Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Νεφελιτσα, τι κάνεις; Τελικά το μικρούλι τι είναι; 

Ολα καλά τα ιδια :-) δεν εχω ιδεα το καημενο το μικρο αυριο θα φανει στη β επιπεδου..

• Μου αρέσει 6

ZAeBp3.png

Just now, Nephele78 είπε:

Ολα καλά τα ιδια :-) δεν εχω ιδεα το καημενο το μικρο αυριο θα φανει στη β επιπεδου..

Με το καλό αύριο. Πότε έφτασες β επιπεδου.. Να μας γράψεις νεα. 

Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Με το καλό αύριο. Πότε έφτασες β επιπεδου.. Να μας γράψεις νεα. 

Ευχαριστω,ναι, θα ενημερωσω.ελα ντε!!

• Μου αρέσει 3

ZAeBp3.png

Just now, Nephele78 said:

Αν ειναι μονο αυτο το θεμα σου με το κεντρο λυνεται,απλα το λες και σε βαζουν πρωτη,εγω αυτο εκανα για να μη περιμενω..κ για ταμειο πας πανω ή κανονιζεις μεσω web banking

Σ ευχαριστώ πολύ! Έχω ζητήσει πολλές φορές να προπληρώσω ένα πακέτο ή να κάνω επι τόπου μεταφορά ηλεκτρονικά για αιματολογ κ  μου το χουν αρνηθεί λέγοντας οτι πρέπει να φαίνεται οτι μπήκε βγηκε η ασθενής κ άλλα τέτοια. Οσο για την ουρά για να φτάσω στη γραμματεια να πω οτι βιάζομαι έχω φάει 1 ώρα στην ουρά. Άσε που δεν μπορώ να το κανω και συνέχεια..Σ ευχαριστώ πολύ όμως για την απάντηση

Just now, Roda είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ! Έχω ζητήσει πολλές φορές να προπληρώσω ένα πακέτο ή να κάνω επι τόπου μεταφορά ηλεκτρονικά για αιματολογ κ  μου το χουν αρνηθεί λέγοντας οτι πρέπει να φαίνεται οτι μπήκε βγηκε η ασθενής κ άλλα τέτοια. Οσο για την ουρά για να φτάσω στη γραμματεια να πω οτι βιάζομαι έχω φάει 1 ώρα στην ουρά. Άσε που δεν μπορώ να το κανω και συνέχεια..Σ ευχαριστώ πολύ όμως για την απάντηση

Α δε παμε καλα !!εγω ετσι το εκανα! Πληρωνα μετα μεσω τραπεζης!!και ετυχε κ να χρωσταω κ πολλες φορες ..

• Ευχαριστώ 1

ZAeBp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Roda είπε:

Και όσον αφορα την συνταγογραφηση κανεις άυλη στέλνεις μειλ στην γραμματεία του γιατρου και στα στέλνουν σε λιγότερο απο ώρα συνήθως.

Στα αλλα δυο κέντρα που ήμουν νομιζω οτι ηταν χειρότερα τα πράγματα στο ενα ειχα ραντεβού στις 5 το απογευμα και με έβλεπε ο γιατρος στις 7.30, έτρωγα όλο το απογευμα μου και στο αλλο ηταν πολλές οι φορές που ο γιατρος ηταν σε καισαρική μεσα στο νοσοκομειο φυσικα, αλλα όλο ετσι μας έλεγαν μεχρι να έρθει. Τι αν πω δεν ξερω αν καπου ειναι πιο οργανωμένα.

wRSzp2.png5JEup3.png

Καλησπερα κοριτσια!

Καθομουν εχθες το βραδυ κ εβλεπα αυτον το γιατρο που τον εκανε paste η ariel νομιζω.. πωωω μου εκανε τη καρδια περιβολι!!! Καθομουν κ σκεφτομουν.. που πας ρε καραμητρο??? Χαχχαχαχαχαχαχα..

Με το καλό! 

• Ευχαριστώ 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Ευχαριστω,ναι, θα ενημερωσω.ελα ντε!!

εχω μερες να μπω να διαβασω,

ποτε εφτασε η β επιπεδου με το καλο καρδια μου

Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, POS 1981 είπε:

Καλησπέρα έχω μέρες να μπω κ εχασα πολλή συζήτηση οπότε απλά θα πω τα δικά μου! Την πιο προηγούμενη Παρασκευή έκανα την τελευταία χοριακη με αποτέλεσμα 1088, την Παρασκευή που μας πέρασε είδαμε σάκο ενδομητριο κ την άλλη εβδομάδα ελπίζω να ακούσουμε καρδιά. Κορίτσια , έμεινα έγκυος με την πρώτη προσπάθεια κ είμαι πεπεισμένη ότι αυτό έγινε λόγω του προεμφυτευτικου ελέγχου.δεν είμαι γιατρός αλλά είχα ψάξει πολύ πιο πριν κ συζητήσει, οπότε πήγα με προεμφυτευτικο εξ αρχής..Δεν ξέρω αν κάποιες από σας έχουν δοκιμάσει αυτό το δρόμο, σε μένα πάντως έφερε αποτέλεσμα. Επίσης επειδή είχα δει ότι κάποιες κοπέλες ψάχνουν κέντρο στην Θεσσαλονίκη, οποία θέλει ας μου στείλει μήνυμα να της πω που πήγα εγώ αφού (προφανώς ) έμεινα ευχαριστημενη! Καλή επιτυχία σε ολες!

Καλησπέρα pos,

Μπορείς να μου πεις σε ποιό κέντρο έκανες προεμφυτευτικό; πόσα έμβρυα είχες, πόσα ήταν ok και το κόστος;

Ευχαριστώ

Καλησπέρα σας τι κάνετε είστε όλες καλά? Εγώ αύριο θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο και με έπιασε από τώρα το άγχος έχω ραντεβού το απόγευμα και σκεφτομε να παω δουλειά για να ξεχάστω ι να μείνω σπίτι να περιμένω εσείς τι θα κάνατε 

• Μου αρέσει 3

Just now, marilou84 είπε:

Καλησπέρα σας τι κάνετε είστε όλες καλά? Εγώ αύριο θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο και με έπιασε από τώρα το άγχος έχω ραντεβού το απόγευμα και σκεφτομε να παω δουλειά για να ξεχάστω ι να μείνω σπίτι να περιμένω εσείς τι θα κάνατε 

Να πας κανονικα στη δουλεια σου και να μην εχεις αγχος χωρις λογο βρε :-)  Μια χαρα θα ειναι ο υπερηχος θετικη σκεψη τι να πουμε και εμεις σε πιο μεγαλη ηλικια και τα άλλα κοριτσια που ακομα παλευουν ..προσπαθησε να μην εχεις αγχος γιατι αγχωνεται και το μωρο ολα τα καταλαβαινει

ZAeBp3.png

Just now, Nephele78 said:

Να πας κανονικα στη δουλεια σου και να μην εχεις αγχος χωρις λογο βρε :-)  Μια χαρα θα ειναι ο υπερηχος θετικη σκεψη τι να πουμε και εμεις σε πιο μεγαλη ηλικια και τα άλλα κοριτσια που ακομα παλευουν ..αστο το αγχος!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση ναι θα πάω τι να κάνω αν και από την άλλη δεν θέλω ελπίζω να περάσουν οι ώρες γρήγορα για να πάω στο υπέρηχο εσύ πως είσαι είσαι έγκυος 

Just now, ssisi2019 είπε:

εχω μερες να μπω να διαβασω,

ποτε εφτασε η β επιπεδου με το καλο καρδια μου

Ευχαριστωωωω !!αστα πως περναει ο καιρος χαμπαρι δε παιρνουμε.,εσεις πως πατε; 

Just now, marilou84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση ναι θα πάω τι να κάνω αν και από την άλλη δεν θέλω ελπίζω να περάσουν οι ώρες γρήγορα για να πάω στο υπέρηχο εσύ πως είσαι είσαι έγκυος 

Μετα θα παρεις την αδεια σου και θα εισαι μια χαρα :-)και εγω αυριο εχω υπερηχο σημαντικο β επιπεδου, αλλα αγχος δεν εχω,οτι ειναι να γινει θα γινει..και αγχος να εχω δεν αλλαζει κατι ισα χειροτερα το κανω

• Μου αρέσει 2

ZAeBp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα