Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Το καθε κέντρο εχει δικο του τιμολόγιο και διαφέρουν πολυ οι τιμές. Εξαρτάται ποσα έμβρυα θα στείλεις , αν θα ειναι φρέσκα ή κατεψυγμενα , αν θες αποτέλεσμα την επόμενη μερα ή σε κανα μήνα. Εμενα για 4 έμβρυα και αποτέλεσμα την επόμενη μερα μου πηγε 2.500.

Πωπω.. δεν έχει και reaction για σόκ! 

Εγώ να σε ρωτήσω τι είναι τα μαθήματα γονεϊκότητας και ψυχοπροφυλακτικης; Αν και είναι νωρίς ακόμα και μόνο για να μείνω έγκυος ψάχνομαι όχι τα της εγκυμοσύνης (για την ώρα!;):D) αλλά μια και τα ανέφερες δεν είναι κακό να ρωτήσω να έχω μια ιδέα ε; Πόσο περίπου κοστίζουν και που γίνονται; 

• Μου αρέσει 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

On 13/10/2020 at 2:55 ΠΜ, [email protected] είπε:

Τον ξέρω εγώ. Είναι ο δεύτερος πιστοποιημένος υπερηχογραφιστής που έχουμε εδώ. Ξέρω πολλές φίλες μου που πήγαν για τους μεγάλους υπερήχους σε αυτόν. Εμένα ο γιατρός συνεργαζεται με κλινική, οπότε με έστειλε σε άλλον. Για αυχενική και στους δύο εμείς πληρώνουμε κοντά στα 150...

Εύχαριστω πολύ!!! Ε εντάξει αν είναι μόνο 150 μια χαρά είναι! Και εμένα με έστειλε σε αυτόν ο γυναικολος μου επειδή θέλω να αποφυγω την αμνιο και είναι πιο εμπειρος

Ευτυχώς είναι πιστοποιημενος οπότε έχω εμπιστοσύνη στα αποτελέσματα της αυχενικης

• Μου αρέσει 1

UzVGp2.png

Διαφημίσεις

Just now, Skoros said:

Καντι μπορείς να κανεις και σε ήδη κατεψυγμένα προεμφυτετικο;

ρώτησα σήμερα και μου είπαν ναι και ότι υπάρχουν γεννήσεις παιδιών που έχουν προκύψει από κατεψυγμένες βλαστοκύστες που τις ξεπάγωσαν, έκαναν έλεγχο και τις ξαναπάγωσαν.

πάντα όμως προτιμούν να γίνεται σε φρέσκιες. Ελπίζω να σε κάλυψα!

• Μου αρέσει 1

Just now, Konna! said:

ρώτησα σήμερα και μου είπαν ναι και ότι υπάρχουν γεννήσεις παιδιών που έχουν προκύψει από κατεψυγμένες βλαστοκύστες που τις ξεπάγωσαν, έκαναν έλεγχο και τις ξαναπάγωσαν.

πάντα όμως προτιμούν να γίνεται σε φρέσκιες. Ελπίζω να σε κάλυψα!

Ευχαριστώ!

πρίν από 27 λεπτά , MaryH είπε:

Α εσενα σε βλεπω υπερετοιμη. Φτιαξε εγκαιρως το δωματιο του κ τα ρουχακια του. Εγω τα αφησα στο τελος κ αγχωθηκα

Η ζουζου χαμογελαει και βγαζει φωνουλες επικοινωνιας δηλ μιλαει με τον τροπο της η γλυκουλα

Εγώ δεν πρόλαβα καν να ετοιμάσω το λίκνο!! Όταν γέννησα πήγε η μαμά μου με την αδερφή μου καθάρισαν το σπίτι και έφτιαξαν το λίκνο το έντυσαν με την προίκα και όταν γυρίσαμε από παίδων τα βρήκα όλα έτοιμα και πλυμένα σιδερωμένα τα ρουχαλάκια κτλ :cool:

Είχα γεννήσει 3 μέρες πριν μπω στο μήνα μου

UzVGp2.png

Διαφημίσεις

Just now, mominthemaking είπε:

Με πήρανε τώρα, κορίτσια 520, σήμερα 11 ημ απο ετ δεν το πιστεύω.η μια και μοναδική βλαστοκυστούλα ήταν δυνατή μάλλον....

πολύ συγκρατημένα και βλέπουμε...σήμερα έμαθα και πολλά αρνητικά απο φίλες μου εγκυμονούσες και είμαι πολύ συγκρατημένη.

σας ευχαριστώ πολύ για όλα. πάμε στο επόμενο σκαλοπατάκι τώρα, εδώ θα σας πρήζω ελπίζω για πολύ ακόμα...

Ωραία έφτασες στον στόχο σου. Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.

• Ευχαριστώ 1

Just now, mominthemaking είπε:

Με πήρανε τώρα, κορίτσια 520, σήμερα 11 ημ απο ετ δεν το πιστεύω.η μια και μοναδική βλαστοκυστούλα ήταν δυνατή μάλλον....

πολύ συγκρατημένα και βλέπουμε...σήμερα έμαθα και πολλά αρνητικά απο φίλες μου εγκυμονούσες και είμαι πολύ συγκρατημένη.

σας ευχαριστώ πολύ για όλα. πάμε στο επόμενο σκαλοπατάκι τώρα, εδώ θα σας πρήζω ελπίζω για πολύ ακόμα...

Συγχαρητήρια! Όλα καλά θα πάνε! Σου εύχομαι καλή εξέλιξη στην εγκυμοσύνη σου.

Just now, Troia said:

Συγχαρητήρια! Όλα καλά θα πάνε! Σου εύχομαι καλή εξέλιξη στην εγκυμοσύνη σου.

Σε ευχαριστώ πολύ!Μακάρι!!!Ό,τι καλύτερο και σε εσένα όλα με το καλό!

• Ευχαριστώ 1

rfssp2.png

πρίν από 57 λεπτά , Καντι είπε:

Υποτίθεται πως ναι για φυσιολογικο , θα δούμε. Έξι κιλά εχω πάρει,  τιποτα μονο κοιλιά εχω. Γενικως ειμαι πολυ καλα , κανω μαθήματα πιλάτες για εγκύους. Δεν εχει πάρει θεση ο μικρός ειναι με το κεφάλι επάνω, κανουμε μαθήματα με τον σύζυγο γονεικοτητας, ψυχοπροφυλακτικης και ανώδυνου. Περιμενω το δεκαήμερο προσφορών για να ψωνίσω τιποτα.

Η ζουζου σου, σκάει χαμόγελα;;;

Ουαου καντυ μου!!! Καλά κι εγώ στο γιο συνολικά μόνο 8 κιλά πήρα μαζί με τα 2 που είχα χάσει στο 1ο τρίμηνο 

Καλε σε ποια εβδομάδα είσαι?? Πες μου ότι μπαίνεις σύντομα στο μήνα σου?? 

• Μου αρέσει 1

UzVGp2.png

Διαφημίσεις

Just now, mominthemaking said:

Συγχαρητήρια!!! Είδες που δε μπορούσες να το πιστέψεις; Όλα καλά να πάνε τώρα!

• Μου αρέσει 1

uLuIp3.png

Just now, Καντι said:

Το καθε κέντρο εχει δικο του τιμολόγιο και διαφέρουν πολυ οι τιμές. Εξαρτάται ποσα έμβρυα θα στείλεις , αν θα ειναι φρέσκα ή κατεψυγμενα , αν θες αποτέλεσμα την επόμενη μερα ή σε κανα μήνα. Εμενα για 4 έμβρυα και αποτέλεσμα την επόμενη μερα μου πηγε 2.500.

Καντι μου με το καλό να υποδεχτείς το αγοράκι σου!!! Να σε ρωτήσω πως γίνεται ο προεμφυτευτικος στα κατεψυγμένα ; Αποψύχουν κάνουν την εξέταση και μετά αν είναι υγιές μπορούν να το ξανά καταψύξουν ή πρέπει να γίνει οπωσδήποτε εμβρυομεταφορα ;

• Μου αρέσει 1

Just now, mominthemaking said:

Απίστευτο!! Συγχαρητήρια!!! 

• Ευχαριστώ 1

3 ώρες πρίν, Skoros είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου τι κάνετε; Ερώτηση:  Συμφέρει να μαζεύει μια κοπέλα ωάρια με διέγερση εφόσον έχει υψηλή ΑΜΗ  και  της το προτείνει και ο γιατρός   ή καλύτερα να πάει με φυσικό 1. Για να μην επιβαρύνει τον οργανισμό με φάρμακα και 2. Για να έχει καλύτερης ποιότητας ωάρια από φυσικό; Ή να πηγαίνει για διεγέρσεις; Τι θα κάνατε; Η ηλικία της φίλης μου είναι κοντά στα 40 με ΑΜΗ γύρω στα 30 και πολυκυστικες και προσπαθούμε να δούμε τι μπορεί να κάνει. Εγώ της λέω να κάνει διεγέρσεις αλλά φοβάται. Από την άλλη σκεφτόμαστε πως με φυσικό θα πάρει καλύτερης ποιότητας ωάρια όποτε μήπως είναι τελικά μια η άλλη; 

Συμφωνώ για προεμφυτετικο κι εγω

Αφού έχει τόσο καλές τιμές θα επέλεγα και εγω τη διέγερση!!!πολύ πιο άμεσα αποτέλεσμα σε μικρό χρονικό διάστημα....και αν χτυπα ξύλο δεν παει καλα συνεχίζει με φυσικους!!!!!αλλα ας τη δοκιμάσει και τη διέγερση!!!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα