Recommended Posts

Just now, mominthemaking είπε:

Είναι μια ολόκληρη ομάδα, υπό την επίβλεψη της κας Κούκου. Κλείνεις κανονικά στο 1535 απλά ίσως χρειαστεί να ψάξεις Ανδρολογικό Ενδοκρινολογικό γιατί είναι μαζί.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι στην προσπάθειά σου!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Ακόμα και οι γυναίκες κλείνουν στο ανδρολογικό/ενδοκρινολογικό;

• Μου αρέσει 1

Just now, Troia said:

Σε ευχαριστώ πολύ! Ακόμα και οι γυναίκες κλείνουν στο ανδρολογικό/ενδοκρινολογικό;

ναι ναι δεν υπαρχει προβλημα. Μπορεις ομως να βρεις και στο απλο ενδοκρινολογικο η στο ενδοκρινολογικο κυησης ραντεβου,  απλα εγω ετυχε να τους γνωρισω απο εκει καθως ειχαμε παει αρχικα για τον συζυγο

xu6xp2.png

Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, annamariag77 είπε:

Καλημερα κοριτσια .οσες ειστε στο μητερα εχετε εικονα το θα γινει θα συνεχισει η λειτουργια της μοναδας ivf?

Παω να σκασω με το lockdown  δεν εχω την πολυτελεια του χρονου 

Γεια σου!

εγω είμαι στο μητέρα και προετοιμάζομαι για έμβρυο μεταφορά 

και γω αγχώθηκα πολύ και πήρα εχτές τηλέφωνο και μου είπαν ότι προς το παρόν δεν άλλαξε κάτι και λειτουργούν κανονικά 

εσυ έχεις κάποια ενημέρωση;

12 ώρες πρίν, Troia είπε:

Δεν μας γράφεις το όνομα του ενδοκρινολόγου σου στο Έλενα να τον έχουμε υπόψη; Είναι δημόσιο νοσοκομείο, δεν υπάρχει πρόβλημα να πεις το όνομα. Με έχουν ρωτήσει κατα καιρούς πολλές κοπέλες για ενδοκρινολόγο εκεί, αλλά δεν είχα εμπειρία. Ραντεβού πώς κλείνεις; 

Καλησπέρα κι από εμένα, 

Υπολογίζω κι εγώ ότι θα μου περισσέψουν 300 ή 600 μονάδες gonal σε πένα των 900. Η ένεση δεν έχει ανοιχτεί ακόμα και υπολογίζω ότι θα μπορώ να τη διαθέσω περίπου από την Τρίτη και μετά. Είμαι Αθήνα. 

Εγώ στο Έλενα είχα την Κούκου Ευτυχία. Αυτή μου άνοιξε τα μάτια για τα Ωαρια μου(εχω γράψει κατά καιρούς) και την άποψη της την δέχτηκε κι ο γιατρός μου. Ο τωρινός. Δεν ξέρω αν είναι ακόμη εκεί, έχω αλλάξει, πάω σε ιδιώτη. 

12 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

Είναι μια ολόκληρη ομάδα, υπό την επίβλεψη της κας Κούκου. Κλείνεις κανονικά στο 1535 απλά ίσως χρειαστεί να ψάξεις Ανδρολογικό Ενδοκρινολογικό γιατί είναι μαζί.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι στην προσπάθειά σου!!

Τώρα το δα! 

Κι εσύ την Κούκου?? 

• Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

On 26/10/2020 at 10:51 ΜΜ, Καντι είπε:

Στα δυο ταλαιπωρημένα μας κοριτσια @DIMITRAS και @dimitra19 ευχομαι χρόνια Πολλα με το καλο να γίνει το όνειρο  της μητρότητας πραγματικότητα.!

Χρόνια και σε όλους τους υπόλοιπους που έχουν έχουν γιορτή στα σπίτια τους!

Καλημέρα τώρα το είδα αγάπη δεν πολυμπαίνω...με ενα πόνο κορίτσι μου να παρεις ενα γερό κ δυνατό παιδάκι αγκαλίτσααα

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Just now, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα τώρα το είδα αγάπη δεν πολυμπαίνω...με ενα πόνο κορίτσι μου να παρεις ενα γερό κ δυνατό παιδάκι αγκαλίτσααα

Καλημερα Δημητρουλα!Πως εισαι?Σε πεθυμησαμε.

• Μου αρέσει 2

Just now, DIMITRAS είπε:

Να εισαι καλα κοριτσι μου, σου ευχομαι τα καλυτερα να έρθουν!

• Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngm2gGp2.png

Just now, DIMITRAS είπε:

Που είσαι συμπεθερα μου; για πες μας τα νέα σου 

• Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

10 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Γεια σου!

εγω είμαι στο μητέρα και προετοιμάζομαι για έμβρυο μεταφορά 

και γω αγχώθηκα πολύ και πήρα εχτές τηλέφωνο και μου είπαν ότι προς το παρόν δεν άλλαξε κάτι και λειτουργούν κανονικά 

εσυ έχεις κάποια ενημέρωση;

Γεια σου!

Εγω μιλησα με την μαια του γιατρου το ιδιο μου ειπε ειδωμεν και εγω αγχωθηκα πολυ δεν εχω ωρα για χασιμο

Οπως ξαναεγραψα γεννεσις ιασω θα λειτουργησουν κανονικα οποτε και το μητερα ομοιως θελω να πιστευω....θελω...

Καλη επιτυχια

• Μου αρέσει 1

Pagotoula είσαι εδώ?? 

Μου είχες πει για μια κρέμα για αιμορροΐδες, δε τη θυμάμαι. Έπαθα την πλάκα μου σήμερα. Η οποια άλλη κοπέλα ξέρει, θα με βοηθούσε πολύ. 

• Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 είπε:

Pagotoula είσαι εδώ?? 

Μου είχες πει για μια κρέμα για αιμορροΐδες, δε τη θυμάμαι. Έπαθα την πλάκα μου σήμερα. Η οποια άλλη κοπέλα ξέρει, θα με βοηθούσε πολύ. 

Αχ κοριτσι μου,τι άλλο θα σε βρει?Μονο που σε διαβαζω αγχώνομαι!!!

Υπομονή.....

hKYcp3.png

Just now, Joka είπε:

Αχ κοριτσι μου,τι άλλο θα σε βρει?Μονο που σε διαβαζω αγχώνομαι!!!

Υπομονή.....

Δεν αγχώνομαι καθόλου. Είναι πολύ συνηθισμένο. Τρώω άφθονα φρούτα Κ λαχανικά γιατί ούτως ή αλλιώς κάνω διατροφή και πίνω άφθονο νερό αλλά μάλλον έχω προδιάθεση γιατί εμφανίστηκε Κ στην αρχή της κύησης Κ μετά τέλος. 

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Δεν αγχώνομαι καθόλου. Είναι πολύ συνηθισμένο. Τρώω άφθονα φρούτα Κ λαχανικά γιατί ούτως ή αλλιώς κάνω διατροφή και πίνω άφθονο νερό αλλά μάλλον έχω προδιάθεση γιατί εμφανίστηκε Κ στην αρχή της κύησης Κ μετά τέλος. 

Το λεω γιατί διαβαζω απανωτές πανικόβλητες αναρτησεις σου σε σχεση με τα παντα απ την αρχη της εγκυμοσυνης.

Διατροφη,διαβητη,εμετούς,αμνιο και τωρα κι αιμορροιδες??

Έγραψες παραπάνω οτι έπαθες την πλακα σου!!!!

Δεν ξερω αν ειναι συνηθισμενο αλλα.κι εγω θα φρικάρα αν έβλεπα αιμα.

hKYcp3.png

Just now, Joka είπε:

Το λεω γιατί διαβαζω απανωτές αναρτησεις σου σε σχεση με τα παντα απ την αρχη της εγκυμοσυνης.

Διατροφη,διαβητη,αμνιο και τωρα κι αιμορροιδες??

Έγραψες παραπάνω οτι έπαθες την πλακα σου!!!!

Δεν ξερω αν ειναι συνηθισμενο αλλα.κι εγω θα φρικάρα αν έβλεπα αιμα.

Δεν εκανα αμνιο εγω

Δεν υπάρχει λογος.

Για τις ξαδέρφες μου εγραψα

Είναι πολύ συνηθισμένο. Γι αυτό ρώτησα εδώ. 

Είναι πολλές που μου είχαν γράψει την εμπειρία τους στην αρχή. Και θυμάμαι ή Pagotoula μου χε πει και κρέμα. 

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Δεν εκανα αμνιο εγω

Δεν υπάρχει λογος.

Για τις ξαδέρφες μου εγραψα

Δεν εγραψα οτι εκανες.Οτι αναφερθηκες εγραψα σε ολα τα παραπανω.

Γενικα προσπαθησε να είσαι ηρεμη οσο γινεται γιατι οτι νιωθουμε περναει και στο μωρακι.

• Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα