωσεις τα πολλα φιλια μου!!!

περασατε σουπερ φανταζομαι!

Ναι γιωτακι πολύ ωραία ήταν.ριναι η δεύτερη φορά που συναντιομασυε!!

Θα τους δώσω τους χαιρετισμούς κ τα φιλια!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ποοοοοοοοοοοσο καιρο εχω να γραψω στο καφεδακο μας??????πω πω!!!!

Γιωτουλα τι κανεις?????????ο κοριτσαρος σου?με τις υπολοιπες μιλαμε στο fb αλλα με εσενα εχουμε χαθει τελειως!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...