Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ολες τους πια έγκυες;;;


Recommended Posts

Ετσι μου φαίνεται κι εμένα....Και ντύνεται χάλια....Δεν της πάνε καθόλου αυτά που φοράει.........

Εγώ δεν μπορώ καθόλου εκείνη την Καμπούρη....Σαν χαζοχαρούμενο κάνει......

Κάτι άλλο....( άσχετο με το θέμα) Πιστεύετε ότι η Μακρυπούλια τα έχει με τον Χατζηγιάννη; Εγώ όχι....Νόμίζω ότι είναι διαφημιστικό κόλπο....

συμφωνο οτι ντυνεται χαλια, συνεχεια φοραει φορεματακια για να φαινετε η κοιλια της και την κραταει λες και θα της φυγει.

απο κοντα που την εχω δει αβαφτη ειναι πολυ χαλια καμια σχεση οταν βγαινη στην tv.

ουτε εγω το πιστευω.


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια, επεσα πανω στο θεματακι, τι καλο κουτσομπολευεται εδω?

:D:D

Ετσι μου φαίνεται κι εμένα....Και ντύνεται χάλια....Δεν της πάνε καθόλου αυτά που φοράει.........

Εγώ δεν μπορώ καθόλου εκείνη την Καμπούρη....Σαν χαζοχαρούμενο κάνει......

Κάτι άλλο....( άσχετο με το θέμα) Πιστεύετε ότι η Μακρυπούλια τα έχει με τον Χατζηγιάννη; Εγώ όχι....Νόμίζω ότι είναι διαφημιστικό κόλπο....

και εμενα μου φαινεται πολυ κρυα η καραβατου, και πριν και τωρα που ειναι εγκυος και κραταει συνεχεια την κοιλια της.. αλλα που ξερουμε και τι εχει περασει, μπορει και να φοβαται πολυ!

Η Καμπουρη οντως κανει σαν χαζο αλλα ειναι και μικρουλα μωρε...

αληθεια τι φυλο νομιζετε οτι εχει η Καραβατου και η Ζηνα?

εγω πιστευω αγορι η καραβατου και κοριτσι η Ζηνα..

για την Μακρυπουλια ουτε μια στο εκατομμυριο οτι την κανονιζει ο χατζηγιαννης..

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, επεσα πανω στο θεματακι, τι καλο κουτσομπολευεται εδω?

:D:D

και εμενα μου φαινεται πολυ κρυα η καραβατου, και πριν και τωρα που ειναι εγκυος και κραταει συνεχεια την κοιλια της.. αλλα που ξερουμε και τι εχει περασει, μπορει και να φοβαται πολυ!

Η Καμπουρη οντως κανει σαν χαζο αλλα ειναι και μικρουλα μωρε...

αληθεια τι φυλο νομιζετε οτι εχει η Καραβατου και η Ζηνα?

εγω πιστευω αγορι η καραβατου και κοριτσι η Ζηνα..

για την Μακρυπουλια ουτε μια στο εκατομμυριο οτι την κανονιζει ο χατζηγιαννης..

"την κανονιζει ο χατζηγιαννης"..αχαχχχχαχ πολυ γελασα!!!:P:pχοχοχοχ!

Ρε παιδια..ποια ειναι αυτη η Καμπουρη επιτελους;Ποτε δεν την εχω δει!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

"την κανονιζει ο χατζηγιαννης"..αχαχχχχαχ πολυ γελασα!!!:P:pχοχοχοχ!

Ρε παιδια..ποια ειναι αυτη η Καμπουρη επιτελους;Ποτε δεν την εχω δει!

μα ειναι δυνατον ο χατζηγιαννης? τον εχω δει σε συναυλια και κουνιοταν βαρκα-γιαλο..

αυτη η Καμπουρη:

http://www.yupi.gr/gossip/c28291/Despoina_Kampoyrh.html

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, επεσα πανω στο θεματακι, τι καλο κουτσομπολευεται εδω?

