Recommended Posts

Just now, Liakada said:

Ένα είναι σίγουρο: δεν έχεις κορωνοιό! Αφού μυρίζεις! 

αχαχα λες να πιάσει αυτό ως επιχείρημα για να μην κάνω τεστ Covid?

• Χαχα 7

Just now, Moana είπε:

αχαχα λες να πιάσει αυτό ως επιχείρημα για να μην κάνω τεστ Covid?

Δύσκολο. Πάντως για το θέμα αυτό, που είναι πολύ σοβαρό, σκέφτομαι να κάνω αναφορά στην Αρχή Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής. Είναι τουλάχιστον άδικο να επιβαρυνόμαστε, πέραν των εξόδων της εξωσωματικής, με τα χρήματα για τεστ covid.Πρεπει να τα χορηγεί δωρεάν το Κράτος.

• Μου αρέσει 5

Διαφημίσεις

Just now, Liakada είπε:

2339 και μετά 2440. Επειδή είσαι καλό κορίτσι.

Με εχεις στείλει αδιάβαστη τωρα! Δεν θα πάθεις Αλτσχάιμερ ποτε!!!!

• Μου αρέσει 2

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, anoulious είπε:

Οχι δεν εκανα εμβρυομεταφορα με το ερα. Σε τεχνητό κυκλο το εκανα. (ίσως ο φυσικός να έχει μια μικρή διαφορά) πρότειναν η εμβρυομεταφορά να γίνει ακριβώς την 6 ημέρα.. Κλεισμένες 6 ημέρες.. Εγώ είχα δώσει δειγμα στις 6 και 12 (6μιση)και είπανε 12 ώρες νωρίτερα. 

Τωρα η επιτυχία εξαρτάται αποκλειστικά από τα έμβρυα! Άντε να πετύχεις να πάρουμε σειρά!

Just now, Liakada said:

Δύσκολο. Πάντως για το θέμα αυτό, που είναι πολύ σοβαρό, σκέφτομαι να κάνω αναφορά στην Αρχή Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής. Είναι τουλάχιστον άδικο να επιβαρυνόμαστε, πέραν των εξόδων της εξωσωματικής, με τα χρήματα για τεστ covid.Πρεπει να τα χορηγεί δωρεάν το Κράτος.

Συμφωνώ και να κανεις. Φοβάμαι όμως ότι μέχρι να δρομολογηθεί κ να συζητηθεί θα έχει έρθει η επόμενη πανδημία 

• Χαχα 2

Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

Με εχεις στείλει αδιάβαστη τωρα! Δεν θα πάθεις Αλτσχάιμερ ποτε!!!!

¨Έχω μνήμη ελέφαντα. Έσπαγα το κεφάλι μου.

Just now, Moana είπε:

Συμφωνώ και να κανεις. Φοβάμαι όμως ότι μέχρι να δρομολογηθεί κ να συζητηθεί θα έχει έρθει η επόμενη πανδημία 

Ποτέ δεν ξέρεις!

• Μου αρέσει 1

Just now, Liakada είπε:

Η τουλάχιστον σε ανταγωνιστικές τιμές. Εδώ Θεσσαλονίκη ένας το έβαλε 40€ όσο και τα αντισώματα και τον περιμάζεψαν τα υπόλοιπα μικροβιολογικά και αναγκάστηκε να το ανεβάσει κοντά με τους υπόλοιπους. Πληροφορία εκ των έσω αυτή. Φαντάσου κέρδος..

• Λυπημένη/-ος 1

dancing_kid_avatar_picture_57685.gif

Κράτα το

Και κάτι ακόμη για το Νικα και ας το έχουμε εξαντλήσει.. Να με συγχώρεσετε.Δε ξέρω αν είναι κορυφαίος  επιστήμονας, μπορεί να υπάρχουν και καλύτερες εξετάσεις για το ενδομήτριο. Εγώ ήδη έκανα και άλλη. Σίγουρα όμως είναι έντιμος. Και αυτό το θεωρώ πολύ σημαντικό. 

• Μου αρέσει 4

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Η τουλάχιστον σε ανταγωνιστικές τιμές. Εδώ Θεσσαλονίκη ένας το έβαλε 40€ όσο και τα αντισώματα και τον περιμάζεψαν τα υπόλοιπα μικροβιολογικά και αναγκάστηκε να το ανεβάσει κοντά με τους υπόλοιπους. Πληροφορία εκ των έσω αυτή. Φαντάσου κέρδος..

Εδώ έχει αρμοδιότητα η Επιτροπή Ανταγωνισμού. Άλλη αναφορά. Σε δουλειά να βρισκόμαστε.

Just now, giota1 είπε:

Τωρα η επιτυχία εξαρτάται αποκλειστικά από τα έμβρυα! Άντε να πετύχεις να πάρουμε σειρά!

Αχ.. Μακάρι να ήτανε τόσο εύκολο.. Που μου λέει η αδερφη μου.. Εύκολο το λες αυτό;?! Με όσα έχεις τραβήξει.. Παντως ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω.. 

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Αχ.. Μακάρι να ήτανε τόσο εύκολο.. Που μου λέει η αδερφη μου.. Εύκολο το λες αυτό;?! Με όσα έχεις τραβήξει.. Παντως ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω.. 

Είχα γράψει στην Κάντυ ότι με την εγκυμοσύνη της χάρηκε όλο το φόρουμ και περιμένουμε και τις υπόλοιπες παλιές! Εμείς πολλά πολλά μεταξύ μας ποτέ δεν είχαμε αλλά μπορώ να πω ότι σαν παρουσία είσαι η πιο αξιοπρεπής και δεν υπάρχει πιστεύω άτομο εδώ μέσα που δεν περιμένει πώς και πώς να πετύχεις. 

• Μου αρέσει 14

dancing_kid_avatar_picture_57685.gif

Κράτα το

Που θα πάει? Καποια στιγμή κάποια από όλες αυτές τις ευχές θα φτάσει στον προορισμό της κ θα εκπληρωθεί! 

• Μου αρέσει 3

Just now, giota1 είπε:

Που θα πάει? Καποια στιγμή κάποια από όλες αυτές τις ευχές θα φτάσει στον προορισμό της κ θα εκπληρωθεί! 

Αμήν για όλες. 

• Μου αρέσει 7

Just now, Liakada said:

Την έλεγα όλη παπαγαλία σε 1,5 ώρα. Ακόμα θυμάμαι μεγάλα κομμάτια να φανταστείς, καίτοι γεράματα.

Όλο το βιβλίο; Οαου! Το γαντι του κυρίου Κανιγκ ή Μετερνιχ είχε πια ριχτεί; Χαχαχα  

• Χαχα 4

Just now, Roda είπε:

Όλο το βιβλίο; Οαου! Το γαντι του κυρίου Κανιγκ ή Μετερνιχ είχε πια ριχτεί; Χαχαχα  

Όχι ρε φίλε συμμαθήτριες ήμασταν!!! Που το θυμήθηκες το γάντι!!! Κι εγω το ίδιο την τελευταια ημέρα πριν δώσω ιστορία ειπα όλο το βιβλίο απ έξω. Είκοσι στρογγυλό πήρα! Και ειναι το μοναδικό που εχω κρατήσει.

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

wRSzp2.png5JEup3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα