Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

SOS Δεν ξέρω αν είμαι έγκυος και φοβάμαι να κάνω test


Bellas27

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου είμαι καινούργια και δεν ήξερα που να απευθυνθώ πιστεύω όλες όμως με της γνώσεις σας θα με βοηθήσετε ! Εδώ κ 3 μήνες προσπαθούμε με τ σύντροφο μου να κάνουμε μωράκι η τελευταία μου περίοδος ήταν 6/7 και τώρα δεν μου έχει έρθει καν έχω δυο μέρες καθυστέρηση μικρά πονάκια ,συνέχεια ζεσταίνομαι νιώθουν απίστευτη κούραση κ πρισμένο το στήθος επειδή έχω απογοητευτεί φοβάμαι να πάρω το τεστ να σημειώσω εδώ πως 30/7 είχα καφέ κ ροζ υγρά σαν περίοδο που αυτό κράτησε για δυο μέρες φοβάμαι μην μου έρθει πάλι περίοδος κ απογοητευτώ είχε καμία αυτά τα σημάδια πριν μείνει έγκυος και αν ναι ποτέ πιστεύεται πως πρέπει να κάνω το τεστ ! Εύχομαι να σας έχω καλά νέα!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Just now, Bellas27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου είμαι καινούργια και δεν ήξερα που να απευθυνθώ πιστεύω όλες όμως με της γνώσεις σας θα με βοηθήσετε ! Εδώ κ 3 μήνες προσπαθούμε με τ σύντροφο μου να κάνουμε μωράκι η τελευταία μου περίοδος ήταν 6/7 και τώρα δεν μου έχει έρθει καν έχω δυο μέρες καθυστέρηση μικρά πονάκια ,συνέχεια ζεσταίνομαι νιώθουν απίστευτη κούραση κ πρισμένο το στήθος επειδή έχω απογοητευτεί φοβάμαι να πάρω το τεστ να σημειώσω εδώ πως 30/7 είχα καφέ κ ροζ υγρά σαν περίοδο που αυτό κράτησε για δυο μέρες φοβάμαι μην μου έρθει πάλι περίοδος κ απογοητευτώ είχε καμία αυτά τα σημάδια πριν μείνει έγκυος και αν ναι ποτέ πιστεύεται πως πρέπει να κάνω το τεστ ! Εύχομαι να σας έχω καλά νέα!!! 

Καλησπέρα!! Όπως το περιγράφεις πολυ πιθανό να είσαι!! Κάνε ένα τεστ!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Καλησπέρα!! Όπως το περιγράφεις πολυ πιθανό να είσαι!! Κάνε ένα τεστ!!!

Φοβάμαι παρά πολύ μήπως απογοητευτώ όπως τις προηγούμενες φορές απλά τότε δεν είχα ποτέ καθυστέρηση ! Φοβάμαι γ αυτά τα αιματακια π είδα τις 30/7 πολυ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bellas27 είπε:

Φοβάμαι παρά πολύ μήπως απογοητευτώ όπως τις προηγούμενες φορές απλά τότε δεν είχα ποτέ καθυστέρηση ! Φοβάμαι γ αυτά τα αιματακια π είδα τις 30/7 πολυ

Είναι της εμφύτευσης αυτο το αίμα!! Μάλλον είσαι έγκυος!!! Έλα κανε ενα τεστ!! Εχω αγωνια!!! Χαχαχα!!!Έλα να μας πεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν αντέχω άλλο να περιμένω απλά πρέπει με τα πρωινά ουρά ;! 

Εσυ μανούλα η στην προσπάθεια ;! 

Just now, Polly1 είπε:

Είναι της εμφύτευσης αυτο το αίμα!! Μάλλον είσαι έγκυος!!! Έλα κανε ενα τεστ!! Εχω αγωνια!!! Χαχαχα!!!Έλα να μας πεις!!!

 

Just now, Polly1 είπε:

Είναι της εμφύτευσης αυτο το αίμα!! Μάλλον είσαι έγκυος!!! Έλα κανε ενα τεστ!! Εχω αγωνια!!! Χαχαχα!!!Έλα να μας πεις!!!

Πφφφφ θα σκάσω θέλει πρωινά ουρά σωστά ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.... εύχομαι αφού το θέλετε τόσο πολύ να είσαι....

Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κάνει τεστ αργά το απόγευμα κ μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο κ έδειξε κατευθείαν θετικό.....

Εφόσον έχεις σταθερό κύκλο κ ήδη μια μια μέρα καθυστέρηση πιστεύω ότι θα δείξει....

Περιμένουμε με αγωνία το αποτέλεσμα σ....:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nenouko είπε:

Καλησπέρα.... εύχομαι αφού το θέλετε τόσο πολύ να είσαι....

Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κάνει τεστ αργά το απόγευμα κ μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο κ έδειξε κατευθείαν θετικό.....

Εφόσον έχεις σταθερό κύκλο κ ήδη μια μια μέρα καθυστέρηση πιστεύω ότι θα δείξει....

Περιμένουμε με αγωνία το αποτέλεσμα σ....:)

Αχ μακάρι απλά φοβήθηκα με αυτό το αίμα μακάρι να είμαι κορίτσια μου και να σας έχω καλά νέα !!! Μακαριιι

Link to comment
Share on other sites

Πφφφφ μακάρι γιατί το θελουμε παρά πολύ απλά τις δυο προηγούμενες φορές κανένα σημάδι από όλα αυτά κ έκανα τεστ αυτό π δείχνει πριν την περίοδο χωρίς καθυστέρηση κ έχω πάρει τον φόβο πάλι ! Ότι θα βγει αρνητικό κ δεν θέλω καθόλου εντονότατη έχω πονάκια στην μέση κ τρομερό πονοκέφαλο κ όλο λέω μου ήρθε μου ήρθε η ακατανόμαστη αλλά τίποτα 

Just now, Nenouko είπε:

Είχα κ εγώ αυτό το αίματακι που λες....νόμιζα ότι ήταν της περιόδου κναολα θα μου ερχόταν πιο νωρίς.....

Τελικά όπως αποδείχθηκε ήταν της εμφύτευσης....;-)

Πφφφφ μακάρι γιατί το θελουμε παρά πολύ απλά τις δυο προηγούμενες φορές κανένα σημάδι από όλα αυτά κ έκανα τεστ αυτό π δείχνει πριν την περίοδο χωρίς καθυστέρηση κ έχω πάρει τον φόβο πάλι ! Ότι θα βγει αρνητικό κ δεν θέλω καθόλου εντονότατη έχω πονάκια στην μέση κ τρομερό πονοκέφαλο κ όλο λέω μου ήρθε μου ήρθε η ακατανόμαστη αλλά τίποτα 

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου απλά ότι έγινε έγινε....δεν μπορείς να αλλάξεις το αποτέλεσμα....

Αν είσαι έγκυος ( που το εύχομαι) καλό είναι να το ξέρεις όσο πιο νωρίς γίνεται.....

 

Αν πάλι δεν είσαι (πράγμα που το απευχομαι) μην απογοητεύεσαι....βουρ για τον επόμενο μήνα!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nenouko είπε:

Σκέψου απλά ότι έγινε έγινε....δεν μπορείς να αλλάξεις το αποτέλεσμα....

Αν είσαι έγκυος ( που το εύχομαι) καλό είναι να το ξέρεις όσο πιο νωρίς γίνεται.....

 

Αν πάλι δεν είσαι (πράγμα που το απευχομαι) μην απογοητεύεσαι....βουρ για τον επόμενο μήνα!!!!!:)

Έχεις δίκιο λέω να το κάνω μέχρι το απόγευμα αν δεν μ έχει έρθει που ν μην μου έρθει ευχομαιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nenouko είπε:

Σου το εύχομαι ολόψυχα....

Αναμένουμε με αγωνία κ εμείς μαζι σ το αποτέλεσμα.....:D

Φυσικά και θα σας ενημερώσω στείλτε μου όλη την θετική σας ενέργεια ❤️❤️❤️

Just now, Nenouko είπε:

Σου το εύχομαι ολόψυχα....

Αναμένουμε με αγωνία κ εμείς μαζι σ το αποτέλεσμα.....:D

Κάτι ακόμα αυτά τα πονάκια λέτε να είναι ανησυχητικά η συμβαίνει ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bellas27 είπε:

Λοιπόν το έκανα το τεστ κ βγήκε αρνητικό κορίτσια μου δυστυχώς αλλά η καθυστέρηση συνεχίζεται λέτε να επαναλάβω ένα αύριο; 

Αρνητικό ε; Μην απογοητεύεσαι!! Σήμερα είναι η 2η μερα καθυστέρησης, σωστα;; Μήπως το καλοκαίρι γενικα σου αλλάζει ο κύκλος;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...