Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Το υπέροχο και εξαντλητικό ταξιδι του θηλασμου


Comet

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Εκανα το λάθος να πιω δυο γουλιές ούζο ενώ είμαι θηλάζουσα μαμά ενώ αγοριού 14 μηνών.Ειλικρινά δεν ξέρω τι σκεφτόμουν….έχω να πιω απο τότε που εμαθα πως ήμουν έγκυος.Κ θέλω να ρωτήσω:ποσο κακό εκανα στο παιδί μου;;Τον θήλασα 2 ώρες μετά ενώ προσπάθησα να το αποφύγω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 377
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Comet

    Comet 115 δημοσιεύσεις

  • GeoKK

    GeoKK 46 δημοσιεύσεις

  • vikib

    vikib 45 δημοσιεύσεις

  • Pagotoula

    Pagotoula 36 δημοσιεύσεις

πρίν από 38 λεπτά , Georgia Ts είπε:

Καλησπέρα σε όλους!

Εκανα το λάθος να πιω δυο γουλιές ούζο ενώ είμαι θηλάζουσα μαμά ενώ αγοριού 14 μηνών.Ειλικρινά δεν ξέρω τι σκεφτόμουν….έχω να πιω απο τότε που εμαθα πως ήμουν έγκυος.Κ θέλω να ρωτήσω:ποσο κακό εκανα στο παιδί μου;;Τον θήλασα 2 ώρες μετά ενώ προσπάθησα να το αποφύγω 

χαλαρωσε.το ποσοστο του αλκοολ που περναει στο γαλα,ειναι το 1/10,απο αυτο που ηπιες.κ εχει μεταβολιστει το μεγαλυτερο ποσοστο σε μια ωρα.το διωρο που θηλασες μετα ηταν αρκετο διαστημα

δεν εκανες καποιο ανεπανορθωτο κακο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Ειμαι καινουρια στο φορουμ.

Κι εγω το ιδιο προβλημα εχω, 45 ημερων, αποκλειστικος θηλασμος, ατελειωτοι θηλασμοι και πρωι και νυχτα.

Την 6η εβδ χειροτερεψαν πολυ τα πραγματα, ενω τη νυχτα ηταν λιγο καλυτερα(ενας 4ωρος υπνος, τωρα ουτε 2 ωρες).

Τι μπορει να φταιει;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...