Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Βιβλιάριο ασθένειας εξωσωματικη


Kath22

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Αν μπορεί να με βοηθήσει κάποια κοπέλα. Πρόσφατα μετακόμισα κ έχασα το βιβλιάριο ασθένειας. Για να περάσω επιτροπή για εξωσωματικη χρειάζεται απαραίτητα, η αρκεί το ότι είμαι ασφαλισμένη??? Ευχαριστω❤️❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kath22 said:

Κορίτσια καλησπέρα. Αν μπορεί να με βοηθήσει κάποια κοπέλα. Πρόσφατα μετακόμισα κ έχασα το βιβλιάριο ασθένειας. Για να περάσω επιτροπή για εξωσωματικη χρειάζεται απαραίτητα, η αρκεί το ότι είμαι ασφαλισμένη??? Ευχαριστω❤️❤️

Καλησπέρα, πρόσφατα βγάλανε μια ανακοίνωση ότι δε χρειάζονται τα παλιότερα βιβλιάρια όπως ζητάγανε παλιά αλλά πρέπει να εκτυπώσεις την ασφαλιστική ικανότητα μέσω άτλας νομίζω...δες στο σάιτ της επιτροπής εξωσωματικής τις νεότερες ανακοινώσεις, έχουν αναλυτικά τα έντυπα που θα χρειαστείς...

Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Καλησπέρα, πρόσφατα βγάλανε μια ανακοίνωση ότι δε χρειάζονται τα παλιότερα βιβλιάρια όπως ζητάγανε παλιά αλλά πρέπει να εκτυπώσεις την ασφαλιστική ικανότητα μέσω άτλας νομίζω...δες στο σάιτ της επιτροπής εξωσωματικής τις νεότερες ανακοινώσεις, έχουν αναλυτικά τα έντυπα που θα χρειαστείς...

Σ'ευχαριστω πάρα πολύ. Ψάχνω ψαχνω κ δε το βρίσκω... Να είσαι καλά!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πάντως εγώ που είχα χάσει το βιβλιάριο μου όταν είχα περάσει για δεύτερη φορά επιτροπή δεν με κόψανε. Με έστειλαν να πάω να πάρω ένα έντυπο στο οποίο αναγραφόταν νομίζω τα φάρμακα που είχα πάρει (δεν θυμάμαι τι έγραφε ακριβώς). Ήταν σε άλλο όροφο στο ίδιο κτήριο. Καλό είναι να τους πάρεις ένα τηλέφωνο και να τους ρωτήσεις πριν πας για να είσαι έτοιμη. Εγώ είχα περάσει επιτροπή στον ΕΟΠΥΥ του Αμαρουσίου.


m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kath22 είπε:

Σ'ευχαριστω πάρα πολύ. Ψάχνω ψαχνω κ δε το βρίσκω... Να είσαι καλά!!!! 

Γειά σου κοριτσι μου!!!εγω που πέρασα τον προηγούμενο μηνα δε το χρειάστηκα καθόλου..δεν μ το έψαξαν...το αμκα αρκεί!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Γειά σου κοριτσι μου!!!εγω που πέρασα τον προηγούμενο μηνα δε το χρειάστηκα καθόλου..δεν μ το έψαξαν...το αμκα αρκεί!!!

Mια χαρά τότε!! Σευχαριστω❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...