Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Just now, Neverislate είπε:

Καλημερα εχω να πω οτι τελικα την περιμενουμε με αγχος και φυσικα εχουμε καθυστερηση !

Και εγω χανω αυτον τον κυκλο  κλεινει η μοναδα δεν προλαβαινω εχω σκασει και οσο σκαω δεν ερχεται 

Στα καγκελαααααα

Πφφφ ποσό κρίμα;!; Ποσές μέρες κλείνει τ κέντρο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, nina21 είπε:

Πφφφ ποσό κρίμα;!; Ποσές μέρες κλείνει τ κέντρο;

Απο μ.πεμπτη εως δευτερα του πασχα γενικα καλο ειναι να αποφευγουμε τις γιορτες τελικα ειναι ολοι αλλου για αλλου

Τι να πω να αυτοπαρηγορηθω αστα.......

Link to comment
Share on other sites

Just now, Neverislate είπε:

Απο μ.πεμπτη εως δευτερα του πασχα γενικα καλο ειναι να αποφευγουμε τις γιορτες τελικα ειναι ολοι αλλου για αλλου

Τι να πω να αυτοπαρηγορηθω αστα.......

πω πω ρε κοριτσι μ κριμα πολυ! εγω τελικα κοριτσια σημερα αδιαθετησα επιτελους...ξεκινησα με μια μικρη ροη οποτε θεωρω μεχρι το μεσημερι θα κατεβει...τωρα θα στειλω στον γιατρο να δουμε εαν προλαβαινουμε λογω πασχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

πω πω ρε κοριτσι μ κριμα πολυ! εγω τελικα κοριτσια σημερα αδιαθετησα επιτελους...ξεκινησα με μια μικρη ροη οποτε θεωρω μεχρι το μεσημερι θα κατεβει...τωρα θα στειλω στον γιατρο να δουμε εαν προλαβαινουμε λογω πασχα!

Άιντε μπράβο επιτέλους.... πιστεύω προλαβαίνεις....οριακά αλλά προλαβαίνεις......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Άιντε μπράβο επιτέλους.... πιστεύω προλαβαίνεις....οριακά αλλά προλαβαίνεις......

κ εγω αυτο νομιζω...οτι ειμαι οριακα αλλα οκ...εστειλα εμαιλ στον γιατρο και αναμενω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

πω πω ρε κοριτσι μ κριμα πολυ! εγω τελικα κοριτσια σημερα αδιαθετησα επιτελους...ξεκινησα με μια μικρη ροη οποτε θεωρω μεχρι το μεσημερι θα κατεβει...τωρα θα στειλω στον γιατρο να δουμε εαν προλαβαινουμε λογω πασχα!

Σε ποιο κεντρο εισια?μακαρι να προλαβεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Στο emBio είμαι... μίλησα μόλις με τον γιατρό! Πάει κ αυτός ο κύκλος πφφφ 

Αλήθεια????? Γιατί μωρέ παιδί μου δεν προλαβαίνετε???? Κοίτα να δεις τώρα που την πάτησες....να σου πω κάτι όλα για καλό γίνονται....μην στεναχωριέσαι δεν είναι να γίνονται βεβιασμένες κινήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Αλήθεια????? Γιατί μωρέ παιδί μου δεν προλαβαίνετε???? Κοίτα να δεις τώρα που την πάτησες....να σου πω κάτι όλα για καλό γίνονται....μην στεναχωριέσαι δεν είναι να γίνονται βεβιασμένες κινήσεις....

στεναχωριεμαι και σκαω γτ ειναι δευτερος μηνας χαμενος... πφφφ και πραγματικα δεν ξερω εαν θελω η οχι να προσπαθησουμε τον επομενο γτ εχουμε τον γαμο τον ιουλιο και ιδανικα ηθελα να ειχα κλεισει το 1ο 3μηνο και να ημουν πιο safe! αλλα δεν υπαρχουν ιδανικα σε αυτην την διαδικασια! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Στο emBio είμαι... μίλησα μόλις με τον γιατρό! Πάει κ αυτός ο κύκλος πφφφ 

Ωχ ρε κορίτσι....πολύ κρίμα!

 

Just now, nina21 είπε:

στεναχωριεμαι και σκαω γτ ειναι δευτερος μηνας χαμενος... πφφφ και πραγματικα δεν ξερω εαν θελω η οχι να προσπαθησουμε τον επομενο γτ εχουμε τον γαμο τον ιουλιο και ιδανικα ηθελα να ειχα κλεισει το 1ο 3μηνο και να ημουν πιο safe! αλλα δεν υπαρχουν ιδανικα σε αυτην την διαδικασια! 

μην στεναχωριέσαι δεν πειραζει όλα τα καλά μαζί θα σου έρθουν

επανήλθα και εγω....γιατι με τον Covid που τελικά κόλλησα είμαι χάλια....πολύ βηχας καταρροη πονοκέφαλος και τις πρώτες ημέρες πυρετος

Εγω είπα να μην κάνω σπερματέγχυση....θα πάω από Σεπτέμβρη για εξωσωματικη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, evaki23 είπε:

Ωχ ρε κορίτσι....πολύ κρίμα!

 

μην στεναχωριέσαι δεν πειραζει όλα τα καλά μαζί θα σου έρθουν

επανήλθα και εγω....γιατι με τον Covid που τελικά κόλλησα είμαι χάλια....πολύ βηχας καταρροη πονοκέφαλος και τις πρώτες ημέρες πυρετος

Εγω είπα να μην κάνω σπερματέγχυση....θα πάω από Σεπτέμβρη για εξωσωματικη

ωχ κολλησες τελικα εεε? τωρα ειστε καλα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

στεναχωριεμαι και σκαω γτ ειναι δευτερος μηνας χαμενος... πφφφ και πραγματικα δεν ξερω εαν θελω η οχι να προσπαθησουμε τον επομενο γτ εχουμε τον γαμο τον ιουλιο και ιδανικα ηθελα να ειχα κλεισει το 1ο 3μηνο και να ημουν πιο safe! αλλα δεν υπαρχουν ιδανικα σε αυτην την διαδικασια! 

θα σου πω το εξής πολύ φιλικά,  ιδανικά τα έπλαθα πάντα και εγώ στο μυαλό μου και πάντα έτρωγα σφαλιάρα.. μέχρι που συνειδητοποίησα οτι το θέμα δεν είναι να έρθει όποτε θεωρώ εγώ ότι είναι ιδανική περίπτωση αλλά να έρθει....οπότε μην τα βάζεις σε κουτάκια για να νιώθεις καλύτερα...

Just now, evaki23 είπε:

Ωχ ρε κορίτσι....πολύ κρίμα!

 

μην στεναχωριέσαι δεν πειραζει όλα τα καλά μαζί θα σου έρθουν

επανήλθα και εγω....γιατι με τον Covid που τελικά κόλλησα είμαι χάλια....πολύ βηχας καταρροη πονοκέφαλος και τις πρώτες ημέρες πυρετος

Εγω είπα να μην κάνω σπερματέγχυση....θα πάω από Σεπτέμβρη για εξωσωματικη

Πώς είσαι τώρα είσαι καλύτερα????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

ωχ κολλησες τελικα εεε? τωρα ειστε καλα?

ετσι και ετσι...πολύ μα πολύ αδύναμη....μου είχε έρθει και η περίοδος και ήταν όλα μαζί

Just now, konik είπε:

θα σου πω το εξής πολύ φιλικά, ρτδι ιδανικά τα έπλαθα πάντα και εγώ στο μυαλό μου και πάντα έτρωγα σφαλιάρα.. μέχρι που συνειδητοποίησα οτι το θέμα δεν είναι να έρθει όποτε θεωρώ εγφώ ότι είναι ιδανική περίπτωση αλλά να έρθει....οπότε μην τα β΄λαζεις σε κουτάκια για να νιώθεις καλύτερα...

Πώς είσαι τώρα είσαι καλύτερα????

αδύναμη πολύ....αντε να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Στο emBio είμαι... μίλησα μόλις με τον γιατρό! Πάει κ αυτός ο κύκλος πφφφ 

Στο embioooooo ποιον γιατρο εχεις να προεχσεις εκει δεν εχω καλη εμπειρια εκει και γενικα ακουγονται πολλα γαι εκει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , evaki23 είπε:

ετσι και ετσι...πολύ μα πολύ αδύναμη....μου είχε έρθει και η περίοδος και ήταν όλα μαζί

αδύναμη πολύ....αντε να δούμε!

Η αδυναμία θ σ ταλαιπωρήσει αρκετές μέρες να ξέρεις! 

πρίν από 11 λεπτά , Neverislate είπε:

Στο embioooooo ποιον γιατρο εχεις να προεχσεις εκει δεν εχω καλη εμπειρια εκει και γενικα ακουγονται πολλα γαι εκει

Σκαρταδος είναι ο γιατρος! Βέβαια προς το παρον δεν έχω πάει καθόλου στο κέντρο... μόνο στ ιατρείο τ... ικανοποιημένη είμαι προς τ παρον! Από ποιον γιατρό είχες την ασχήμια εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...