Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Καφέ υγρα και πόνους περιοδου


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια.. θέλω και εγώ τη βοήθεια σας!! Εκανα εμβρυομεταφορα στις 10/11 και σήμερα θα κάνω την χοριακη!! 3 μερες τωρα έχω λίγους πόνους περιοδου και  λιγο καφε κηλίδες! Τι πιστεύετε γιατι εχω λιγο αγχωθεί.. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kate5 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.. θέλω και εγώ τη βοήθεια σας!! Εκανα εμβρυομεταφορα στις 10/11 και σήμερα θα κάνω την χοριακη!! 3 μερες τωρα έχω λίγους πόνους περιοδου και  λιγο καφε κηλίδες! Τι πιστεύετε γιατι εχω λιγο αγχωθεί.. 

 

Καλημέρα.. Πολυ καλο σημάδι.. Κ γω είχα καφε υγρά κ πήρα θετική χοριακη.. Φυσιολογικά κ τα πονακια περιοδου..πολλες κοπέλες έχουν..Είχα σε όλο το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης..

Σε λίγες ώρες θα ξέρεις κορίτσι.. Καλά αποτελέσματα!! Μπορείς να μπεις στο θέμα " Μετά την εμβρυομεταφορα " υπάρχουν πολλα κοριτσια εκεί


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kate5 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.. θέλω και εγώ τη βοήθεια σας!! Εκανα εμβρυομεταφορα στις 10/11 και σήμερα θα κάνω την χοριακη!! 3 μερες τωρα έχω λίγους πόνους περιοδου και  λιγο καφε κηλίδες! Τι πιστεύετε γιατι εχω λιγο αγχωθεί.. 

 

Με το καλό η χοριακη σου κορίτσι μου!!!

Με στήθος πως είσαι???κοίτα και αν είσαι έγκυος κ αν όχι είναι σχεδόν τα ίδια συμπτώματα ..ελπίζω όμως να εισαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Με το καλό η χοριακη σου κορίτσι μου!!!

Με στήθος πως είσαι???κοίτα και αν είσαι έγκυος κ αν όχι είναι σχεδόν τα ίδια συμπτώματα ..ελπίζω όμως να εισαι!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ.. το στήθος μου ποναει οχι ομως πολύ..οταν το πιάνω και που και που μου έρχονται πονακια και εκει..

Just now, Kathrin17 είπε:

Καλημέρα.. Πολυ καλο σημάδι.. Κ γω είχα καφε υγρά κ πήρα θετική χοριακη.. Φυσιολογικά κ τα πονακια περιοδου..πολλες κοπέλες έχουν..Είχα σε όλο το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης..

Σε λίγες ώρες θα ξέρεις κορίτσι.. Καλά αποτελέσματα!! Μπορείς να μπεις στο θέμα " Μετά την εμβρυομεταφορα " υπάρχουν πολλα κοριτσια εκεί

Μακαρι και σε ευχαριστώ πολύ πολυ......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Kate5 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.. το στήθος μου ποναει οχι ομως πολύ..οταν το πιάνω και που και που μου έρχονται πονακια και εκει..

Μακαρι και σε ευχαριστώ πολύ πολυ......

Τι νεότερα? Βγήκαν τα αποτελέσματα της χοριακης σου κοπελα μου? 


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Kate5 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.. θέλω και εγώ τη βοήθεια σας!! Εκανα εμβρυομεταφορα στις 10/11 και σήμερα θα κάνω την χοριακη!! 3 μερες τωρα έχω λίγους πόνους περιοδου και  λιγο καφε κηλίδες! Τι πιστεύετε γιατι εχω λιγο αγχωθεί.. 

 

Καλό σημάδι πιστεύω.. Εγώ είχα καφέ και ροζ αρκετές μέρες και πονακια περιόδου.. είχα θετική χοριακή.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kate5 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.. θέλω και εγώ τη βοήθεια σας!! Εκανα εμβρυομεταφορα στις 10/11 και σήμερα θα κάνω την χοριακη!! 3 μερες τωρα έχω λίγους πόνους περιοδου και  λιγο καφε κηλίδες! Τι πιστεύετε γιατι εχω λιγο αγχωθεί.. 

 

Τι έγινε κοριτσάκι?έκανες χοριακη????

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Kathrin17 είπε:

Τι νεότερα? Βγήκαν τα αποτελέσματα της χοριακης σου κοπελα μου? 

Δυστυχώς βγήκε αρνητική η χοριακη.  Η στεναχώρια πολυ μεγαλη αλλα το πείσμα μεγαλύτερο.. ηταν η πρώτη μου φορά και πηρα την κρυαδα αλλα δεν το βάζω κατω.. 

πρίν από 7 λεπτά , tzeni82 είπε:

Κ εγω νομιζω ειναι καλο σημαδι

Ειδικά με τα καφε και με τις 3 μερες καθυστέρηση που είχα ηλπιζα στο θαύμα λιγο περισσότερο.. αλλα παμε για την επόμενη.  Μήπως ξέρετε πόσο πρέπει να περιμένουμε τωρα ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kate5 είπε:

Δυστυχώς βγήκε αρνητική η χοριακη.  Η στεναχώρια πολυ μεγαλη αλλα το πείσμα μεγαλύτερο.. ηταν η πρώτη μου φορά και πηρα την κρυαδα αλλα δεν το βάζω κατω.. 

Ειδικά με τα καφε και με τις 3 μερες καθυστέρηση που είχα ηλπιζα στο θαύμα λιγο περισσότερο.. αλλα παμε για την επόμενη.  Μήπως ξέρετε πόσο πρέπει να περιμένουμε τωρα ?

Λυπάμαι πολυ..σίγουρα είναι στεναχωρο αλλά χαίρομαι που το αντιμετωπίζεις έτσι..εχει προχωρησει τόσο η επιστήμη σε αυτόν τον τομέα που υπάρχουν χίλιοι δυο τρόποι κ λυσεις για να γίνει μανούλα μια γυναίκα .. 

Τι εννοείς ποσο να περιμενεις?? Για την επόμενη εμβρυομεταφορα?? Έχεις κατάψυξη? Η για την επόμενη διέγερση? Μίλησες με τον γιατρό σ? 


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kathrin17 είπε:

Λυπάμαι πολυ..σίγουρα είναι στεναχωρο αλλά χαίρομαι που το αντιμετωπίζεις έτσι..εχει προχωρησει τόσο η επιστήμη σε αυτόν τον τομέα που υπάρχουν χίλιοι δυο τρόποι κ λυσεις για να γίνει μανούλα μια γυναίκα .. 

Τι εννοείς ποσο να περιμενεις?? Για την επόμενη εμβρυομεταφορα?? Έχεις κατάψυξη? Η για την επόμενη διέγερση? Μίλησες με τον γιατρό σ? 

Ναι έχω μιλήσει αλλα προς το παρών μου ειπε να διακόψω τα φάρμακα για να μου έρθει περίοδος και οταν τελειώσει να παω να με δει.. οχι δεν έχω κατάψυξη.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kate5 είπε:

Ναι έχω μιλήσει αλλα προς το παρών μου ειπε να διακόψω τα φάρμακα για να μου έρθει περίοδος και οταν τελειώσει να παω να με δει.. οχι δεν έχω κατάψυξη.. 

Θα στα εξηγήσει καλύτερα ο γιατρός σου..αν δν κάνω λάθος μέσα σε ένα χρόνο μέχρι 3 διεγερσεις μπορείς να κάνεις.. Οποία κοπέλα ξέρει σίγουρα ας με διορθώσει.. Είχες κάνει διέγερση ή φυσικό κυκλο?? Θα σου έλεγα να γράψεις στο θέμα "καφέ εξωσωματικής"  λίγα λόγια για σενα, είναι πολλα κορίτσια που μπορούν να σε βοηθήσουν κ να σε κατατοπισουν για τι συμβαίνει συνήθως από δω κ περα μέχρι να τα πεις από κοντά με το γιατρό σου 

 


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Θα στα εξηγήσει καλύτερα ο γιατρός σου..αν δν κάνω λάθος μέσα σε ένα χρόνο μέχρι 3 διεγερσεις μπορείς να κάνεις.. Οποία κοπέλα ξέρει σίγουρα ας με διορθώσει.. Είχες κάνει διέγερση ή φυσικό κυκλο?? Θα σου έλεγα να γράψεις στο θέμα "καφέ εξωσωματικής"  λίγα λόγια για σενα, είναι πολλα κορίτσια που μπορούν να σε βοηθήσουν κ να σε κατατοπισουν για τι συμβαίνει συνήθως από δω κ περα μέχρι να τα πεις από κοντά με το γιατρό σου 

 

Ειχα κανει διέγερση.. σε ευχαριστώ πολύ παντως κορίτσι μου 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...