Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Μαρία1430 είπε:

Επειδή ξέρω πως είναι να έχεις απώλειες όπως και το τι σημαίνει υπογονιμότητα για αυτό προς το παρόν εμφανίζομαι διακριτικά στη ζωή της και περιμένω να μου μιλήσει

Δυστυχώς εδώ μέσα έχουμε διαβάσει και ζήσει απίστευτες ιστορίες. Προσωπικά μέχρι να κάνω ένα παιδάκι έλεγα ότι ίσως βασανιζομαι τώρα για να αποκτήσω ένα παιδί που θα είναι υγιέστατο και δεν θα μου πάθει τπτ ποτέ. Θα ζήσει μια όμορφη ζωή και εγώ θα το καμαρωνω

Και συνεχίζω να το πιστεύω 

Το χω σκεφτεί κ γω αυτό, ίσως είναι κ έτσι...

Just now, Malntalia είπε:

Κορίτσια καλησπερα, μετά από 3 μη εμφυτευσεις βρέθηκαν και αφαιρέθηκαν 2 πολυποδες. Θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχουν εξετάσεις που πρέπει να κάνει κάποιος για διερεύνηση μη εμφυτευσης, αν του λένε τα έμβρυα ήταν καλά? 

Kαλησπερα. Βιοψια ενδομητριου, ανοσολογικες, αιματολογικες για θρομβοφιλια κλπ

Διαφημίσεις

Just now, MaryH είπε:

Kαλησπερα. Βιοψια ενδομητριου, ανοσολογικες, αιματολογικες για θρομβοφιλια κλπ

Ανασολογικες δεν έχω κάνει, θρομβοφικια μετά την μεταφορά παίρνω σαλοσπιρ και βιοψία εννοείς αυτή με την Υστεροσκοπηση? 

Ανασολογικες δεν έχω κάνει, θρομβοφικια μετά την μεταφορά παίρνω σαλοσπιρ και βιοψία εννοείς αυτή με την Υστεροσκοπηση? 

Καλυτερα να κανεις εξειδικευμενες αιματολογικες εξετασεις για να παρεις εξατομικευμενη αγωγη αν εχεις θεμα. Εγω ειχα κανει πριν

Η αιματολογος θα σου γραψει κ ανοσολογικες

Βιοψια ενδομητριου γινεται με υστεροσκοπηση για υποψια φλεγμονης

Just now, MaryH είπε:

Καλυτερα να κανεις εξειδικευμενες αιματολογικες εξετασεις για να παρεις εξατομικευμενη αγωγη αν εχεις θεμα. Εγω ειχα κανει πριν

Η αιματολογος θα σου γραψει κ ανοσολογικες

Βιοψια ενδομητριου γινεται με υστεροσκοπηση για υποψια φλεγμονης

Ααα οκ την έκανα με την επεμβατική Υστεροσκοπηση καθαρή ήταν.. Ανοσολογικες δεν έχω κάνει..  Πως είναι η ζωή με την μικρή? Αμην και ποτε και για μένα.. Αν και είναι στην αρχή σε σχέση με όσα πέρασες.. 

Διαφημίσεις

Ααα οκ την έκανα με την επεμβατική Υστεροσκοπηση καθαρή ήταν.. Ανοσολογικες δεν έχω κάνει.. 

Οκ οποτε. Απευθυνσου σε αιματολογο για τα υπολοιπα

7 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Με τη συγκεκριμένη κοπέλα ήρθαμε λίγο πιο κοντά πριν κάνα χρόνο όπου σε μια επίσκεψη είχε αρχίσει να κάνει χιούμορ Ο δικός μου για το θέμα της εξωσωματικής. Οι άντρες μας έκαναν κάπως παρέα. Έτσι πήραν θάρρος και μας μίλησαν για το δικό τους αγώνα. Λίγους μήνες μετά αυτή έκανε την τελευταία της προσπάθεια και 15 μέρες μετά ξεκινούσα κι εγώ. Αυτή ξεκίνησε με εξωσωματική και ο γιατρός της κατέληξε να της κάνει σπερματεγχυση. Εγώ λόγω προεμφυτευτικου και μετά λόγω covid δεν προχώρησα. Αυτή γέννησε τέλη Ιουλίου και εγώ έκανα μεταφορά το Σεπτέμβρη όπου δεν της είπα τπτ γτ είχε λίγες μέρες που είχε χαθεί και το δεύτερο μωρό της. Απλά ένας λόγος που θέλω να της το πω είναι για να πάμε και στο δικό μου γιατρό να πάρει μια γνώμη ή και κάπου αλλού που θα επιλέξει η ίδια. Τελοσπαντων συγγνώμη για το σεντόνι απλά με στενοχωρεί η ιστορία της 

Άρα δεν είστε φίλες καλες απλά γνωστές.

Θελω να πω θα το μάθει οπωσδήποτε; Βλέπεστε; Εγω δεν ξέρω αν θα το έλεγα. 

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Ααα οκ την έκανα με την επεμβατική Υστεροσκοπηση καθαρή ήταν.. Ανοσολογικες δεν έχω κάνει..  Πως είναι η ζωή με την μικρή? Αμην και ποτε και για μένα.. Αν και είναι στην αρχή σε σχέση με όσα πέρασες.. 

Η ζωη με τη μικρη ειναι ομορφη. Εχει κουραση το μωρο κ αλλαζουν οι προτεραιοτητες αλλα ειναι κ πολυ ομορφα. Σου ευχομαι στην επομενη εμβρυομεταφορα να εχεις ενα ομορφο μωρακι να μεγαλωνει στην κοιλιτσα σου!

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Άρα δεν είστε φίλες καλες απλά γνωστές.

Θελω να πω θα το μάθει οπωσδήποτε; Βλέπεστε; Εγω δεν ξέρω αν θα το έλεγα. 

Οχι κολλητές δεν μας λες αλλά σίγουρα θα το μαθει είμαστε κλειστη κοινωνία με κοινό κύκλο. Και όλο και κάπου συναντιομαστε

xm51p3.png

Just now, Μαρία1430 είπε:

Οχι κολλητές δεν μας λες αλλά σίγουρα θα το μαθει είμαστε κλειστη κοινωνία με κοινό κύκλο. Και όλο και κάπου συναντιομαστε

Νόμιζα είσαστε φίλες καλέ. Τότε όταν αρχίσει να φαίνεται. Όταν σε δει δλδ. Και φαίνεται. Αν δεν βρίσκεστε η δεν λέτε τα νέα σας που και που ούτε κανονίζετε τότε όταν συναντηθείτε και έχεις φουσκώσει. 

dancing_kid_avatar_picture_57685.gif

Κράτα το

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα