Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Dermestril αυτοκόλλητα οιστραδιολης


Recommended Posts

Κορίτσια μου τη βοήθεια σας.αν ξέρει κάποιο φαρμακείο ανά την Ελλάδα που να έχει τα dermestril  αυτοκόλλητα οιστραδιολης.

Η να τα έχει κάποια κ να μην τα χρειάζεται με το αζημίωτο φυσικά.. 

Θα εκτιμούσα κάθε πληροφορία κ βοήθεια.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου τη βοήθεια σας.αν ξέρει κάποιο φαρμακείο ανά την Ελλάδα που να έχει τα dermestril  αυτοκόλλητα οιστραδιολης.

Η να τα έχει κάποια κ να μην τα χρειάζεται με το αζημίωτο φυσικά.. 

Θα εκτιμούσα κάθε πληροφορία κ βοήθεια.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Θα σου πω αύριο αν υπάρχει απόθεμα σε μια φαρμακαποθήκη που δουλεύει ο σύζυγος. Αν ναι θα σου πω πως θα τα πάρεις! Μέχρι τις 8 το πρωί θα μου έχει πει. 

Επίσης η faran στην Κηφισιά είναι η φαρμακευτική που τα κυκλοφορεί μήπως να στείλεις ένα mail να σου πουν αν υπάρχουν πουθενά παρτίδες; 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου τη βοήθεια σας.αν ξέρει κάποιο φαρμακείο ανά την Ελλάδα που να έχει τα dermestril  αυτοκόλλητα οιστραδιολης.

Η να τα έχει κάποια κ να μην τα χρειάζεται με το αζημίωτο φυσικά.. 

Θα εκτιμούσα κάθε πληροφορία κ βοήθεια.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλησπέρα, εγώ έχω δύο κουτάκια των 50. Μένεις αθηνα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Θα σου πω αύριο αν υπάρχει απόθεμα σε μια φαρμακαποθήκη που δουλεύει ο σύζυγος. Αν ναι θα σου πω πως θα τα πάρεις! Μέχρι τις 8 το πρωί θα μου έχει πει. 

Επίσης η faran στην Κηφισιά είναι η φαρμακευτική που τα κυκλοφορεί μήπως να στείλεις ένα mail να σου πουν αν υπάρχουν πουθενά παρτίδες; 

Είσαι υπέροχη κ σε ευχαριστώ πολύ.. 

Ωραία θα περιμένω να μου στείλεις αύριο ν αν δεν βρούμε κάτι θα στείλω στη faran που μου είπες!!!

Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ.

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλησπέρα, εγώ έχω δύο κουτάκια των 50. Μένεις αθηνα?

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου όχι είμαι επαρχία αλλά θα κατέβω ξανά την Τρίτη..Είσαι αθηνα εσύ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Είσαι υπέροχη κ σε ευχαριστώ πολύ.. 

Ωραία θα περιμένω να μου στείλεις αύριο ν αν δεν βρούμε κάτι θα στείλω στη faran που μου είπες!!!

Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου όχι είμαι επαρχία αλλά θα κατέβω ξανά την Τρίτη..Είσαι αθηνα εσύ?

Ναι αθηνα. Αν μπορέσεις να περάσεις η να στείλεις καποιον στο Μαρούσι να τα παρει. Χωρίς αμοιβή εννοείται. Αν ειναι στείλε μου μήνυμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου τη βοήθεια σας.αν ξέρει κάποιο φαρμακείο ανά την Ελλάδα που να έχει τα dermestril  αυτοκόλλητα οιστραδιολης.

Η να τα έχει κάποια κ να μην τα χρειάζεται με το αζημίωτο φυσικά.. 

Θα εκτιμούσα κάθε πληροφορία κ βοήθεια.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ακόμη περιζήτητα είναι; Αν βρεις κάπου γράψε να το ξέρουμε. Καλή τύχη. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Έστειλες email και στην εταιρεία που τα κυκλοφορεί και δε σου βρήκαν λύση; 

Όχι δεν έστειλα...

Μου βρήκε κάποια ο γιατρός μου. Των 25 βέβαια...Θα βάζω σε όλα το σώμα.. οπότε προς το παρόν καλυφθηκα.συνεχιζω βέβαια το ψάξιμο.

Σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Όχι δεν έστειλα...

Μου βρήκε κάποια ο γιατρός μου. Των 25 βέβαια...Θα βάζω σε όλα το σώμα.. οπότε προς το παρόν καλυφθηκα.συνεχιζω βέβαια το ψάξιμο.

Σε ευχαριστώ!

Σε ποια περιοχή μένεις; και εγω χρησιμοποιούσα και τα φαρμακεία μου τα εφερναν σε δυο μερες και δεν μενω Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Σε ποια περιοχή μένεις; και εγω χρησιμοποιούσα και τα φαρμακεία μου τα εφερναν σε δυο μερες και δεν μενω Αθηνα.

Γραψε μας σε ποια περιοχή μένεις. Εγώ ρωταω για Θεσσαλονίκη ή κάπου εκεί γύρω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Εγω ειμαι στην Κρήτη και παντα τα ειχα σε δύο μέρες.

Πολύ σπανιο για αυτό το φάρμακο.  Αχ! Μας πέφτεις λιγάκι μακρυά! Αν ήτανε τα σύνορα ανοιχτά θα τα έπαιρνα από το Μοναστήρι,Σκοπια(συγνώμη που δεν το λέω Βόρεια Μακεδονία) αλλά τώρα όλα είναι πιο δυσκολα.Τις 2 φορές που χρειάστηκα  και βρήκα πολύ δύσκολα παρατήρησα ότι τα κουτια έγραφαν το ένα Μιλάνο και το άλλο μια πόλη της Πορτογαλίας! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Πολύ σπανιο για αυτό το φάρμακο. Έπινες Αχ! Μας πέφτεις λιγάκι μακρυά! Αν ήτανε τα σύνορα ανοιχτά θα τα έπαιρνα από το Μοναστήρι,Σκοπια(συγνώμη που δεν το λέω Βόρεια Μακεδονία) αλλά τώρα όλα είναι πιο δυσκολα.Τις 2 φορές που χρειάστηκα  και βρήκα πολύ δύσκολα παρατήρησα ότι τα κουτια έγραφαν το ένα Μιλάνο και το άλλο μια πόλη της Πορτογαλίας! 

Κανονικά πρέπει να επικοινωνούν οι φαρμακοαποθήκες στην Ελλάδα και να αλληλο..συμπληρωνονται! Υπομονή! Επίσης, ρώτησε το γιατρό σου ή την γραμματέα του αν μπορεί να ψαξει για σενα...εχουν καλυτερη τυχη συνηθως.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...