Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ενδομητρίωση και κακή ποιότητα ωαρίων...


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, noni8 είπε:

Σου ευχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο και με το καλό να υποδεχτεις το αγγελουδι σου!!!

 

Ευχαριστω πολυ σε ολες μας τα καλυτερα!τωρα που ειμαι ελαφρως πιο ηρεμη κ εφυγα απο ολα αυτα αυτο που εχω να σας πω ειναι οτι δεν υπαρχει γυναικα το 2020 που δ κανει παιδι!!!να το θυμαστε αυτο!οσες γνωστες μ προσπαθουσαμε κ ταλαιπωριομασταν ολες μειναμε εγκυος αλλες με εξωσωματικη αλλες φυσιολογικα....απλα καποιες πρεπει να περασουμε πιο δυσκολα μεχρι να το καταφερουμε ισως για να το εκτιμησουμε πιο πολυ....γινομαστε καλυτερες μαμαδες γιατι εχουμε τραβηξει πολλα δεν μας ηρθε αβιαστα για να το εχουμε δεδομενο οπως καποιες αλλες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Ευχαριστω πολυ σε ολες μας τα καλυτερα!τωρα που ειμαι ελαφρως πιο ηρεμη κ εφυγα απο ολα αυτα αυτο που εχω να σας πω ειναι οτι δεν υπαρχει γυναικα το 2020 που δ κανει παιδι!!!να το θυμαστε αυτο!οσες γνωστες μ προσπαθουσαμε κ ταλαιπωριομασταν ολες μειναμε εγκυος αλλες με εξωσωματικη αλλες φυσιολογικα....απλα καποιες πρεπει να περασουμε πιο δυσκολα μεχρι να το καταφερουμε ισως για να το εκτιμησουμε πιο πολυ....γινομαστε καλυτερες μαμαδες γιατι εχουμε τραβηξει πολλα δεν μας ηρθε αβιαστα για να το εχουμε δεδομενο οπως καποιες αλλες

Ειναι δυσκολος ο δρόμος προς το όνειρο της μητρότητας αλλα σιγουρα αξίζει τον κόπο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni8 είπε:

Ειναι δυσκολος ο δρόμος προς το όνειρο της μητρότητας αλλα σιγουρα αξίζει τον κόπο!

Δεν ειναι για ολες καποιες ειμαστε πιο ατυχες...αλλα στο τελος ολες τα καταφερνουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Το ιδιος ειναι σχετικο στους υπερηχους πολλες φορες με εβλεπαν οι βοηθοι του. Δεν ασχοληθηκε ποτε ουσιααστικα με το προβλημα μου ηταν απομακρος κ ενιωθα πως μας ξεπεταει γενικοτερα δεν με εβαζε να κανω αιματολογικες για να δουμε αν ο κυκλος παει καλα ωστε να προχωραω σε ωοληψια  κ μεχρι να ντυθεις κ να τον ρωτησεις κατι ειχε παει σε αλλη ασθενη στην ουσια δ τον εβλεπα ποτε περα απο 1 λεπτο που καποιες φορες μ εκανε υπερηχο.ωοληψια κ μεταφορα σ κανει αυτος αλλα κ παλι χωρις πολλα πολλα.συν οτι την ωρα της ωοληψιας  λεει χοντραδες το εχω ακουσει κ απο αλλες κ σε εμενα ειπε. την ωρα που του καταθετεις σωμα κ ψυχη.... πρεπει να προσεχεις τι λες...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...