Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Olga93 είπε:

Κορίτσια μ όσες γεννήσατε να σας ζήσουν τα νινακια σας γερά κ καλότυχα να είναι!!! 
εγω είμαι ακόμα στην κλινική, αύριο πρώτα ο θεός θα βγούμε, ο μικρός με έχει τρελάνει!!!!

@Eva1986 κορίτσι μ γλυκο χάρηκα παρά πολύ όταν ήρθες να με δεις!!! Πως είσαι εσυ; Κρίμα που δεν ειδα κ την μπουμπου λίγο!!! 

Την μπουμπου την κρύβω μέχρι να βάλει κιλό χαχαχα 

Αναρρωνω λέω. Σηκώνομαι ,καθομαι

Εσύ πως είσαι;;;ο μικρός;;;αύριο βγαίνεις ε;;;

Όσες κάνατε καισαρική στην ούρηση έχετε μια περίεργη αίσθηση,ενόχληση να το πω ;να φταίει ο καθετήρας;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Να σου ζήσει! Σιδερένια!

Υπομονή! Κι εγώ Κυριακή ξεκινάω εξεταστική και δεν πρόλαβα να διαβάσω γιατί είχαν σπάσει τα νερά νωρίτερα απ' ότι υπολογίσαμε. Καλύτερα μέσα στην κοιλιά και εξεταστική παρά έξω...

@Φραουλίτσα*

Καλάά σίγουρα δεν το συζητώ!!! Καταρχάς και κάθε 3 ώρες να τρώει το μωρό, εσυ ακόμη είσαι άνω κάτω, πού να βρεις χρόνο και μυαλό για διάβασμα;;; 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, ΒαλεντιναΧ said:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έχω την αίσθηση ότι κάποια θα γεννήσει σήμερα για να δούμε θα επιβεβαιωθω???

Το ίδιο και εγώ!!! Ξυπνησα με αυτήν την αίσθηση! Κορίτσια σήμερα νιώθω πολυ βαριά. Οχι σωματικά αλλά στις αντοχές. Ξυπνησα στις 6.30. Στις 7.30 πηγα έδωσα αίμα και ουρά. Ήμουν σπίτι στις 8.15 και από εκείνη την  ώρα παλι κοιμήθηκα και μόλις ξυπνησα!!!! Νιώθω ότι δεν έχω καθόλου δυναμη σήμερα! 

@ΒαλεντιναΧμου δεν μπορείς να φανταστείς ποσο χαίρομαι για εσένα που έχεις παρει ήδη μέρες από τον μήνα. Θυμάμαι που περάσαμε μαζί σου την περιπέτεια και την αγωνία σου! Κι ομως όλα πάνε καλά... :)

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

Το ίδιο και εγώ!!! Ξυπνησα με αυτήν την αίσθηση! Κορίτσια σήμερα νιώθω πολυ βαριά. Οχι σωματικά αλλά στις αντοχές. Ξυπνησα στις 6.30. Στις 7.30 πηγα έδωσα αίμα και ουρά. Ήμουν σπίτι στις 8.15 και από εκείνη την  ώρα παλι κοιμήθηκα και μόλις ξυπνησα!!!! Νιώθω ότι δεν έχω καθόλου δυναμη σήμερα! 

@ΒαλεντιναΧμου δεν μπορείς να φανταστείς ποσο χαίρομαι για εσένα που έχεις παρει ήδη μέρες από τον μήνα. Θυμάμαι που περάσαμε μαζί σου την περιπέτεια και την αγωνία σου! Κι ομως όλα πάνε καλά... :)

Σε ευχαριστώ πολυυυ κορίτσι μου καλό! Εισασταν όλες δίπλα μου συμπαράσταση και σας ευχαριστώ....Και εγώ πολύ νυσταααα όλο με παίρνει ο ύπνος για λίγα λεπτα και έχω και την κόρη μου.... Με το καλό σε όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έχω την αίσθηση ότι κάποια θα γεννήσει σήμερα για να δούμε θα επιβεβαιωθω???

Εγώ κ η Φραουλίτσα γενναμε αύριο μετράει; ❤❤❤ κορίτσια πήγα στο νοσοκομείο σήμερα, έκανα τον προεγχειριτικο έλεγχο κ είναι όλα έτοιμα για αύριο! Τελικά καισαρική θα κάνουμε, δεν έχουμε κάποια εξέλιξη,οπότε αύριο τέτοια ώρα θα έχω αγκαλιά την μπεμπα μου!! Απίστευτο μου φαίνεται !!!! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Evouska είπε:

Εγώ κ η Φραουλίτσα γενναμε αύριο μετράει; ❤❤❤ κορίτσια πήγα στο νοσοκομείο σήμερα, έκανα τον προεγχειριτικο έλεγχο κ είναι όλα έτοιμα για αύριο! Τελικά καισαρική θα κάνουμε, δεν έχουμε κάποια εξέλιξη,οπότε αύριο τέτοια ώρα θα έχω αγκαλιά την μπεμπα μου!! Απίστευτο μου φαίνεται !!!! 

Μπράβο κοριτσάκι μου όλα καλά χωρίς κανέναν πόνο!!!! Με το καλό και στην φραουλίτσα μας!!! Θα περιμένουμε νέα σας

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Evouska είπε:

Εγώ κ η Φραουλίτσα γενναμε αύριο μετράει; ❤❤❤ κορίτσια πήγα στο νοσοκομείο σήμερα, έκανα τον προεγχειριτικο έλεγχο κ είναι όλα έτοιμα για αύριο! Τελικά καισαρική θα κάνουμε, δεν έχουμε κάποια εξέλιξη,οπότε αύριο τέτοια ώρα θα έχω αγκαλιά την μπεμπα μου!! Απίστευτο μου φαίνεται !!!! 

Με το καλό κοριτσάκι μου! Να πάνε όλα τέλεια και από αύριο να χορτάσεις μικρουλικες αγκαλίτσες :wub:

Με το καλό και η @Φραουλίτσα* περιμένουμε νέα σας 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Εγώ κ η Φραουλίτσα γενναμε αύριο μετράει; ❤❤❤ κορίτσια πήγα στο νοσοκομείο σήμερα, έκανα τον προεγχειριτικο έλεγχο κ είναι όλα έτοιμα για αύριο! Τελικά καισαρική θα κάνουμε, δεν έχουμε κάποια εξέλιξη,οπότε αύριο τέτοια ώρα θα έχω αγκαλιά την μπεμπα μου!! Απίστευτο μου φαίνεται !!!! 

με το καλό και οι δύο σας να αγκαλιασετε τα μωράκια σας 

εγώ σε 3 μέρες κορίτσια την Παρασκευή γενναω.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

@Evouska @Φραουλίτσα* περιμένουμε χαρμόσυνα!!!

@julia1 αντε ερχεται κι εσένα ή ώρα σου!!!

@ΒαλεντιναΧ @Φώφη1990 αυτό το έχω κι εγώ, με το ζόρι μετακινούμαι. Περνά ο καιρός, σιγά σιγά θα ξελευθερωθουμε!!!!! 

 

 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πώς είστε;;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Φραουλίτσα* είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα μάλλον θα γεννήσω. Είχα πόνους 03.00 το πρωί και 05.00 αιμα ξανα μανα στα εφημερεύοντα, 0 διαστολή ξανά, αλλά είχα πόνους καθε 10 λεπτά. Ήρθα στο νοσοκομείο 09.00 να με δει ο γιατρός μάλλον λανθάνον τοκετος μου λέει. Με τσεκαρει και ω ναι εχει ξεκινήσει η διαδικασια. Αυτο ειναι απο 7/6

Και μου λέει πήγαινε περπατα και έλα στις 15.00 Να σε δω αλλιώς οταν οι ας πολυ. Παω ΙΚΕΑ περπαταω μια ώρα και και ο πόνος πολυ δυνατος στο 3 λεπτο και να ποναω πολυ και με διάρκεια. 14.00ηρθα μαιευτήριο.15.30 μπήκα στα δωμάτια τοκετού και τελικαααααα Γέννησα φυσιολογικά!!!! Τα κατάφερα κορίτσια @jellyfishch και τα υπόλοιπα κορίτσια να τα καταφέρετε και να έχετε γερα μωράκια. Θα σας ξαναπάω λεπτομέριες!!!

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου η μπεμπουλα μπράβο σου που κατάφερες αυτό που ήθελες ελπίζω να το χάρηκες και να είστε γερές και οι δύο με το καλό να πας σπιτάκι σου να βρείτε τα πατήματα σας με τα κοριτσάκια σας!!!

Βγήκε και το προαίσθημα μου αληθινό η φραουλίτσα γέννησε τελικά εχθές!!!

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φραουλίτσα* είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα μάλλον θα γεννήσω. Είχα πόνους 03.00 το πρωί και 05.00 αιμα ξανα μανα στα εφημερεύοντα, 0 διαστολή ξανά, αλλά είχα πόνους καθε 10 λεπτά. Ήρθα στο νοσοκομείο 09.00 να με δει ο γιατρός μάλλον λανθάνον τοκετος μου λέει. Με τσεκαρει και ω ναι εχει ξεκινήσει η διαδικασια. Αυτο ειναι απο 7/6

Και μου λέει πήγαινε περπατα και έλα στις 15.00 Να σε δω αλλιώς οταν οι ας πολυ. Παω ΙΚΕΑ περπαταω μια ώρα και και ο πόνος πολυ δυνατος στο 3 λεπτο και να ποναω πολυ και με διάρκεια. 14.00ηρθα μαιευτήριο.15.30 μπήκα στα δωμάτια τοκετού και τελικαααααα Γέννησα φυσιολογικά!!!! Τα κατάφερα κορίτσια @jellyfishch και τα υπόλοιπα κορίτσια να τα καταφέρετε και να έχετε γερα μωράκια. Θα σας ξαναπάω λεπτομέριες!!!

Να σου ζήσει αγάπη μου! Πόσο χαίρομαι που πήγαν όλα όπως ήθελε ς!! , Σιδερένια να είσαι! Βρήκες μονοκλινο;

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φραουλίτσα* είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα μάλλον θα γεννήσω. Είχα πόνους 03.00 το πρωί και 05.00 αιμα ξανα μανα στα εφημερεύοντα, 0 διαστολή ξανά, αλλά είχα πόνους καθε 10 λεπτά. Ήρθα στο νοσοκομείο 09.00 να με δει ο γιατρός μάλλον λανθάνον τοκετος μου λέει. Με τσεκαρει και ω ναι εχει ξεκινήσει η διαδικασια. Αυτο ειναι απο 7/6

Και μου λέει πήγαινε περπατα και έλα στις 15.00 Να σε δω αλλιώς οταν οι ας πολυ. Παω ΙΚΕΑ περπαταω μια ώρα και και ο πόνος πολυ δυνατος στο 3 λεπτο και να ποναω πολυ και με διάρκεια. 14.00ηρθα μαιευτήριο.15.30 μπήκα στα δωμάτια τοκετού και τελικαααααα Γέννησα φυσιολογικά!!!! Τα κατάφερα κορίτσια @jellyfishch και τα υπόλοιπα κορίτσια να τα καταφέρετε και να έχετε γερα μωράκια. Θα σας ξαναπάω λεπτομέριες!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου χαίρομαι τόσο πολύ για εσενα!! Το ένιωθα ότι θα πήγαιναν όλα καλά!! Μπράβο σου, είσαι γεναια και μέχρι το τέλος δεν τα παράτησες!! Συγχαρητήρια!! Καλούς θηλασμός!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα μάλλον θα γεννήσω. Είχα πόνους 03.00 το πρωί και 05.00 αιμα ξανα μανα στα εφημερεύοντα, 0 διαστολή ξανά, αλλά είχα πόνους καθε 10 λεπτά. Ήρθα στο νοσοκομείο 09.00 να με δει ο γιατρός μάλλον λανθάνον τοκετος μου λέει. Με τσεκαρει και ω ναι εχει ξεκινήσει η διαδικασια. Αυτο ειναι απο 7/6

Και μου λέει πήγαινε περπατα και έλα στις 15.00 Να σε δω αλλιώς οταν οι ας πολυ. Παω ΙΚΕΑ περπαταω μια ώρα και και ο πόνος πολυ δυνατος στο 3 λεπτο και να ποναω πολυ και με διάρκεια. 14.00ηρθα μαιευτήριο.15.30 μπήκα στα δωμάτια τοκετού και τελικαααααα Γέννησα φυσιολογικά!!!! Τα κατάφερα κορίτσια @jellyfishch και τα υπόλοιπα κορίτσια να τα καταφέρετε και να έχετε γερα μωράκια. Θα σας ξαναπάω λεπτομέριες!!!

πολύ χάρηκα που τα κατάφερες..πως είναι το μωράκι σου όλα καλά πήγαν;

να σου ζήσει και να είναι πάντα καλοτυχο μακάρι και όλες οι υπόλοιπες να το βιώσουμε όσο πιο εύκολα και ανώδυνα γίνεται..

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...