Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

SOS Δεν ξέρω αν είμαι έγκυος και φοβάμαι να κάνω test


Bellas27

Recommended Posts

Just now, Polly1 είπε:

Αρνητικό ε; Μην απογοητεύεσαι!! Σήμερα είναι η 2η μερα καθυστέρησης, σωστα;; Μήπως το καλοκαίρι γενικα σου αλλάζει ο κύκλος;;

Όχι ποτέ για αυτό μου έκανε κ πολύ εντύπωση ! Ναι δεύτερη μέρα ας ελπίσουμε πως ήταν πολύ νωρίς δεν ξέρω τι να πω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Just now, Bellas27 είπε:

Όχι ποτέ για αυτό μου έκανε κ πολύ εντύπωση ! Ναι δεύτερη μέρα ας ελπίσουμε πως ήταν πολύ νωρίς δεν ξέρω τι να πω 

Μπορεί να είχες αργοπορημένη συλληψη κοριτσακι μου!μην απογοητευεσαι...περίμενε ακομα δύο μερες και κάνε ξανα ενα τη κυρακη το πρωι η ακομα καλυτερα τη Δευτέρα αν δεν έρθει ωστοσο...σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι και να διαψεύδεις το σημερινό  τεστακι!!σου στέλνω τη θετικη μου ενέργεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Μπορεί να είχες αργοπορημένη συλληψη κοριτσακι μου!μην απογοητευεσαι...περίμενε ακομα δύο μερες και κάνε ξανα ενα τη κυρακη το πρωι η ακομα καλυτερα τη Δευτέρα αν δεν έρθει ωστοσο...σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι και να διαψεύδεις το σημερινό  τεστακι!!σου στέλνω τη θετικη μου ενέργεια!!!!

Αχ μακάρι αλήθεια μακάρι να το βγάλω λάθος έχω μικρά πονάκια κ φοβάμαι μήπως αδιαθετήσω ! Αλλά τίποτα μακάρι ν πάνε όλα καλά κ εγώ για την Κυριακή έλεγα μακάρι να σας έχω καλά νέα !!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nenouko είπε:

Η χοριακη είναι πιο αξιόπιστη.....μπορείς να κάνεις κ σήμερα εφόσον έχεις μέρες καθυστέρηση....

Ξέρετε που μπορώ να κάνω σε νοσοκομείο η σε μικροβιολογικό;

Just now, Nenouko είπε:

Η χοριακη είναι πιο αξιόπιστη.....μπορείς να κάνεις κ σήμερα εφόσον έχεις μέρες καθυστέρηση....

 

Just now, Pagotoula είπε:

 Κανεις τη Δευτ μια χοριακη. 100% αξιοπιστια.

Λέτε. Να έχει κάνει λάθος τ τεστ;; Φοβάμαι γ αυτό το αιματακι π είδα 30/7 για δυο μέρες κ τώρα άφαντη η περίοδος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bellas27 είπε:

Ξέρετε που μπορώ να κάνω σε νοσοκομείο η σε μικροβιολογικό;

 

Λέτε. Να έχει κάνει λάθος τ τεστ;; Φοβάμαι γ αυτό το αιματακι π είδα 30/7 για δυο μέρες κ τώρα άφαντη η περίοδος 

ποτε δεν ξερεις. μπορεις ν πας ειτε σε μικροβιολογικο ειτε σε νοσοκομειο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λέω να κάνω υπομονή μέχρι την Δευτέρα κανένα σημάδι περιόδου ούτε πονάκια μόνο έντονη κούραση κ έντονη φαγούρα στο στηθοσ μου έχει μείνει ένα τεστ λέω να το κάνω την Δευτέρα κ βλέπουμε εσείς τι λέτε ;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bellas27 είπε:

Λέω να κάνω υπομονή μέχρι την Δευτέρα κανένα σημάδι περιόδου ούτε πονάκια μόνο έντονη κούραση κ έντονη φαγούρα στο στηθοσ μου έχει μείνει ένα τεστ λέω να το κάνω την Δευτέρα κ βλέπουμε εσείς τι λέτε ;;;

Εγώ στη θέση σου εφόσον έχεις κι άλλο τεστ θα το έκανα αύριο με τα πρωινα ούρα. Κι αν κι αυτό βγει αρνητικό και η περίοδος δεν έρχεται πας κατευθείαν στο μικροβιολογικο της γειτονιάς σου και λες θέλω να κάνω μια χοριακη.βγαινει την ίδια μέρα μέχρι το απόγευμα και 100% αξιοπιστία 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Εγώ στη θέση σου εφόσον έχεις κι άλλο τεστ θα το έκανα αύριο με τα πρωινα ούρα. Κι αν κι αυτό βγει αρνητικό και η περίοδος δεν έρχεται πας κατευθείαν στο μικροβιολογικο της γειτονιάς σου και λες θέλω να κάνω μια χοριακη.βγαινει την ίδια μέρα μέχρι το απόγευμα και 100% αξιοπιστία 

Αχ αυτά τα τεστ πολύ με απογοητεύουν τους τελευταίους δυο μήνες τα φοβάμαι άπειρα κ εγώ δεν έχω καθόλου υπομονή αλλά κ την απογοήτευση δεν την μπορώ έχει συμβεί και σε άλλη να βγει αρνητικό και τελικά να είναι η οι πιθανότητες μου είναι ελάχιστεΣ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bellas27 είπε:

Αχ αυτά τα τεστ πολύ με απογοητεύουν τους τελευταίους δυο μήνες τα φοβάμαι άπειρα κ εγώ δεν έχω καθόλου υπομονή αλλά κ την απογοήτευση δεν την μπορώ έχει συμβεί και σε άλλη να βγει αρνητικό και τελικά να είναι η οι πιθανότητες μου είναι ελάχιστεΣ;

Φαίνεσαι πολύ αγχωμένη.κι όσο είσαι αγχωμένη τεστ θετικό δεν θα έρχεται.το άγχος είναι ανασταλτικός παράγοντας. Βγαλτο απ το μυαλό σου....απόλαυσε τον έρωτα με τον σύντροφό σου χωρίς να έχεις στο μυαλό σου αν θα είσαι έγκυος και θα δεις για πότε θα σου έρθει....

  • Ευχαριστώ 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...