Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Η κόρη μας μας έπιασε στα πράσα (στην επαφή)


Recommended Posts

Καλημέρα, έχει συμβεί κάτι που με προβλημάτισε πάρα πολύ,η μικρη μου κόρη 12 ετών μας παρακολούθησε κρυφά την ώρα της επαφής με το μπαμπά της,μάλλον κοιτούσε αρκετή ώρα γιατί μπούκαρε μόλις τελειώσαμε.Δεν ξέρω πως να το χειριστώ το θέμα,να πάω σε παιδοψυχολόγο;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Αννα Μαρία 79 είπε:

Καλημέρα, έχει συμβεί κάτι που με προβλημάτισε πάρα πολύ,η μικρη μου κόρη 12 ετών μας παρακολούθησε κρυφά την ώρα της επαφής με το μπαμπά της,μάλλον κοιτούσε αρκετή ώρα γιατί μπούκαρε μόλις τελειώσαμε.Δεν ξέρω πως να το χειριστώ το θέμα,να πάω σε παιδοψυχολόγο;

Πιστεύω πως ναι το παιδί πρεπει να το συζητησει όλο αυτο που είδε. Μπορει να ειναι και εντελώς άνετη και να ικανοποίησε την περιέργεια της, μπορει ομως και όχι.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Αννα Μαρία 79 είπε:

Καλημέρα, έχει συμβεί κάτι που με προβλημάτισε πάρα πολύ,η μικρη μου κόρη 12 ετών μας παρακολούθησε κρυφά την ώρα της επαφής με το μπαμπά της,μάλλον κοιτούσε αρκετή ώρα γιατί μπούκαρε μόλις τελειώσαμε.Δεν ξέρω πως να το χειριστώ το θέμα,να πάω σε παιδοψυχολόγο;

Μια συζήτηση με την μικρή επιβάλλεται. Δε νομίζω ότι χρειάζεται παιδοψυχολόγο.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Το παιδί μάλλον παρακολούθησε live sex των γονιών της. Θεωρώ κάπως σοκαριστικό στα 12 να δεις μια soft αισθησιακή ταινία (θυμάστε μεταμεσονύχτιο new channel οι 35+;), πόσο μάλλον να το δεις ζωντανά από τους γονείς σου. Οπότε μια επαγγελματικη συμβουλή ως προς το πώς θα ήταν καλύτερο να το προσεγγισετε όλο αυτό στην συγκεκριμένη ηλικία, θα ήταν μια καλή αρχή. Και για να μην το πάρει στραβά το θέμα σεξ και για να μην το ενοχοποιησει μέσα της άθελά σας λόγω πανικού. Για αρχη ομως ησυχαστε και πειστε την οτι ετσι ειναι η αγαπη σε ενα ζευγαρι. Και φερθειτε φυσιολογικά, δεν κάνατε κάποιο έγκλημα. (Μια κάλτσα στην κλειδαρότρυπα και κλείδωμα φυσικά της πόρτας επιβάλλεται νομίζω την επόμενη φορά :))

  • Μου αρέσει 4

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...