Recommended Posts

Just now, Arriel_83 είπε:

Με βαση τις ορμόνες μου έχουν πει πρόωρη εμμηνόπαυση.. 

Ίσως σε βοηθήσει κάποια κοπέλα που έχει διαγνωστεί με ΠΩΑ. Το να βρεις αν είσαι φορέας του συνδρόμου του ευθραυστου Χ είναι το μόνο εύκολο πάντως...Μία αιματολογική εξέταση είναι, το πολύ πολύ να είναι κάπως ακριβή...

• Μου αρέσει 1

πρίν από 36 λεπτά , Moana είπε:

Καλημέρα! Δεν εχω διαβάσει ολο το στορυ παρα μόνο αυτο το μήνυμα σου στο οποίο περιγράφεις τον τσιριγω αν κατάλαβα καλα; Δεν γράφω πλέον δημόσια αλλα επειδή μου έξυσες πληγή θέλω να μιλησω κ εγω επ αυτού! Έκανα συνάντηση μαζι του πριν απο κανα δίμηνο κ έφυγα απο κει οχι απλά διαλυμένη αλλα κατι περισσότερο. Έκανα κανα μήνα να συνέλθω!!!! Κανένας μα κανένας, με καμια ιδιότητα δεν εχει το δικαίωμα να μιλάει έτσι και να μας προσβάλει! Εμενα (που εχω και πιο μακρα ιστορία απο τη δικη σου) μου ειπε οτι με κοροϊδεύουν ολοι οι γιατροί απο την πρωτη στιγμη, οτι τα ωαρια μου ειναι μάπα και πατάτες!!!!! Όσες φορές του μιλούσαμε για το σπερμα (το οποίο αποδεδειγμένα εχει καποια μικρα θεματάκια) έλεγε οτι με τετοια ωαρια αφου κατάφερε και τα γονιμοποιούσε ειναι σουπερ το σπερμα, με μείωσε οσο μπορούσε μπροστά στον άντρα μου, και αλλα πολλα! Δε συζητώ οτι φυσικά δεν έγινε διαλογος γιατί απλά δε σε αφήνει να μιλησεις!!!!! Φυσικά μου ειπε κ εμενα οτι ακομη και να καταφέρω να κανω παιδι με δικα μου ωαρια θα ειναι άρρωστο και αλλα πολλα!!!Δε συζητώ τι μου πε για τον σφακ... Δεν ξέρω αν ειναι καλός γιατρός η οχι και δεν μπορώ να τον κρίνω, σίγουρα άνθρωπος δεν ειναι. Ο μισογυνισμός σε ολο του το μεγαλείο. Εγω αυτο εισέπραξα!!! Με ταπεινωσε μπροστά στον άντρα μου. Και δε κρύβω οτι ακομη και μετα απο αυτη την συμπεριφορά αμφιταλαντευτηκα μέχρι να καταλήξω σε γιατρό (γιατί κακα τα ψέματα εχει καλη φήμη το κεντρο του στα ξενα ωαρια) αλλα τελικά κατέληξα οτι δε θα μπορεσω ποτε να νιώσω άνετα μαζι του. Δε θέλω ανθρώπους ουτε να μου χρυσώνουν το χάπι, ουτε να μου χαϊδεύουν τα αυτιά, θέλω ειλικρίνεις και να με σέβονται όπως τους σέβομαι κ εγω!

Και μιας και άνοιξα το κουτί της Πανδώρας, να συμπληρώσω κατι ακομη που θυμήθηκα και άκουσα απο αυτόν τον άνθρωπο κατα τη διάρκεια του ρβ. Επειδή ειμαι νευρική σαν άνθρωπος και κουνάω μονίμως το πόδι μου καποια στιγμη μου λεει τι κουνιέσαι συνεχεια με ζάλισες, και του λεει ο άντρας μου γιατρέ ουτε στον υπνο της δε σταματα και συμπλήρωσε λοιπον αυτός απευθυνόμενος στον άντρα μου «ε και τι την κρατάς, άλλαξε την!!!!» Τα συμπεράσματα δικα σας

Τιιιιιι;;;;;;;; Τουλαχιστον δεν το πληρωσα τον βλακα. Καλα κανουμε και τα γραφουμε αυτα τα πραγματα μπας και σωθει καμια κοπελα. Σαν να τον ακουω @Moana! Ετσι, και εμενα, με εκανε να νιωσω τοσο ανεπαρκης και λιγη, που εχω το θυμα τον αντρα μου, που τον τυρανναω...Τελοσπαντων, την επομενη που θα μου μιλησει κανεις ετσι, θα ειμαι προετοιμασμενη να απαντησω καταλληλα. Που το παιζουν και θεοι κιολας.

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Arriel_83 said:

Ααα ειχε παει φιλη μου σε αυτον και ειχε φυγει τρεχοντας. 

Πωωωω!! Εξοργιζομαι με αυτά που ακούω!!! 

Εγω μετανιώνω  που δεν του απάντησα όπως του άρμοζε αλλα ημουν τοσο στεναχωρεμενη και τοσο ευάλωτη εκείνη το διάστημα που δεν μπορούσα να τον αντιμετωπίσω

• Λυπημένη/-ος 1

Just now, Moana είπε:

Εγω μετανιώνω  που δεν του απάντησα όπως του άρμοζε αλλα ημουν τοσο στεναχωρεμενη και τοσο ευάλωτη εκείνη το διάστημα που δεν μπορούσα να τον αντιμετωπίσω

Εγώ λέω να βάλουμε ρεφενέ 120 μπικικίνια να ξαναπάς! Να τον γλεντήσεις τον επιστήμονα! 

• Χαχα 10

Διαφημίσεις

Just now, Moana είπε:

Μια απο τα ιδια Μοανα, σου λεω ανεβηκε ο λυγμος στο τηλεφωνο το καταλαβαινεις;;; αλλα, οχι δε θα ριξουμε και το φταιξιμο στον εαυτο μας! Ειμαστε τα θυματα, οποτε ειναι λογικο να μην εχουμε την αντιδραση που εκ των υστερων φαινεται η σωστη! Αυτος ειναι ο θυτης. Αντε μην κανω κινημα #metoo στους εξωσωματιστες και γενικα στους γιατρους!!! Χαχαχχα

• Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

Just now, winspert said:

Εαν χτυπήσεις τη διπλανη πορτα θα βρεις σίγουρα εναν Ανθρωπο κ καλο γιατρό...Τωρα εαν θα πετυχεις μαζι του δεν το ξερω...Εγω ξερω μονο οτι απ οταν με ανέλαβε,απλα χαλαρωσα...Τελος το άγχος...

Σου στελνω πμ

Just now, mirtouli12 said:

Εγώ λέω να βάλουμε ρεφενέ 120 μπικικίνια να ξαναπάς! Να τον γλεντήσεις τον επιστήμονα! 

Χαχα ... σιγά μη τον κανουμε και πλουσιότερο.
Κάποιες κοπέλες εχουν πετύχει η πορεύονται μαζι του και δε θέλω να τις πικραίνω. Ίσως με κάποιες να κρατάει τους τύπους μου. Μαζι μου έπαθε αμόκ γιατί (το πε και ανοιχτά) εχω δώσει μια περιουσία στους άλλους και τελικά πηγα τωρα σ αυτόν. 

Just now, Moana said:

Ε ναι υπάρχουν κι αυτές τις στιγμές.. Ειδικά σε όλο αυτό που κάνουμε, τις περισσότερες ώρες νιώθουμε ευάλωτες και μπερδεμένες.

• Μου αρέσει 2

Just now, Moana είπε:

Χαχα ... σιγά μη τον κανουμε και πλουσιότερο.
Κάποιες κοπέλες εχουν πετύχει η πορεύονται μαζι του και δε θέλω να τις πικραίνω. Ίσως με κάποιες να κρατάει τους τύπους μου. Μαζι μου έπαθε αμόκ γιατί (το πε και ανοιχτά) εχω δώσει μια περιουσία στους άλλους και τελικά πηγα τωρα σ αυτόν. 

Οπως ειπε σε εμενα οτι μου τα πηρε τα λεφτα ο Π. Θα ζηλευει που τα εχασε αυτος.

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, happykar said:

Μια απο τα ιδια Μοανα, σου λεω ανεβηκε ο λυγμος στο τηλεφωνο το καταλαβαινεις;;; αλλα, οχι δε θα ριξουμε και το φταιξιμο στον εαυτο μας! Ειμαστε τα θυματα, οποτε ειναι λογικο να μην εχουμε την αντιδραση που εκ των υστερων φαινεται η σωστη! Αυτος ειναι ο θυτης. Αντε μην κανω κινημα #metoo στους εξωσωματιστες και γενικα στους γιατρους!!! Χαχαχχα

Καλα, εισαι μεσα στο μυαλό μου; Το ίδιο σκέφτομαι κ εγω αυτόν τον καιρο. Χαχαχα 

Just now, happykar said:

Μα γι αυτο λυσσαξε, έκαναν δολάρια τα μάτια του!!!! Σου λεει τα μοίρασε σε όλους τους άλλους κ εγω θα παρω τα λιγότερα 

Just now, happykar είπε:

Κορίτσια σας παρακαλώ! Όταν αποφασίζετε να θυσιάσετε τα λεφτά σας να τον προτιμάτε πρώτο! Δεν του αρέσει να τα δίνετε πρώτα αλλου!

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

Just now, mirtouli12 said:

Κορίτσια σας παρακαλώ! Όταν αποφασίζετε να θυσιάσετε τα λεφτά σας να τον προτιμάτε πρώτο! Δεν του αρέσει να τα δίνετε πρώτα αλλου!

Παιδι μου να σου πω τι του συμβαίνει. Αυτός ζει στην σκιά του Πάντ. Προφανώς εκει καταλήγουν ολες μετα  απο πολλές προσπάθειες άλλου και επειδή δεν ειναι αυτοσ η πρωτη επιλογή του βγαινει πολυ κακια

• Μου αρέσει 3

Just now, Moana said:

Παιδι μου να σου πω τι του συμβαίνει. Αυτός ζει στην σκιά του Πάντ. Προφανώς εκει καταλήγουν ολες μετα  απο πολλές προσπάθειες άλλου και επειδή δεν ειναι αυτοσ η πρωτη επιλογή του βγαινει πολυ κακια

Να γιατί εκνευρίζομαι όταν ακούω να αναφέρονται 4 γιατροί σε μία Αττική που έχει άπειρους!! Γιατί όλες μετά τον Πάντο πάνε εκεί; Του έδωσαν αξία του τύπου αυτού και τώρα αυτός την έχει δει βασιλιάς. 

(Μιλάω κουλά γιατί κατά βάση θελω να βρίσω αλλά έχε χάρη)

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Just now, happykar είπε:

Αυτός είναι ο πρώτος καρπερός που εννοούσα παραπάνω...Τον συναγωνίζεται, φαίνεται, και στα παιδιά και στα λεφτά. Και στα 2 όμως δεν τον φτάνει, ο άλλος έχει ξεφύγει πολύ μακριά!!!

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις