Recommended Posts

Just now, Egina mama είπε:

Τώρα στο στόχαστρο ο γιατρός μου....δεν λέω όνομα πιπέρι..... παλαιότερα και με άλλο nickname σε άλλο φόρουμ στο στόχαστρο ο Ευριπίδης...

Ο τραγικός ποιητής; Γιατί, τι μας έκανε ο αρχαίος; 

• Χαχα 2

Για τα ιδιωτικα ιατρεια το γνωριζω,εχω παει κι εχουν νομιμως αυτο το δικαιωμα.Δεν αναφερθηκα σε αυτο.

Για το Λητω,γνωριζω οτι ο Βλαχος κανει εκει τοκετους αλλα οχι,δεν εχει ουτε είχε σχεση ποτέ με το κέντρο εξωσωματικης του,Troia.

Ειναι ένα άλλο.δίδυμο γιατρών εκει.

Αρα δεν ισχυει για όλα.

Στο iol αν περιλαμβανεται στην ιστοσελίδα τους,τον εχει παρει το ματι μου.Ειναι μελος του διοιητικου συμβουλίου αλλα δε.γνωρίζω αν κανει εξωσωματικες εκει ουτε εχω διαβασει ποτε καμια κοπελα να κανει εκει εξωσωματικη μαζι του.

Για το Λουτραδη το εγραψα οτι οντως ειχε δικο του κεντρο,έτσι δεν είναι Troia,οι αλλοι 2 οχι.

Για το Δρακακη ρωτησα,που ειπε η Thia οτι συνεργαζοταν με το κεντρο που πηγαινε περυσι.

Just now, Kiddo είπε:

Καλησπέρα και από μένα και sorry που πετάγομαι σαν σφήνα στη συζήτηση. Αν και δεν γνωρίζω το συγκεκριμένο γιατρό στον οποίο αναφέρεστε, έτυχε να έχω προσωπική παρόμοια εμπειρία με γιατρό δημόσιου (μεγάλο όνομα) ο οποίος μας εξέτασε εκτός νοσοκομείου σε ιδιωτικό κέντρο, το οποίο όπως μας είπε συνεργάζεται. Και λεφτά μας πήρε για το ραντεβού χωρίς απόδειξη φυσικά! Μέσα στο 2020 έτσι; Να προσθέσω ακόμα πως δεν ειμασταν κάν στο συγκεκριμένο κέντρο αν και προσπάθησε να μας πείσει να κάνουμε εκεί την εξωσωματική... Νόμιμο τώρα.. τι να πω.. Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια άραγε;

Για το όνομα γιατρού και το κέντρο εξωσωματικής σε πμ για ευνόητους λόγους!

Αναφερεσαι σε γυναικολογο.δημοσιου νοσκομειου?Καθηγητη?

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Για τα ιδιωτικα ιατρεια το γνωριζω,εχω παει κι εχουν νομιμως αυτο το δικαιωμα.Δεν αναφερθηκα σε αυτο.

Για το Λητω,γνωριζω οτι ο Βλαχος κανει εκει τοκετους αλλα οχι,δεν εχει ουτε είχε σχεση ποτέ με το κέντρο εξωσωματικης του,Troia.

Ειναι ένα άλλο.δίδυμο γιατρών εκει.

Αρα δεν ισχυει για όλα.

Στο iol αν περιλαμβανεται στην ιστοσελίδα τους δεν το εχει παρει το ματι μου.

Για το Λουτραδη το εγραψα οτι οντως ειχε δικο του κεντρο,έτσι δεν είναι Troia,οι αλλοι 2 οχι.

Για το Δρακακη ρωτησα,που ειπε η Thia οτι συνεργαζοταν με το κεντρο που πηγαινε περυσι.

Αναφερεσαι σε γυναικολογο.δημοσιου νοσκομειου?Καθηγητη?

Αναφέρομαι σε ουρολόγο δημόσιου νοσοκομείου, καθηγητή.. τώρα νόμιμο παράνομο δεν μπορώ να ξέρω, ενημερώθηκα ότι δεν είναι, αλλά δεν θα μου έκανε καθόλου εντύπωση και να ήταν με το συγκεκριμένο γιατρό.. 

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Just now, Troia είπε:

Ο τραγικός ποιητής; Γιατί, τι μας έκανε ο αρχαίος; 

Καλε ειναι το μικρο ονομα ενός γιατρου μεγάλο ονομα στον χώρο.

wRSzp2.pngm2gGp2.png

Just now, Troia είπε:

Το ίδιο έκανε και σ᾽εμάς ο Λυμπερόπουλος!

Χαιρομαι που υπάρχουν τετοιοι ανθρωποι στο χώρο...Εγω βέβαια πιο πολυ το ανεφερα γιατί ο Λυμπερόπουλος δεν είναι ο μονος ...δεν το έχει μονοπώλιο δλδ...αυτο εννοώ...

• Μου αρέσει 1

m1Ogp2.pngZ8RNp2.png

Διαφημίσεις

Just now, Kiddo είπε:

Αναφέρομαι σε ουρολόγο δημόσιου νοσοκομείου, καθηγητή.. τώρα νόμιμο παράνομο δεν μπορώ να ξέρω, ενημερώθηκα ότι δεν είναι, αλλά δεν θα μου έκανε καθόλου εντύπωση και να ήταν με το συγκεκριμένο γιατρό.. 

Καταλαβα,μιλας για ουρολογο.Νομιζα γυναικολογο,καθηγητη.

Συνεργαζεται με κεντρο στο οποιο δεν ήσασταν καν εκει τι εννοεις?Και εσεις πού τον είδατε?Δεν καταλαβα συγνωμη...

hKYcp3.png

Just now, Troia είπε:

Βρε, στο institute of life του Ιασώ (το κέντρο εξωσωματικής τους) τον είδα με τα μάτια μου το Βλάχο! Καρατσεκαρισμένο, γιατί εκεί μέσα υπάρχει ένας άλλος πρώην καθηγητής σαν επιστημονικός συνεργάτης και τον σύστηνε σε έναν πελάτη και είναι σίγουρο ότι ήταν αυτός. Όλα τα μαιευτήρια έχουν κέντρα εξωσωματικής, σε αυτά αναφέρομαι ότι συνεργάζονται στρατιωτικοί και καθηγητές. Ο Λουτράδης έχει δικό του κέντρο, έψαχνα να πάω σε έναν από τους 3 (Λουτράδη, Δρακάκη, Βλάχο) και τους είχα ψάξει και τους 3, αλλά τελικά αποφασίσαμε να μείνουμε σε αυτόν που κάναμε τις σπερματεγχύσεις και δεν πήγαμε καν σε αυτούς...

Καρατσεκαρισμένο ότι μια χαρά και μπορούν!

Εννοείται. Εγώ έκανα σπερματέγχυση με τον Βλάχο στο Ιασώ.

• Μου αρέσει 1

Just now, Καντι είπε:

Αμάν κάναμε να μάθουμε τα συνθηματικά τους τώρα έχουμε και τα μικρά; Ο Μήτσος ο Τάσος; 

• Χαχα 12

dancing_kid_avatar_picture_57685.gif

Κράτα το

Just now, Joka είπε:

Στο iol αν περιλαμβανεται στην ιστοσελίδα τους,τον εχει παρει το ματι μου.Ειναι μελος του διοιητικου συμβουλίου αλλα δε.γνωρίζω αν κανει εξωσωματικες εκει ουτε εχω διαβασει ποτε καμια κοπελα να κανει εκει εξωσωματικη μαζι του.

Στην ιστοσελίδα του iol φαίνονται μόνο οι μόνιμοι και όχι οι εξωτερικοί συνεργάτες. Από αυτούς που βλέπεις στο site, υπάρχουν οι πολλαπλάσιοι εξωτερικοί συνεργάτες (στρατιωτικοί, καθηγητές, γιατροί από επαρχία) και γι᾽αυτό γίνεται χαμός εκεί αυτές τις μέρες. Ότι ο Βλάχος κάνει (ή έκανε) εξωσωματικές στο Λητώ μου το είπε κοπέλα από εδώ. Σου βάζω όσες υπογραφές θέλεις ότι στο Ιασώ μια χαρά κάνει, σου λέω τον είδα με τα ματάκια μου...

Just now, winspert είπε:

Χαιρομαι που υπάρχουν τετοιοι ανθρωποι στο χώρο...Εγω βέβαια πιο πολυ το ανεφερα γιατί ο Λυμπερόπουλος δεν είναι ο μονος ...δεν το έχει μονοπώλιο δλδ...αυτο εννοώ...

Είναι ο πιο γνωστός ίσως...Εμείς δεν πήγαμε από μόνοι μας, μας έστειλε ο ουρολόγος μας εκεί για τεστ κατακερματισμού. 

Just now, mirtouli12 είπε:

Εννοείται. Εγώ έκανα σπερματέγχυση με τον Βλάχο στο Ιασώ.

Πες τα! Πώς πήγε; Πώς ήταν σαν γιατρός; Μήπως ήσουν εκεί πριν 2 Σάββατα; Τότε τον είχα δει. 

Just now, Καντι είπε:

Α, ο Μαν...Επειδή στον Ευριπίδη, τον αρχαίο, αναφέρθηκε μια άλλη κοπέλα νωρίτερα. 

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Just now, Troia είπε:

Στην ιστοσελίδα του iol φαίνονται μόνο οι μόνιμοι και όχι οι εξωτερικοί συνεργάτες. Από αυτούς που βλέπεις στο site, υπάρχουν οι πολλαπλάσιοι εξωτερικοί συνεργάτες (στρατιωτικοί, καθηγητές, γιατροί από επαρχία) και γι᾽αυτό γίνεται χαμός εκεί αυτές τις μέρες. Ότι ο Βλάχος κάνει (ή έκανε) εξωσωματικές στο Λητώ μου το είπε κοπέλα από εδώ. Σου βάζω όσες υπογραφές θέλεις ότι στο Ιασώ μια χαρά κάνει, σου λέω τον είδα με τα ματάκια μου...

Είναι ο πιο γνωστός ίσως...Εμείς δεν πήγαμε από μόνοι μας, μας έστειλε ο ουρολόγος μας εκεί για τεστ κατακερματισμού. 

Πες τα! Πώς πήγε; Πώς ήταν σαν γιατρός; Μήπως ήσουν εκεί πριν 2 Σάββατα; Τότε τον είχα δει. 

Πριν δυο χρόνια έκανα μαζί του. Δεν πήγε για αυτό το έριξα στις εξωσωματικές. Γνωρίζω πολύ καλά όμως ότι συνεργάζεται και με το Ιασώ και με το Λητω. Επίσης στο λητω γίνονται εξωσωματικές.

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Αμάν κάναμε να μάθουμε τα συνθηματικά τους τώρα έχουμε και τα μικρά; Ο Μήτσος ο Τάσος; 

Η αλήθεια είναι ότι το Ευριπίδης βγάζει μάτι...

Just now, mirtouli12 είπε:

Πριν δυο χρόνια έκανα μαζί του. Δεν πήγε για αυτό το έριξα στις εξωσωματικές. Γνωρίζω πολύ καλά όμως ότι συνεργάζεται και με το Ιασώ και με το Λητω. Επίσης στο λητω γίνονται εξωσωματικές.

Άρα δε λέω αρλούμπες ούτε για το ένα, ούτε για το άλλο....

• Μου αρέσει 2

Καλησπέρα ομάδα τι κάνετε μάλλον έχω γίνει κουραστική γιατί κανένας δεν μου απαντά οκ μάλλον έχω γίνει και ζητώ συγνώμη αλλά πόλυ θα ήθελα και την δικιά σας γνώμη σε αυτό που νιώθω και εγώ καμία φορά να φουσκώνει η κοιλιά να πονάς τις ωοθήκες και να κτυπά στον ομφάλο και από πίσω είχε καμία τα ίδια συπτωματα θα χαρώ έστω και κάποιος μου απαντήσει τουλάχιστον δεν θα έχω τόσο άγχος 

Just now, Troia είπε:

Η αλήθεια είναι ότι το Ευριπίδης βγάζει μάτι...

έχουμε και εμείς εδώ τον Στρατή είναι και δημόσια και ιδιωτικά και πανεπιστημιακά 

Και πολλούς άλλους 

Πώς σας φάνηκε το Στρατής; :lol:

• Χαχα 3

dancing_kid_avatar_picture_57685.gif

Κράτα το

Just now, marilou84 είπε:

Καλησπέρα ομάδα τι κάνετε μάλλον έχω γίνει κουραστική γιατί κανένας δεν μου απαντά οκ μάλλον έχω γίνει και ζητώ συγνώμη αλλά πόλυ θα ήθελα και την δικιά σας γνώμη σε αυτό που νιώθω και εγώ καμία φορά να φουσκώνει η κοιλιά να πονάς τις ωοθήκες και να κτυπά στον ομφάλο και από πίσω είχε καμία τα ίδια συπτωματα θα χαρώ έστω και κάποιος μου απαντήσει τουλάχιστον δεν θα έχω τόσο άγχος 

Αγάπη μου, είσαι έγκυος, εμείς οι περισσότερες εδώ δεν είμαστε. Δεν γράφεις και στο group με το μήνα που γεννάς; Εκεί θα ξέρουν περισσότερα να σου πουν...

• Μου αρέσει 3

Just now, Troia είπε:

Οκ,αρα ο Βλαχος κανει στο Ιασώ.Για Λητω,επειδη η γυναικολογος μου ειναι μονο εκει,οταν την ειχα ρωτησει μου.ειχε αναφερει 2 ονοματα γιατρων εκει αλλα ισως κανει,ή εκανε ως εξωτερικος συνεργατης.

Ο Δρακάκης?

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις