Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΑΝΤΙΟ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

περασε κιολας ενας μηνας και δεν εχεις φυγει ποτε απο την σκεψη μου σ'αγαπω

μινακι μου,

ποτε δεν θα φύγουν απο την σκέψη μας τα μικρούλια που χασαμε, θα είναι παντα στην καρδιά μας και ξερουν ότι η μανούλα τα αγαπούσε, τα αγαπά και θα τα αγαπάει για πάντα! οσο περναει ο καιρός θα φευγει ο πόνος και θα μενει μονο το γλυκό συναισθημα της αγάπης μας για αυτά.

..και κοιτάμε μπροστά με αισιοδοξία! τα καλύτερα ερχονται!

φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

τωρα το ειδα...

Μινα μου γλυκεια μανουλα που τοσο μα τοσο πολυ σε νιωθω ενα θα σου πω παντα αυτο το μωρο θα το εχεις στην καρδια σου παντα θα ειναι στην ψυχη σου αλλα πολυ συντομα ενα μωρο θα ειναι στην αγκαλια σου!

Σκεψου οτι μαζι με το δικο σου μωρο ειναι και το δικο μου της εμι της Αγγελικης της Ριτας της Γεωργιας της Μανουνιτας και τοσο αλλων κοριτσιων εδω μεσα και θα μας προστατευουν αγγελουδια πια...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...