Recommended Posts

Just now, Kiddo είπε:

Άρα δεν μπορεί να σου πει και πολλά για την αζωοσπερμία.. ή πιο σωστά δεν είναι της ειδικότητας του για να σου πει! Για την αζωοσπερμία σε ουρολόγο ανδρολόγο με ειδίκευση στην υπογονιμότητα μόνο! 

Επειδη το μαθαμε τυχαια πριν απο χρονια που δεν ημασταν σε φαση για οικογενεια, δεν το ψαξαμε καθολου! και τωρα ειπαμε να κανουμε μια αρχη απο εκει... 

Just now, nina21 είπε:

Επειδη το μαθαμε τυχαια πριν απο χρονια που δεν ημασταν σε φαση για οικογενεια, δεν το ψαξαμε καθολου! και τωρα ειπαμε να κανουμε μια αρχη απο εκει... 

Θέλεις να μου στείλεις πμ; Και εμείς με αζωοσπερμία είμαστε..

• Μου αρέσει 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Χαχχαχαχχααχαα!!Στο μελι Ελατης βανιλια αναφερομαι κι εγω.Το δοκιμασα πρωτη φορα οταν ειχα παει ταξιδακι στη Βυτινα κι απο τοτε κολλησα.

Κατι ξερουμε κι εμεις απο ποπ προιοντα!!!

Ξερω που το πουλανε απευθειας,εδω πως θα το βρουμε!!

Βραβευτηκε ως το καλυτερο μελι ,τα υπόλοιπα δε με απασχολουν.δεν ειμαι διαβητικη.

Αυτο το Φωτοπουλο εκτος απο λαικες?Θα τον ψαξω ονλαιν, σ ευχαριστω.

Σε καταστήματα με βότανα το έχω βρει και σε καταστήματα με βιολογικά προιόντα. 

Just now, Troia είπε:

Σε καταστήματα με βότανα το έχω βρει και σε καταστήματα με βιολογικά προιόντα. 

Το γνωριζω οτι φερνουν σε τετοια μαγαζια αλλα φοβαμαι μηπως δεν ειναι το οριτζιναλ,γι αυτό σε ρωτησα για παραγωγο.

Σ ευχαριστώ!

hKYcp3.png

Just now, Annette είπε:

Καναμε τοσο κοπο για να μεινουμε εγκυες, περασαμε μια εγκυμοσυνη μεσα στο αγχος και ηρθε τωρα κερασακι και ο ιος να μην ξερουμε απο που να πρωτοπροστατευσουμε το μωρο. Ασε γιατι εγω εχω πεθερικα που ανηκουν στην κατηγορια αυτων που δεν προσεχουν καθολου και δε θελω να βλεπουν το μωρο σε κλειστους χωρους και γινεται χαμος... Και οι εγκυουλες πρεπει να προσεχουν παρα πολυ. Ευχομαι και η  δευτερη καραντινα να δωσει πολλα μωρακια οπως η πρωτη! 

Ναι ρε συ μες στο αγχος συνεχεια!Πρεπει να προστατευσουμε τα μωρακια μας που τα καναμε με τοσο κοπο

Just now, Kiddo είπε:

Μπα! Ούτε! Πολύ φοβάμαι ότι αυτοί για να "πιστέψουν" στο κορωνοιο θα πρέπει πρώτα να νοσηλευτούν, δυστυχώς, για να το καταλάβουν... -_-

Και παλι οι ψακασμενοι θα πουν οτι ηταν μια ελαφρια γριπουλα

Just now, Joka είπε:

Ναι διοτι οι νεοι δεν προσεχαν καθολου.Αγνοησαν τελειως τις υποδειξεις των ειδικών.

Βεβαια τι να πεις και τι να σχολιασεις οταν υπαρχει κόσμος ο οποιος πιστευει οτι δεν υπαρχει κορονοιος,ή οτι επειδη δεν εχει συμπτωματα ο ιδιος η στο περιβαλλον του αποκλειεται να εχει κοβιντ.

Λενε οτι υπαρχει μια παγκοσμια συνομωσια για να σε υποδουλωσουν και να σε γονατισουν  οι κυβερνησεις. 

Ποιος ομως κυβερνητης μιας χωρας θελει να παρει το πολΙτικο κ ιστορικο κοστος μιας καταστροφης της εθνικης οικονομιας?

Αν ολοι αυτοι οι ψεκασμενοι ειχαν μυαλο θα το εβλεπαν αυτο....

Οπως και την ευθυνη τοσων νεκρων...

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

21 minutes ago, Troia said:

Λέει για μία έρευνα με 600mg την ημέρα, αλλά εγώ παίρνω ένα χαπάκι eviol την ημέρα, γιατί υπολογίζω ότι παίρνουμε και από τη διατροφή.

Για τις φθαλικές ενώσεις, strong recommendation, κορίτσια, βγάλτε το ημιμόνιμο μανικιούρ σας, όσες έχετε! Αυτή είναι η πιο χειροπιαστή συμβουλή λόγω της τωρινής μόδας, για περισσότερες πληροφορίες σχετικά, δείτε το βιβλίο.

Υ.Γ. Πιστεύω ότι ίσως ένας λόγος για τις πολλές εγκυμοσύνες μετά την προηγούμενη καραντίνα ήταν ότι λόγω της κλεισούρας οι γυναίκες χρησιμοποιούσαν λιγότερα καλλυντικά. Με βάση το βιβλίο, έχει μια λογική αυτό...

Καλά ναι ημιμονιμο κομμένο! 

Πλαστικά ταπερ επίσης. Στο μεταξύ βρήκα μια καταπληκτικά σειρά απορρυπαντικων. Ecos λέγονται. Έπαιρνα τα planet παλιά αλλά δεν έκαναν τίποτα. Αυτά είναι καλά. 

• Μου αρέσει 2

Just now, Arriel_83 είπε:

Πλαστικά ταπερ επίσης. Στο μεταξύ βρήκα μια καταπληκτικά σειρά απορρυπαντικων. Ecos λέγονται. Έπαιρνα τα planet παλιά αλλά δεν έκαναν τίποτα. Αυτά είναι καλά. 

Ναι, βέβαια, τα ecos. Κι εγώ παίρνω από αυτά, αλλά δεν βγάζουν τα πάντα (π.χ. μαλακτικό ρούχων, υγρό για τα πιάτα), οπότε παίρνω planet. Μαλακτικά βρήκα από διάφορες μάρκες στο Βασιλόπουλο, υποαλλεργικά, λέει, αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα...

Για τα πλαστικά εγώ από το βιβλίο κατάλαβα να μην έρχονται σε επαφή με ζεστό φαγητό ή υγρά. Συνεχίζω να τα χρησιμοποιώ για να βάζω κρύο φαγητό, αλλά έχω σταματήσει να τα χρησιμοποιώ για να ζεστάνω φαγητό ή όταν το φαγητό είναι ζεστό. Σε αυτό δεν ξέρω αν κάνω καλά, ίσως δεν πρέπει να τα χρησιμοποιούμε καθόλου, αλλά εγώ αυτό κατάλαβα.  

• Μου αρέσει 2

Just now, Troia είπε:

Έχω πάρα πολύ υγιεινή συνταγή με κέικ σαν αυτό που γράφει η Emilly + κολοκύθα+ κανέλλα. Όποια ενδιαφέρεται, ας μου πει. Κι ένα άλλο το βρήκα σε ένα free press σε κατάστημα με βιολογικά με μπανάνες και σταγόνες μαύρης σοκολάτας. 

Εννοείται και συνταγές ...ιδίως τώρα με την Κλεισούρα δεν το συζητώ ....άσε και πρέπει να βγάλω πλάνο διατροφικό για όλη την οικογένεια καλά εγώ είμαι λείψανο αλλά πρέπει να τρώω σωστά μήπως κάτσει καμιά καλή εγκυμοσύνη...και για το παιδί που είναι γύρω στα δέκα και θέλει να τρώει όλη την ώρα και για τον άντρα μου που είναι 45 ολόκληρα...

Just now, Troia said:

Ναι, βέβαια, τα ecos. Κι εγώ παίρνω από αυτά, αλλά δεν βγάζουν τα πάντα (π.χ. μαλακτικό ρούχων, υγρό για τα πιάτα), οπότε παίρνω planet. Μαλακτικά βρήκα από διάφορες μάρκες στο Βασιλόπουλο, υποαλλεργικά, λέει, αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα...

Για τα πλαστικά εγώ από το βιβλίο κατάλαβα να μην έρχονται σε επαφή με ζεστό φαγητό ή υγρά. Συνεχίζω να τα χρησιμοποιώ για να βάζω κρύο φαγητό, αλλά έχω σταματήσει να τα χρησιμοποιώ για να ζεστάνω φαγητό ή όταν το φαγητό είναι ζεστό. Σε αυτό δεν ξέρω αν κάνω καλά, ίσως δεν πρέπει να τα χρησιμοποιούμε καθόλου, αλλά εγώ αυτό κατάλαβα.  

Και εγώ έτσι κάνω. Σαλάτες πχ σε πλαστικό και ψυγείο. Ζεστά μόνο σε γυάλινο. 

Just now, Troia said:

Αν είναι παλιό το τάπερ καλύτερα καθόλου γιατί αν έχει χρησιμοποιηθεί πολύ κι είναι φθαρμένο ή παλιότερα σε ζεστά πάλι μπορεί να έχει διαρροή χημικών πλέον. Κι εγώ για να βάζω κατάψυξη χρησιμοποιώ τα πλαστικά για τα υπόλοιπα γυάλινα ή μεταλλικά... 

• Μου αρέσει 2

9Q0Yp2.png

Διαφημίσεις

Just now, Troia είπε:

Εγώ κορίτσια επί πόσα χρόνια χρησιμοποιούσα μέτριας ποιότητας πιάτα ποτήρια κλπ κ τα καλά τα είχα μήπως μας επισκευτεί ο πρωθυπουργός...τα τραβάω ένα πέταμα προχθές όλα τα κινέζικα κ βγάζω τις πορσελάνες κ λέω σε αυτά θα τρώμε μια ζωη.ασημενια μαχαιροπήρουνα από την προίκα του άντρα μου χαχαχαχαχα.λεω ότι ακουμπάει στο φαγητό μας κ στο στόμα μας θα είναι το καλύτερο.καθολου τυχαίο κοριτσάκια το εξής γεγονός ......όταν ήταν μικρό το παιδί μου κ είχε ένα προβληματακι υγείας που το ξεπέρασε εντέλει είχαν έρθει κ μου πήραν για αμερικανική έρευνα παγκόσμιο επίπεδο πλήρες ιστορικό τα πάντα δεν σας περιγράφω το τι φάρμακα πήρα στην εγκυμοσύνη που μένω αν είναι δικό μας το σπίτι τετραγωνικά δουλειές σπουδές αν το σπίτι είναι καινούριας κατασκευής κλπ...γενικά κορίτσια βιοτικό επίπεδο...σε έρευνες που έχουν γίνει το βιωτικο επίπεδο των παιδιών έπαιξε ρόλο στην έκβαση της νόσου στην ίαση κλπ....δεν είναι τυχαίο...το φαγητό που τρώμε εμείς κ τα παιδιά μας τα ρούχα που ακουμπάνε το κορμί μας το φθηνό απορρυπαντικό που θα χρησιμοποιήσουμε κ αλλά χίλια πράγματα μας κοστίζουν τελικά.τα φάρμακα μη παρεξηγήθω....τα απαγορευτικά έτσι;;;;επίσης αν αρρώστησα από η1 ν1 που μάλλον ναι είχα πάει εξωτερικό το γίδι κ είχα κολησει τότε πριν δέκα χρόνια.

Just now, olpapa είπε:

Αν είναι παλιό το τάπερ καλύτερα καθόλου γιατί αν έχει χρησιμοποιηθεί πολύ κι είναι φθαρμένο ή παλιότερα σε ζεστά πάλι μπορεί να έχει διαρροή χημικών πλέον. Κι εγώ για να βάζω κατάψυξη χρησιμοποιώ τα πλαστικά για τα υπόλοιπα γυάλινα ή μεταλλικά... 

Απο ότι έχω καταλάβει κάποιες όπου να ναι γεννατε;;;;;;λοιπόν απορρυπαντικό για τα μωρουλια Αρκάδι....αξίζει τον κόπο να προμηθευτείτε έναν ατμοκαθαριστη....πάτωμα κ επιφάνειες τα σκοτώνει όλα μηδέν χημικό...και για νερόχυτες κ άλατα μπάνιου με απορρυπαντικό πιάτων κ μια καλή ποσότητα ξύδι έχετε ολόιδια αποτελέσματα με το βιακαλ.τον πρώτο χρόνο του μωρού αυτά και το σπίτι θα είναι πεντακάθαρο...τζάμια μόνο ένα πλανετ.αμαν...η Τροία έγραφε για απορρυπαντικά...δεν πειράζει...τιπς

• Μου αρέσει 3

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσια επί πόσα χρόνια χρησιμοποιούσα μέτριας ποιότητας πιάτα ποτήρια κλπ κ τα καλά τα είχα μήπως μας επισκευτεί ο πρωθυπουργός...τα τραβάω ένα πέταμα προχθές όλα τα κινέζικα κ βγάζω τις πορσελάνες κ λέω σε αυτά θα τρώμε μια ζωη.ασημενια μαχαιροπήρουνα από την προίκα του άντρα μου χαχαχαχαχα.λεω ότι ακουμπάει στο φαγητό μας κ στο στόμα μας θα είναι το καλύτερο.καθολου τυχαίο κοριτσάκια το εξής γεγονός ......όταν ήταν μικρό το παιδί μου κ είχε ένα προβληματακι υγείας που το ξεπέρασε εντέλει είχαν έρθει κ μου πήραν για αμερικανική έρευνα παγκόσμιο επίπεδο πλήρες ιστορικό τα πάντα δεν σας περιγράφω το τι φάρμακα πήρα στην εγκυμοσύνη που μένω αν είναι δικό μας το σπίτι τετραγωνικά δουλειές σπουδές αν το σπίτι είναι καινούριας κατασκευής κλπ...γενικά κορίτσια βιοτικό επίπεδο...σε έρευνες που έχουν γίνει το βιωτικο επίπεδο των παιδιών έπαιξε ρόλο στην έκβαση της νόσου στην ίαση κλπ....δεν είναι τυχαίο...το φαγητό που τρώμε εμείς κ τα παιδιά μας τα ρούχα που ακουμπάνε το κορμί μας το φθηνό απορρυπαντικό που θα χρησιμοποιήσουμε κ αλλά χίλια πράγματα μας κοστίζουν τελικά.τα φάρμακα μη παρεξηγήθω....τα απαγορευτικά έτσι;;;;επίσης αν αρρώστησα από η1 ν1 που μάλλον ναι είχα πάει εξωτερικό το γίδι κ είχα κολησει τότε πριν δέκα χρόνια.

Απο ότι έχω καταλάβει κάποιες όπου να ναι γεννατε;;;;;;λοιπόν απορρυπαντικό για τα μωρουλια Αρκάδι....αξίζει τον κόπο να προμηθευτείτε έναν ατμοκαθαριστη....πάτωμα κ επιφάνειες τα σκοτώνει όλα μηδέν χημικό...και για νερόχυτες κ άλατα μπάνιου με απορρυπαντικό πιάτων κ μια καλή ποσότητα ξύδι έχετε ολόιδια αποτελέσματα με το βιακαλ.τον πρώτο χρόνο του μωρού αυτά και το σπίτι θα είναι πεντακάθαρο...τζάμια μόνο ένα πλανετ.αμαν...η Τροία έγραφε για απορρυπαντικά...δεν πειράζει...τιπς

Συμφωνω για το Αρκαδι, απλα τελειο

• Μου αρέσει 1

Just now, MaryH είπε:

Συμφωνω για το Αρκαδι, απλα τελειο

Πήρα Αρκάδι για τα ρουχα του μωρού και μου μυρίζει χωματιλα.... καθόλου δεν μου άρεσε.

wRSzp2.pngm2gGp2.png

Just now, Καντι είπε:

Πήρα Αρκάδι για τα ρουχα του μωρού και μου μυρίζει χωματιλα.... καθόλου δεν μου άρεσε.

Φταίει το νερό. Αν ήσουν σε χωριό θα μύριζε υπέροχα. Έτσι την πάτησα και γω. Σε μένα χάλια στην κουμπάρα μου στο χωριό τέλεια μυρωδιά. Δοκίμασε το εύρηκα baby. 

dancing_kid_avatar_picture_57685.gif

Κράτα το

Just now, Καντι είπε:

Μυρίζει πράσινο σαπούνι κ εμένα δεν μου άρεσε αλλά είναι το καλύτερο...αν έχεις στεγνωτηριο δεν θα μυρίζεις τίποτα.

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα