Recommended Posts

Just now, Nadine1979 είπε:

Α κατάλαβα τι λες, όντως πήγε το μυαλό μου αλλου. Και πάλι μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον!

Είναι καταπληκτικό!!!! Σκέψου μόνο ότι όταν συνδέεσαι στο wifi του  σουπερμάρκετ, συλλέγουν τα δεδομένα από τους διαδρόμους στους οποίους περπατάς και σε ποια σημεία στέκεσαι και πόση ώρα και κάπως έτσι σου έρχεται το μήνυμα με τις προσφορές!!! Μία μόνο εφαρμογή του αντικειμένου...

• Μου αρέσει 1

On 5/10/2020 at 8:59 ΜΜ, πελαργος είπε:

Λοιπον θα τα πω μια φορα γιατι εχω γεμισει σχολια κ πραγματικα εχω κουραστει να λεω τα ιδια κ τα ιδια δεν ειπα οτι ειμαι κατα της εξωσωματικης μιας και εχω κανει ειπα οτι ειμαι κατα των υπεραριθμων εξωσωματικων εχω γνωρισει κοπελα που εχει 20 στο βιπγραφικο της κ συνεχειζει ..για εμενα θα ξαναπω ειναι λαθος εγω στην θεση της δεν θα εβαζα τον εαυτο μου σε αυτη την διαδικασια να προσπαθω ξανα κ ξανα ενω δεν πετυχαινω να φορτωνω τον οργανισμο μπυ ενα σορο φαρμακα ενω μπορω να υιοθετησω κ να νιωσω την μητροτητα μια χαρα..ειναι η προσωπικη μου πεποιθηση κ δεν αλλαζει κ αν εβλεπα οτι δεν τα καταφερνα να σαι σιγουρη οτι θα υιπθετουσα κ που ξερεις μπορει κ να χρειαστει να το κανω κ αυτο γιατι δεν ξερω αν θα καταφερω να κανω κ δευτερο οποτε για να χαρισω στο παιδι μου ενα αδερφακι να χρειαστει να το κανω...φυσικα αυτη ειναι η δικη μου οπτικη κ φυσικα δεν σημαινει οτι ειμαι σωστη αλλα ουτε κ λαθος...εχει να κανει με την οπτικη γωνια του καθενος κ τα πιστευω του...αυτα...!!

Φαίνεται ότι διαβάζεις ό,τι σε συμφέρει και δεν έχεις διαβάσει για το γολγοθά που ανεβαίνει καποιος αν θελει να υιοθετήσει και δεν ειναι και σίγουρο ότι θα τον εγκρίνουν για υιοθεσία.

Εισαι τυχερή που τα λες αυτα εκ τους ασφαλούς και δεν βρεθηκες στη θεση των κοριτσιών εδώ που ματωσε η ψυχη τους μεχρι να παρουν την απόφαση. Όπως σου ειπε και η Papy πήγαινε σε φόρουμ υιοθεσιών και άσε μας εμας στον εγωισμό μας.

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Μα ξέρεις γιατί συνεχίζουν ; Γιατί δε μιλάμε Γι αυτό. Κι εγώ ποτε των ποτών να χρηματίσω, το θεωρώ πρωτίστως παράνομη ενέργεια που συντελώ κι εγώ.

Καλα ας μην κάνουμε τέτοιες βαρύγδουπες δηλώσεις. Οταν βρεθείς στην ανάγκη αποφασίζεις αν εχει μεγαλύτερη αξία η ζωή ή το χρήμα.

• Μου αρέσει 3

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, Καντι είπε:

Καλώς την !!! Πας για δεύτερομανούλα;  Εκανες θεαματική είσοδο!

Ελα γλυκια μου!!!! Πως εισαι;;; το coronobaby μας;;; Χαδακια στην κοιλιτσα σου!!!! 

• Μου αρέσει 1

Just now, Luckystars said:

Κορίτσι μου,επειδη διαβασα πιο πανω πως εισαι κάπως..... Δεν υπαρχει περίπτωση να μπεις σε αυτη την ομαδα και να μην "γλυκάνει" η ψυχη σου.... Ολες έχουμε βρεθει στα ιδια μονοπατια και να εισαι σιγουρη εδω τα κοριτσια δεν θα σε αφήσουν να αισθανθεις μονη! 

Κατι έχω καταλάβει :) :x

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

Συγκλονιστικό !!!!

Όσες μαρτυρίες έχω από το ΚΑΤ, ποτέ δεν άκουσα για φακελάκι. Πού οφείλεται δεν ξέρω...Εμείς πάντως τους δίνουμε, έτσι για να μην ξεχνιόμαστε...

Και ξαναγυρίζω στο θέμα με τα δημόσια νοσοκομεία, αν θέλεις τέτοια εξειδικευμένα χειρουργεία, στο ΚΑΤ πας και σε κανέναν άλλο ορθοπεδικό για κανένα λόγο!!! Όπως και αν (χτύπα ξύλο) κάτι σοβαρό συμβεί στο παιδί σου ή αν θέλεις κάτι πιο εξειδικευμένο, στο παίδων πας και πουθενά άλλου. Και τώρα που έχω χρόνιο πρόβλημα ξηροφθαλμίας και οι ιδιώτες με ξεπετάνε, στο οφθαλμιατρείο θα παω κι ας φάω τη μισή μου μέρα να περιμένω τη σειρά μου...

• Μου αρέσει 1

Just now, Καντι said:

Καλα ας μην κάνουμε τέτοιες βαρύγδουπες δηλώσεις. Οταν βρεθείς στην ανάγκη αποφασίζεις αν εχει μεγαλύτερη αξία η ζωή ή το χρήμα.

Δεν πρόκειται για το χρήμα σαν χρήμα Καντι, πρόκειται για το πως το βλέπει ο καθένας. Άντε καλό βράδυ κορίτσια και χάρηκα που τα είπαμε και σήμερα.

Just now, Luckystars είπε:

Ελα γλυκια μου!!!! Πως εισαι;;; το coronobaby μας;;; Χαδακια στην κοιλιτσα σου!!!! 

Μεγάλος σβούρας! Με το που βάζω το χέρι στην κοιλιά έρχεται και κουλοριαζεται απο κάτω. Στις βόλτες πρεπει να κοιμάται με το περπάτημα και τις βραδυνες ωρες νυχτοπουλι. Αυτα τα νεα του!

• Μου αρέσει 4
  • Χαχα 3

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, Troia είπε:

Όσες μαρτυρίες έχω από το ΚΑΤ, ποτέ δεν άκουσα για φακελάκι. Πού οφείλεται δεν ξέρω...Εμείς πάντως τους δίνουμε, έτσι για να μην ξεχνιόμαστε...

Και ξαναγυρίζω στο θέμα με τα δημόσια νοσοκομεία, αν θέλεις τέτοια εξειδικευμένα χειρουργεία, στο ΚΑΤ πας και σε κανέναν άλλο ορθοπεδικό για κανένα λόγο!!! Όπως και αν (χτύπα ξύλο) κάτι σοβαρό συμβεί στο παιδί σου ή αν θέλεις κάτι πιο εξειδικευμένο, στο παίδων πας και πουθενά άλλου. Και τώρα που έχω χρόνιο πρόβλημα ξηροφθαλμίας και οι ιδιώτες με ξεπετάνε, στο οφθαλμιατρείο θα παω κι ας φάω τη μισή μου μέρα να περιμένω τη σειρά μου...

Οσο τους δινετε,το φακελακι δε θα εκλειψει ποτέ.

Εμένα μου ειναι αδιανόητο να συμμετέχω σε μια τόσο ανήθικη και παράνομη πραξη διοτι μετα θα νιωθω το ιδιο ενοχη με εκεινους που χρηματίζονται.

Μηδενική αντοχή σε οτι ειναι παρανομο και ανέντιμο.Μηδενική αντοχη στη διαφθορά.

Κι εγω εκανα εξωσωματικη σε δημοσιο και χωρις να νιωθω καμια υποχρεωση δεν εδωσα φραγκο!!!Ουτε μου ζητηθηκε,ουτε ενιωσα αυτη την υποχρεωση ή ανασφαλεια.

Στο Ελενα δεν πηγα διοτι γνωριζα και μου ειναι αδυνατο ηθικά και ιδεολογικά να δωσω φακελάκι.

Ολα τα υπολοιπα ειναι ψευτοδιλημματα και καταλοιπα νοσηρων συνηθειων του παρελθοντος που πρεπει να ξεριζωθουν.

Στο Ελενα πχ υπαρχουν μαιευτηρες που δε χρηματιζονται κι εδω υπαρχει θεμα που κοπελες που γνωριζουν καποιους συστηνουν.

Να πω και για τον Αγ.Σαββα οτι κανεις δε μας ζητησε φακελακι....Προς τιμην τους...

• Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

Δεν πρόκειται για το χρήμα σαν χρήμα Καντι, πρόκειται για το πως το βλέπει ο καθένας. Άντε καλό βράδυ κορίτσια και χάρηκα που τα είπαμε και σήμερα.

Είδες τι ωραία κύλησε η σημερινή μέρα; Αυτά γίνονται αν έχουμε καλή διάθεση...

Just now, Troia είπε:

Συμφωνω!

wRSzp2.png5JEup3.png

Καληνύχτα κι από εμένα. Σε αυτή τη φάση πρέπει να κοιμόμαστε τουλάχιστον 8 ώρες και να είμαστε στο κρεβάτι από τις 11, γιατί το 3ωρο 11-2 είναι το πιο πολύτιμο για τον οργανισμό!

• Μου αρέσει 4

Just now, Καντι είπε:

Μεγάλος σβούρας! Με το που βάζω το χέρι στην κοιλιά έρχεται και κουλοριαζεται απο κάτω. Στις βόλτες πρεπει να κοιμάται με το περπάτημα και τις βραδυνες ωρες νυχτοπουλι. Αυτα τα νεα του!

Αχαχαχαχα τρελαινομαι!!!!! Αυτα ειναι!!!! Ξερεις τι λενε, ζωηρο στην κοιλια ησυχο μετά!!! Με αυτο να πορεύεσαι αγάπη ;):)

Just now, Joka είπε:

Δεν είναι θεμα διάθεσης,αλλα συμμετεχόντων υποψιάζομαι....

Όχι βρε, όλα καλά. Δίνουμε κι εμείς το καλό παράδειγμα στους άλλους συμμετέχοντες με τον τρόπο μας...

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα