Recommended Posts

Γειά σας ανοίξαμε νέο θέμα για να συνεχίσετε τις συζητήσεις σας εδώ! 

Παρακαλούμε να ακολουθείτε τους κανόνες του φόρουμ όπως και τους βασικότερους κανόνες συναναστροφής που θα είχατε και στην καθημερινή σας επικοινωνία με τους ανθρώπους τριγύρω σας. 

Δείξτε ευαισθησία, κατανόηση ενώ παράλληλα έχετε στο νού σας ότι ο γραπτός λόγος ερμηνεύεται ποικιλλοτρόπως και παρεξηγείται εύκολα.

Ακόμα, υπάρχουν νόμοι σχετικά με την δυσφήμιση, ή κανόνες σχετικά με την διαφήμιση.

Κάντε αναφορά σε αυτή ή σε άλλη δημοσίευση εάν θέλετε να επικοινωνήσετε με την διαχείριση ή να αναφέρετε κάτι που δεν θα έπρεπε να βρίσκεται στο δημόσιο φόρουμ. 

Ισχύει η ελευθερία του λόγου μέχρι το σημείο που βλάπτει τον περίγυρο, στεναχωρεί τους συνομιλητές ή αμαυρώνει την φήμη άλλων προσώπων όπως το ορίζει ο νόμος. 

• Μου αρέσει 12

LIFE, needs to be full of FUN.

Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.

Διαφημίσεις

Ποιος ξέρει τι έγινε και μας άλλαξαν.

Λοιπόν @Arriel_83 εγώ θα σου έλεγα να τον πάρεις τηλέφωνο και να μη σκέφτεσαι όχι τα χρήματα αλλά ότι θα σου τα πάρει. Φιλικά στο λέω. Εφόσον τον επέλεξες για εξωσωματικο σου θα πρέπει να τον εμπιστευτεις και να ακολουθήσεις το πλάνο του. 

• Μου αρέσει 2

Just now, Egina mama said:

Ποιος ξέρει τι έγινε και μας άλλαξαν.

Λοιπόν @Arriel_83 εγώ θα σου έλεγα να τον πάρεις τηλέφωνο και να μη σκέφτεσαι όχι τα χρήματα αλλά ότι θα σου τα πάρει. Φιλικά στο λέω. Εφόσον τον επέλεξες για εξωσωματικο σου θα πρέπει να τον εμπιστευτεις και να ακολουθήσεις το πλάνο του. 

Yes, τον πήρα. Είναι σε χειρουργείο τώρα και θα με πάρει πίσω μου είπαν οι κοπέλες εκεί. Lets see 

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan said:

καλό  μηνα μαχητριες μ...σας περιμένω απέναντι κ ας μην γράφω  συχνά....παντα σας σκέφτομαι κ ποναω μαζι σας....

Ε θα περάσουμε στην απέναντι όχθη που θα πάει.... :-D

• Μου αρέσει 7

Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλό  μηνα μαχητριες μ...σας περιμένω απέναντι κ ας μην γράφω  συχνά....παντα σας σκέφτομαι κ ποναω μαζι σας....

Αχ Ραφαελιτσα. Ενώ ακόμη δεν έχω καμμία προσπάθεια με δανεικά φοβάμαι τόσο αυτή η γκαντεμιά πούμε δέρνει να μη συνεχιστεί... Περιμένω να με ειδοποιήσουν πάλι και κυνηγάω το σύζυγό να κάνει σωστή διατροφή.. 2 σαλάτες κάθε μέρα.. Θα βοσκησουμε πάλι μου λέει;..! 

• Χαχα 3

Κι αν θελουμε να βρούμε πληροφορίες από παλιές αναρτήσεις...

Αχ! Κρίμα να κάνουν κάποιες ενήλικες κοπέλες σαν μωρά παιδιά...

Δεν είναι υποχρεωτικό να συμμετέχουμε στους διαλόγους αν δεν μας αρέσει.. ούτε να διαβάζουμε τα σχόλια, ούτε καν να ανοίγουμε το φόρουμ, αν δεν μας αρέσει...

Συγγνώμη #CoffeeMaker αν σου διώχνω χρήστες και χάνεις κέρδη!

Αχ! Αυτό το παιδικό «θα σας δείξω εγώ»!

Το φόρουμ δεν είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα, είναι επιχείρηση και συνεχίζει να υπάρχει οσο πιο πολλούς χρήστες έχει, για να έχει οσο πιο πολλές διαφημίσεις γίνεται, για να κερδίζει χρήματα και είναι απόλυτα λογικό. Είναι επιχείρηση, επαναλαμβάνω!

Εμεις επωφελούμαστε το μέσο για να μαθαίνουμε και να περνούμε στήριξη οσο την χρειαζόμαστε.
Είναι win-win η κατάσταση εδώ!

ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΖΩΗ ΕΚΤΟΣ ΦΟΡΟΥΜ!

• Μου αρέσει 4

LZ71p3.png

Just now, anoulious said:

Αχ Ραφαελιτσα. Ενώ ακόμη δεν έχω καμμία προσπάθεια με δανεικά φοβάμαι τόσο αυτή η γκαντεμιά πούμε δέρνει να μη συνεχιστεί... Περιμένω να με ειδοποιήσουν πάλι και κυνηγάω το σύζυγό να κάνει όλα διατροφή.. 2 σαλάτες κάθε μέρα.. Θα βοσκησουμε πάλι μου λέει;..! 

Μην λες γκαντεμιές. Think positive. Fake it till you make it.

Η αλήθεια είναι πως κάθε επίσκεψη σε γιατρό σε πείθει ότι δεν μπορείς να έχεις αυτό που θες. Αλλαξε mindset και όλα μπορούν να γίνουν. (αυτά τα λέω και σε εμένα δηλαδή). 

Just now, AndMosch said:

Κι αν θελουμε να βρούμε πληροφορίες από παλιές αναρτήσεις...

Αχ! Κρίμα να κάνουν κάποιες ενήλικες κοπέλες σαν μωρά παιδιά...

Δεν είναι υποχρεωτικό να συμμετέχουμε στους διαλόγους αν δεν μας αρέσει.. ούτε να διαβάζουμε τα σχόλια, ούτε καν να ανοίγουμε το φόρουμ, αν δεν μας αρέσει...

Συγγνώμη #CoffeeMaker αν σου διώχνω χρήστες και χάνεις κέρδη!

Αχ! Αυτό το παιδικό «θα σας δείξω εγώ»!

Το φόρουμ δεν είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα, είναι επιχείρηση και συνεχίζει να υπάρχει οσο πιο πολλούς χρήστες έχει, για να έχει οσο πιο πολλές διαφημίσεις γίνεται, για να κερδίζει χρήματα και είναι απόλυτα λογικό. Είναι επιχείρηση, επαναλαμβάνω!

Εμεις επωφελούμαστε το μέσο για να μαθαίνουμε και να περνούμε στήριξη οσο την χρειαζόμαστε.
Είναι win-win η κατάσταση εδώ!

ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΖΩΗ ΕΚΤΟΣ ΦΟΡΟΥΜ!

Δεν κατάλαβα...... 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα