Recommended Posts

Just now, Arriel_83 είπε:

Για τον Χηνιαδη (αν λες αυτόν), δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά τον εκτιμώ πολύ από όσο τον έχω παρακολούθησει με έρευνες που κάνει κτλ. Και επισης μου αρέσει που δεν ακούγεται πολύ :)

Επίσης είναι ένας γιατρός που συστήνει ο ουρολόγος, ο κος. Α. Συμμετέχει και σε μία δράση για δωρεάν ivf σε απόρους.

6 ώρες πρίν, Malntalia είπε:

Ναι αν θελεις στείλε μου.. Αυτό μου είπε και μένα.. Αλλά μετά εμπλεξα και δεν έχω ολοκληρώσει την συνάντηση.. 

Για τον Ιωαν. ρώτα την @Irida MundoΔεν έχει κάνει βέβαια προσπάθεια μαζί του, αλλά τον έχει επισκεφθεί. Και από κάποια άλλη άκουσα το όνομά του, αλλά προσπαθώ να θυμηθώ ποια ήταν...

8 hours ago, Καντι said:

Σορρυ κιόλας αλλα εκανα την πρώτη μου εκεί, ειναι δυνατον να μην καταλάβεις οτι κατι δεν πάει κατι καλα μαζι τους. Κάνανε εμβρυομεταφορά δεύτερη μερα εμβρύων και σε σένα; Για να μην πω για τις γονιμοποιησεις απο τα 17 που μου πήραν γονιμοποιήθηκαν τα 4.

Το δεύτερο φιάσκο μου ηταν στο Έλενα και πριν λιγο τα εγραψα σε μια κοπελα που ρωτούσε για πρωτόκολλα.

Τον Ιωαννιδη δεν τον γνωρίζω.

Πριν καν ξεκινήσω και καταλήξω ότι πρέπει να κάνω εξωσωματικη, το πρώτο όνομα που άκουσα ως don't μεγάλο, ήταν αυτο του Παράσχου. 

Just now, Troia said:

Επίσης είναι ένας γιατρός που συστήνει ο ουρολόγος, ο κος. Α. Συμμετέχει και σε μία δράση για δωρεάν ivf σε απόρους.

Ναι έτσι ακριβώς. Έχει νικήσει μια ΜΚΟ για ετ σε απόρους. 

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Καλημέρα, αν κάποια κοπέλα έχει εμπειρία απο το Ρέα κ.Ζαφει...ου, θα το εκτιμούσα να μου ελεγε την εμπειρία της για εξωσωματική. Ευχαριστώ

Just now, silvy22 είπε:

Καλημέρα, αν κάποια κοπέλα έχει εμπειρία απο το Ρέα κ.Ζαφει...ου, θα το εκτιμούσα να μου ελεγε την εμπειρία της για εξωσωματική. Ευχαριστώ

Καλημέρα. Με αυτόν τον γιατρό καναμε την πρώτη (και τελευταία μας) σπέρματεγχυση. Δυστυχως δεν τον εκτιμώ, δε μου άρεσε καθόλου ούτε ως γιατρός ούτε ως ανθρωπος

• Λυπημένη/-ος 1

Διαφημίσεις

Εγώ έχω ξεκινήσει τώρα μου το σύστησε ο γυναικ. ο Ρώττας που τον εμπιστεύομαι, θα του δώσω αυτή την ευκαιρία και αν δεν πετύχει θα αλλάξω έχω κλείσει πιο μετα ραντ. με Σφακ.. Σε ευχαριστώ

Just now, silvy22 είπε:

Εγώ έχω ξεκινήσει τώρα μου το σύστησε ο γυναικ. ο Ρώττας που τον εμπιστεύομαι, θα του δώσω αυτή την ευκαιρία και αν δεν πετύχει θα αλλάξω έχω κλείσει πιο μετα ραντ. με Σφακ.. Σε ευχαριστώ

Αν σου έκανε καλή εντύπωση και τα βρήκατε μην ακούς εμένα! Ο γιατρός που σε εμένα φάνηκε κακός, σε σένα μπορεί να αποδειχτεί καλός, αν ήταν έτσι θα πηγαίναμε όλες σε εναν... Εύχομαι να πάνε όλα καλά στην προσπάθεια σου!!

• Μου αρέσει 1

Just now, rosy87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Έφτασε και η δική μου στιγμή να γράψω την ιστορία επιτυχίας μου, μετά από 5 χρόνια που διαβάζω αυτό το τοπικ και προσπαθώ με εξωσωματική. Δεν γράφω συχνά, διαβάζω όμως αρκετες από τις εμπειρίες των κοριτσιών, ενημερώθηκα από εδώ για εξετάσεις που μπορώ να κάνω για να πάω πιο προετοιμασμένη και νιώθω χρέος σήμερα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον γιατρό που πρώτα από εδώ σκέφτηκα να αναζητήσω και να κλείσω ραντεβού μαζί του τον κ.Σφακιανιουδη. Μετά από 8 εξωσωματικες, πριν λίγες μέρες ήρθε στον κόσμο το δικό μου θαύματακι, με την επιμονή και υπομονή του γιατρου ( ήμουν δύσκολη ασθενής μιας και διάβαζα google και parentscafe). Μετα από κάθε αποτυχία μαζί συζητούσαμε να δούμε τι μπορεί να φταίει και τι να αλλάξουμε. Περάσαμε πολύ δύσκολα, με άπειρες εξετάσεις, υστεροσκοπησεις, λαπαροσκοπηση, προσπάθειες με μηδενική χοριακη αλλά αν γύριζα πίσω τον χρόνο θα επέλεγα και πάλι να ζήσω όλη την ιστορία από την αρχή γιατί το αποτέλεσμα μετράει! Το τέλος ενός όμορφου ταξιδιού ήρθε με έναν γεμάτο συγκίνηση τοκετό, όπως ακριβώς τον ονειρευόμουν, όσο πιο ανώδυνο, γεμάτο χιούμορ και όμορφες στιγμές μέχρι την τελική στιγμή που μου ακούμπησαν πάνω μου τη μικρούλα μου!! Γέννησα φυσιολογικα, αφήσαμε το μωρό να έρθει στον χρόνο που επιθυμεί, έφτασα αισίως τις 40 εβδομαδες και δεν πήγαμε με πρόκληση όπως αρχικά φοβόμουν..

Μην τα παρατάτε κορίτσια, μοιραστείτε τις όμορφες εμπειρίες σας να παίρνουν δύναμη και οι υπόλοιπες! Καλούς αγώνες , με πίστη ότι στο τέλος της διαδρομής είναι το πολυπόθητο για όλες μας!! 

Να σου ζήσει το θαυματακι σου να ειναι καλοτυχη, ευτυχισμένη και πάντα να την καμαρώνετε!!!

Για ολα τα κοριτσια έρχεται το πλήρωμα του χρόνου που θα τις ανταμείψει.

Χαίρομαι πολυ που διαβάζω για εναν τέλειο τοκετό μπραβο και πάλι μπραβο σε όλο το επιτελείο, αντάξιο λοιπόν των προσδοκιών και για μας τις υπόλοιπες.

• Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngm2gGp2.png

Just now, silvy22 είπε:

Με τον Ιωαννίδη? 

Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, rosy87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Έφτασε και η δική μου στιγμή να γράψω την ιστορία επιτυχίας μου, μετά από 5 χρόνια που διαβάζω αυτό το τοπικ και προσπαθώ με εξωσωματική. Δεν γράφω συχνά, διαβάζω όμως αρκετες από τις εμπειρίες των κοριτσιών, ενημερώθηκα από εδώ για εξετάσεις που μπορώ να κάνω για να πάω πιο προετοιμασμένη και νιώθω χρέος σήμερα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον γιατρό που πρώτα από εδώ σκέφτηκα να αναζητήσω και να κλείσω ραντεβού μαζί του τον κ.Σφακιανιουδη. Μετά από 8 εξωσωματικες, πριν λίγες μέρες ήρθε στον κόσμο το δικό μου θαύματακι, με την επιμονή και υπομονή του γιατρου ( ήμουν δύσκολη ασθενής μιας και διάβαζα google και parentscafe). Μετα από κάθε αποτυχία μαζί συζητούσαμε να δούμε τι μπορεί να φταίει και τι να αλλάξουμε. Περάσαμε πολύ δύσκολα, με άπειρες εξετάσεις, υστεροσκοπησεις, λαπαροσκοπηση, προσπάθειες με μηδενική χοριακη αλλά αν γύριζα πίσω τον χρόνο θα επέλεγα και πάλι να ζήσω όλη την ιστορία από την αρχή γιατί το αποτέλεσμα μετράει! Το τέλος ενός όμορφου ταξιδιού ήρθε με έναν γεμάτο συγκίνηση τοκετό, όπως ακριβώς τον ονειρευόμουν, όσο πιο ανώδυνο, γεμάτο χιούμορ και όμορφες στιγμές μέχρι την τελική στιγμή που μου ακούμπησαν πάνω μου τη μικρούλα μου!! Γέννησα φυσιολογικα, αφήσαμε το μωρό να έρθει στον χρόνο που επιθυμεί, έφτασα αισίως τις 40 εβδομαδες και δεν πήγαμε με πρόκληση όπως αρχικά φοβόμουν..

Μην τα παρατάτε κορίτσια, μοιραστείτε τις όμορφες εμπειρίες σας να παίρνουν δύναμη και οι υπόλοιπες! Καλούς αγώνες , με πίστη ότι στο τέλος της διαδρομής είναι το πολυπόθητο για όλες μας!! 

Να σου ζήσει κοπέλα μου το θαυματακι σου, καλο σαραντισμο και καλά αναθρεματα! 

Μπραβο σου που επέστρεψες να επικοινωνήσεις την ιστορία σου και να δώσεις δύναμη σε όσα κορίτσια αγωνίζονται! 

Και πάλι να σου ζήσει, καλότυχη, να την καμαρώνεις σαν τα ψηλα βουνα! Ένα υπέροχο ταξίδι ξεκίνησε και για τις 2 σας! 

• Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

Κορίτσια μου sos μετά την εμβρυομεταφορα ποσό πρέπει να είναι η Τιμή προγεστερονησ;

Είμαι στην 4η ημέρα σήμερα κ έκανα εχτές την εξεταση 

18 ώρες πρίν, Malntalia είπε:

Καλησπέρα σας,

θα ήθελα γνώμη για τον γιατρό Ιωα.. Γιώργο.. ευχαριστω!

επίσης οταν περάσεις επιτροπή και αναφέρεις κέντρο στα χαρτιά μετά μπορεις να εκτελέσεις τη διαδικασία με άλλο κέντρο?

Για τον ιωανδ εχω να πω τα καλυτερα οτι θες γραψε μου  σε π.μ

Just now, Emylia είπε:

Κορίτσια μου sos μετά την εμβρυομεταφορα ποσό πρέπει να είναι η Τιμή προγεστερονησ;

Δεν γνωρίζω γιατί δεν εκανα κορίτσι μου!

• Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, Emylia said:

Οι πρόσφατες έρευνες τη θέλουν γενικα πάνω από 25!

καλη επιτυχία!!!

• Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις