Recommended Posts

Just now, island1 είπε:

Όχι δεν το αλλάζουν.Σε εμένα δεν το άλλαξε κάνεις..όσα ίσα που τους δίνει τεράστιο πλεονέκτημα το ότι ξέρουν πότε έγινε η εμφύτευση...η αποτυχία αν δεν ωφελείται στο εμβριο που είναι και το μεγαλύτερο ποσοστό α τριμήνου και είναι από το ενδομήτριο ,έχει να κάνει όχι με την αγωγή ούτε με την ετ αλλά με άλλους παράγοντες...φλεγμονές αιμάτωση συσπάσεις κτλ . Για αυτό και αν είναι σίγουροι για τα καλά εμβρια δοκιμάζουν ξανά με τα ίδια αλλά αλλάζουν άλλα πράγματα. Μόνο αν δεν έχεις εμφυτεύσεις δοκιμάζουν άλλη μέρα.Σε έναν ήταν κάθετοι κι οι δυο ότι μόνο βλαστοκυστες θα μετέφερα ( εκτός εάν δεν είχα που θα έμπαιναν τρίτης μήπως και φτάσουν βλαστοκυστες μέσα μου).

Αυτό μπορεί να είχε να κάνει με το πάχος του ενδομητρίου...εγώ στους τεχνητούς έκανα και 22 και 26 μέρα ( είχα ξεκινήσει με daronda) ...πέτυχαν όλες...δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με αυτο

@island1γραφεις ... φλεγμονές, αιμάτωση, συσπάσεις κτλ. Στο κτλ τι ακριβώς εννοείς; Τι άλλο υπάρχει;

Και αυτό που λες ( εκτός αν δεν είχα βλαστοκύστες θα έβαζα 3 ημερών).

Πώς να ξερεις αν θα είχες βλαστοκύστες; Πότε δεν ξέρεις τι θα βγει. Πρέπει να περάσουν οι 3 μέρες ώστε να δεις μετά αν θα γίνουν βλαστοκύστες.Έτσι δεν είναι;

Κορίτσια, όσες έχετε κάνει menopur έχει τύχει να παρατηρήσετε την μυρωδιά του; Αυτό που κάνω τώρα μυρίζει παρά πολύ έντονα σα πλαστικό! Αυτή η σταγόνα που μένει μετά την ένεση δηλ έχει πολύ έντονη μυρωδιά.  Λέτε να έχει χαλάσει το φάρμακο; 

Διαφημίσεις

Just now, didi&k said:

Γιαυτό γενικά όχι μόνο οι γιατροί αλλά κι εμείς εδώ λέμε να μην κοιτάμε για συμπτώματα... 

Συμφωνώ σε αυτό γιατί μπορεί να τρελαθείς. 

• Μου αρέσει 1

Just now, Moana είπε:

Κορίτσια, όσες έχετε κάνει menopur έχει τύχει να παρατηρήσετε την μυρωδιά του; Αυτό που κάνω τώρα μυρίζει παρά πολύ έντονα σα πλαστικό! Αυτή η σταγόνα που μένει μετά την ένεση δηλ έχει πολύ έντονη μυρωδιά.  Λέτε να έχει χαλάσει το φάρμακο; 

Δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο στην εταιρία; Κι άλλες εγω νομιζω οτι μυρίζουν.

wRSzp2.pngm2gGp2.png

Just now, Moana είπε:

Δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο αλλά γράφει αν δεν είναι διαυγες να μην χρησιμοποιηθεί 

Διάβασε τις οδηγίες αν λένε κάτι για μυρωδιά δεν θυμαμαι

• Ευχαριστώ 1

UzVGp2.png

Διαφημίσεις

Καλησπέρα, να ρωτήσω για τις συσπάσεις που αναφέρθηκαν πιο πάνω; Υπάρχει περίπτωση να οδηγήσουν σε αποβολή; Την τελευταία φορά είχα πάθει ουρολοίμωξη Που κάνει συσπάσεις στην κύστη την ίδια μέρα και απέβαλα. Λέτε να έπαιξε ρόλο; Αν ναι, τι μπορεί να γίνει ώστε να τις αποφύγουμε, πχ να παρουμε αντισπασμωδικά;

Just now, Καντι said:

Δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο στην εταιρία; Κι άλλες εγω νομιζω οτι μυρίζουν.

Ρε γμτ, χτες μου μύρισε κάτι την ώρα που την έκανα αλλά νόμιζα ότι ήταν το πλαστικό που είναι μέσα η αμπούλα. Σήμερα έπιασα την σταγόνα που εμεινε στην κοιλιά μου κ συνειδητοποίησα ότι είναι το φάρμακο, βρώμησε πολύ. Θα τους πάρω το πρωί. Ελπίζω να μην βάζω χαλασμένα φάρμακα, αυτό μου έλειπε τώρα.

Just now, Clouds είπε:

Το έχω ακούσει.Αλλα για ποιον λόγο; Μήπως συμφέροντα; Μια φίλη μου το έκανε αυτές τις μέρες και την καθοδήγησε.Της τον σύστησε γιατρός που δουλεύειύει στο Γεν. 

Μόνο στο Γεν. συνεργάζονται με Νίκα και πλέον ούτε όλοι..

hKYcp3.png

Just now, didi&k said:

Δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο αλλά γράφει αν δεν είναι διαυγες να μην χρησιμοποιηθεί 

Διάβασε τις οδηγίες αν λένε κάτι για μυρωδιά δεν θυμαμαι

Αχ θα κάνω google τώρα menopur - βρώμα .... την προηγούμενη φορά που τις είχα κάνει δεν μύριζε τπτ. Έχουν περάσει 9 μήνες που τις έχω αλλά ήταν ψυγείο κανονικά 

Just now, Moana είπε:

Αχ θα κάνω google τώρα menopur - βρώμα .... την προηγούμενη φορά που τις είχα κάνει δεν μύριζε τπτ. Έχουν περάσει 9 μήνες που τις έχω αλλά ήταν ψυγείο κανονικά 

Καλύτερα να μιλήσεις με την εταιρεία. Μπορεί να σου τις αντικαταστήσουν αν έχουν κάποιο θέμα.

Και άλλο θέμα: επειδή ακούγονται πολλές ανακρίβειες εδώ μέσα από ειδήμονες: ο δικός μου γιατρός είναι στο ΡΕΑ κ συνεργάζεται με τον Νίκα.

• Μου αρέσει 2

gcglp2.png

Διαφημίσεις

Just now, Moana είπε:

Μήπως έχουν θέμα οι ενέσεις; Το πλαστικό τους εννοώ. Δεν θυμάμαι έντονη μυρωδιά. Για επικοινώνησε μαζί τους

dancing_kid_avatar_picture_57685.gif

Κράτα το

On 9/10/2020 at 12:02 ΠΜ, Troia είπε:

Νομίζω η Νεφέλη που μιλάγαμε την περίοδο πριν την επιτυχία της ζήτησε από τον Πάντο να το κάνει και της είπε όχι, κι έκανε ένα άλλο, το Ιταλικό νομίζω. Έχω διαβάσει ότι μόνο αυτοί οι 2 το έκαναν, αλλά τώρα έχουν σταματήσει κι αυτοί. Δεν ξέρω, δεν έχω εμπειρία με αυτούς τους γιατρούς, αυτά τα έχω ακούσει από κοπέλες εδώ...

Κανένας,μα κανενας άλλος εξωσωματιστής εκτος του συγκεκριμενου και μοναδικού κέντρου δε συστήνει το Νίκα.

Εξαρχής αυτο.Ηταν αποκλειστικος συνεργατης.

80% της επιτυχίας είναι το έμβρυο.Η μετατόπιση του παραθυρου εμφυτευσης συμβαινει σε ενα ελαχιστο ποσοστο γυναικων.

Συνηθως οι αποτυχιες οφειλονται στα έμβρυα και δευτερευόντως,κατα 20% περιπου στο ενδομήτριο.

hKYcp3.png

Just now, λουκουμαδακι said:

Μήπως έχουν θέμα οι ενέσεις; Το πλαστικό τους εννοώ. Δεν θυμάμαι έντονη μυρωδιά. Για επικοινώνησε μαζί τους

Αύριο το πρωί στις 9 ανοίγουν, θα τους πάρω. Είναι σίγουρα το φάρμακο, το ξανά δοκιμάσαμε. Θα άνοιξω καινούργια συσκευασία τώρα να δω τι παίζει 

Just now, Liakada είπε:

Καλύτερα να μιλήσεις με την εταιρεία. Μπορεί να σου τις αντικαταστήσουν αν έχουν κάποιο θέμα.

Και άλλο θέμα: επειδή ακούγονται πολλές ανακρίβειες εδώ μέσα από ειδήμονες: ο δικός μου γιατρός είναι στο ΡΕΑ κ συνεργάζεται με τον Νίκα.

Και Θεσσαλονίκη συνεργάζονται με Νίκα δύο τουλάχιστον που ξέρω. Ένα κέντρο και ένας εκτός. Φαντάζομαι είναι και άλλοι. 

• Μου αρέσει 2

dancing_kid_avatar_picture_57685.gif

Κράτα το

Just now, Moana είπε:

Αύριο το πρωί στις 9 ανοίγουν, θα τους πάρω. Είναι σίγουρα το φάρμακο, το ξανά δοκιμάσαμε. Θα άνοιξω καινούργια συσκευασία τώρα να δω τι παίζει 

Εχω χρόνια που τις εχω χρησιμοποιήσει τις συγκεκριμένες, δεν θυμάμαι κατι αναλογο. Εισαι μεσα στην ημερομηνια ληξης με σωστη συντηρηση τους, αρα ολα οκ!

• Μπερδεμένη/-ος 1

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις