Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Η σπερματεγχυση είναι 100% σίγουρη?? Πείτε μου εμπειρίες κορίτσια μου όσες έχετε κάνει


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τελικά έχεις καθυστέρηση η όχι ; Τι νόημα είχε ο υπέρηχος σε αυτή τη φάση ; Τι ήθελε να δει ;;; Ρωτάω για να καταλάβουμε γιατί πραγνατικα οι πληροφορίες για μένα είναι λίγο μπερδεμένες . Αν λοιπόν δεν έκανες τώρα σπερματέγχυση και έχεις καθυστέρηση να πας να κανείς μια χοριακη από Δευτέρα για να σου λυθούν οι απορίες . 

  • Μου αρέσει 1

NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσι μου με τοσο παχύ ενδομήτριο πάρε ένα τεστ να κανεις να δεις που βρίσκεσαι 

Μη περιμένεις άλλες δυο μέρες 

Αν είσαι 

Θα σκάσεις μέχρι τη Δευτέρα 

Κάνε να ηρεμήσεις βρε κούκλα μου 

Δεν είναι να παίζεις Μ αυτά

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lena Lena είπε:

Να ρωτησω οποια ξερει.οταν πας να κανεις σπερματεγχυση κανεις κ υστεροσαλπιγγογραφια?

σαλπιγγογραφια πρεπει να κανεις για να δεις αν ειναι διαβατες οι σαλπιγγες κ αν υπαρχει προβλημα εκει. αν ειναι κλειστες πως θα περασει τοσπερμα?

για να καταλαβεις η σπερματενχηση ειναι σαν την φυσικη διαδικασια περιπου απλα παρακολουθεις την ωορηξια σου κ βαζεις σπερμα ελενγμενο με ενα σωληνακι την ημερα που πρεπει . ακριβως οπως η φυσικη διαδικασια γιαυτο δεν εχει κ μεγαλες επιτυχιες γιατι στην ουσια ειναι ακριβως οπως οταν κανεις σεξ απλα πιο συντονισμενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 25/9/2020 at 11:35 ΜΜ, Ρενουλα 19 είπε:

Μα αυτό μου έκανε εντύπωση του είπα να κάνω χοριακη και είπε όχι τώρα εντωμεταξύ η αδελφή την ημέρα που έκανε υπέρηχο περίμενε περίοδο και το ενδομητριο της ήταν 2.91 και είναι έγκυος τελικά και εμένα 2.88 πρώτη φορά έχω τέτοιο ενδομητριο 

Θα πάω να κάνω Δευτέρα ελπίζω να βγει θετική απλά είπα να περιμένω γιατί δεν θέλω να ξανά απογοητευτώ πάλι 

Καλή επιτυχια σου εύχομαι για αύριο.κανε την χοριακη σου να ξέρεις.κ εγώ πιστεύω εγκυμοσύνη είναι.απλα τα ουτρογκεσταν με ένα παχύ ενδομήτριο δεν έχουν τίποτα να προσφέρουν.εκτος αν έχεις αιματακι.

21 ώρες πρίν, linaa είπε:

σαλπιγγογραφια πρεπει να κανεις για να δεις αν ειναι διαβατες οι σαλπιγγες κ αν υπαρχει προβλημα εκει. αν ειναι κλειστες πως θα περασει τοσπερμα?

για να καταλαβεις η σπερματενχηση ειναι σαν την φυσικη διαδικασια περιπου απλα παρακολουθεις την ωορηξια σου κ βαζεις σπερμα ελενγμενο με ενα σωληνακι την ημερα που πρεπει . ακριβως οπως η φυσικη διαδικασια γιαυτο δεν εχει κ μεγαλες επιτυχιες γιατι στην ουσια ειναι ακριβως οπως οταν κανεις σεξ απλα πιο συντονισμενα

Εγώ πιστεύω ότι αφού περνάει το εμπόδιο του κόλπου που μερικές φορές το ph μπορεί να εξοντώνει πιο γρήγορα το σπέρμα,μπορεί να έχει ελαφρώς καλύτερα προγνωστικά με σπερματεγχυση.εχω δύο φίλες που έχουν τα παιδιά τους με σπερματεγχυση.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emilly είπε:

Καλή επιτυχια σου εύχομαι για αύριο.κανε την χοριακη σου να ξέρεις.κ εγώ πιστεύω εγκυμοσύνη είναι.απλα τα ουτρογκεσταν με ένα παχύ ενδομήτριο δεν έχουν τίποτα να προσφέρουν.εκτος αν έχεις αιματακι.

Εγώ πιστεύω ότι αφού περνάει το εμπόδιο του κόλπου που μερικές φορές το ph μπορεί να εξοντώνει πιο γρήγορα το σπέρμα,μπορεί να έχει ελαφρώς καλύτερα προγνωστικά με σπερματεγχυση.εχω δύο φίλες που έχουν τα παιδιά τους με σπερματεγχυση.

ναι συνηθως το προβλημα ειναι ελαχιστο κ πολλες φορες δεν υπαρχει κ κανενα προβλημα απλα λειπει ο συντονισμος στην προσπαθεια. οποτε αυτη η ελαχιστη ενισχυση βοηθαει

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ναι συνηθως το προβλημα ειναι ελαχιστο κ πολλες φορες δεν υπαρχει κ κανενα προβλημα απλα λειπει ο συντονισμος στην προσπαθεια. οποτε αυτη η ελαχιστη ενισχυση βοηθαει

Εγώ αυτό τον μήνα επειδή γενικά το κάνουμε μεραπαρα μερα ηηη και κάθε μέρα...μπορεί να δοκιμάσω πιο αραιή επαφή μπας κ αυξήσω λίγο το σπέρμα.στα τυφλά τώρα λέω να δοκιμάσω πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ αυτό τον μήνα επειδή γενικά το κάνουμε μεραπαρα μερα ηηη και κάθε μέρα...μπορεί να δοκιμάσω πιο αραιή επαφή μπας κ αυξήσω λίγο το σπέρμα.στα τυφλά τώρα λέω να δοκιμάσω πράγματα...

ναι καπως ετσι εκανα κ εγω  την μια καθε μερα την αλλη μερα παρα μερα κ αλλες μετα απο τρεις μερες. γενικα δοκιμασα πολλα τελικα το καθε μερα τις γονιμες μου εκατσε .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...