Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ?


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια !!

Ειμαι η Λιτσα και είμαι η μαμα ενος μπομπρα 2 1/2 μηνων , μένω Περιστέρι(εκατόδεντρα) , μένει καμια σας προς τα εδω??

Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι η Φρόσω, μαμά 3 υπέροχων αγοριών και μένω στο Χαϊδάρι.

Αυτό το "κλειδί" που λέτε που βρίσκεται; Θα βαπτίσω κι εγώ κάποια στιγμή τα διδυμάκια μου. Σκέφτομαι την Αγία Βαρβάρα ή τον Άγιο Χριστόφορο. Για μετά λέω στο σπίτι παιδικό πάρτυ αλλά σκέφτομαι και καμιά άλλη λύση.

Καλώς ήρθατε μανούλες και να σας ζήσουν!!!

Το "Κλειδί" είναι στο Ίλιον, στην Αγ. Φανουρίου. Ωραίο το παιδικό πάρτυ σαν ιδέα, αλλά αν έχεις διάφορους συγγενείς μεγάλους και περίεργους όπως εγώ, κάνεις κάτι πιο συνηθισμένο...

Στο Χαϊδάρι έχω βρεί άλλο ένα μαγαζί με ζωντανή μουσική, πολύ όμορφο, 20 ευρώ το άτομο μου έχει πει. Δεν θυμάμαι τώρα πως λέγεται...


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα δεν το πιστευω....και μεις το "κλειδι" εχουμε στο μυαλο μας! Εκει εκανε η κουμπαρα μου οταν βαφτισαμε την μικρη της. Ειναι πολυ ωραια και καλες τιμες!!!! Απλα ηθελα να δω και αλλου. Οποια αλλη κοπελα εχει καμια ιδεα, περιμενουμε!!!!

Λοιπόν, Τζένη, πήγα στο "Κλειδί"... Τον Μάιο που θέλουμε εμείς δεν κάνουν βαπτίσεις τα Σάββατα, οπότε μόνο Κυριακή. Επίσης, η τιμή είναι 22 ευρώ το άτομο μόνο εάν βρεθεί κι άλλη βάπτιση την ίδια μέρα και κλείσει το μαγαζί και για τις δυο βαπτίσεις... Αλλιώς, αν είμαστε μόνοι μας, πάει 25 ευρώ... Εμείς το αποκλείσαμε, μιας και όπως είπα έχω βρεί ένα ωραίο μαγαζί με ζωντανή μουσική στο Χαϊδάρι με 20 ευρω. Βέβαια θέλαμε εδώ που ήταν πιο κοντά και είχε και πάρκιν (στο Χαϊδάρι άντε να βρούνε να παρκάρουν...), αλλά δεν πειράζει...

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!! :D


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, Τζένη, πήγα στο "Κλειδί"... Τον Μάιο που θέλουμε εμείς δεν κάνουν βαπτίσεις τα Σάββατα, οπότε μόνο Κυριακή. Επίσης, η τιμή είναι 22 ευρώ το άτομο μόνο εάν βρεθεί κι άλλη βάπτιση την ίδια μέρα και κλείσει το μαγαζί και για τις δυο βαπτίσεις... Αλλιώς, αν είμαστε μόνοι μας, πάει 25 ευρώ... Εμείς το αποκλείσαμε, μιας και όπως είπα έχω βρεί ένα ωραίο μαγαζί με ζωντανή μουσική στο Χαϊδάρι με 20 ευρω. Βέβαια θέλαμε εδώ που ήταν πιο κοντά και είχε και πάρκιν (στο Χαϊδάρι άντε να βρούνε να παρκάρουν...), αλλά δεν πειράζει...

25 ευρω;;; Θα παω και γω να δω τι παιζει γιατι εχει και καποιον γνωστο εκει η πεθερα μου.

Αμα δεν βρεις κατι ελα να τα κανουμε παρεα Κυριακη...χιχιχιχιχι!!!! Αν και δεν εχω δει καθολου ποσο ατομα θα εχω. Αληθεια ξερεις για ποσα ατομα ειναι η αιθουσα;

Link to comment
Share on other sites

25 ευρω;;; Θα παω και γω να δω τι παιζει γιατι εχει και καποιον γνωστο εκει η πεθερα μου.

Αμα δεν βρεις κατι ελα να τα κανουμε παρεα Κυριακη...χιχιχιχιχι!!!! Αν και δεν εχω δει καθολου ποσο ατομα θα εχω. Αληθεια ξερεις για ποσα ατομα ειναι η αιθουσα;

Χμμμ... Αν έχεις γνωστό ίσως κάτι να γίνει... Τώρα μπορεί να είναι και βλακεία αυτό που θα πω, μας είπε πόσα άτομα χωράει, αλλά δεν θυμάμαι... 250 νομίζω? Εμείς πάντως θα έχουμε γύρω στα 80 άτομα. Έλα να την κάνουμε μαζί! :tongue::tongue::tongue: Εσύ περιπου πόσους θα έχεις?


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμμμ... Αν έχεις γνωστό ίσως κάτι να γίνει... Τώρα μπορεί να είναι και βλακεία αυτό που θα πω, μας είπε πόσα άτομα χωράει, αλλά δεν θυμάμαι... 250 νομίζω? Εμείς πάντως θα έχουμε γύρω στα 80 άτομα. Έλα να την κάνουμε μαζί! :tongue::tongue::tongue: Εσύ περιπου πόσους θα έχεις?

Γυρω στα 120! Παντως και η κουμπαρα μου που εκανε εκει της μικρης ητανε και αλλη βαφτιση μαζι. Ηταν ωραια και γιναμε ολοι μια παρεα!

Στο Χαιδαρι για που λες; Μου ειπαν για ενα το "πεστο και εγινε" και ηθελα να ρωτησω και εκει. Καμια κοπελα απο εκει ξερει να μας πει περισσοτερα;;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. Μένω Χαϊδάρι εδώ και 13 χρόνια κοντά στην Καραϊσκάκη. Τα παιδάκια μου είναι 9 (αγόρι) και 11 (κορίτσι). Μεγαλώσανε λιγάκι αλλά για μένα παραμένουν τα μωρά μου. Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. Μένω Χαϊδάρι εδώ και 13 χρόνια κοντά στην Καραϊσκάκη. Τα παιδάκια μου είναι 9 (αγόρι) και 11 (κορίτσι). Μεγαλώσανε λιγάκι αλλά για μένα παραμένουν τα μωρά μου. Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά.

Καλώς ήρθες και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!!! Να υποθέσω πως είσαι συνονόματη???

Άντε ρε κορίτσια που είστε χαμένες???????

Εμείς τελικά μάλλον στν Χασιά θα καταλήξουμε για το τραπέζι... Βαρέθηκα να ψάχνω :mad::-x:-x


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!!! Να υποθέσω πως είσαι συνονόματη???

Άντε ρε κορίτσια που είστε χαμένες???????

Εμείς τελικά μάλλον στν Χασιά θα καταλήξουμε για το τραπέζι... Βαρέθηκα να ψάχνω :mad::-x:-x

Καλως ηρθες στη παρε μας!!!!

Χασια ε;;; Και μεις το σκεφτομαστε πιο πολυ γιατι σκεφτηκαμε για εκκλησια το μοναστηρι της Παναγιας που ειναι λιγο πιο πανω. Και ειπαμε αν καταληξουμε εκει να κανουμε και το τραπεζι εκει!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Ηρθα!!!!!!!!!! Εγώ μενω Αιγάλεω.. το 'εχω ξαναπεί... Να ρωτήσω έχει φάει καμμιά σας στο Balsamico στο Περιστερι ;;; εκλεισα εκεί για Πρωτοχρονια

Που είναι αυτό? Δεν το ξέρω :rolleyes:

Εμείς Πρωτοχρονιά θα κάνουμε εδώ. Θα έχω τα πεθερικά...

Καλημερούδια κοριτσάκια!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλες! Να χαίρεστε τα ζουζούνια σας και να ζουζουνίζετε και εσείς μαζί τους! Πότε λέτε για κανένα καφεδάκι;

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλες!!!!

Σοφάκι δυστυχώς δεν βλέπω και πολύ συμμετοχή στο συγκεκριμένο τόπικ, οπότε που να κανονίσουμε και καφεδάκι... :(


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...