Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχαχα να Μαϊ κ γω!!! Ρι κανείς κλανιαρα!!! Χαχαχα το τικερακι πρέπει να το αλλάξεις κ να βάλεις άλλο!!! Αυτό που μετράει για τα 2 τώρα!!!!!

Χαχαχαχα τι κάνετε;; Που έλειψε το καφεεεεε


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα τι κάνετε;; Που έλειψε το καφεεεεε

Χαχαχα σου έλειψε φαντάζομαι...κ μένα μου έλειψε..αλά είμαστε μόνο εμείς κ οι η αράχνες!!!! Χαχαχα άντε να μαζευτούμε να ξεκινήσουμε πάλι για συμπτώματα , για την κόκκινη! Χιχόν


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Λοιπον καλημερα στις ομορφες φιλεναδιτσες μου και στα καταπληκτικα ζουζουνια!!!!!

Μπηκα τυχαια γιατι δεν ειδα κινηση στο φεις για καιρο και φανταστηκα οτι θα ξεκινησατε εδω.....αλλα και παλι τζιφος....

Ας ευχηθω λοιπον να ξεκινησουμε εδω και γρηγορα να ερθουν τα επομενα νινακια!!!!! Την αρχη το 2010 την εκανε η ποπιτσα μας....τωρα ποια θα την κανει????? Αντε να ακουσουμε τα νεα....!!!!!!!!!

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!! empty.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καλημερα στις ομορφες φιλεναδιτσες μου και στα καταπληκτικα ζουζουνια!!!!!

Μπηκα τυχαια γιατι δεν ειδα κινηση στο φεις για καιρο και φανταστηκα οτι θα ξεκινησατε εδω.....αλλα και παλι τζιφος....

Ας ευχηθω λοιπον να ξεκινησουμε εδω και γρηγορα να ερθουν τα επομενα νινακια!!!!! Την αρχη το 2010 την εκανε η ποπιτσα μας....τωρα ποια θα την κανει????? Αντε να ακουσουμε τα νεα....!!!!!!!!!

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!! empty.gif

ΟυουουοΥ.ματινακι.μου!!!!!!! Πόσο μου έλειψε το καφέ.κορίτσια.που τα λέμε καθημερινά,!!!!! Άντε καλή μας επιστροφή με ευχάριστα νέα κ πολλές κοιλιτσες φουσκωμένες στο άμεσο μέλλον!!!!??:wink:))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟυουουοΥ.ματινακι.μου!!!!!!! Πόσο μου έλειψε το καφέ.κορίτσια.που τα λέμε καθημερινά,!!!!! Άντε καλή μας επιστροφή με ευχάριστα νέα κ πολλές κοιλιτσες φουσκωμένες στο άμεσο μέλλον!!!!??:wink:))

Καλημερα και απο δω Λενιω μου.....ποσο μου ελειψε το καφε δεν λες τιποτα...!!!! Εχω επιθυμησει πολυ τις συζητησεις μας και τις αγωνιες μας! Θελω να ξαναρχισουμε να βριζουμε την κοκκινη που συγκεκριμενα σημερα μου ηρθε...φτου! Ας ελπισουμε οτι συντομα δεν θα ξαναερθει.....

Αντε μαζευτειτε να αρχισουμε τις ωραιες συζητησεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο δω Λενιω μου.....ποσο μου ελειψε το καφε δεν λες τιποτα...!!!! Εχω επιθυμησει πολυ τις συζητησεις μας και τις αγωνιες μας! Θελω να ξαναρχισουμε να βριζουμε την κοκκινη που συγκεκριμενα σημερα μου ηρθε...φτου! Ας ελπισουμε οτι συντομα δεν θα ξαναερθει.....

Αντε μαζευτειτε να αρχισουμε τις ωραιες συζητησεις!!!!!!

Χαχαχα έτσι ακριβώς ματινακι.μου!!!! Ήρθε Ε η σκασμένη!!! Που ναμην σώσει κ ξανάέρθει!:wink: κ γω περιμένω αύριο αλά θα αργήσει πιστεύω. Έχω συνηθίσει τις τεράστιες καθυστέρησεισ της!!! Οθφ μακάρι να μην έρθει!!! Αχ να κάνουμε πινακακι εεεεε????:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα έτσι ακριβώς ματινακι.μου!!!! Ήρθε Ε η σκασμένη!!! Που ναμην σώσει κ ξανάέρθει!:wink: κ γω περιμένω αύριο αλά θα αργήσει πιστεύω. Έχω συνηθίσει τις τεράστιες καθυστέρησεισ της!!! Οθφ μακάρι να μην έρθει!!! Αχ να κάνουμε πινακακι εεεεε????:wink:

Ναι Λενιω μου ηρθε η σκασμενη....αλλα για να πω την αληθεια καλυτερα που ηρθε αυτη την φορα γιατι ενω εγινε προσπαθεια, κανα 3αρι μερες μετα χρειαστηκε να κανω ακτινογραφια θωρακος για το βιβλιαριο υγειας για την δουλεια και μολις την εκανα θυμηθηκα οτι καναμε ελευθερα και ειχα αγχος μεχρι να ερθει....πρεπει να προσεχουμε πολυ μην εχουμε δυσαρεστα...μετα την ακτινογραφια εκανα θεραπεια κι εγω και ο συζυξ για μυκητες οποτε καλυτερα που ηρθε....ας ελπισουμε συντομα η παλιοκοκκινη να απουσιασει για τουλαχιστον 9 μηνες....χιχιχιχι!!!!!

Εννοειται οτι θα φτιαξουμε πινακακι.....ολοκαινουριο και πολυ τυχερο!!!! Αντε καλη αρχη να εχουμε....και το 2014 να ερθει με φουσκωμενες πολλες κοιλιτσες!!!!!

436227peh2tec0ns.gifempty.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι Λενιω μου ηρθε η σκασμενη....αλλα για να πω την αληθεια καλυτερα που ηρθε αυτη την φορα γιατι ενω εγινε προσπαθεια, κανα 3αρι μερες μετα χρειαστηκε να κανω ακτινογραφια θωρακος για το βιβλιαριο υγειας για την δουλεια και μολις την εκανα θυμηθηκα οτι καναμε ελευθερα και ειχα αγχος μεχρι να ερθει....πρεπει να προσεχουμε πολυ μην εχουμε δυσαρεστα...μετα την ακτινογραφια εκανα θεραπεια κι εγω και ο συζυξ για μυκητες οποτε καλυτερα που ηρθε....ας ελπισουμε συντομα η παλιοκοκκινη να απουσιασει για τουλαχιστον 9 μηνες....χιχιχιχι!!!!!

Εννοειται οτι θα φτιαξουμε πινακακι.....ολοκαινουριο και πολυ τυχερο!!!! Αντε καλη αρχη να εχουμε....και το 2014 να ερθει με φουσκωμενες πολλες κοιλιτσες!!!!!

436227peh2tec0ns.gifempty.gif

Α ΕΝΤΆΞΕΙ τότε δε μας πειράζει αυτη. Τη φορά αφού κάνατε κ θεραπείες μια χαρά!!! Πάμε δυνατά για τις γόνιμες κ για τον πολυπόθητο.μαγκαιβερ χαχαχα είμαι από κινητό κ μου ει.αι δύσκολο να φτιάξω πίνακα!? Αν βρω χρόνο μετά θα φτιάξω εκτός σ. Μπορείς εσύ ματινακι μου.ργω τελευταία περίοδος 12/9. Οπότε περιμένω 12/10 αλά θα καθυστέρησει πιστεύω κλασικά :wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...