Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Κοίτα

είδα τεράστια διαφορά στις εξετάσεις μου

πρώτη φορά στη ζωή μου δεν είχα καμμία έλλειψη

επίσης το ωάριο του φυσικού που πήρα τρεις μήνες μετά ήταν πολύ καλό, γονιμοποιήθηκε πολύ καλά και ως την τρίτη ημέρα πήγε πολύ καλά.

Μετά δυστυχώς δεν προχώρησε , ξέρω το λόγο...

Και αποφάσισα ότι τέλος, θα πάω με δότρια

Αν όμως το έκανα πχ δυο χρόνια πριν, θα δοκίμαζα άλλη μια διέγερση με άλλο πρωτόκολλο. Βασικά αυτή ήταν και η πρόταση του γιατρού μου

Συγχαρητηρια φίλη μου!!!!!! Άλλη μια μπουτένια έρχεται!!! Είσαι ευτυχισμένη;;;

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, Thia1985 είπε:

κορίτσι

έκανα όλα τα βήματα που μου είπατε εσύ και η playbunny και τζίφος!

πουθενά το τικεράκι

πως τα έβαλες δίπλα δίπλα?

Πατάς πάνω στο τικεράκι σου βρίσκεις αυτο που θες για τα μωρά κανεις ολα τα βήματα που σου εχει  και μετα πατάς save.

Βλέπεις   websites, emails Kai forums. Εσυ πατάς στα forums και θα βρεις UBBcode and BBCode. Και θα το κανεις αντιγραφή.

Στο φόρουμ τωρα πας προφίλ, ρυθμίσεις λογαριασμού, setting area, υπογραφή. Και κανεις επικόλληση στην υπογραφή, θα υπάρχει ήδη ενας κώδικας αφου εχεις ήδη ενα τικεράκι άρα θα το επικολλήσεις διπλα. Προτίμησε εξ αρχης και δεύτερο μικρο οπως το πρώτο σου για να σου χωρέσουν δυο.

Εμενα το πρόβλημα μου ηταν οτι δεν έβρισκα που ειναι η υπογραφή και το επικολλουσα απλα στο προφίλ, οποτε δεν φαινόταν στους άλλους εκεί λιγο ψάξε να το βάλεις σωστά.

wRSzp2.png5JEup3.png

Διαφημίσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Συγχαρητηρια φίλη μου!!!!!! Άλλη μια μπουτένια έρχεται!!! Είσαι ευτυχισμένη;;;

τρισευτυχισμένη είμαι

εύχομαι κι ελπίζω να παραμείνει μπουτένια γιατί κρατάμε επιφυλάξεις

πάντως πεισματάρικο είναι σίγουρα

Just now, Καντι είπε:

Πατάς πάνω στο τικεράκι σου βρίσκεις αυτο που θες για τα μωρά κανεις ολα τα βήματα που σου εχει  και μετα πατάς save.

Βλέπεις   websites, emails Kai forums. Εσυ πατάς στα forums και θα βρεις UBBcode and BBCode. Και θα το κανεις αντιγραφή.

Στο φόρουμ τωρα πας προφίλ, ρυθμίσεις λογαριασμού, setting area, υπογραφή. Και κανεις επικόλληση στην υπογραφή, θα υπάρχει ήδη ενας κώδικας αφου εχεις ήδη ενα τικεράκι άρα θα το επικολλήσεις διπλα. Προτίμησε εξ αρχης και δεύτερο μικρο οπως το πρώτο σου για να σου χωρέσουν δυο.

Εμενα το πρόβλημα μου ηταν οτι δεν έβρισκα που ειναι η υπογραφή και το επικολλουσα απλα στο προφίλ, οποτε δεν φαινόταν στους άλλους εκεί λιγο ψάξε να το βάλεις σωστά.

Ευχαριστώ

Νομίζω το κατάφερα!

Επειδή όμως δε μου αρέσει το μαύρο φόρεμα, το αλλάζω!

• Μου αρέσει 4

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Troia είπε:

Δε μπορείς να πεις, το πήγαμε πολύ καλά χθες το βράδυ...

Γιατι troia το πήγατε πολυ καλα;;;;

Γιατι δεν σου ειπε κανεις οτι συμμετέχεις σε ανήθικες και παράνομες πράξεις , άρα οτι εισαι ακριβως το ίδιο με αυτούς που χρηματίζονται;;;  Οταν το σχόλιο θα ηταν προσωπικα για σένα ή για οποιαδήποτε αλλη που θα ειχε διάθεση να ξανατσακωθεί να βλέπαμε ποσο καλα θα το πηγαίνατε;

• Μου αρέσει 6

wRSzp2.png5JEup3.png

Κορίτσια καταλαβαίνω πως σε αυτό το γκρουπ υπάρχουν εντάσεις και γενικώς δεν μου ταιριάζει το κλίμα. Δεν ξαναγράφω απλά θέλω να πω μια καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που είναι στην προσπάθεια και εύχομαι όλες να κάνουν το παιδάκι τους. 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Μεγάλος σβούρας! Με το που βάζω το χέρι στην κοιλιά έρχεται και κουλοριαζεται απο κάτω. Στις βόλτες πρεπει να κοιμάται με το περπάτημα και τις βραδυνες ωρες νυχτοπουλι. Αυτα τα νεα του!

Να τον βάλουμε να κάνει παρέα με το δικό μου μωράκι

αν και δεν το νιώθω ακόμη, το βράδυ κάτι κάνει κάτω και δε με αφήνει να κλείσω μάτι

ffpWp3.pngo85Jp3.png

16 hours ago, Troia said:

Σωστά. Είναι πολύ σημαντικό! Αλλά μήπως έπρεπε κι εμένα αντί να μου το δίνουν προληπτικά να μου κάνουν μία μέτρηση; Αν υπάρχει όντως η εξέταση...

Υπαρχει εξεταση για φυλλικο οξυ. Εμενα εδω και 3 μηνες βγαινει το φυλλικο >20 και η φερριτινη μου στο 29. Βεβαια εχω στιγμα και επαιρνα το φυλλικο καθημερινα για να ανεβασω τα επιπεδα φερριτινης στον οργανισμο. Τωρα εχω διακοψει fillicine αλλα δε γνωριζω τι γινεται με τις πολυβιταμινες που παιρνω κι εχουν ηδη μεσα ενα ποσοστο φυλλικου οξεως....υπαρχει περιπτωση να ανεβει τοσο πολυ που να κρινεται επιζημιο? Ειναι περιεργο γιατι η ενδοκρ. μου δεν εχει αναφερει κατι για τις τιμες πανω απο 20 που τις παω καθε φορα. Να τη ρωτησω?:confused:

Just now, Καντι είπε:

Γιατι troia το πήγατε πολυ καλα;;;;

Γιατι δεν σου ειπε κανεις οτι συμμετέχεις σε ανήθικες και παράνομες πράξεις , άρα οτι εισαι ακριβως το ίδιο με αυτούς που χρηματίζονται;;;  Οταν το σχόλιο θα ηταν προσωπικα για σένα ή για οποιαδήποτε αλλη που θα ειχε διάθεση να ξανατσακωθεί να βλέπαμε ποσο καλα θα το πηγαίνατε;

Γιατί, κι εγώ δεν είπα ότι έδωσα φακελάκι; Και μάλιστα τους πιέζαμε να τα πάρουν κιόλας, ενώ δεν ήθελαν...Το σχόλιο ήταν και για μένα λοιπόν. Αλλά δεν δίνω σημασία. Εμείς έτσι κρίναμε, έτσι κάναμε, τέλος. Αν δεν είχαμε, δεν θα δίναμε, είμαστε τυχεροί, πήγαν όλα καλά, έχουμε να λέμε τα καλύτερα και σταματάει η κουβέντα εδώ. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του κι εμείς κάναμε τις δικές μας.

Just now, Melina80 είπε:

Υπαρχει εξεταση για φυλλικο οξυ. Εμενα εδω και 3 μηνες βγαινει το φυλλικο >20 και η φερριτινη μου στο 29. Βεβαια εχω στιγμα και επαιρνα το φυλλικο καθημερινα για να ανεβασω τα επιπεδα φερριτινης στον οργανισμο. Τωρα εχω διακοψει fillicine αλλα δε γνωριζω τι γινεται με τις πολυβιταμινες που παιρνω κι εχουν ηδη μεσα ενα ποσοστο φυλλικου οξεως....υπαρχει περιπτωση να ανεβει τοσο πολυ που να κρινεται επιζημιο? Ειναι περιεργο γιατι η ενδοκρ. μου δεν εχει αναφερει κατι για τις τιμες πανω απο 20 που τις παω καθε φορα. Να τη ρωτησω?:confused:

Ναι, ίσως καλύτερο είναι να ρωτήσεις. Κι εγώ θα ζητήσω να μου γράψει την εξέταση που δεν μου την έχει γράψει ποτέ.

• Μου αρέσει 1

Just now, Melina80 είπε:

Δε χάνεις να κάνεις μια ερώτηση αν και νομίζω ότι η έλλειψη τους φοβίζει

εγώ πάιρνω και filicine χάπι και σίδηρο που έχει μέσα ποσοστό και βιταμίνες που επίσης έχουν

και όλα αυτά μετά από υπόδειξη του γιατρού μου

• Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Nadine1979 είπε:

Κορίτσια καταλαβαίνω πως σε αυτό το γκρουπ υπάρχουν εντάσεις και γενικώς δεν μου ταιριάζει το κλίμα. Δεν ξαναγράφω απλά θέλω να πω μια καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που είναι στην προσπάθεια και εύχομαι όλες να κάνουν το παιδάκι τους. 

Για τα φακελάκια θα σταματήσεις να γράφεις; Σιγά το πράγμα...Κατά τη γνώμη μου πάντα. Δε βλέπεις τι γίνεται εδώ σε καθημερινή βάση...

Διαφημίσεις

Just now, Melina80 said:

Καλημέρα, εγώ το είχα ψάξει λίγο παλιότερα γιατί φοβόμουν με τόσο που έπαιρνα μην ανέβει πολύ (που βέβαια σε μένα δε συνέβει), υπάρχουν κάποιες έρευνες - περιορισμένες σε αριθμό όμως ακόμα - που έδειχναν κάποια συσχέτιση με αυτισμό σε τιμές φυλλικού αρκετά πάνω από 25-30 στο αίμα. Το είπα στο γυναικολόγο και μου είπε ότι ακόμα κ εκεί οι έρευνες είναι πολύ λίγες και η συσχέτιση μικρή. Και βέβαια το ελέγχαμε κιόλας στο αίμα μου οπότε οκ... με τη μικρή δόση απ τις πολυβιταμίνες δύσκολα να ανέβει πολύ αλλά εξαρτάται κ απ τη διατροφή σου αν παίρνεις ήδη πολύ από τροφές... οπότε ρώτησε την μήπως το ξαναελέγξετε για να νιώθεις και εσύ ήσυχη...

• Μου αρέσει 1

uLuIp3.png

Just now, olpapa είπε:

Καλημέρα, εγώ το είχα ψάξει λίγο παλιότερα γιατί φοβόμουν με τόσο που έπαιρνα μην ανέβει πολύ (που βέβαια σε μένα δε συνέβει), υπάρχουν κάποιες έρευνες - περιορισμένες σε αριθμό όμως ακόμα - που έδειχναν κάποια συσχέτιση με αυτισμό σε τιμές φυλλικού αρκετά πάνω από 25-30 στο αίμα. Το είπα στο γυναικολόγο και μου είπε ότι ακόμα κ εκεί οι έρευνες είναι πολύ λίγες και η συσχέτιση μικρή. Και βέβαια το ελέγχαμε κιόλας στο αίμα μου οπότε οκ... με τη μικρή δόση απ τις πολυβιταμίνες δύσκολα να ανέβει πολύ αλλά εξαρτάται κ απ τη διατροφή σου αν παίρνεις ήδη πολύ από τροφές... οπότε ρώτησε την μήπως το ξαναελέγξετε για να νιώθεις και εσύ ήσυχη...

Εμένα πάλι μόνο από fertilimax εκτοξεύθηκε

φαντάσου έπαιρνα μόνο μια την ημέρα και είχα και έλλειψη και όταν έκανα εξετάσεις και είδα τις τιμές λέω μπα, πάλι λάθος κάνω, αποκλείεται

ίσως παίζει ρόλο και ο οργανισμός

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

τρισευτυχισμένη είμαι

εύχομαι κι ελπίζω να παραμείνει μπουτένια γιατί κρατάμε επιφυλάξεις

πάντως πεισματάρικο είναι σίγουρα

Ευχαριστώ

Νομίζω το κατάφερα!

Επειδή όμως δε μου αρέσει το μαύρο φόρεμα, το αλλάζω!

Φυσικα και τα κατάφερες! Μεγεια!

• Ευχαριστώ 1

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, olpapa said:

Θα τη ρωτησω σιγουρα! Σε ευχαριστω πολυ

On 10/5/2020 at 2:33 PM, Summer love said:

Να  σταθώ μόνο σε αυτό που γράφεις «βίτσιο του έλληνα που πρέπει οπωσδήποτε να γεννήσει ακόμα και με διαφορετικό dna». Εννοείς τα δανεικά ; Αν ναι πραγνατικα είναι λίγο περίεργο σε ένα φόρουμ εξωσωματικής να Γράφεται κάτι τέτοιο . Ο καθένας έχει τις απόψεις του για σένα βίτσιο για άλλη αγώνας . Μου κάνει εντύπωση που κάποιες γράφεται με τέτοιο τρόπο που μπορεί να θίξει / στενοχωρήσει μια άλλη γυναίκα . Ελπίζω πραγνατικα να εννοούσες κάτι που δεν κατάλαβα . 

ιιιιιιιιιιιιι σοκκκκκ σοκ σοκ ....πωπω τι καλα που τα διαβαζω καθυστερημενα κ δεν κρατιεμαι να μη συμμετασχω στη συζητηση..

• Χαχα 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα