Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ενδομητρίωση και κακή ποιότητα ωαρίων...


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Εννοείς με ποιον πέτυχα;

 Ή ποιος ηταν ο απαράδεκτος του δημοσίου;

τον απαράδεχτω εννοώ...

Just now, Suzukaki είπε:

Συγνωμη που επεμβαινω αλλα δ εχει να κανει μονο με θεμα γιατρου ειναι κ τυχης και να "δινουν"οι ωοθηκες σου κτλ.δ φταιει δηλ παντα ο γιατρος αν αποτυχουμε ουτε ειναι μονο θεμα γιατρου οταν παει καλα.εγω πηγα σε 2 κορυφες κ δεν εμενα αλλα τον δευτερο τον συστηνω ανεπιφυλακτα γτ δ εφταιγε αυτος που δ εβγαζαν ωαρια οι ωοθηκες μου ειναι ανθρωπος!με κατανοηση σε θυμαται κ δ σε βλεπει εμπορικα οπως οι περισσοτεροι!

Σίγουρα χρειάζεται και τύχη αλλα ο γιατροσ και το εμβρυολογικό εχουν μερίδιο ευθύνης στο να σε καθοδηγήσουν στα επομενα βήματα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, noni8 είπε:

τον απαράδεχτω εννοώ...

Σίγουρα χρειάζεται και τύχη αλλα ο γιατροσ και το εμβρυολογικό εχουν μερίδιο ευθύνης στο να σε καθοδηγήσουν στα επομενα βήματα...

Σιγουρα αλλα οχι τον μοναδικο.το πρωταρχικο ειμαστε εμεις.εγω εκανα ολα τα πρωτοκολλα κ δ εβγαζα δεν εφταιγαν αυτοι δηλ.με τον πρωτο εχω παραπονα βεβαια αλλα οχι για το πρωτοκολο αλλα για συμπεριφορα  αντιμετωπιση κτλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Σιγουρα αλλα οχι τον μοναδικο.το πρωταρχικο ειμαστε εμεις.εγω εκανα ολα τα πρωτοκολλα κ δ εβγαζα δεν εφταιγαν αυτοι δηλ.με τον πρωτο εχω παραπονα βεβαια αλλα οχι για το πρωτοκολο αλλα για συμπεριφορα  αντιμετωπιση κτλ

η εγκυμοσύνη σου ηρθε φυσικά ή με υποβοηθούμενη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Φυσιολογικα στην προηγ καραντινα

Μπράβο σου  κορίτσι μου!!!αν δεν γινομαι αδιακριτη ποιος γιατρος ηταν αυτος που δεν σ αφησε ικανοποιημένη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, noni8 είπε:

Μπράβο σου  κορίτσι μου!!!αν δεν γινομαι αδιακριτη ποιος γιατρος ηταν αυτος που δεν σ αφησε ικανοποιημένη?

Να σαι καλα και στα δικα σας συντομα ευχομαι!ο μαστρομηνας....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Να σαι καλα και στα δικα σας συντομα ευχομαι!ο μαστρομηνας....

Ευχαριστώ πολυ!!!μακάρι... Τι σε ξένισε εκεί?Ο ιδιος σε παρακωλουθούσε?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni8 είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!!μακάρι... Τι σε ξένισε εκεί?Ο ιδιος σε παρακωλουθούσε?

 

Το ιδιος ειναι σχετικο στους υπερηχους πολλες φορες με εβλεπαν οι βοηθοι του. Δεν ασχοληθηκε ποτε ουσιααστικα με το προβλημα μου ηταν απομακρος κ ενιωθα πως μας ξεπεταει γενικοτερα δεν με εβαζε να κανω αιματολογικες για να δουμε αν ο κυκλος παει καλα ωστε να προχωραω σε ωοληψια  κ μεχρι να ντυθεις κ να τον ρωτησεις κατι ειχε παει σε αλλη ασθενη στην ουσια δ τον εβλεπα ποτε περα απο 1 λεπτο που καποιες φορες μ εκανε υπερηχο.ωοληψια κ μεταφορα σ κανει αυτος αλλα κ παλι χωρις πολλα πολλα.συν οτι την ωρα της ωοληψιας  λεει χοντραδες το εχω ακουσει κ απο αλλες κ σε εμενα ειπε την ωρα που του καταθετεις σωμα κ ψυχη πρεπει να προσεχεις τι λες...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Το ιδιος ειναι σχετικο στους υπερηχους πολλες φορες με εβλεπαν οι βοηθοι του. Δεν ασχοληθηκε ποτε ουσιααστικα με το προβλημα μου ηταν απομακρος κ ενιωθα πως μας ξεπεταει γενικοτερα δεν με εβαζε να κανω αιματολογικες για να δουμε αν ο κυκλος παει καλα ωστε να προχωραω σε ωοληψια  κ μεχρι να ντυθεις κ να τον ρωτησεις κατι ειχε παει σε αλλη ασθενη στην ουσια δ τον εβλεπα ποτε περα απο 1 λεπτο που καποιες φορες μ εκανε υπερηχο.ωοληψια κ μεταφορα σ κανει αυτος αλλα κ παλι χωρις πολλα πολλα.συν οτι την ωρα της ωοληψιας  λεει χοντραδες το εχω ακουσει κ απο αλλες κ σε εμενα ειπε την ωρα που του καταθετεις σωμα κ ψυχη πρεπει να προσεχεις τι λες...

Σε καταλαβαίνω απόλυτα...Εχω βρεθεί και έγω σε παρόμοια θέση...Καλα έκανεσ και έφυγες απο εκεί εφόσον ειδες τετοια αντιμετώπιση...

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni8 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα...Εχω βρεθεί και έγω σε παρόμοια θέση...Καλα έκανεσ και έφυγες απο εκεί εφόσον ειδες τετοια αντιμετώπιση...

Πρεπει να βρεις τον γιατρο που θα νιωσεις οτι σε κτλβν ασχετα απο το αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Suzukaki είπε:

Πρεπει να βρεις τον γιατρο που θα νιωσεις οτι σε κτλβν ασχετα απο το αποτελεσμα.

Υπαρχει τέτοιος γιατρος???Με αυτα που εχω δει εχω αρχίσει και φοβάμαι πως δεν υπαρχει τετοιος γιατρος....

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni8 είπε:

Υπαρχει τέτοιος γιατρος???Με αυτα που εχω δει εχω αρχίσει και φοβάμαι πως δεν υπαρχει τετοιος γιατρος....

Ο σφακιανουδης.εξαιρετος ανθρωπος κ σε βλεπει σαν ανθρωπο οχι σαν ενα κομματι κρεας που θα σ παρει τα λεφτα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Ο σφακιανουδης.εξαιρετος ανθρωπος κ σε βλεπει σαν ανθρωπο οχι σαν ενα κομματι κρεας που θα σ παρει τα λεφτα

Έχω ακουσει αρκετά θετικα για τον σφακιανούδη....Πολύ σημαντικό που σε έκανε να αισθανθείς ανέτα και ανθρώπινα... τι άποψη έχεις γενικότερα για το γένεσις και για το εμβρυολογικο του απο την εμπειρία σου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni8 είπε:

Έχω ακουσει αρκετά θετικα για τον σφακιανούδη....Πολύ σημαντικό που σε έκανε να αισθανθείς ανέτα και ανθρώπινα... τι άποψη έχεις γενικότερα για το γένεσις και για το εμβρυολογικο του απο την εμπειρία σου?

Τα εμβρυλογ κ στα δυο κεντρα εχω ακουσει καλα λογια κ ο μαστρομηνας εχει καλο κεντρο.το γενεσις εχει πολυυυυυ κοσμο γτ ειναι με τον παντο το μονο κακο ειναι αυτο αν οπλιστεις με δυναμη δηλ κ υπομονη κ πεις παω για τον γιατρο κ μονο θα την παλεψεις. Ο σφακιαν σ απανταει στα μειλ σε θυμαται ποια εισαι με το μικρο σ ονομα εχει αλλα καλα.ειναι κ θεμα χαρακτηρα σε καποιες μπορει να αρεσει το πιο απροσωπο στυλ σ λεει δ με νοιαζει να με θυμαται κ να μ απανταει οκκ δεκτο κ αυτο.εγω δ ειχα καλη ψυχολογια οποτε με ενοιαζαν κ αυτες οι λεπτομεριες δ μ αρεσουν τα απροσωπα στυλ σε γιατρους ειδικα σε τετοιο λεπτο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Τα εμβρυλογ κ στα δυο κεντρα εχω ακουσει καλα λογια κ ο μαστρομηνας εχει καλο κεντρο.το γενεσις εχει πολυυυυυ κοσμο γτ ειναι με τον παντο το μονο κακο ειναι αυτο αν οπλιστεις με δυναμη δηλ κ υπομονη κ πεις παω για τον γιατρο κ μονο θα την παλεψεις. 

εσυ κοριτσι μου σε ποιον μήνα είσαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...