Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, boockie είπε:

Κι εγώ με Το έντερο μου δεν έχω κανένα θέμα παρόλο που έχω ξεκινήσει αρκετές μέρες το σίδηρο! Τι να πεις, κ εγώ κομματάκι δύσκολο το βλέπω να τον πείσω 

Καλά δεν μας νοιάζει κιόλας χαχαχαχ....σημασία έχει ότι το ξέρουμε εμεις

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα είχα την εξέταση της αυχενικής. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι μια εβδομάδα πιο μικρό, είμαι στην 11η εβδομάδα και όχι 12η με βάση την τελευταία περίοδο. Θα την επαναλάβω την επόμενη εβδομάδα μαζί με το papp-a για να μπορεί να καταχωρήσει τις μετρήσεις, όμως και τώρα είδε μυτούλα και μου είπε ότι δεν θα μπορούσα να έχω καλύτερες μετρήσεις!! Είναι μια τέλεια αυχενική! Μπορώ να πω ότι ξεαγχωθηκα αρκετά!!  

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

Ευχαριστώ πολυ κορίτσια!... Όσο από Πανεπιστήμια άλλο τίποτα! Με 3 εχω μπλέξει... Εσωτερικου και εξωτερικου!!! Βεβαια τωρα ξέμεινα από pc .... Το έδωσα στον αδερφο μου να το σκαλίσει μετά το πεσιμο που έφαγε!!!! 

Να είστε καλά για τις ευχές!!! @boockie @jellyfishch

Κόριτσι Μ περαστικά !! Μην αγχώνεσαι.  Δεν ήταν η μέρα σ !!!

Just now, matinab1980 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα είχα την εξέταση της αυχενικής. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι μια εβδομάδα πιο μικρό, είμαι στην 11η εβδομάδα και όχι 12η με βάση την τελευταία περίοδο. Θα την επαναλάβω την επόμενη εβδομάδα μαζί με το papp-a για να μπορεί να καταχωρήσει τις μετρήσεις, όμως και τώρα είδε μυτούλα και μου είπε ότι δεν θα μπορούσα να έχω καλύτερες μετρήσεις!! Είναι μια τέλεια αυχενική! Μπορώ να πω ότι ξεαγχωθηκα αρκετά!!  

Μπράβο κορίτσι Μ. Τέλεια τα νέα σ !! 

Άντε να παίρνουμε σειρά κ οι επόμενες!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

κορίτσια καλησπέρα τί κάνετε;;;

έχω ερώτηση.

εσείς που είστε από εξωσωματική πότε κόβετε οιστρογόνα/προγεστερόνη/αντιπηκτικές;

Καλησπέρα, εγώ μια εβδομάδα πριν την Αυχενική σταδιακά έκοψα την κορτιζονη κ μετά την Αυχενική έκοψα μαχαίρι τα οιστρογονα. Προγεστερόνη μου άφησε ένα πρωί ένα βράδυ κολπικα κ αντιπηκτικη συνεχίζω κ με παρακολουθεί Αιματολογος με μηνιαία εξέταση.

  • Ευχαριστώ 1

4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Φώφη1990 είπε:

Αχ κορίτσια μου! Γεια σας.... 

Σημερα είναι τα γενέθλια μου!!!

Ήθελα να είναι χαρουμενη και από το πρωί όλα πανε στραβα και εχω ρίξει τόσο κλαμα...

Σκονταψα στο χαλί ευτυχώς χωρίς να χτυπήσω, εσπασα τον υπολογιστή μου γιατί ξανασκονταψα μετά από λίγο στα καλώδια του, κάηκα στον φούρνο, μετά απο λίγο έπεσε το φαγητό στο πάτωμα και άρχισα να πλενω τα πάντα, μαλωσα με τον άντρα μου από χθες και ακόμα δεν έχουμε μιλήσει που είναι στη δουλειά, ποναει η κοιλιά μου, εχω απίστευτο πονοκεφαλο και πολυ χαμηλή πίεση... Όλα μαζί... 

Δεν είμαι καθόλου καλά... Θέλω να κοιμηθώ και να ξυπνήσω αυριο.!!! Και εχω και τρομερές τιψεις γιατί σήμερα είμαι όλο με κλάματα, εχω κουραστει από τις δουλειες, πήρα πολλες τρομαρές με τα καψίματα και τα μπουρδοκλωματα και φοβάμαι μήπως κάνω κακό στο νινι... 

Αυτά από εμένα σημερα... 

 

Χρόνια πολλά με υγεία και αγάπη και με το καλο και το μωράκι σας!! Και μια μερα να μην είσαι καλά και να ξεσπάσει και να κλάψεις δεν πειράζει, αλλά προσπάθησε να είσαι ήρεμη και για σένα. Δεν περνάμε και λίγα... Άσε και μεις τσακωθηκαμε προχθές και απο τα νεύρα μου με έπιασε εμας πόνος σα γραμματακι στην κοιλιά και φοβήθηκα. Και χθες βράδυ όπως ήταν επόμενο είδα άσχημο όνειρο με την εγκυμοσύνη. Θα τα βρείτε με τον άντρα σου συμβαίνουν αυτα. Κοίτα να περάσεις καλά να ευχαριστηθείς τα γενέθλια σου και ξεχνα τα όλα τα άλλα 

Όσο για το εμβρυακι και γω αυτές τις μέρες νιώθω σαν μια κίνηση στην κοιλιά, όποιες είστε δευτερομάνες όπως όταν γυρνάει το μωρό μέσα στην κοιλιά. Σε μικρο σημείο όμως όχι σε όλη την κοιλιά. Και έλεγα ότι αποκαλείται είναι πολύ νωρίς.... Λέτε να είναι αυτο; Μακαρι!!! Το περιμένω πως και πως!!! Σε αυτη την εβδομάδα που ειμαι λέει αρχίζει να ακούει!!! Προσοχή στις κακες κουβέντες!! Χα χα!!!

 

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2020 at 11:40 AM, marilou84 said:

Καλημέρα κοπέλες τι κάνετε καλό μήνα να έχουμε και αντε με το καλό όσες κοπέλες είναι να τελειώσουν το πρώτο τρίμηνο να είμαστε λίγο πιο ήρεμες συμπεριλαμβανομένου και εμένα κοπέλες νιώθετε και εσείς καμία αδυναμία ζαλάδα η μονο εγώ τα έχω αυτά επειδη εγώ με το παραμικρό συπτωμα αγχωνομε 

Και εγώ τα έχω αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα στα κοριτσόπουλα!Χρόνια πολλά στην κοριτσάρα που είχε γενέθλια! Του χρόνου τέτοια εποχή σου εύχομαι να έχεις τα πιο ξεχωριστά γενέθλια ever! Κρίμα που στεναχωρήθηκες έτσι, αλλά απ ό,τι βλέπω κάτι ανάδρομο πρέπει να υπάρχει (Mιλά η επιστήμη, όχι αστεία).

Πολλοί τσακωμοί, πολλή ένταση ... είναι και αυτό το λοκ ντάουν που μας έχει κάνει τα νεύρα κρόσσια, είναι κ οι ορμόνες μας που χορεύουν δεν θέλει πολύ. Και εμείς έτσι ήμασταν από προχθές. Πάμε παρακάτω. Εγώ που είμαι από εξωσωματική έκοψα την προγεστερόνη αλλά διπλασίασα τη δόση του salospir, συνεχίζω φυλικό, από χθες μπήκε στο πρόγραμμα μαγνήσιο και από σήμερα ασβέστιο και σίδηρος. Γύρισα με μια σακούλα από το φαρμακείο σαν του άγιου Βασίλη! ΧοΧοΧο!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας διάβασα λίγο βιαστικά γτ έχω πήξει αυτές τις μέρες. 

Όλα καλά με τις αυχενικες... Αντε να κάνετε όλες και να πάρουμε αυτή την ανάσα ανακουφισης

Πάντως όντως πολλές οι εντάσεις. Κι εγώ πολύ εκνευρισμένη είμαι. Κάθε μέρα που περνάει οι μάστορες που έχω στο σπίτι μου προσθέτουν άλλες 2. Έπρεπε να έχουν τελειώσει και έχουμε άλλη μια εβδομάδα μπροστά μας. Την άλλη Κυριακή θα πάμε σπίτι μας, πότε θα μαζευτούν όλα, πότε θα στρώσω, πότε θα στολίσω, πότε θα κάνω γλυκά;;;; έχω αγχωθεί. Φανταζόμουν διαφορετικές τις γιορτές φέτος. Μέσα σε όλα δουλεύω κιόλας. Πφφφφφ γκρινιάζω αλλά μόνο εσείς μπορείτε να με καταλαβετε

Ελπίζω να μην σας κουρασα. Σας φιλώ 

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εμένα η κοιλιά ξεπρηστηκε. Μάλλον είχα πρήξιμο τελικά και δεν ήταν ότι πετάχτηκε η κοιλιά. Εγώ ακόμα πολύ υπνηλια ρε κορίτσια, με παίρνει ο ύπνος από τις 10 .αφήστε που κουράζομαι χωρίς να κάνω ουσιαστικά τίποτα όλη μέρα.. Ανυπομονώ για τις 14 που έχω αυχενική να δώσω ότι όλα είναι καλά.

Εγώ την πρώτη την ένιωσα στην 20 εβδομάδα. Τώρα νιώθω φτερουγίσματα αλλά νομίζω είναι πολύ νωρίς ακόμα .το έντερο θα είναι.

Εμαθα ότι είναι και η κουμπάρα μου έγκυος .θα έχουν ένα μήνα διάφορα τα μικρουλια μας.

  • Μου αρέσει 6

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας διάβασα λίγο βιαστικά γτ έχω πήξει αυτές τις μέρες. 

Όλα καλά με τις αυχενικες... Αντε να κάνετε όλες και να πάρουμε αυτή την ανάσα ανακουφισης

Πάντως όντως πολλές οι εντάσεις. Κι εγώ πολύ εκνευρισμένη είμαι. Κάθε μέρα που περνάει οι μάστορες που έχω στο σπίτι μου προσθέτουν άλλες 2. Έπρεπε να έχουν τελειώσει και έχουμε άλλη μια εβδομάδα μπροστά μας. Την άλλη Κυριακή θα πάμε σπίτι μας, πότε θα μαζευτούν όλα, πότε θα στρώσω, πότε θα στολίσω, πότε θα κάνω γλυκά;;;; έχω αγχωθεί. Φανταζόμουν διαφορετικές τις γιορτές φέτος. Μέσα σε όλα δουλεύω κιόλας. Πφφφφφ γκρινιάζω αλλά μόνο εσείς μπορείτε να με καταλαβετε

Ελπίζω να μην σας κουρασα. Σας φιλώ 

Με το καλο να μπείτε στο σπιτάκι σας να κάνετε γιορτές!!! Όταν έχεις μαστόρους δυστυχώς σχεδόν ποτέ δεν τελειώνουν την ημερομηνία που λένε. Υπομονή!!! Και μην αγχώνεσαι θα τα κάνεις όλα σιγά σιγά. Αν μπορείς πάρε μια γυναίκα για το καθάρισμα, και πάρε και κάποια γλυκά έτοιμα. Και κανε μονο στρώσιμο στολισμα. Μην τα κάνεις όλα και ξεπατωθεις γιατί θα σου βγει ξινο. Ετσι και γω πηρα θάρρος χτες που ήμουν καλύτερα και μετα ήμουν τέζα....

  • Μου αρέσει 2

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Με το καλο να μπείτε στο σπιτάκι σας να κάνετε γιορτές!!! Όταν έχεις μαστόρους δυστυχώς σχεδόν ποτέ δεν τελειώνουν την ημερομηνία που λένε. Υπομονή!!! Και μην αγχώνεσαι θα τα κάνεις όλα σιγά σιγά. Αν μπορείς πάρε μια γυναίκα για το καθάρισμα, και πάρε και κάποια γλυκά έτοιμα. Και κανε μονο στρώσιμο στολισμα. Μην τα κάνεις όλα και ξεπατωθεις γιατί θα σου βγει ξινο. Ετσι και γω πηρα θάρρος χτες που ήμουν καλύτερα και μετα ήμουν τέζα....

Για καθάρισμα δεν αγχώνομαι θα έρθει η πεθερά μου με μια φίλη της. Να μπουν όλα στη θέση τους είναι το θέμα γτ το αδειασαμε από πράγματα το σπίτι. Για γλυκά κτλ απλά φέτος ήθελα να παίξω με τον μικρό που καταλαβαίνει κάπως και του αρέσει να ανακατεύεται στην κουζίνα. 

Όσον αφορά την κούραση κάθε μέρα πτώμα είμαι. Φεύγω το πρωί στις 8 γυρνάω το νωρίτερο 3 και σέρνομαι 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου ! 

@Φώφη1990 χρόνια σου πολλά κοπελα μου! Όλα καλά είναι, πίστεψε στο μωράκι σου είναι δυνατό !! Όσο φ7α τους τσακωμούς στην καραντίνα είναι  αναμενόμενοι, μη δίνεις βάση και στεναχωριέσαι, όσο μπορείς φυσικά! 

20 ώρες πρίν, matinab1980 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα είχα την εξέταση της αυχενικής. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι μια εβδομάδα πιο μικρό, είμαι στην 11η εβδομάδα και όχι 12η με βάση την τελευταία περίοδο. Θα την επαναλάβω την επόμενη εβδομάδα μαζί με το papp-a για να μπορεί να καταχωρήσει τις μετρήσεις, όμως και τώρα είδε μυτούλα και μου είπε ότι δεν θα μπορούσα να έχω καλύτερες μετρήσεις!! Είναι μια τέλεια αυχενική! Μπορώ να πω ότι ξεαγχωθηκα αρκετά!!  

Συγχαρητήρια κοπέλα μου για την Αυχενική σου!! ❤

3 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας διάβασα λίγο βιαστικά γτ έχω πήξει αυτές τις μέρες. 

Όλα καλά με τις αυχενικες... Αντε να κάνετε όλες και να πάρουμε αυτή την ανάσα ανακουφισης

Πάντως όντως πολλές οι εντάσεις. Κι εγώ πολύ εκνευρισμένη είμαι. Κάθε μέρα που περνάει οι μάστορες που έχω στο σπίτι μου προσθέτουν άλλες 2. Έπρεπε να έχουν τελειώσει και έχουμε άλλη μια εβδομάδα μπροστά μας. Την άλλη Κυριακή θα πάμε σπίτι μας, πότε θα μαζευτούν όλα, πότε θα στρώσω, πότε θα στολίσω, πότε θα κάνω γλυκά;;;; έχω αγχωθεί. Φανταζόμουν διαφορετικές τις γιορτές φέτος. Μέσα σε όλα δουλεύω κιόλας. Πφφφφφ γκρινιάζω αλλά μόνο εσείς μπορείτε να με καταλαβετε

Ελπίζω να μην σας κουρασα. Σας φιλώ 

Αγάπη μου εννοείται δεν μας κουράζεις γι αυτό είμαστε εδώ για να βοηθάμε η μια την άλλη, σε όλα! Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να τακτοποιηθούν όλα, αφού θα έχεις βοήθεια είσαι πολύ τυχερή! Μην κουράζεσαι, άφησε τους να σε βοηθήσουν όσο περισσότερο γίνεται ! Και μην αγχώνεσαι για στόλισμα και γλυκά, σημασία έχει να τα κάνεις μαζί με την οικογένειά σου και να περάσετε καλά,  όχι να γίνουν όσο πιο γρήγορα γίνεται! Ειδικά αφού δουλεύεις πρέπει να φροντίσεις να ξεκουράζεσαι  κιόλας!!❤❤

2 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Καλημέρα, εμένα η κοιλιά ξεπρηστηκε. Μάλλον είχα πρήξιμο τελικά και δεν ήταν ότι πετάχτηκε η κοιλιά. Εγώ ακόμα πολύ υπνηλια ρε κορίτσια, με παίρνει ο ύπνος από τις 10 .αφήστε που κουράζομαι χωρίς να κάνω ουσιαστικά τίποτα όλη μέρα.. Ανυπομονώ για τις 14 που έχω αυχενική να δώσω ότι όλα είναι καλά.

Εγώ την πρώτη την ένιωσα στην 20 εβδομάδα. Τώρα νιώθω φτερουγίσματα αλλά νομίζω είναι πολύ νωρίς ακόμα .το έντερο θα είναι.

Εμαθα ότι είναι και η κουμπάρα μου έγκυος .θα έχουν ένα μήνα διάφορα τα μικρουλια μας.

Αχ πόσο τυχερή είσαι που είστε τόσο κοντά με την κουμπάρα σου!! Ότι καλύτερο πραγματικά!! Και θα μεγαλώσουν και μαζί τα μπεμπακια σας!!❤❤❤

Εγώ πάλι  δεν έχω νιώσει τίποτα ακόμη βρε κορίτσια ! Ανυπομονώ να νιώσω κι εγώ το μωράκι μας !!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε; έχω χαθεί γιατί δεν προλαβαίνω να μπαίνω, είχα μείνει στη σελίδα 127 νομίζω και τώρα βλέπω 134!!!

Χρόνια πολλά στην εορταζουσα!!! 

Από συμπτώματα εγώ ουσιαστικά δεν έχω τίποτα, αλλά έχουν συμβεί κάποια πράγματα που με έχουν αποσπάσει από την εγκυμοσύνη. Από τη μια καλό αυτό για να μην αγχώνομαι. 

Υπομονή μια βδομαδουλα και θα μάθουμε

Θα διαβάσω σιγά σιγά τις σελίδες για να δω τα νέα σας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου ! 

@Φώφη1990 χρόνια σου πολλά κοπελα μου! Όλα καλά είναι, πίστεψε στο μωράκι σου είναι δυνατό !! Όσο φ7α τους τσακωμούς στην καραντίνα είναι  αναμενόμενοι, μη δίνεις βάση και στεναχωριέσαι, όσο μπορείς φυσικά! 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου για την Αυχενική σου!! ❤

Αγάπη μου εννοείται δεν μας κουράζεις γι αυτό είμαστε εδώ για να βοηθάμε η μια την άλλη, σε όλα! Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να τακτοποιηθούν όλα, αφού θα έχεις βοήθεια είσαι πολύ τυχερή! Μην κουράζεσαι, άφησε τους να σε βοηθήσουν όσο περισσότερο γίνεται ! Και μην αγχώνεσαι για στόλισμα και γλυκά, σημασία έχει να τα κάνεις μαζί με την οικογένειά σου και να περάσετε καλά,  όχι να γίνουν όσο πιο γρήγορα γίνεται! Ειδικά αφού δουλεύεις πρέπει να φροντίσεις να ξεκουράζεσαι  κιόλας!!❤❤

Αχ πόσο τυχερή είσαι που είστε τόσο κοντά με την κουμπάρα σου!! Ότι καλύτερο πραγματικά!! Και θα μεγαλώσουν και μαζί τα μπεμπακια σας!!❤❤❤

Εγώ πάλι  δεν έχω νιώσει τίποτα ακόμη βρε κορίτσια ! Ανυπομονώ να νιώσω κι εγώ το μωράκι μας !!! 

Δυστυχώς μένει Αθήνα και γω Θεσσαλονίκη αλλά ευτυχώς πλέον υπάρχει η βιντεοκλήση. 

3 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου ! 

@Φώφη1990 χρόνια σου πολλά κοπελα μου! Όλα καλά είναι, πίστεψε στο μωράκι σου είναι δυνατό !! Όσο φ7α τους τσακωμούς στην καραντίνα είναι  αναμενόμενοι, μη δίνεις βάση και στεναχωριέσαι, όσο μπορείς φυσικά! 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου για την Αυχενική σου!! ❤

Αγάπη μου εννοείται δεν μας κουράζεις γι αυτό είμαστε εδώ για να βοηθάμε η μια την άλλη, σε όλα! Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να τακτοποιηθούν όλα, αφού θα έχεις βοήθεια είσαι πολύ τυχερή! Μην κουράζεσαι, άφησε τους να σε βοηθήσουν όσο περισσότερο γίνεται ! Και μην αγχώνεσαι για στόλισμα και γλυκά, σημασία έχει να τα κάνεις μαζί με την οικογένειά σου και να περάσετε καλά,  όχι να γίνουν όσο πιο γρήγορα γίνεται! Ειδικά αφού δουλεύεις πρέπει να φροντίσεις να ξεκουράζεσαι  κιόλας!!❤❤

Αχ πόσο τυχερή είσαι που είστε τόσο κοντά με την κουμπάρα σου!! Ότι καλύτερο πραγματικά!! Και θα μεγαλώσουν και μαζί τα μπεμπακια σας!!❤❤❤

Εγώ πάλι  δεν έχω νιώσει τίποτα ακόμη βρε κορίτσια ! Ανυπομονώ να νιώσω κι εγώ το μωράκι μας !!! 

Εγώ το πρώτο μου το ένιωσα μετά την 20η εβδομάδα

  • Μου αρέσει 2

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...