Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Cafe Ιανουαριος 2012


Taumataki

Recommended Posts

Καναμε την αυχενικη κι εμεις (δε θυμαμαι εαν το ξανεγραψα) εχω κοριτσακιιιιιιιιι.... Κι ολα ειναι υπεροχα!!!!!!

Συγχαρητηρια Θαυματακι μου.....ευχομαι ολα να ειναι τελεια μεχρι το τελος και με το καλο η μπουμπου!!!!

:D:D:D

Αντε θα ψωνισεις και τα ροζ......


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λ+Ν το ξερω καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη αλλα το αγχος ειναι αγχος!!!και δεν παλευεται.....αγχοοοοοος.εσυ εχεις κανει αυυχενικη;

θαυματακι με το καλο το κοριτσακι....φαινεται απο τωρα και το φυλο;δεν το ηξερα.

Και γω εχω αγχος καλη μου...οπως και να το κανεις θες να ξερεις οτι ολα ειναι καλα για το μικρο μας πλασματακι!!!!!!

Εγω ειμαι σχετικα πιο ηρεμη πλεον απ'οτι στην αρχη μπορω να πω!

Αυχενικη οχι ακομα δεν εκανα,την Δευτερα εχουμε το ραντεβου μας στην Θεσσαλονικη και ανυπομονουμε να παμε να το δουμε το μικρουλη μας!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!! Κι εγώ ανήκω στο club! ΠΗΤ 26 Ιανουαρίου 2012...

Σε 4 ημέρες θα κάνω την αυχενική διαφάνεια και ελπίζω να μάθω κι εγώ τι είναι!

Με έχουν ταλαιπωρήσει λίγο με τη μεσογειακή αναιμία γιατί ενώ και τα δικά μου αποτελέσματα και του συζύγου μου ήταν αρνητικά, κάποια τιμή ήταν οριακή με αποτέλεσμα να μας στείλουν στο Κέντρο Μεσογειακής Αναιμίας. Κι από εκεί με πήραν πριν από 3 ημέρες τηλέφωνο με ρωτήσουν αν παίρνω σίδηρο και να ξαναπάω σε 2 εβδομάδες να μου πάρουν αίμα γιατί πάλι δε φαίνεται 100% καθαρά το ότι είμαι αρνητική στο στίγμα... Του άντρα μου θα βγουν την Τετάρτη. Άντε να φύγει κι αυτό...

Επίσης έχω μια πολύ "κουφή" ενόχληση που δεν την έχω ξανασυναντήσει σε έγκυο! Μου μυρίζουν τα έπιπλα του σπιτιού σε σημείο να θέλω να μετακομίσω! Έχω φοβερές αναγούλες και λίγους εμετούς, αλλά ενώ μπαίνω στην 12η εβδομάδα δεν βλέπω να υποχωρούν...

Συγνώμη για την πολυλογία, αλλά αν έχετε εμπειρία από άλλες εγκυμοσύνες θα με βοηθήσετε πολύ! Είναι το 1ο μου παιδάκι και επειδή αποφάσισα να γεννήσω στο Έλενας, η σχέση με τον γιατρό δεν είναι πολύ προσωπική για να τον ρωτάω ότι μου κατέβει...

Εύχομαι σε όλες μας ότι καλύτερο και με το καλό όσες προσπαθούν να κάνουν μωράκι!!!


tt7db7e.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!

Λένα καλή επιτυχία σήμερα, όλα θα πάνε πολύ καλά! kattos σε καταλαβαίνω απόλυτα για το άγχος, μια από τα ίδια και από εδώ... Προσπαθώ να μην πολυσκέφτομαι και απλά να περνάνε οι μέρες όσο πιο ανώδυνα γίνεται...

Αχ Λήδα εσύ λες για τα έπιπλα...εγώ που στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου δεν αντεχα με τίποτα τη μυρωδιά από κάτι γλάστρες που είχαμε?? Τραγική κατάσταση σου λέω! Τώρα με ενοχλούν απίστευτα τα αποσμητικά και το σαπούνι που βάζουμε στο πλυντήριο ρούχων...Άστα να πάνε... τελείως παρανοϊκή :)

Anyway, σας ζάλισα! καλή συνέχεια και καλή υπομονή σε όλες μας!

Link to comment
Share on other sites

Θαυματάκι με το καλό η μπεμπούλα, έλα κι εσύ στο κλαμπ των κοριτσομαμάδων! Ή μήπως έχεις κανένα αγοράκι ήδη; Για τις μυρωδιές κορίτσια δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί σε καμία εγκυμοσύνη δεν είχα τέτοια θέματα, το μόνο που με ενοχλεί πάντα είναι οι καούρες αλλά όχι ναυτίες και τέτοια ευτυχώς. Πάντως λογικά θα σας φύγουν σε κανά-δυο βδομάδες. Εγώ είδα μεγάλη διαφορά τώρα στην 15η εβδομάδα γιατί μέχρι την 14η είχα διαρκώς ατονία και κούραση. ΉΘελα να κοιμάμαι από τις 9 (όχι ότι τώρα αργώ ιδιαίτερα αλλά λέμε τώρα).:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θαυματάκι με το καλό η μπεμπούλα, έλα κι εσύ στο κλαμπ των κοριτσομαμάδων! Ή μήπως έχεις κανένα αγοράκι ήδη;

Έχω κι ενα αγοράκι!!!! Ενα κι ενα θα τα εχω, το ονειρο μου ηταν!:D


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλος ορισες στο κλαμπ θαυματακι εμενα το πρωτο ειναι κοριτσι κ πριν απο 3 εβδομαδες στην αυχενικη εμαθα οτι αυτο ειναι αγορι οποτε θα ειμαστε κ οι δυο 1+1 καλο εεεε???

το καλυτερο ομως ειναι οτι θα πρεπει να τα παρουμε ολα απο την αρχη διοτι ειναι διαφορετικο φυλο το δευτερο μας.....


ΑΥΤΗ Η ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ......

fxwfyd91vycpqaes.png

u1144849.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ κοριτσια.ελπιζω να ειστε ολες καλα.εγω εκανα σημερα αυχενικη και ειναι ολα μια χαρα.μου εφυγε ενα τεραστιο αγχος.ουφ.

α!!!!μου ειπε ο γιατρος οτι μαλλον ειναι κοριτσι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα! Μπράβο Kattos! Πάντα έτσι τέτοια ευχάριστα νέα! Κοριτσάκι μάλλον? είναι τέλεια! είμαι ηδη κοριτσομαμά και τρελλαμένη! εμένα είναι 2 και κάτι και τώρα είναι στα καλυτερά της!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, εγώ πήγα χτες σε καινούριο γιατρό, στο Έλενα, τον Ροσόλυμο, τον έχει καμία σας; Ή έχετε ακούσει από καμιά φίλη; Καλός μου φάνηκε αλλά περίμενα κοντά δυο ώρες για να με δει, ψόφησα. Φυσικά δεν είδε φύλο αλλά το μηχάνημα ήταν παλαιολιθικό. Λογικά σήμερα που θα πάω στον παλιό μου γιατρό θα δω τι είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σε έναν γιατρό που με παρακολουθεί στο Έλενας, περιμένω 2 ώρες για να με δει... Και αν και είναι καλός (από ότι έχω ακούσει δηλαδή...) οι επισκέψεις είναι πολύ σύντομες. Τους υπερήχους για να μην ταλαιπωρούμαι τους κάνω εκτός νοσοκομείου, σε διαγνωστικά κέντρα, αφού κάνω έρευνα για τις καλύτερες τιμές. Μετά τις περνάω στο ΙΚΑ σαν δαπάνη. Ουφ... έχει τρέξιμο η υπόθεση.


tt7db7e.aspx
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα,

κι εγω μανουλα Ιανουαριο εχω ΠΗΤ 9/1, εχω ενα αγορακι 8 μηνων, εκανα την παρασκευη αυχενικη ολα καλα και τωρα εχω κοριτσακι ελπιζω να τα λεμε


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!! trianmeli καλώς ήρθες, όλα καλά σου εύχομαι!!! και εγώ έκανα αυχενική χθες, μέχρι στιγμής όλα καλά! περιμένω και τις αιματολογικές να βγουν ώστε να ηρεμήσω τελείως :) Σ'εμας μας είπε για αγοράκι και έχω ήδη ένα κοριτσάκι 2 χρονων να με τρελλαίνει :) Γερά να είναι πάνω απ'όλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εγώ πάω για το τρίτο κοριτσάκι! Σε λίγα χρόνια θα γίνεται χαμός με τις τρεις τους στο σπίτι, δεν θα προλαβαίνουμε φουστάνια και παπούτσια και μακιγιάζ και τα λοιπά! Όλα να πάνε καλά σε όλες μας κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...