Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Κιτρινωπη γουλιά έβγαλε μόνο όταν γεννήθηκε. Ήταν βλεννες του στομάχου. Ο παιδίατρος τι λέει; 

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

 @Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 7/6/2021

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!! 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!!

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/5/2021!!!

@HopeMe ΠΗΤ 9/6, Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 17/5/2021!!!

@julia1 ΠΗΤ 10/6, κοριτσάκι, γενικό νοσοκομείο Κιλκίς, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/6/2021!!!

 

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, , κοριτσάκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι,ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκιΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 8/6/2021

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκινοσοκομείο Λάρισας, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 12/6/21!!!

@matinab1980 ΠΗΤ 24/6, Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!! 31/5/2021!!!

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέραΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 14/6/2021!!!

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ,17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/6/2021

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι , μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 16/6/2021!!!

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 14/6/2021

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

Χρύσα όποτε μπορείς άλλαξε την ημερομηνία γέννησής μας σε 3/6. Όλο έλεγα να στο πω γιατί εγώ δεν ξέρω να το αλλάζω. ❤️

πρίν από 8 λεπτά , matinab1980 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μου έκαναν εισαγωγη, με προετοίμασαν και πιο αργά το βράδυ θα μου βάλουν φάρμακο για πρόκληση. @ΧρυσαΜ αύριο θα γεννήσουμε!!!!

Με το καλό! Ευχόμαστε με έναν πόνο! 

Κορίτσια δεν είχα αιμορροΐδες στην εγκυμοσύνη και έχω τώρα! Πόσο πολύ πόνο έχουν!?!? Θα πάω στο φαρμακείο αύριο να πάρω κάτι. Είχε κάποια από εσάςας για να μου δώσει συμβουλές? 

2 ώρες πρίν, julia1 είπε:

Κορίτσια τα μωράκια σας έχουν λοξιγκα;

εμενα την πιάνει συνέχεια λοξιγκας και πριν μετά τον λοξιγκα μου έβγαλε μια κίτρινη γουλιά πολύ κίτρινο

Πάρα πολύ λόξυγκα. Την λυπάμαι την καημένη.. Είναι πολύ συχνό όμως στα νεογέννητα μας είπε ο παιδίατρος

  • Μου αρέσει 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Αυρα87 ο γιατρό μου Σύστησε μια κρέμα πρωκτοσυνελάρ. Την έχω χρόνια ακουστά και είναι καλή. Εγώ είδα διαφορά σε 3 με 4 μέρες. Καλύτερα ρώτα το γιατρό σου ή το φαρμακοποιό αλλά από ότι γνωρίζω οι περισσότεροι αυτή συστήνουν.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Και γω την χρησιμοποίησα και έκανε δουλειά. Απλά επειδή την φοβήθηκα λόγω θηλασμού, την έβαλα μετα απο μια εβδομάδα μια φορά την μερα για 4 μέρες. Έκανε όμως πολύ δουλειά. Μέχρι να την βάλω, στο μπάνιο έριχνα  κρυο νερο στην περιοχή, σκούπισμα μονο με μωρομάντηλα και κεραλοιφη. Και απλο ελαιόλαδο λογικά θα κάνει δουλειά.  Περαστικά!! Ατιμες αιμορροΐδες 

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Αυρα87 είπε:

Χρύσα όποτε μπορείς άλλαξε την ημερομηνία γέννησής μας σε 3/6. Όλο έλεγα να στο πω γιατί εγώ δεν ξέρω να το αλλάζω. ❤️

Με το καλό! Ευχόμαστε με έναν πόνο! 

Κορίτσια δεν είχα αιμορροΐδες στην εγκυμοσύνη και έχω τώρα! Πόσο πολύ πόνο έχουν!?!? Θα πάω στο φαρμακείο αύριο να πάρω κάτι. Είχε κάποια από εσάςας για να μου δώσει συμβουλές? 

Πάρα πολύ λόξυγκα. Την λυπάμαι την καημένη.. Είναι πολύ συχνό όμως στα νεογέννητα μας είπε ο παιδίατρος

Ο άντρας μου χρησιμοποιεί αυτή την κρέμα που λένε και τού έκανε δουλειά. Αλλιώς κρύο νερό. 

@matinab1980 αντεεε με έναν πόνο!!!! 

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

 @Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 7/6/2021

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!! 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!!

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/5/2021!!!

@HopeMe ΠΗΤ 9/6, Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 17/5/2021!!!

@julia1 ΠΗΤ 10/6, κοριτσάκι, γενικό νοσοκομείο Κιλκίς, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/6/2021!!!

 

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, , κοριτσάκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι,ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκιΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 8/6/2021

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκινοσοκομείο Λάρισας, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 12/6/21!!!

@matinab1980 ΠΗΤ 24/6, Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 3/6/2021!!!

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!! 31/5/2021!!!

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέραΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 14/6/2021!!!

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ,17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/6/2021

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι , μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 16/6/2021!!!

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 14/6/2021

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, matinab1980 είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμεεεε!!!! Με καισαρική τελικά! Ήταν μεγάλος, 3.900 και δεν είχε μπει στην λεκάνη...όμως όλα καλά!!!! Με το καλό και τα υπόλοιπα κορίτσια!!

Να σας ζήσει ο μπεμπαρος κορίτσι μου!!! Καλά αναθρεμματα και καλή ανάρρωση σε εσένα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεννήσαμε κι εμείς! Εσπασαν τα νερά χτες το βράδυ! Το παλέψαμε πολυ για φυσιολογικό γιατί ήταν ψηλά κ η διαστολή δεν προχωρούσε καθόλου μετά από 12 ώρες μπήκαμε για καισαρική. Η κούκλα μας είναι 3100 και έχει πυκνό μαύρο μαλλάκι. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, matinab1980 είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμεεεε!!!! Με καισαρική τελικά! Ήταν μεγάλος, 3.900 και δεν είχε μπει στην λεκάνη...όμως όλα καλά!!!! Με το καλό και τα υπόλοιπα κορίτσια!!

Να σας ζήσει καλή ανάρρωση να έχεις κορίτσι μου 

@ΧρυσαΜ πως είναι ο μπέμπης σου έπεσε καθόλου ο ίκτερος ;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, matinab1980 είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμεεεε!!!! Με καισαρική τελικά! Ήταν μεγάλος, 3.900 και δεν είχε μπει στην λεκάνη...όμως όλα καλά!!!! Με το καλό και τα υπόλοιπα κορίτσια!!

Να σας ζήσει Ματίνα μου!! Καλή ανάρρωση να έχεις!!!❤❤

1 hour ago, Κική_ είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε κι εμείς! Εσπασαν τα νερά χτες το βράδυ! Το παλέψαμε πολυ για φυσιολογικό γιατί ήταν ψηλά κ η διαστολή δεν προχωρούσε καθόλου μετά από 12 ώρες μπήκαμε για καισαρική. Η κούκλα μας είναι 3100 και έχει πυκνό μαύρο μαλλάκι. 

Κοριτσάκι μου να σας ζήσει ! Καλή ανάρρωση κ σε σένα!❤❤

22 ώρες πρίν, Αυρα87 είπε:

 Κορίτσια δεν είχα αιμορροΐδες στην εγκυμοσύνη και έχω τώρα! Πόσο πολύ πόνο έχουν!?!? Θα πάω στο φαρμακείο αύριο να πάρω κάτι. Είχε κάποια από εσάςας για να μου δώσει συμβουλές? 

Κ εγώ είχα και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και μετά τη γέννα! Αυτό που με βοηθούσε ήταν να πλενομαι συνέχεια με κρύο νεράκι πίσω και εννοείται η προκτοσυναλαρ σώζει!! Επίσης επειδή ήταν εξωτερική η δική μου την έσπρωχνα απαλά να μπει μέσα όταν έβαζα κρέμα κ έτσι δεν με ενοχλουσε! Συγγνώμη για την περιγραφή χαχα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Κική_ είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε κι εμείς! Εσπασαν τα νερά χτες το βράδυ! Το παλέψαμε πολυ για φυσιολογικό γιατί ήταν ψηλά κ η διαστολή δεν προχωρούσε καθόλου μετά από 12 ώρες μπήκαμε για καισαρική. Η κούκλα μας είναι 3100 και έχει πυκνό μαύρο μαλλάκι. 

Και το πρωί σε σκεφτόμουν, κοίταζα ποσα κορίτσια έχουν μείνει!!! Να σου ζήσει το μωράκι σου, ταλαιπωρηθηκες 12 ώρες!!! Μπράβο για το κουράγιο σου!!! Σιδερένια να είσαι με ταχεία ανάρρωση και να χαίρεσαι την κούκλα σου!!!!

8 ώρες πρίν, matinab1980 είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμεεεε!!!! Με καισαρική τελικά! Ήταν μεγάλος, 3.900 και δεν είχε μπει στην λεκάνη...όμως όλα καλά!!!! Με το καλό και τα υπόλοιπα κορίτσια!!

Να σου ζήσει ο παίδαρος!!! Μεγάλο μωρο θα γεμίσει η αγκαλιά σου!! Σιδερένια να σαι και γρήγορα να πάτε σπίτι σας!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Γέννησαμε κι εμείς με.προκληση την Τετάρτη. Για κάποιο λόγο φαινόταν πιο.μικρο στον υπέρηχο. 

7 μου έβαλαν υπόθετο. 9 η ώρα μου έσπασαν τα νερά και 10 η ώρα γεννήθηκε με 3 σπρώξιες. Ίσα ίσα προλάβαμε να κάνουμε επισκληριδιο. 

Όλα καλά πήγαν 3330 και 53 εκ. Δεν το περίμενα να βγει τόσο ψηλή. 

Θηλάζει κανονικά μέσα από την ανάνηψη.κια είναι προς το παρόν ήσυχο μωράκι.

Η μεγάλη μου όλη μέρα το ψάχνει .αν κουνηθεί η ξυπνήσει μας φωνάζει να το πάρουμε αγκαλιά. Νταξει βγάζει και λίγα νεύρα πχ μη φύγεις μαμά η κάτι τέτοια. Αλλά σε γενικές γραμμές έρχεται το χαϊδεύει. Το φιλάει. Με βοηθάει να το αλλάξουμε .

  • Μου αρέσει 7

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , λιλιτο είπε:

Γεια σας. Γέννησαμε κι εμείς με.προκληση την Τετάρτη. Για κάποιο λόγο φαινόταν πιο.μικρο στον υπέρηχο. 

7 μου έβαλαν υπόθετο. 9 η ώρα μου έσπασαν τα νερά και 10 η ώρα γεννήθηκε με 3 σπρώξιες. Ίσα ίσα προλάβαμε να κάνουμε επισκληριδιο. 

Όλα καλά πήγαν 3330 και 53 εκ. Δεν το περίμενα να βγει τόσο ψηλή. 

Θηλάζει κανονικά μέσα από την ανάνηψη.κια είναι προς το παρόν ήσυχο μωράκι.

Η μεγάλη μου όλη μέρα το ψάχνει .αν κουνηθεί η ξυπνήσει μας φωνάζει να το πάρουμε αγκαλιά. Νταξει βγάζει και λίγα νεύρα πχ μη φύγεις μαμά η κάτι τέτοια. Αλλά σε γενικές γραμμές έρχεται το χαϊδεύει. Το φιλάει. Με βοηθάει να το αλλάξουμε .

Να σου ζήσει κοπέλα μου!! Τι ευκολη γέννα που είχες!!! Μπράβο!! Καλή δύναμη με δυο παιδάκια στο σπίτι, θα την χρειαστείς!!

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γεια σας. Γέννησαμε κι εμείς με.προκληση την Τετάρτη. Για κάποιο λόγο φαινόταν πιο.μικρο στον υπέρηχο. 

7 μου έβαλαν υπόθετο. 9 η ώρα μου έσπασαν τα νερά και 10 η ώρα γεννήθηκε με 3 σπρώξιες. Ίσα ίσα προλάβαμε να κάνουμε επισκληριδιο. 

Όλα καλά πήγαν 3330 και 53 εκ. Δεν το περίμενα να βγει τόσο ψηλή. 

Θηλάζει κανονικά μέσα από την ανάνηψη.κια είναι προς το παρόν ήσυχο μωράκι.

Η μεγάλη μου όλη μέρα το ψάχνει .αν κουνηθεί η ξυπνήσει μας φωνάζει να το πάρουμε αγκαλιά. Νταξει βγάζει και λίγα νεύρα πχ μη φύγεις μαμά η κάτι τέτοια. Αλλά σε γενικές γραμμές έρχεται το χαϊδεύει. Το φιλάει. Με βοηθάει να το αλλάξουμε .

Να σου ζήσει κορίτσι μου ! Τέλεια η εμπειρία της γέννας σου πολύ το χάρηκα! ❤❤❤

Κορίτσια τι ζέστη είναι αυτή και σήμερα;! Το απόγευμα που ξύπνησε η μικρή ήταν κατακόκκινη είχε σκάσει το παιδί μου και της φορούσα μόνο ένα κοντομάνικο φορμακι! Της το έβγαλα κ αυτό ,την έκανα κ ντουζάκι να δροσιστεί και τώρα είμαστε με την πάνα μόνο!  Ούτε σκέπασμα δε θέλει το κλωτσαει! Εσείς τι τους φοράτε με τη ζέστη;; 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Evouska είπε:

 

Κορίτσια τι ζέστη είναι αυτή και σήμερα;! Το απόγευμα που ξύπνησε η μικρή ήταν κατακόκκινη είχε σκάσει το παιδί μου και της φορούσα μόνο ένα κοντομάνικο φορμακι! Της το έβγαλα κ αυτό ,την έκανα κ ντουζάκι να δροσιστεί και τώρα είμαστε με την πάνα μόνο!  Ούτε σκέπασμα δε θέλει το κλωτσαει! Εσείς τι τους φοράτε με τη ζέστη;; 

Ta ίδια και εγώ!Εβγαλε και δροτσιλίτσες το μικρούλι από τη ζέστη...Και εγώ εδώ και 2 μέρες μόνο με την πάνα...πραγματικά όμως δεν την παλεύω ούτε εγώ με τόσο ζέστη. Έχω κλειστεί στο δωμάτιο για δροσιά και έχω σαλτάρει...με το που θα κλείσω το αιρκοντίσιον, έχω γίνει μούσκεμα στο πι και φι...Ο μικρός έχει πολύ τσίμπλα στο μάτι. όσο και αν του κάνω μασάζ, αντί να καλύτερεύει, χειροτερεύει...έχει καμιά κοπέλα παρόμοια εμπειρία;Ξέρω ότι πιθανόν να είναι λόγω του ότι είναι φραγμένος ο δακρυγόνος αδένας κ ότι αν δεν ξεμπουκώσει στο 6μηνο, γίνεται μια επεμβασούλα...αλλά επειδή έχω τα θέματά μου εγώ με τα μάτια μου κ μόνο που το σκέφτομαι για το παιδί παραλύω. Kανά usefull tip;

Σας καλήμερίζω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...