:D:D

και εμενα μου φαινεται πολυ κρυα η καραβατου, και πριν και τωρα που ειναι εγκυος και κραταει συνεχεια την κοιλια της.. αλλα που ξερουμε και τι εχει περασει, μπορει και να φοβαται πολυ!

Η Καμπουρη οντως κανει σαν χαζο αλλα ειναι και μικρουλα μωρε...

αληθεια τι φυλο νομιζετε οτι εχει η Καραβατου και η Ζηνα?

εγω πιστευω αγορι η καραβατου και κοριτσι η Ζηνα..

για την Μακρυπουλια ουτε μια στο εκατομμυριο οτι την κανονιζει ο χατζηγιαννης..

Ναι, μωρέ, δίκιο έχεις....Για να φτάσει η κοπέλα να κάνει εξωσωματική ποιος ξέρει τι θα πέρασε κι αυτή! Και μόλις έμεινε η κοπέλα έπαθε τον ιό Η1Ν1....Εντάξει, την συμπονώ....

Ο Χατζηγιάννης όντως κουνιέται σαν λατέρνα....Μού έλεγε μία συνάδελφος που τον είδε στο μαγαζί που τραγουδόυσε ότι τέτοια αδέλφω δεν έχει ξαναδεί...Κούνημα μέχρι αηδίας! Και την Μακρυπούλια την πληρώνουν για να είναι δίπλα τους και να φαίνονται άντρες ( έτσι ακούγεται)....Ρε κορίτσια, άκουσα και το άλλο που δεν το πιστεύω, ότι η Ζέτα είναι ομοφυλόφιλη!!!!Αυτό δεν το πιστεύω μωρέ....Είμαστε κι εμείς κακοί ώρες-ώρες....Για φανταστείτε όμως το εξής....Να ισχύουν όντως όλα αυτά και για τους δυο και να μάθουμε σε κανά δυο μήνες ότι η κυρία είναι έγκυος!!! Ε, τότε θα το γυρίσω....Θα πω και στον άντρα μου( αν δεν τον έχω χωρίσει μέχρι τότε:() να το γυρίσει κι αυτός μην τυχόν και τα καταφέρουμε......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

margi σε φαση προσπαθειας εισαι?

με το καλο κοπελα μου απο καρδιας!!

και εγω το εχω ακουσει αυτο για την Μακρυπουλια και γιατι σε παρακαλω να μην ειμαστε κουτσομπολες, ελα μωρε, δεν πειραζει!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία- ελπίδα ( τι ωραία ονόματα και τα δυό!) εννοειται ότι θα είμαστε κουτσομπόλες, γιατί και η πολύ αξιοπρέπεια και σοβαρότητα καλό δεν μας κάνει! Αφού λοιπόν το άκουσες κι εσύ και πολλοί άλλοι κι αφού όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά, κάτι θα "παίζει" και με αυτήν....

Λοιπόν, σε τι φάση βρίσκομαι, ...... άστα....

Επαγγελματικά καλά εγώ, χάλια ο σύζυγος (άνεργος τον τελευταίο ενάμισι χρόνο)

Συναισθηματικά αυτή την περίοδο είμαστε στα χειροτερά μας: τσακωνόμαστε πολύ για χαζούς λόγους ( πάντα αυτός ξεκινάει ).....Τον αγαπάω, αλλά τα έχω παίξει με την γκρίνια του και αυτή την στιγμή πάλι δεν μιλιόμαστε....

Μας συνέβησα πολλά. Ολα΄άρχισαν όταν αρ΄χισαμε να προσπαθούμε για παιδί πριν από τρία χρόνια....Μετά από πολύ καιρό προσπαθειών κατάφερα κάποια στιγμή να μείνω έγκυος, αλλά ήταν εξωμήτριο. Χειρουργήθηκα κι έχασα την σάλπιγγα....Σαν να έπεσε από τότε κατάρα πάνω μας...Δεν πρόλαβα να συνέλθω από τον τραυματισμό αυτό, χάνει ο σύζυξ την δουλειά...Αγχος, στενοχώρια....Μπήκε ταμείο ανεργίας, λέμε άντε θα ξαναβρεθεί καμία δουλίτσα, ας ξεκινήσουμε πάλι για μωρό.....Εδώ μωρό, εκεί μωρό, πού είναι το μωρό; Ακόμα το ψάχνουμε....Κάναμε εν τω μεταξύ σπερμοδιάγραμμα, δεν βγήκε καλό, ο άντρας μου κόντεψε να πεθάνει από τη στενοχώρια και τα νεύρα του. Εκανε θεραπεία, κάπως ανέβηκαν οι τιμές....Λέει ο ουρολόγος, συνεχίστε....Στο μεταξύ πέφτω, σπάω το δάχτυλο, με πιάνει ένας χασάπης στο νοσοκομείο, λέει ότι δεν είναι σπάσιμο, μου το αφήνουν το δαχτυλάκι μου χωρίς περίθαλψη, απλά δεμένο, κι όταν το έλυσα το δάχτυλο ακινητο και θεόστραβο....Αντε, φυσιοθεραπείες να αποκτήσει τουλάχιστον κίνηση, άντε επισκέψεις σε γιατρούς....Αποτέλεσμα; Στραβό μεσαίο δάχτυλο με μερική λειτουργία η κυρία....Το δέχομαι κι αυτό...Λέω " δεν πειράζει, θα ζήσω και με στραβό δάχτυλο, ας επικεντρωθώ στην προσπάθεια για παιδί....Λέω "δεν κάνω και μια υστεροσκόπηση;" Την κάνω και βρίσκουμε πολύποδες ενδομητρίου....Τους έβγαλα κι αυτούς....Τώρα περιμένω να με δει την άλλη εβδομάδα ο γιατρός να μου πει αν μπορώ να ξεκινήσω...Αν όλα πάνε καλά, θα ξεκινήσω από 25 Μαίου και μετα, γιατί πρέπει να κάνω και αφαίρεση πολυπόδων ρινός!!!!

Κουραστήκατε να τα διαβάζετε; Φαντάζεστε πόσο κουράστηκα εγώ να τα ζω....Πώς να μην υπάρχουν και εντάσεις στο σπίτι θα μου πείτε;;;

Κανέις δεν μπορεί να πιστέψει ότι μου συνέβησαν τόσα πολλά! Ούτε κι εγώ η ίδια....Τώρα πλέον δεν περιμένω και πολλά πράγματα. Θέλω μόνο να είμαι καλά με τον άντρα μου, να σταματήσουμε να μαλώνουμε επιτέλους και να γίνουμε όπως ήμασταν πριν ξεκινήσουμε προσπάθεια για παιδί.....Μας έφθειραν οι δυσκολίες, δυστυχώς.....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ μαρία - ελπίδα;

βρε κοριτσακι διαβασα την ιστορια σου και τρομαξα.. χαρας στο κουρααγιο σου κοπελα μου..

Σου ευχομαι ειλικρινα ο,τι καλυτερο..

Εγω δεν εχω περασει λιγοτερα, ειχα διαφραγματικη μητρα εκανα δυο αποβολες, μετα εκανα υστεροσκοπηση και μετα εμεινα εγκυος στην μπεμπα που περιμενω τωρα, ειχαμε και θεμα με το στιγμα και καναμε τροφοβλαστη, αλλα ευτυχως ολα καλα!

περασμενα ξεχασμενα, κοιταμε μπροστα!!!!!

περιληπτικα στα ειπα για να μην κανω καταχρηση του θεματος.

Επισης να σου πω πως Μαρια με λενε μονο, το Ελπιδα το εχω διπλα για να μου θυμιζει να μην την χανω...

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να έρθει το μωρό σου, Μαρία! Μετα την καταιγίδα που πέρασες, ήρθε η ηλιαχτίδα! Θέλω κι εγώ να πιστεύω πως θα φτιάξουν τα πράγματα για μένα!

Να ζητήσω συγνώμη που "ξέφυγα" από το θέμα μας και το "χάλασα" λίγο με τα βάσανά μου....

Ας συνεχίσουμε λοιπόν το κουτσομπολιό.....Η ζέτα λένε ότι τα έχει με την Ζουμπουλία από το πάρα πέντε....Η Καραβάτου περιμένει κοριτσάκι...Κάπου το πήρε το αυτί μου σήμερα...Για την Ζήνα νομίζω θα έχει αγοράκι....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλό να έρθει το μωρό σου, Μαρία! Μετα την καταιγίδα που πέρασες, ήρθε η ηλιαχτίδα! Θέλω κι εγώ να πιστεύω πως θα φτιάξουν τα πράγματα για μένα!

Να ζητήσω συγνώμη που "ξέφυγα" από το θέμα μας και το "χάλασα" λίγο με τα βάσανά μου....

Ας συνεχίσουμε λοιπόν το κουτσομπολιό.....Η ζέτα λένε ότι τα έχει με την Ζουμπουλία από το πάρα πέντε....Η Καραβάτου περιμένει κοριτσάκι...Κάπου το πήρε το αυτί μου σήμερα...Για την Ζήνα νομίζω θα έχει αγοράκι....

δεν ξεφυγες απο πουθενα, το θεμα μας ειναι οι εγκυμοσυνες!

και οι δικιες μας και των αλλων κυριων!

τι ειπες βρε κοπελια, με την Ζουμπουλια?

παντως αν μεινει και εγκυος η Μακρυπουλια τοτε θα μας δουλευουν ολοι!

ολα για την δημοσιοτητα τελικα..

Link to comment
Share on other sites

margi Μου ευχομαι γρηγορα με ενα μωρακι στην κοιλιτσα...τωρα για τον χατζηγιαννη δεν ξερω αν ειναι ξεφωνημενη:shock::lol::lol:αλλα ο ρεμος ναι ειναι...παντως ολα για τα νουμερα και την τηλεθεαση,οπως λενε και για την μενεγακη με τον λατσιο!;)


:-D

Link to comment
Share on other sites

τι λενε για την Μενεγακη?

καλα αυτη και αν πουλησε τις εγκυμοσυνες της.. οπως και η Σκορδα.

καλα αν ειναι οι γυναικες αλλα το πουλανε λιγο το θεμα με τις κοιλιτσες τους...

Link to comment
Share on other sites

Για τη Μενεγω λένε ότι έκανε συμβόλαιο με το Λάτσιο να μείνουν για κάποια χρόνια μαζί , να παριστάνει για λιγο αυτή την καλή κυρία, νοικοκυρά και μαμά και, αφού αποκτήσει κύρος, να συνεχίσουν τις ζωές τους.....Το έπαιζε τόσα χρόνια ερωτευμένη και κυρία.....Και αυτό να μην ισχύει το γεγονός ότι βρήκε γκόμενο πριν χωρίσει, λέει πολλά για το ήθος της....Ρε κορίτσια, λένε πως ο αδελφός της στην πραγματικότητα είναι γιος της που τον εκανε στα 17 της και για να καλύψουν το σκάνδαλο, τον υιοθέτησε η μάνα της....Λέτε να είναι αλήθεια;;

Αν μείνει η Μακρυπούλια, θα μείνει με εξωσωματική.....Σιγά να μην το κάνει με τον Χατζηγιάννη...Ε, ρε, διαφθορά!

Ο Ρέμος είναι;;;

Την πουλάνε κανονικότατα την εγκυμοσύνη τους πάντως....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

margi Μου ευχομαι γρηγορα με ενα μωρακι στην κοιλιτσα...τωρα για τον χατζηγιαννη δεν ξερω αν ειναι ξεφωνημενη:shock::lol::lol:αλλα ο ρεμος ναι ειναι...παντως ολα για τα νουμερα και την τηλεθεαση,οπως λενε και για την μενεγακη με τον λατσιο!;)
Ευχαριστώ αννια...Το θέλω τόσο πολύ!!!Περισσότερο όμως θέλω να αποκατασταθούν οι σχέσεις μου με τον άντρα μου, γιατί είμαστε στα μαχαίρια τον τελευταίο καιρό......:-(

Εσύ πώς τα πας με την εγκυμοσύνη; Ελπίζω όλα να βαίνουν καλώς!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...