Recommended Posts

Just now, Arriel_83 said:

Μην λες γκαντεμιές. Think positive. Fake it till you make it.

Η αλήθεια είναι πως κάθε επίσκεψη σε γιατρό σε πείθει ότι δεν μπορείς να έχεις αυτό που θες. Αλλαξε mindset και όλα μπορούν να γίνουν. (αυτά τα λέω και σε εμένα δηλαδή). 

Δεν κατάλαβα...... 

Εγώ βιάστηκα!

Νομιζα ότι καταργήθηκε το παλιό!

Σορρυ, τωρα είδα ότι υπάρχει και το παλιό!

• Μου αρέσει 1

LZ71p3.png

Διαφημίσεις

Just now, AndMosch said:

Εγώ βιάστηκα!

Νομιζα ότι καταργήθηκε το παλιό!

Σορρυ, τωρα είδα ότι υπάρχει και το παλιό!

Έπρεπε να κλείσει γιατί είχε φτάσει 4.000 σελίδες και ήταν από το 2016. 

• Ευχαριστώ 1

Just now, Arriel_83 said:

Έπρεπε να κλείσει γιατί είχε φτάσει 4.000 σελίδες και ήταν από το 2016. 

Ναι, σωστά!

Δεν είδα το παλιό, είδα και τις συμβουλές συμμόρφωσης και έκανα άλλους συνειρμούς!:rolleyes:
Αν και μια υπενθύμιση του τι συμβαίνει μάλλον δεν είναι κακό, ειδικά την δεδομένη στιγμή, για να μη χάνεται το νόημα!

Καλή ήμερα κι από εμενα!

• Μου αρέσει 3

LZ71p3.png

Just now, anoulious said:

Αχ Ραφαελιτσα. Ενώ ακόμη δεν έχω καμμία προσπάθεια με δανεικά φοβάμαι τόσο αυτή η γκαντεμιά πούμε δέρνει να μη συνεχιστεί... Περιμένω να με ειδοποιήσουν πάλι και κυνηγάω το σύζυγό να κάνει σωστή διατροφή.. 2 σαλάτες κάθε μέρα.. Θα βοσκησουμε πάλι μου λέει;..! 

Καλημέρα! Καλό μήνα! Βρε μην τον ταλαιπωρείς έτσι τον άνθρωπο, κρίμα είναι. Όλα καλά θα πάνε τωρα. Ήρθε η ώρα να γυρίσει ο τροχός 

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Διαφημίσεις

Just now, Egina mama είπε:

@anoulious με τα δικά σου τι σκέφτεσαι να κάνεις? Θα τα βάλεις και αυτά πριν τα δανεικά?

Προχωράω στα δανεικα. Περιμένω περίοδο και να τηλ πάλι να  δω τι γίνεται με το κέντρο.. Αφού στείλω και από εβδομάδα το συζυγό για επαναληπτικό dfi. 

• Μου αρέσει 4

Just now, anoulious είπε:

Προχωράω στα δανεικα. Περιμένω περίοδο και να τηλ πάλι να  δω τι γίνεται με το κέντρο.. Αφού στείλω και από εβδομάδα τι συζυγό για επαναληπτικό dfi. 

Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου . Και καλά αποτελέσματα στον σύζυγό. Όλα θα πάνε καλά.

Καλημέρα Κορίτσια!

Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Την δευτέρα κάναμε την 4η προσπάθεια μας...σήμερα λοιπόν 4η μέρα...προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και ευχομαι όλα να είναι καλά.

Αλλά δεν βλέπω να έχει πριστεί στήθος...δηλαδή ίσως ελάχιστα...

Μπορείτε να μου πείτε τι παίζει;;;; ποια μέρα πρίζεται; πρέπει να πρίζεται;;; πφφφ σας παρακαλώ πείτε μου εμπειρίες σας! εχω αγωνία...

στην πρώτη εξωσωματική με υπόθετο utrogestan είχα κάποιες μέρες κάποιες καφέ βλένες και πρισμένο στήθος αλλά ηταν αρνητικό το τεστ (δε θυμαμαι απο ποια μέρα και μετά πρίστηκε στήθος)

στη δεύτερη εξωσωματική με με υπόθετο utrogestan είχα κάποιες μέρες κάποιες καφέ βλένες και πολύ πρισμένο πρισμένο στήθος αλλά ηταν βιοχημική (δε θυμαμαι απο ποια μέρα και μετά πρίστηκε στήθος)

στην τρίτη εξωσωματική με υπόθετο utrogestan καμία μέρα δεν είχα καφέ βλένες - είχα πρισμένο στήθος αλλά ηταν αρνητικό το τεστ (δε θυμαμαι απο ποια μέρα και μετά πρίστηκε στήθος)

Αναμένω σχόλια σας.

Ευχαριστώ <3

Just now, Rafaelatarzan said:

καλε κοριτσια μας αλλάξανε παλι....γιατι????

Γιατι ειμαστε πολυλογουδες :mrgreen:

Με γεια το νεο μας τοπικ! :wub:

Καλημέρα και καλό μήνα σε ολες!! Φθινοπωριασε.. ευχομαι τα θετικά νέα να πέφτουν βροχή! ;)

• Μου αρέσει 10

H8z0p3.png

Διαφημίσεις

Just now, Moana είπε:

Καλημέρα! Καλό μήνα! Βρε μην τον ταλαιπωρείς έτσι τον άνθρωπο, κρίμα είναι. Όλα καλά θα πάνε τωρα. Ήρθε η ώρα να γυρίσει ο τροχός 

Έχει γίνει στυλακι.. Του βάζω κάθε μέρα μαζί με το φρουτο στη δουλειά και λίγους ξηρούς καρπούς.. 2 Brazilian nuts και 6-7 αμύγδαλακια ωμά, αναλατα.Με λέει χθες, δεν μου έβαλες ξηρούς καρπούς..!! 

Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου . Και καλά αποτελέσματα στον σύζυγό. Όλα θα πάνε καλά.

Μακάρι. Ευχαριστώ. Γιατι ειλικρινά το θέλουμε πολύ. Τόσα πολλά χρόνια κάνεις μας δεν είπε κουράστηκα, να τα παρατήσουμε.. Ειχε υψηλο dfi  πριν 4 χρόνια. Και ελπίζω να έπεσε λιγο.Τα σπερμοδιαγράμματα του είναι πολύ καλύτερα.. 

• Μου αρέσει 5

Just now, nadiaki165 είπε:

Καλημέρα!!!καλό μήνα με πολλα θετικά!!!!!

Καλημέρα!!! Κ με ένα θετικό την Δευτέρα!!!

• Ευχαριστώ 1

Just now, Sweety1 είπε:

Καλημέρα Κορίτσια!

Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Την δευτέρα κάναμε την 4η προσπάθεια μας...σήμερα λοιπόν 4η μέρα...προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και ευχομαι όλα να είναι καλά.

Αλλά δεν βλέπω να έχει πριστεί στήθος...δηλαδή ίσως ελάχιστα...

Μπορείτε να μου πείτε τι παίζει;;;; ποια μέρα πρίζεται; πρέπει να πρίζεται;;; πφφφ σας παρακαλώ πείτε μου εμπειρίες σας! εχω αγωνία...

στην πρώτη εξωσωματική με υπόθετο utrogestan είχα κάποιες μέρες κάποιες καφέ βλένες και πρισμένο στήθος αλλά ηταν αρνητικό το τεστ (δε θυμαμαι απο ποια μέρα και μετά πρίστηκε στήθος)

στη δεύτερη εξωσωματική με με υπόθετο utrogestan είχα κάποιες μέρες κάποιες καφέ βλένες και πολύ πρισμένο πρισμένο στήθος αλλά ηταν βιοχημική (δε θυμαμαι απο ποια μέρα και μετά πρίστηκε στήθος)

στην τρίτη εξωσωματική με υπόθετο utrogestan καμία μέρα δεν είχα καφέ βλένες - είχα πρισμένο στήθος αλλά ηταν αρνητικό το τεστ (δε θυμαμαι απο ποια μέρα και μετά πρίστηκε στήθος)

Αναμένω σχόλια σας.

Ευχαριστώ <3

Τα μελανιαζες από το ζουληγμα...άσε κάτω τα βυζιά. Εμένα δεν μου πρηστηκαν ποτέ σε δύο εγκυμοσύνες αλλά κάνα μήνα πριν γεννήσω έγιναν τεράστια. Με το καλό η χοριακη σου.

Just now, anoulious είπε:

Έχει γίνει στυλακι.. Του βάζω κάθε μέρα μαζί με το φρουτο στη δουλειά και λίγους ξηρούς καρπούς.. 2 Brazilian nuts και 6-7 αμύγδαλακια ωμά, αναλατα.Με λέει χθες, δεν μου έβαλες ξηρούς καρπούς..!! 

Μακάρι. Ευχαριστώ. Γιατι ειλικρινά το θέλουμε πολύ. Τόσα πολλά χρόνια κάνεις μας δεν είπε κουράστηκα, να τα παρατήσουμε.. Ειχε υψηλο dfi  πριν 4 χρόνια. Και ελπίζω να έπεσε λιγο.Τα σπερμοδιαγράμματα του είναι πολύ καλύτερα.. 

Το ξέρω ότι το θέλετε κορίτσι μου και εύχομαι σύντομα να ανταμειφθούν οι κόποι σας.

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Τα μελανιαζες από το ζουληγμα...άσε κάτω τα βυζιά. Εμένα δεν μου πρηστηκαν ποτέ σε δύο εγκυμοσύνες αλλά κάνα μήνα πριν γεννήσω έγιναν τεράστια. Με το καλό η χοριακη σου.

Το ξέρω ότι το θέλετε κορίτσι μου και εύχομαι σύντομα να ανταμειφθούν οι κόποι σας.

αχ σε ευχαριστώ για την απάντηση <3

εννοεις σε εξωσωματική 'η φυσική σύληψη?

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα