Recommended Posts

Just now, Moomin said:

Α τώρα κατάλαβα! Άρα άκυρη η ερώτηση...

Καλά αυτό δεν το είχα ξανακουσει... τί άλλο θα κάνουν!

Ωχ δεν ήθελε με τίποτα δηλαδή κ αυτό...εντάξει το επόμενο θα είναι σούπερ ντουπερ, θα το δεις!

Ναι δεν ήθελε με τίποτα. Ασε είμαι να σκάσω. Όσο περνάει η μέρα και γεμίζω με "γιατί" τόσο πέφτω. 

@katetsouka συγχαρητηρια!!!

Just now, Troia said:

Ευτυχώς το συγκεκριμένο 'εμβόλιο' λίγοι το κάνουν πια, καθώς ήδη έχει απαγορευτεί σε πολλές χώρες του εξωτερικού. Θέλει λίγη προσοχή όταν ακούμε για νέες και πρωτοποριακές θεραπείες...

Και πρόσεξε να δεις το παράδοξο. Δεν πιστεύουν στο prp και δεν το κάνουν γιατί δεν έχει μεγάλη ιστόρικότητα. Και αυτό το βλακώδες εμβόλιο που έχει μεγάλη ιστορικότητα και αρνητικές επιπτώσεις το κάνουν φουλ.

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Just now, Arriel_83 είπε:

Και πρόσεξε να δεις το παράδοξο. Δεν πιστεύουν στο prp και δεν το κάνουν γιατί δεν έχει μεγάλη ιστόρικότητα. Και αυτό το βλακώδες εμβόλιο που έχει μεγάλη ιστορικότητα και αρνητικές επιπτώσεις το κάνουν φουλ.

Όχι ρε, δεν το κάνουν φουλ...Το αντίθετο μάλιστα. Οι περισσότεροι λένε μακριά! Ο κοινός γνωστός μας Β.Τ. το κάνει ακόμα και ξέρω ότι μέχρι πριν λίγα χρόνια το έκαναν και στο Αλεξάνδρα. Το prp λογικά είναι ακίνδυνο, δε μπορώ να φανταστώ τι κακό μπορεί να έχει εκτός του να μην είναι πολύ αποτελεσματικό...

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Troia said:

Όχι ρε, δεν το κάνουν φουλ...Το αντίθετο μάλιστα. Οι περισσότεροι λένε μακριά! Ο κοινός γνωστός μας Β.Τ. το κάνει ακόμα και ξέρω ότι μέχρι πριν λίγα χρόνια το έκαναν και στο Αλεξάνδρα. Το prp λογικά είναι ακίνδυνο, δε μπορώ να φανταστώ τι κακό μπορεί να έχει εκτός του να μην είναι πολύ αποτελεσματικό...

Ααα οκ κατάλαβα. 

Καλά ναι το prp είναι αυτό που λες. Η θα πετυχει ή όχι γι αυτό δεν το πολυπιστεύουν. 

• Μου αρέσει 1

Κορίτσια καλημέρα και καλή επιτυχία σε όλες με υγεία να έρθουν τα μωράκια μας όποτε θελήσει ο Θεός και η επιστήμη 

Λοιπόν είμαι 39 χρόνων και σ αυτό το κύκλο ξεκίνησα ενέσεις αλτερμον ( κάπως έτσι ) και σήμερα Τρίτη μέρα περιόδου έχω οιστραδιόλη 57,87 

Είναι καλή;;;

Θα παω για σπερματεγχυση

Να κάνω και εγώ μία ερώτηση? 

έχει τύχει σε κάποια κοπέλα να της βρουν συμφύσεις και με τη λύση των συμφύσεων να της βάλουν σπιράλ για κάποιο χρονικό διάστημα προκειμένου να μην δημιουργηθούν ξανά?

Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή επιτυχία σε όλες με υγεία να έρθουν τα μωράκια μας όποτε θελήσει ο Θεός και η επιστήμη 

Λοιπόν είμαι 39 χρόνων και σ αυτό το κύκλο ξεκίνησα ενέσεις αλτερμον ( κάπως έτσι ) και σήμερα Τρίτη μέρα περιόδου έχω οιστραδιόλη 57,87 

Είναι καλή;;;

Θα παω για σπερματεγχυση

Νομιζω οτι τη κοιτανε συνδιαστικα με fsh k Lh ? Δε τα πολυκαταλαβα ποτε αυτα για να σε βοηθησω,εγω ειχα 25 ε2 και 17,5 fsh τη 3η μερα αλλα με ετ πηγαινα! Μακαρι να σου παει καλά κοριτσι μου ,ευχομαι καλη επιτυχια μεσα απο τη καρδια μου!!

ZAeBp3.png

Just now, Nephele78 είπε:

Νομιζω οτι τη κοιτανε συνδιαστικα με fsh k Lh ? Δε τα πολυκαταλαβα ποτε αυτα για να σε βοηθησω,εγω ειχα 25 ε2 και 17,5 fsh τη 3η μερα αλλα με ετ πηγαινα! Μακαρι να σου παει καλά κοριτσι μου ,ευχομαι καλη επιτυχια μεσα απο τη καρδια μου!!

Θέλει μόνο την ε2 επειδή κάνω τις ενέσεις 

Τον πήρα τηλ και μου είπε ότι είναι μια χαρά 

Δε ξέρω 

Θα δείξει 

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ 

Το θέμα μου είναι το ενδομήτριο γιατί στο προηγούμενο κύκλο δεν παχυνε και δεν την κάναμε την σπερματεγχυση 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά σ αυτό το κύκλο.

11 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Ναι στο Γεννηματά στην Αθήνα κάθε μήνα :(

Αχ περίπου τα ίδια είμαστε.....δεν χάνω όπως έχανα, βέβαια δεν κάνω κ αυτα που έκανα για να τα χάσω...ο,τι μπορείς κάνε..

Αχ κάνω πολλά όμως αποτέλεσμα μηδέν.

• Λυπημένη/-ος 1

Just now, Ellidr είπε:

Θέλει μόνο την ε2 επειδή κάνω τις ενέσεις 

Τον πήρα τηλ και μου είπε ότι είναι μια χαρά 

Δε ξέρω 

Θα δείξει 

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ 

Το θέμα μου είναι το ενδομήτριο γιατί στο προηγούμενο κύκλο δεν παχυνε και δεν την κάναμε την σπερματεγχυση 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά σ αυτό το κύκλο.

Ααα καταλαβα! Ωραια τοτε!!! παχαίνετε το ενδομητριο οποτε  μετράτε για να σου δωσει κ σικλακουρ αν χρειαζεται

ZAeBp3.png

3 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Κορίτσι μου επειδή και εγώ είμαι στην ίδια κατάσταση με σένα και έχω τουλάχιστον δέκα κιλά παραπάνω που προσπαθώ να χάσω σιγά-σιγά για να προχωρήσω σε μεταφορά και λόγω επαγγέλματος ( είμαι γυμνάστρια) θα σου πω τα εξής. ο μεταβολισμός λειτουργεί διαφορετικά σε κάθε άνθρωπο και άλλοι χάνουν τα κιλά πολύ γρήγορα και άλλοι πολύ αργά στη δεύτερη κατηγορία π.χ. είμαι εγώ φυσικά παίζει ρόλο και η ηλικία. όσο είμαστε πιο νέοι ο μεταβολισμός λειτουργεί πιο καλά από ότι μετά τα 40. Χρειάζεται πολύ υπομονή για να χαθούν σταδιακά τα κιλά σκέψου ότι εγώ με διατροφή και άσκηση έχασα 8 μέσα σε 7 μήνες. Φυσικά χάθηκε πολύ λίπος και κέρδισαν μυϊκή μάζα πέρα από τα κιλά που χάθηκαν Αλλά αυτό ήταν συνδυασμός διατροφής και άσκησης σχεδόν καθημερινής. Το ίδιο κάνω και τώρα διατροφή με διατροφολόγο ο οποίος μου ρυθμίζει τα φαγητά και τις μερίδες σύμφωνα με τις προτιμήσεις μου τρώω πέντε φορές τη μέρα και κάνω άσκηση δύο φορές την ημέρα ευτυχώς με βοηθάει και το επαγγελμα και το πρωί ασκούμαι στο σχολείο. Το απόγευμα περπατάω έντονα μία ώρα και εναλλακτικά δύο με τρεις φορές την εβδομάδα πήγαινω στο πρόγραμμα αεροβικής και ενδυνάμωσης του δήμου μου. Τα κιλά για να χαθούν χρειάζεται υπομονή και επιμονή χωρίς άγχος. Εγώ έχω βάλει στόχο στους τρεις μήνες τα 8 κιλά. 

Είσαι πολύ τυχερή που είσαι γυμναστήρια ξέρεις τι πρέπει να κάνεις για να μειώνεις όγκο. Εγώ όταν είχα πάει γυμναστήριο είχα γίνει άλλη τόση.

Διαφημίσεις

Just now, Nephele78 είπε:

Ααα καταλαβα! Ωραια τοτε!!! παχαίνετε το ενδομητριο οποτε  μετράτε για να σου δωσει κ σικλακουρ αν χρειαζεται

Ο Θεός να μας βοηθήσει 

Έχω πέσει ψυχολογικά 

Αλλά θα τα καταφέρω

• Μου αρέσει 3

2 ώρες πρίν, Arriel_83 είπε:

Αυτό το ένα ωάριο που βρήκαμε, δεν γονιμοποιήθηκε τελικά... :(

Μου είπαν πως το ωάριο δεν αντέδρασε καν.. 

Λυπάμαι για την κατάληξη, θα βρεθεί κ το καλό που θα πάει? Υπομονή κ επιμονή!

• Μου αρέσει 1

Just now, Konna! είπε:

έχει τύχει σε κάποια κοπέλα να της βρουν συμφύσεις και με τη λύση των συμφύσεων να της βάλουν σπιράλ για κάποιο χρονικό διάστημα προκειμένου να μην δημιουργηθούν ξανά?

Εβαλα ενα τρίμηνο σπιράλ, αλλα για να πέσουν οι ορμόνες και να κάνουμε restart. Me τις συμφησεις δεν ξερω τι κανει.

• Ευχαριστώ 1

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, giota1 είπε:

Είσαι πολύ τυχερή που είσαι γυμναστήρια ξέρεις τι πρέπει να κάνεις για να μειώνεις όγκο. Εγώ όταν είχα πάει γυμναστήριο είχα γίνει άλλη τόση.

Χρειάζεσαι μόνο αερόβια άσκηση. Μην κάνεις βάρη καθόλου. Πιλάτες και μόνο ασκήσεις με το βάρος του σώματος. Ίσα ίσα να λαχανιαζεις και να ιδρώνεις έτσι χάνεις λίπος και αυξάνει η μυϊκή μάζα. Και να πίνεις πολύ νερό.

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Just now, Konna! είπε:

Καλησπερα....ναι εχω βαλει για δυο μηνες σπιραλ να λυθουν οι συμφησεις,με καθαρισαν και μου το τοπεθετησαν.....

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα