Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Dermestril αυτοκόλλητα οιστραδιολης


Recommended Posts

Just now, aurorahope είπε:

Σε ποια περιοχή μένεις; και εγω χρησιμοποιούσα και τα φαρμακεία μου τα εφερναν σε δυο μερες και δεν μενω Αθηνα.

Κορίτσια μου υπάρχει μεγάλη έλλειψη τον τελευταίο καιρό.. τα συγκεκριμένα τα χρησιμοποιώ 2 μισή χρόνια μια υπάρχουν μια εξαφανίζονται.ειναι πολύ δύσκολα.προς το παρόν θα καλύφθω με 25αρια.μου βρήκε ο γιατρός μου..

Σας ευχαριστω πολυ όλες...

Just now, anoulious είπε:

Πολύ σπανιο για αυτό το φάρμακο.  Αχ! Μας πέφτεις λιγάκι μακρυά! Αν ήτανε τα σύνορα ανοιχτά θα τα έπαιρνα από το Μοναστήρι,Σκοπια(συγνώμη που δεν το λέω Βόρεια Μακεδονία) αλλά τώρα όλα είναι πιο δυσκολα.Τις 2 φορές που χρειάστηκα  και βρήκα πολύ δύσκολα παρατήρησα ότι τα κουτια έγραφαν το ένα Μιλάνο και το άλλο μια πόλη της Πορτογαλίας! 

Ναι είναι εξωτερικού...!!!τα άτιμα είναι τόσο καλά κ δυσεύρετα..!!!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 6/11/2020 at 12:39 ΠΜ, Rebecca85 είπε:

Καλησπέρα, εγώ έχω δύο κουτάκια των 50. Μένεις αθηνα?

 Κορίτσια μου καλησπέρα κ Πάλι.εχω απελπιστεί.. ακόμα ψάχνω.

Υπάρχει περίπτωση να είναι ακόμα διαθεσιμα τα κουτάκια που έχεις?

 

On 7/11/2020 at 8:02 ΜΜ, aurorahope είπε:

Εγω ειμαι στην Κρήτη και παντα τα ειχα σε δύο μέρες.

Καλησπέρα να σε ρωτήσω...μπορείς να μου πεις το φαρμακείο που τα έβρισκες να καλέσω αν δε σε βαζω σε κόπο??

Θα είναι τυχερή αν βρω ξεχασμένα σε κανένα φαρμακείο γτ σε αποθήκες δεν υπάρχουν πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ξερετε με τι ονομα κυκλοφορουν στο εξωτερικο; η μπορειτε να ρωτησετε το γιατρο σας αν εχετε την ανεση; εδω που ειμαι στην Αιγυπτο εχουν παντα αποθεματα απο τα παντα αλλα κυκλοφορουν με αλλη ονομασια ολα τα φαρμακα κ ολοι μου παραγγελνουν διαφορα κ τους τα παω Ελλαδα! Αν εινσι να τσ βρω κ να τα αφησω στην Αθηνα οταν ερθω;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσια ξερετε με τι ονομα κυκλοφορουν στο εξωτερικο; η μπορειτε να ρωτησετε το γιατρο σας αν εχετε την ανεση; εδω που ειμαι στην Αιγυπτο εχουν παντα αποθεματα απο τα παντα αλλα κυκλοφορουν με αλλη ονομασια ολα τα φαρμακα κ ολοι μου παραγγελνουν διαφορα κ τους τα παω Ελλαδα! Αν εινσι να τσ βρω κ να τα αφησω στην Αθηνα οταν ερθω;

Να σου γράψω ότι γράφει πάνω τη κουτί?Είναι ισπανικά..

Dermestril 

Cerotti transdermici estradiolo

Mylan(εταιρεία μαλλον)

Αυτά γράφει πάνω...

Just now, natassaki2006 είπε:

Να σου γράψω ότι γράφει πάνω τη κουτί?Είναι ισπανικά..

Dermestril 

Cerotti transdermici estradiolo

Mylan(εταιρεία μαλλον)

Αυτά γράφει πάνω...

Δεν είναι ελληνικά.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Να σου γράψω ότι γράφει πάνω τη κουτί?Είναι ισπανικά..

Dermestril 

Cerotti transdermici estradiolo

Mylan(εταιρεία μαλλον)

Αυτά γράφει πάνω...

Δεν είναι ελληνικά.. 

Οκ ευχαριστω! Θα παω αυριο να ρωτησω αν υπαρχουν. Επειδη ξερω οτι ειναι αναρπαστα στην Ελλαδα τουλαχιστον αν τα βρω να φερω να υπαρχουν για οποια ειναι σε απελπισια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blondie 2020 είπε:

Οκ ευχαριστω! Θα παω αυριο να ρωτησω αν υπαρχουν. Επειδη ξερω οτι ειναι αναρπαστα στην Ελλαδα τουλαχιστον αν τα βρω να φερω να υπαρχουν για οποια ειναι σε απελπισια!

Σε ευχαριστώ πολύ...θα περιμένω νέα σου για ότι μάθεις...να είσαι καλά κορίτσι μου...!!!

Just now, Blondie 2020 είπε:

Οκ ευχαριστω! Θα παω αυριο να ρωτησω αν υπαρχουν. Επειδη ξερω οτι ειναι αναρπαστα στην Ελλαδα τουλαχιστον αν τα βρω να φερω να υπαρχουν για οποια ειναι σε απελπισια!

Απελπισία όπως εγώ...:confused:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , natassaki2006 είπε:

 Κορίτσια μου καλησπέρα κ Πάλι.εχω απελπιστεί.. ακόμα ψάχνω.

Υπάρχει περίπτωση να είναι ακόμα διαθεσιμα τα κουτάκια που έχεις?

 

Καλησπέρα να σε ρωτήσω...μπορείς να μου πεις το φαρμακείο που τα έβρισκες να καλέσω αν δε σε βαζω σε κόπο??

Θα είναι τυχερή αν βρω ξεχασμένα σε κανένα φαρμακείο γτ σε αποθήκες δεν υπάρχουν πουθενά.

Μεγαλα φαρμακεία τα είχαν πάντα. Θα κοιταξω ονόματα κια θα σου πω, ΤΩρα μόνο οδούς των φαρμακείων θυμάμαι,

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Μεγαλα φαρμακεία τα είχαν πάντα. Θα κοιταξω ονόματα κια θα σου πω, ΤΩρα μόνο οδούς των φαρμακείων θυμάμαι,

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου!!!

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Ακόμα Νατάσα ε; Με την εταιρία μίλησες; 

Άσε δε φαντάζεσαι.. Η εταιρεία που γράφει πάνω δεν ειναι πλέον αυτή που τα εισάγει..πηρα σήμερα τηλέφωνο κ μίλησα με μια μην την χαρακτηρίσω εντελώς αναγωγη που μου είπε ότι εδώ κ χρόνια δεν τα φέρνουν αυτοί.κ λέω γτ το γράφετε παντού τότε? Κ μου απαντάει γτ δε γίνεται να αφαιρεθεί.. ακου εδώ...

Κ τη ρωτάω μήπως ξέρετε να μου πείτε μια εταιρεία μπορεί να τα εισάγει τόσα χρόνια κ μου λέει όχι φυσικά που να ξέρω...

Εντάξει μου άναψαν τα λαμπάκια!!!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου!!!

Άσε δε φαντάζεσαι.. Η εταιρεία που γράφει πάνω δεν ειναι πλέον αυτή που τα εισάγει..πηρα σήμερα τηλέφωνο κ μίλησα με μια μην την χαρακτηρίσω εντελώς αναγωγη που μου είπε ότι εδώ κ χρόνια δεν τα φέρνουν αυτοί.κ λέω γτ το γράφετε παντού τότε? Κ μου απαντάει γτ δε γίνεται να αφαιρεθεί.. ακου εδώ...

Κ τη ρωτάω μήπως ξέρετε να μου πείτε μια εταιρεία μπορεί να τα εισάγει τόσα χρόνια κ μου λέει όχι φυσικά που να ξέρω...

Εντάξει μου άναψαν τα λαμπάκια!!!

Rottafarm λέει ο άντρας μου. Λέει σου έδωσα λάθος πληροφορία όντως. Ήταν οι προηγούμενοι. 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, λουκουμαδακι είπε:

Rottafarm λέει ο άντρας μου. Λέει σου έδωσα λάθος πληροφορία όντως. Ήταν οι προηγούμενοι. 

Σε  αυτούς πήρα σήμερα...αυτοί μου τα είπαν αυτά...

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε  αυτούς πήρα σήμερα...αυτοί μου τα είπαν αυτά...

Και μου λέει κιόλας η κυρία...Εγώ στη θέση σας θα έπαιρνα τηλ έναν φαρμακοποιό να μου πει πως έρχονται στη χώρα..άρχισα να πιστεύω ότι μάλλον με δούλευε.. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Τι γίνεται :wacko: μήπως δεν τα έχει κανένας πλέον; 

 

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Τι γίνεται :wacko: μήπως δεν τα έχει κανένας πλέον; 

Κάτι τέτοιο μυρίζομαι ρε συ...Παναγία μου θα σκάσω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε  αυτούς πήρα σήμερα...αυτοί μου τα είπαν αυτά...

Και μου λέει κιόλας η κυρία...Εγώ στη θέση σας θα έπαιρνα τηλ έναν φαρμακοποιό να μου πει πως έρχονται στη χώρα..άρχισα να πιστεύω ότι μάλλον με δούλευε.. 

Τι ήθελε να πει παράνομη εισαγωγή; Από Βαλκάνια Ιταλία κλπ που λέγαμε; Ότι να'ναι.. 

Άλλα δεν κυκλοφορούν με την ίδια ουσία; Η γενοσημα; 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Τι ήθελε να πει παράνομη εισαγωγή; Από Βαλκάνια Ιταλία κλπ που λέγαμε; Ότι να'ναι.. 

Άλλα δεν κυκλοφορούν με την ίδια ουσία; Η γενοσημα; 

Όχι Ρε συ ήταν ένα άλλο μέχρι πέρισυ το είχα πάρει να φανταστείς το estraderm που σταμάτησε κ αυτό.....

Τίποτα άλλο μετά μόνο χάπια...που δεν με πιάνουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...