Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ποοοοοοοοοοοσο καιρο εχω να γραψω στο καφεδακο μας??????πω πω!!!!

Γιωτουλα τι κανεις?????????ο κοριτσαρος σου?με τις υπολοιπες μιλαμε στο fb αλλα με εσενα εχουμε χαθει τελειως!!!!!

ποπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! τι κανεις κοριτσακι μου???

εχει γενεθλια το κοριτσακι σου σημερα??? να την χαιρεσαι!!!

καλα ειμαστε, η μικρη περπαταει γινεται χαμος τρεχει με τις ξαδελφες παιζει μια χαρα λεει κ κατι ψιλα λογακια! γενικα ειναι ενα πολυ συνεργασιμο μωρο, ζωηρη αλλα δεν εχουμε προβληματα υπνου κ φαγητου. ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! τι κανεις κοριτσακι μου???

εχει γενεθλια το κοριτσακι σου σημερα??? να την χαιρεσαι!!!

καλα ειμαστε, η μικρη περπαταει γινεται χαμος τρεχει με τις ξαδελφες παιζει μια χαρα λεει κ κατι ψιλα λογακια! γενικα ειναι ενα πολυ συνεργασιμο μωρο, ζωηρη αλλα δεν εχουμε προβληματα υπνου κ φαγητου. ολα καλα!

πριν το τικερακι σου ελεγε happy birthday κ μπερδευτηκα, τωρα ειδα οτι ειναι 1 κ 3 μηνων!:oops:

λεει λογακια ποπη μου?

Link to comment
Share on other sites

ποπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! τι κανεις κοριτσακι μου???

εχει γενεθλια το κοριτσακι σου σημερα??? να την χαιρεσαι!!!

καλα ειμαστε, η μικρη περπαταει γινεται χαμος τρεχει με τις ξαδελφες παιζει μια χαρα λεει κ κατι ψιλα λογακια! γενικα ειναι ενα πολυ συνεργασιμο μωρο, ζωηρη αλλα δεν εχουμε προβληματα υπνου κ φαγητου. ολα καλα!

μπραβο γιωτουλα μου!!!!!!μολις αλλαξα το τικερακι, ειχε κολλησει στο 1 ετος!!!!!τρεχει ε?αχ τα ζουζουνακια μας μωρε!!!!!!!κι εμενα χαμος, με εχει τρελανει, την εχω ξεζουμισει στα φιλια!!!!τρεχει κι εμενα, απο φαι ειναι λιγοφαγη αλλα δοκιμαζει τα παντα, στον υπνο εχουμε ενα θεμα, ξυπναει 2 εως 4 φορες γιατι την θηλαζω ακομα!!!!!!ολα καλα κι εμεις!!!!!!ποτε θα βαλουμε μπροστα για το 2ο, ε ε??????χαχαχαχαχα!!!!!:tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πριν το τικερακι σου ελεγε happy birthday κ μπερδευτηκα, τωρα ειδα οτι ειναι 1 κ 3 μηνων!:oops:

λεει λογακια ποπη μου?

λογακια δεν μου λεει πολλα, μονο τον μπαμπα της τον φωναζει..."dad" πως της εχει κολλησει, ειναι εγγλεζα το κοριτσι μου, χαχαχαχαχα!!!!!:tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο γιωτουλα μου!!!!!!μολις αλλαξα το τικερακι, ειχε κολλησει στο 1 ετος!!!!!τρεχει ε?αχ τα ζουζουνακια μας μωρε!!!!!!!κι εμενα χαμος, με εχει τρελανει, την εχω ξεζουμισει στα φιλια!!!!τρεχει κι εμενα, απο φαι ειναι λιγοφαγη αλλα δοκιμαζει τα παντα, στον υπνο εχουμε ενα θεμα, ξυπναει 2 εως 4 φορες γιατι την θηλαζω ακομα!!!!!!ολα καλα κι εμεις!!!!!!ποτε θα βαλουμε μπροστα για το 2ο, ε ε??????χαχαχαχαχα!!!!!:tongue:

ακομα θηλαζεις ρε θηριο? μπραβο!!! εμενα κοιμαται σερι ευτυχως γιατι αλλιως δεν βγαινει με την δουλεια. δουλευεις εσυ ετσι? πως τα βγαζεις περα με το ξενυχτι? σκεφτεσαι για 2ο? εμεις λεμε κατα τον σεπτεμβρη να ξεκινησουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακομα θηλαζεις ρε θηριο? μπραβο!!! εμενα κοιμαται σερι ευτυχως γιατι αλλιως δεν βγαινει με την δουλεια. δουλευεις εσυ ετσι? πως τα βγαζεις περα με το ξενυχτι? σκεφτεσαι για 2ο? εμεις λεμε κατα τον σεπτεμβρη να ξεκινησουμε.

εχω συνηθισει το βραδυ, δουλευω ναι!!!!κοιμαμαι μαζι της κι ετσι μολις ξυπναει την θηλαζω και ξανακοιμαται αμεσως!!!!ενταξει ειναι πακετο αλλα δεν μπορω να της το κοψω, αν δεν της δωσω στηθος χαλαει τον κοσμο την νυχτα!!!!!κι εγω θα ηθελα 2ο απο τον σεπτεμβρη, ο αντρας μου δεν ειναι και πολυ συμφωνος αλλα που θα παει θα τον πεισω!!!!τα παιδακια ειναι ευτυχια!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχω συνηθισει το βραδυ, δουλευω ναι!!!!κοιμαμαι μαζι της κι ετσι μολις ξυπναει την θηλαζω και ξανακοιμαται αμεσως!!!!ενταξει ειναι πακετο αλλα δεν μπορω να της το κοψω, αν δεν της δωσω στηθος χαλαει τον κοσμο την νυχτα!!!!!κι εγω θα ηθελα 2ο απο τον σεπτεμβρη, ο αντρας μου δεν ειναι και πολυ συμφωνος αλλα που θα παει θα τον πεισω!!!!τα παιδακια ειναι ευτυχια!!!!!

σιγα σιγα θα της το κοψεις που θα παει. ιδιως αν μεινεις εγκυος θα εινια πιο δυσκολα τα πραγματα. ταλαιπωρια ομως ρε παιδακι μου, μπραβο αξια!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω συνηθισει το βραδυ, δουλευω ναι!!!!κοιμαμαι μαζι της κι ετσι μολις ξυπναει την θηλαζω και ξανακοιμαται αμεσως!!!!ενταξει ειναι πακετο αλλα δεν μπορω να της το κοψω, αν δεν της δωσω στηθος χαλαει τον κοσμο την νυχτα!!!!!κι εγω θα ηθελα 2ο απο τον σεπτεμβρη, ο αντρας μου δεν ειναι και πολυ συμφωνος αλλα που θα παει θα τον πεισω!!!!τα παιδακια ειναι ευτυχια!!!!!

εμενα μου ελεγε απο το καλοκαιρι να ξεκιναγαμε αλλα δεν μπορω με το μαγαζι να ξαναλειψω τοσο πολυ, το εχω βαλει σε μια σειρα κ δεν μπορω να λειψω παλι. πιστευω σε κανα χρονο να ειναι καλυτερα τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

σιγα σιγα θα της το κοψεις που θα παει. ιδιως αν μεινεις εγκυος θα εινια πιο δυσκολα τα πραγματα. ταλαιπωρια ομως ρε παιδακι μου, μπραβο αξια!!!

τι να κανω.....θα της το κοψω ή θα μου το κοψει μονη της.....λεω τωρα εγω.....θα δουμε!!!!!:rolleyes:

χαρηκα πολυ γιωτουλα, θα ξαναμπω παλι!!!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι να κανω.....θα της το κοψω ή θα μου το κοψει μονη της.....λεω τωρα εγω.....θα δουμε!!!!!:rolleyes:

χαρηκα πολυ γιωτουλα, θα ξαναμπω παλι!!!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!!

να μπαινεις ποπακι μου να τα λεμε!

φευγω κ εγω ειμαι στο μαγαζι κ φευγω τρεχοντας για να την ταισω!!!

φιλια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημέρα !!! Οι κλανιαρες επέστρεψαν !!! Τι κάνετε ;;

Χαχαχαχαχαχαχαχα Καλώς την Πέρδικα!!:wink:)) ναι αφού δεν μοθ αλλάζει Γ φωτο!:wink:. Σημαδιακό θα έλεγε κάποια!!! Χαχαχαχα όχι εγώ πάντως!!!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...