Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Είναι ένα χρόνο ακριβώς μεγαλύτερη από μένα! Και έμεινε με.την πρώτη προσπάθεια!!! Φυσιολογικά ναι!

Α γιατι εγραψες 4 χρονια διαφορά!

Αυτα ειναι!!!

Με το καλο!!!

hKYcp3.png

Just now, marilou84 είπε:

Κοίτα εγω τα περνω γιατί με πιάνουν κρίσεις πανικού κυρίως για αρρώστιες παλιά ήταν πιο δυνατές τώρα οκ το ελέγχω Ενιωθα πως πεθαίνω 

καλημερα μπορείς να ρωτήσεις την ψυχίατρο  σ σε συνεννοησει με τον ντοκ  σ ποια ειναι συμβατά με εγκυμοσύνη...εγω επερνα στην πρώτη  μ  παντως κ ολα καλα....υπαρχουν συμβατά αλλα δεν μπορώ να σ πω το ονομα δημοσια γιατι μιλαμε για αντικαταθλιπτικα....

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Irida Mundo said:

Καλημέρα κορίτσια τί κάνετε? Ξεκινάω κι εγώ μετά από δυο σπερματεγχύσεις τη διαδικασία της εξωσωματικής. Ήθελα να σας ρωτήσω τί εξετάσεις κάνατε πριν την εξωσωματική? Πήγατε σε ενδοκρινολόγο και ο άντρας σε ουρολόγο? Επειδή διαβάζω online ότι πρέπει αλλά έχω μιλήσει με δυο γιατρούς για εξωσωματική και δε μου ζήτησε κανείς να κάνουμε εξετάσεις πέρα από αυτές του προτοκόλου. Έχω μεγάλη αγωνία μιας και θα είναι η πρώτη φορά που κάνω, αν έχετε εμπειρία σας παρακαλώ γράψτε μου είτε εδω είτε σε προσωπικό μήνυμα, θα με βοηθήσετε πολύ!

Καλημέρα! Μην έχεις άγχος και όλα καλά θα πάνε! αποφάσισε τον γιατρό που εμπιστεύεσαι να ακολουθήσεις και καλό θα είναι να δεις και κάποιες εξτρα ειδικότητες που αναφέρεις παραπάνω για να έχει καλύψει σφαιρικά το θέμα.  Καλη επιτυχία και να είναι μία και τυχερή η προσπάθεια σου! 

@Τουτουνι τι χαρά είναι αυτή! έχετε και εσείς πολύ μικρή διαφορά όπως και εγώ με την αδερφή μου! Τα παιδάκια σας θα μεγαλώσουν σαν αδερφάκια. εγώ με τα ξαδέρφια μου ήμουν στο ίδιο σχολείο και στην ίδια τάξη.. 

• Μου αρέσει 2

Just now, Joka είπε:

Α γιατι εγραψες 4 χρονια διαφορά!

Αυτα ειναι!!!

Με το καλο!!!

Ναι εμένα η δοτρια μου είναι 32 η αδελφή μου είναι 36... Γι αυτό είπα 4 χρόνια διαφορά!

• Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι εμένα η δοτρια μου είναι 32 η αδελφή μου είναι 36... Γι αυτό είπα 4 χρόνια διαφορά!

θα σε παρω τηλ μετα να τα πουμε.....φιλακια κοιλιτσα 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Konna! είπε:

Καλημέρα! Μην έχεις άγχος και όλα καλά θα πάνε! αποφάσισε τον γιατρό που εμπιστεύεσαι να ακολουθήσεις και καλό θα είναι να δεις και κάποιες εξτρα ειδικότητες που αναφέρεις παραπάνω για να έχει καλύψει σφαιρικά το θέμα.  Καλη επιτυχία και να είναι μία και τυχερή η προσπάθεια σου! 

@Τουτουνι τι χαρά είναι αυτή! έχετε και εσείς πολύ μικρή διαφορά όπως και εγώ με την αδερφή μου! Τα παιδάκια σας θα μεγαλώσουν σαν αδερφάκια. εγώ με τα ξαδέρφια μου ήμουν στο ίδιο σχολείο και στην ίδια τάξη.. 

Η αδελφή μου μένει χρόνια στον Πειραιά!! Κι εγώ. Κεφαλονιά!!! Αλλά διακοπές σίγουρα μαζι!!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

θα σε παρω τηλ μετα να τα πουμε.....φιλακια κοιλιτσα 

Εννοείται!!!!

bCX6p3.png

Just now, Τουτουνι said:

Η αδελφή μου μένει χρόνια στον Πειραιά!! Κι εγώ. Κεφαλονιά!!! Αλλά διακοπές σίγουρα μαζι!!!

Εννοείται!!!!

μένουμε σε απόσσταση 1 χλμ..ευτυχώς που τα βρίσκουν οι άντρες μας μεταξύ τους γιατί διαφορετικά θα μας είχαν χωρίσει :grin:

• Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Just now, Troia said:

Να πάτε οπωσδήποτε σε εξειδικευμένο ουρολόγο ο σύζυγος και σε ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής εσύ! Πάρτε λίγο χρόνο να είσαστε έτοιμοι από αυτούς τους 2 και ξεκινάτε. Καλή αρχή!

Σε ευχαριστώ πολύ @Troia, θα το κοιτάξουμε αυτό τον μήνα γιατί μας είπαν στον επόμενο να προχωρήσουμε με εξωσωματική. Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!

Just now, Rafaelatarzan said:

καλημερα μπορείς να ρωτήσεις την ψυχίατρο  σ σε συνεννοησει με τον ντοκ  σ ποια ειναι συμβατά με εγκυμοσύνη...εγω επερνα στην πρώτη  μ  παντως κ ολα καλα....υπαρχουν συμβατά αλλα δεν μπορώ να σ πω το ονομα δημοσια γιατι μιλαμε για αντικαταθλιπτικα....

Mporw na sou steilw minima gia na mou peis pia epernes

13 ώρες πρίν, Didimakia είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σήμερα πήρα την χωριακη θετικοοοο!!!!!Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη έχω πάθει σοκ!!!Δεν το περίμενα ειλικρινά!!!!:-D

Συγχαρητήρια κορίτσι μου

Διαφημίσεις

Just now, Irida Mundo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Troia, θα το κοιτάξουμε αυτό τον μήνα γιατί μας είπαν στον επόμενο να προχωρήσουμε με εξωσωματική. Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!

Επειδή αν πάτε σε αυτές τις 2 ειδικότητες θα σας ζητήσουν κάποιες εξετάσεις, μη βιαστείτε για τον άλλο μήνα, αν δεν προλαβαίνετε. Καλύτερα να είσαστε άρτια προετοιμασμένοι όταν θα ξεκινήσετε. Αυτή είναι η δική μου γνώμη βέβαια...

• Μου αρέσει 3

Just now, Troia είπε:

Επειδή αν πάτε σε αυτές τις 2 ειδικότητες θα σας ζητήσουν κάποιες εξετάσεις, μη βιαστείτε για τον άλλο μήνα, αν δεν προλαβαίνετε. Καλύτερα να είσαστε άρτια προετοιμασμένοι όταν θα ξεκινήσετε. Αυτή είναι η δική μου γνώμη βέβαια...

Εσύ πως τα πάς κορίτσι μου με τη διέγερση; 

• Ευχαριστώ 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Just now, Kiddo είπε:

Εσύ πως τα πάς κορίτσι μου με τη διέγερση; 

Καλά ποσοτικά και ευτυχώς είναι καλό και το πάχος του ενδομητρίου. Μέχρι εδώ όλα καλά, ελπίζω η ποσότητα να συνοδεύεται και από ποιότητα...

• Μου αρέσει 9

Just now, Troia είπε:

Καλά ποσοτικά και ευτυχώς είναι καλό και το πάχος του ενδομητρίου. Μέχρι εδώ όλα καλά, ελπίζω η ποσότητα να συνοδεύεται και από ποιότητα...

Στο εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε κατ'ευχήν! Στον ίδιο κύκλο θα κάνεις και την έμβρυομεταφορά;

• Ευχαριστώ 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις