Recommended Posts

Just now, Troia είπε:

Φταίμε πολύ σε αυτό όμως. Στο ΚΑΤ έχουν κανει 2 μέλη της οικογένειάς μου σοβαρά χειρουργεία, όχι μόνο δεν μας ζήτησαν χρήματα, δεν ήθελαν να τα πάρουν κιόλας και ο πατέρας μου επέμενε ότι αν δεν τα δώσουμε, δεν θα μας προσέξουν. Θυμάμαι είχε ρωτήσει η μητέρα μου ένα γιατρό πόσα θέλει για να χειρουργήσει την αδερφή μου και της είχε πει: 4 φιάλες αίμα...

Ναι,φυσικα υπαρχουν και αυτοι και ειναι αξιεπαινοι.Ειναι ομως δυστυχως μειοψηφία.

hKYcp3.png

Just now, Arriel_83 είπε:

(τεσπα με έχει πιάσει και μια νταουνιλα σήμερα :neutral:

Τι νταουνίλα; Δε βλέπεις τι ωραία που περνάμε σήμερα εδώ; Το έχουμε ρίξει και στη φιλοσοφία...

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

Just now, Troia είπε:

Επιχειρηματική ευφυία...

Ωραιος τίτλος.Πιασάρικος!:-P

Με το excel error τι σχεση έχει?

hKYcp3.png

Just now, Troia said:

Έτσι λένε, δυστυχώς, κι εγώ το φοβάμαι και το σκέφτομαι, γιατί δεν θα έχουμε χρήματα για δεύτερη...

Παρόμοια... 

Διαφημίσεις

Just now, Troia είπε:

Έτσι λένε, δυστυχώς, κι εγώ το φοβάμαι και το σκέφτομαι, γιατί δεν θα έχουμε χρήματα για δεύτερη...

Κι εμεις απο αναγκη και θελοντας να πιστεψουμε στο.συστημα.υγειας πηγαμε στο Αλεξάνδρας αλλα δυστυχως,πονεμενη ιστορια κι αυτή...

hKYcp3.png

Just now, Nadine1979 είπε:

Ουαου Troia τι ωραίο μάθημα πρέπει να είναι αυτό!

Μπορεί να μην είναι αυτό που νομίζεις όμως...Δε διδάσκει πώς να γίνεις έξυπνος επιχειρηματίας, αλλά πώς να χρησιμοποιείς την επιστήμη δεδομένων ώστε να πάρεις σωστές αποφάσεις...Business Intelligence στα αγγλικά και το κάνουν πλέον σε όλα τα τμήματα που έχουν σχέση με διοικητική επιστήμη, οικονομικά, κτλ. 

Just now, Troia said:

Τι νταουνίλα; Δε βλέπεις τι ωραία που περνάμε σήμερα εδώ; Το έχουμε ρίξει και στη φιλοσοφία...

:)

Κάποια στιγμη το είχα αφησει στις 60 σελίδες. Και μπήκα μέσα και είχαν γίνει 80!

Just now, Nadine1979 είπε:

Δε θέλουν καταγγελία βρε κορίτσια όλοι αυτοί με τα φακελάκια;

Βασικα εκείνη την στιγμή θες και το δίνεις. Και άντε πες κανεις ενα χειρουργείο και πάει καλα, αν κανεις εξωσωματική και δεν πάει;;;; Στο λέω γιατι το εκανα, τι να καταγγείλω ; Τα έδωσα μετα την τραγική ωοληψια και πριν την ετ. Δεν μου ειπε οτι δεν θα μου κανει ετ αν δεν τα δώσω , αλλα δεν θα το ρίσκαρα κιόλας να ακούσω οτι δεν έμειναν έμβρυα τα έδωσα και ειπα να μας προσέξετε πολυ.

• Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 3

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, Joka είπε:

Ωραιος τίτλος.Πιασάρικος!:-P

Με το excel error τι σχεση έχει?

Εξήγησα το σημαίνει ο τίτλος. Ούτε κι εσύ είναι αυτό που νομιζεις...

Διαφημίσεις

Just now, Luckystars είπε:

Και εγω σας σκεφτομουν Μοανακι, την καθε μια ξεχωριστα.... Εχω χασει πολλές απο τις στιγμες σας, να ξερετε ομως δεν ξεχνω ποτε την αγαπη και την συμπαράσταση που με στήριξε στα δύσκολα....

Ειμαι ξανα εδω..... ποια θα δωσει ενα συντομο briefing απο τα νεα της ομαδας;;; :)

Καλως σας βρηκα αγάπη, φιλακια στη ζουζου σου❤️

Ραφαελακι μου γλυκο!!!! Φιλακια πολλα απο ολη μας την οικογένεια στην οικογένειά σας και ενα ρουφηχτο στην σουρλουλου σου❤️Τι κανει το λουλουδι μας;;;; 

Εδω θα ειμαστε για υπεροχες συζητησεις❤️

Καλώς την !!! Πας για δεύτερομανούλα;  Εκανες θεαματική είσοδο!

• Μου αρέσει 1

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, Troia είπε:

Εξήγησα το σημαίνει ο τίτλος. Ούτε κι εσύ είναι αυτό που νομιζεις...

Ε ναι,εδωσες την Ελληνικη μεταφραση και παραπλανηθηκα.Ειμαι Αγγλοφωνη λογω σπουδων οποτε ο Αγγλικος τιτλος μου έγινε σαφέστερος.

hKYcp3.png

Just now, Troia είπε:

Φταίμε πολύ σε αυτό όμως. Στο ΚΑΤ έχουν κανει 2 μέλη της οικογένειάς μου σοβαρά χειρουργεία, όχι μόνο δεν μας ζήτησαν χρήματα, δεν ήθελαν να τα πάρουν κιόλας και ο πατέρας μου επέμενε ότι αν δεν τα δώσουμε, δεν θα μας προσέξουν. Θυμάμαι είχε ρωτήσει η μητέρα μου ένα γιατρό πόσα θέλει για να χειρουργήσει την αδερφή μου και της είχε πει: 4 φιάλες αίμα...

Συγκλονιστικό !!!!

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, Arriel_83 είπε:

:)

Κάποια στιγμη το είχα αφησει στις 60 σελίδες. Και μπήκα μέσα και είχαν γίνει 80!

Κορίτσι μου,επειδη διαβασα πιο πανω πως εισαι κάπως..... Δεν υπαρχει περίπτωση να μπεις σε αυτη την ομαδα και να μην "γλυκάνει" η ψυχη σου.... Ολες έχουμε βρεθει στα ιδια μονοπατια και να εισαι σιγουρη εδω τα κοριτσια δεν θα σε αφήσουν να αισθανθεις μονη! 

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα