Recommended Posts

Just now, ni-ki είπε:

Καλημέρα κορίτσια  καλό ΣΚ να έχουμε . 1/12 έχω τη χοριακη 

Καλημέρα!!!! Πω πω είμαστε πολλές τελικά. Θα πάρει φωτιά το φόρουμ σε λίγες μέρες!

Καλα αποτέλεσμα να εχεις με μια τέλεια χοριακη!!!

• Μου αρέσει 4

ugAHp3.png

jfV0p3.png

8 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έκανα την εμβριομεταφο σήμερα, άντεξε το εμβριακι  μου....  το μόνο ότι δεν άντεχα μετά και πήγα τουαλέτα στα δέκα λεπτά. Μου είπαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά με στεναχώρησε αυτό 

@ni-kiΚαλη επιτυχια! Στην δικη μας ετ δεν είχα αντέξει ούτε τόσα λεπτά και ολα πήγαν κατ'ευχην! Είναι καλύτερα να πας τουαλέτα πάρα να κρατιέσαι. Με το καλο η χοριακη, ένα και δυνατό εμβρυακι! 

@νικηαντωνια81 απο μια γρήγορη ανάγνωση, έχεις κάνει και εσυ ετ; Με το καλο κορίτσι μου, ολόψυχα σου εύχομαι μια ομορφη εκβαση, έχω πολύ καλό προαισθημα! Οποίο άλλο κορίτσι ξεχνάω, με το καλο οι χοριακες σας!Όσα κορίτσια είστε σε διαδικασία, με το καλο, ολα να πανε κατ'ευχην! Στις εγκυουλες,ηρεμες και τελειομηνες εγκυμοσυνες! 

Σας διαβάζω συχνά, εύχομαι πάντα τα ομορφοτερα για όλες, φιλια! 

• Μου αρέσει 6

Διαφημίσεις

Just now, Luckystars είπε:

Καλη επιτυχια! 

Στην δικη μας ετ δεν είχα αντέξει ούτε τόσα λεπτά και ολα πήγαν κατ'ευχην! Είναι καλύτερα να πας τουαλέτα πάρα να κρατιέσαι. Με το καλο η χοριακη, ένα και δυνατό εμβρυακι! 

@νικηαντωνια81 απο μια γρήγορη ανάγνωση, έχεις κάνει και εσυ ετ; Με το καλο ολόψυχα σου εύχομαι μια ομορφη εκβαση, έχω πολύ καλό προαισθημα! Οποίο άλλο κορίτσι ξεχνάω, με το καλο οι χοριακες σας!Όσα κορίτσια είστε σε διαδικασία, με το καλο, ολα να πανε κατ'ευχην! Στις εγκυουλες,ηρεμες και τελειομηνες εγκυμοσυνες! 

Σας διαβάζω συχνά, εύχομαι πάντα τα ομορφοτερα για όλες, φιλια! 

Ναι αγαπημένη μου! Εκανα ετ 2 πολύ μετρίων εμβρύων. Ελπιζω ένα από αυτά να είναι η Μπέμπα μου.

προσευχομαι!

• Μου αρέσει 6

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ναι αγαπημένη μου! Εκανα ετ 2 πολύ μετρίων εμβρύων. Ελπιζω ένα από αυτά να είναι η Μπέμπα μου.

προσευχομαι!

Είναι..... 

Και εμεις μαζί σου! Και ολα τα αγγελάκια μας εκει ψηλά, ξερεις εσυ❣️

προσευχομαι!

Ποτέ έχεις χοριακη; 

• Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

On 20/10/2020 at 12:03 ΜΜ, VASSSO80 είπε:

Καλημέρα Αριέλ,

επισης βγήκε το βιβλίο It starts with the egg Fertility Cookbook το οποίο περιλαμβάνει συνταγές. Όμως δεν είναι δωρεάν κοστίζει 9,99 να το κατεβάσεις. 

Ευχαριστούμε πολύ! Δεν το είχα δει όταν έκανες το post.

@Liakada fyi

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

προσευχομαι!

Εύχομαι σε μερικες μερες να δεις μια χοριακη τριψηφια κ σε 9 μηνες να κρατας ηδη το κοριτσακι σας. Απο μενα ολες οι ευχες... Πιστευε το κοριτσι μου, παρολες τις δυσκολιες της ζωης, ξεκιναει μια νεα ζωη.. Με μια ΝΕΑ ΖΩΗ!!! 

• Μου αρέσει 3
  • Λυπημένη/-ος 1

28/11 αγάπη 

Μαζί με όλων των δικών σας ανθρώπων την προσευχή και της δικής μας οικογένειας κοντά σας:wub:

• Μου αρέσει 3

Καλημέρα!!!! Πω πω είμαστε πολλές τελικά. Θα πάρει φωτιά το φόρουμ σε λίγες μέρες!

Καλα αποτέλεσμα να εχεις με μια τέλεια χοριακη!!!

Να πάνε όλα καλά κορίτσια, με ένα ή δύο σπορακια στη κοιλίτσα :x

Θέλετε να φτιάξετε ένα πινακακι;

Αχ ελπίζω κ γω να χω εμβρυομεταφορα τον Δεκέμβρη.....

• Μου αρέσει 4

T4Rzp2.png

20 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Διαβασα οτι σιγουρεψες το φυλο. Η μπουτου ερχεται!!!!

Μαίρη μου σε ευχαριστώ πολύ!! 

Ναι ναι την είδαμε καθαρά αυτή τη φορά, είχε ανοιχτά ποδαράκια :mrgreen:

Η δική σου τι κανει??? 

Just now, Moomin είπε:

Να πάνε όλα καλά κορίτσια, με ένα ή δύο σπορακια στη κοιλίτσα :x

Θέλετε να φτιάξετε ένα πινακακι;

Αχ ελπίζω κ γω να χω εμβρυομεταφορα τον Δεκέμβρη.....

Με το καλό κοπέλα μου

Πολύ ωραία εποχή!! Θα σαι χαλαρή και ήρεμη Κ μόνο που ναι γιορτές. 

Εγώ ήθελα να παντρευτώ η να γεννήσω Δεκεμβρη όμως επισπευσαμε το γάμο κι ευτυχώς!!! 

• Μου αρέσει 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 είπε:

Η δική σου τι κανει??? 

A, την αταχτουλα, χαχα!

Η μπουμπου μου, αρχισε να ξαπλωνει μπρούμυτα στηριζομενη στους αγκωνες κ να σηκωνει το κεφαλι. Σταυρωνει κ τα πατουσακια οταν το κανει η ζουζουνιτσα.Πολυ γελιο!

• Μου αρέσει 7
  • Χαχα 1

προσευχομαι!

Να ελπίζεις 

Δεν παίζει ρόλο... Εγώ με άριστα Κ πήρα μηδενική Κ την δεύτερη φορά είχα άριστο κι ένα καλό Κ ζωηρό. Το δεύτερο, ήταν μέτριο, πήρε τα πάνω του όταν αποψυχθηκε.Κατι μου λέει πως αυτό είναι η μπουμπού μου!!!! 

Just now, MaryH είπε:

A, την αταχτουλα, χαχα!

Η μπουμπου μου, αρχισε να ξαπλωνει μπρούμυτα στηριζομενη στους αγκωνες κ να σηκωνει το κεφαλι. Σταυρωνει κ τα πατουσακια οταν το κανει η ζουζουνιτσα.Πολυ γελιο!

Τη σκέφτομαι με την κορδέλα και λιώνω!!! 

Όπως και το ότι την ημέρα της φωτογράφισης ήταν φουλ Χεσμενη! :mrgreen:

11 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έκανα την εμβριομεταφο σήμερα, άντεξε το εμβριακι  μου....  το μόνο ότι δεν άντεχα μετά και πήγα τουαλέτα στα δέκα λεπτά. Μου είπαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά με στεναχώρησε αυτό 

Δεν υπάρχει κανένα θεμα

Εμένα με το που μου τα έβαλαν με σήκωσαν να με πάνε στο δωμάτιο κ λέω δε θα ξαπλώσω εδώ όπως την άλλη φορά??? 

Μου λέει η κοπέλα όχι, δεν υπάρχει θεμα

Σηκώθηκα, περπάτησα Κ μια χαρά ολα

• Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Η δική σου τι κανει??? 

Με το καλό κοπέλα μου

Πολύ ωραία εποχή!! Θα σαι χαλαρή και ήρεμη Κ μόνο που ναι γιορτές. 

Εγώ ήθελα να παντρευτώ η να γεννήσω Δεκεμβρη όμως επισπευσαμε το γάμο κι ευτυχώς!!! 

Να σαι καλά :x

Είναι ωραία εποχή όντως κ τώρα με όλα αυτά που μας συμβαίνουν αν πάνε όλα καλά θα έχουμε το καλύτερο δώρο, όπως και οι κοπέλες που προηγούνται.

Με το καλό να έρθει η μπουμπου σου!:x

• Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Just now, Thia1985 είπε:

Να ελπίζεις 

Δεν παίζει ρόλο... Εγώ με άριστα Κ πήρα μηδενική Κ την δεύτερη φορά είχα άριστο κι ένα καλό Κ ζωηρό. Το δεύτερο, ήταν μέτριο, πήρε τα πάνω του όταν αποψυχθηκε.Κατι μου λέει πως αυτό είναι η μπουμπού μου!!!! 

Τη σκέφτομαι με την κορδέλα και λιώνω!!! 

Όπως και το ότι την ημέρα της φωτογράφισης ήταν φουλ Χεσμενη! :mrgreen:

Δεν υπάρχει κανένα θεμα

Εμένα με το που μου τα έβαλαν με σήκωσαν να με πάνε στο δωμάτιο κ λέω δε θα ξαπλώσω εδώ όπως την άλλη φορά??? 

Μου λέει η κοπέλα όχι, δεν υπάρχει θεμα

Σηκώθηκα, περπάτησα Κ μια χαρά ολα

Ναι, η χεσμενη φωτογραφιση ηταν top story, χαχα!

Κορδελες μας εχουν φερει τρεις οι θειες, πηραμε μια κ εμεις, αλλα μετα επιασε το λοκ νταουν. Τωρα τις φοραμε στο σπιτι. Φοβαμαι πλεον να τη βγαλω εξω γιατι εδω κ οι πετρες ειναι μολυσμενες

Just now, MaryH είπε:

Ναι, η χεσμενη φωτογραφιση ηταν top story, χαχα!

Κορδελες μας εχουν φερει τρεις οι θειες, πηραμε μια κ εμεις, αλλα μετα επιασε το λοκ νταουν. Τωρα τις φοραμε στο σπιτι. Φοβαμαι πλεον να τη βγαλω εξω γιατι εδω κ οι πετρες ειναι μολυσμενες

Δεν πειραζει

Είναι μικρούλα ακομη

Κι εμείς βγαίνουμε όταν ο άντρας μου έχει ρεπό για να περπατάω λίγο. 

Εδώ που μένω έχει δάσος κοντά όπου πάει κόσμος κι ασκείται Κ πάμε εκεί αλλά σε απόσταση από παιδιά, αθλητές κλπ

Ευτυχώς είναι τεράστιος χώρος, δέντρα, φύση κλπ οποτε έχει απλα

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις