Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, FlowerMom είπε:

Ρε κορίτσια την κοιλιά σας την αισθάνεστε κάπως μεγαλύτερη; Εγώ νομίζω βλέπω διαφορά... ή λέτε να είναι η ιδέα μου;

πρηζεσε απτις ορμονες δεν μεγαλωνει απο τωρα η κοιλια. απλα σκεψου οτι κ πριν την περιοδο υπαρχει ενα πρηξιμο ποσο μαλλον τωρα που οι ορμονες ειναι στο διπλασιο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, FlowerMom είπε:

Ρε κορίτσια την κοιλιά σας την αισθάνεστε κάπως μεγαλύτερη; Εγώ νομίζω βλέπω διαφορά... ή λέτε να είναι η ιδέα μου;

Καλημέρα κοριτσια μου καλη εβδομαδα!

κ εμενα η κοιλια μου ειναι αρκετα πρησμένη σαν κατακρατηση υγρων μου φαινεται χαχαχα!! αλλα μου αρεσει την χαιδευω κιολας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα! Κι εγώ έτσι νιώθω ένα φούσκωμα, ένα πρήξιμο. Τίποτα άλλο όμως.

Αυτή την εβδομάδα θα έχουμε εξελίξεις;; ποιες θα πάμε γιατρό; 

Εγώ είμαι 5η εβδομάδα και έχω ραντεβού την Παρασκευή. Δεν ξέρω τι θα δούμε! Ανυπομονώ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Καλημέρα, καλώς ήρθες! εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας.

Κοντά είμαστε! Τελευταία περίοδος 2/9 εγώ με κύκλο 33-35 ημερών. Είχα θετικό τεστ από προηγούμενο Σάββατο (5 μέρες την την περίοδο) και επιβεβαίωσα με χοριακη την Τρίτη (1 μέρα πριν τη περίοδο).

Πώς κρατήθηκε τόσο πολύ για να κάνεις τεστ; Εγώ θα έσκασα :)

Ποιο τεστ έκανες????:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλή εβδομάδα!!! Καλως τα τα καινούρια κοριτσάκια!!! 

Η κοιλιά μου απο την πρώτη εγκυμοσύνη πρηζεται κατευθείαν!!! Έτσι με κατάλαβε η κολλητή μου την πρώτη φορά. Φυσικά πρέπει να είναι το έντερο λόγο των ορμονών, εχω μια ευαισθησία και με κάποιες τροφές πρηζεται πολύ. Και τώρα εχω πρηστεί και παλεύω να το κρύψω!!!!

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Καλημερα και καλή εβδομάδα!!! Καλως τα τα καινούρια κοριτσάκια!!! 

Η κοιλιά μου απο την πρώτη εγκυμοσύνη πρηζεται κατευθείαν!!! Έτσι με κατάλαβε η κολλητή μου την πρώτη φορά. Φυσικά πρέπει να είναι το έντερο λόγο των ορμονών, εχω μια ευαισθησία και με κάποιες τροφές πρηζεται πολύ. Και τώρα εχω πρηστεί και παλεύω να το κρύψω!!!!

χαχα κ εγω φοραω μονιμα φαρδια ρουχα αλλα κ αυτος ο καιρος δεν με βοηθαει να την κρυψω!!μια κρυο μια ζεστη!!  περιμενω τα κρυα να βαλω κανενα φαρδυ πλεκτο που ειναι τα αγαπημενα μου!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ!! Να μαι κ γω εδώ.  Πριν λίγο πήρα την χοριακη μου κ είναι θετική !!!!

καλως μας ηρθες ευακι μουυυυ! ποτε ειχες τελευταια περιοδο;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eva1986 είπε:

Καλώς σας βρήκα!!!11 Σεπτεμβρίου 

Ο κυκλος Μ έιναι περίπου 28 μέρες.  

Είχα επαφή στις 24 Σεπτεμβρίου κ απ' ότι βλέπω έπιασε χαχχαχ 

Τέλεια όλες κοντά είμαστε!εμένα 6 του μήνα ήταν! Εσύ έχεις κ ακομα ένα παιδάκι έτσι;; ❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλώς σας βρήκα!!!11 Σεπτεμβρίου 

Ο κυκλος Μ έιναι περίπου 28 μέρες.  

Είχα επαφή στις 24 Σεπτεμβρίου κ απ' ότι βλέπω έπιασε χαχχαχ 

Συγχαρητήρια! Εύχομαι όλες μαζί να φτάσουμε ως το τέλος!

12 ώρες πρίν, Mpizelaki_mou είπε:

Καλησπέρα!!!!!αν όλα πάνε καλά εγώ θα είμαι μια από τις μανουλες με διδυμακι!!!

Καλημέρα!

Έκανες χοριακη; Πώς πήγε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe said:

Συγχαρητήρια! Εύχομαι όλες μαζί να φτάσουμε ως το τέλος!

Καλημέρα!

Έκανες χοριακη; Πώς πήγε;

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Δυσκολεύομαι πολύ να καταλάβω πως λειτουργεί το forum...το quote σημαίνει απάντηση???χαχαχαχχαχαχαχα 


xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ!! Να μαι κ γω εδώ.  Πριν λίγο πήρα την χοριακη μου κ είναι θετική !!!!

Τέλεια! Συγχαρητήρια! Με το καλό να έχεις μία καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...