Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

      να πω ότι  δεν το είχες ξαναδοκιμασει να πω ψάχνεις συμπτώματα!  ακομα δεν θα έχει αγγίξει τη χοριακη αν έχει γίνει εμφύτευση ! σ ειπα εγώ τα εκανα 5η μέρα αλλά μέχρι και 7-8 έδινα ελπίδες! την δεύτερη  φορά με βλαστοκυστες βγήκε στις 5 ημέρες και την πρωτη με 3ων βγήκε την 8η ! 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Agatte είπε:

Κοιτώντας το ημερολόγιο, κάποιες φορές μέσα στο χρόνο μου έρχεται πολύ νωρίς, στις 22 με 23 μέρες. Τώρα είχα μήνες σερί που μου ερχόταν κάθε 27-28. Για ακόμα μία φορά είχα υψηλή θερμοκρασία όπως και το Δεκέμβριο. Μουφα όλα τα συμπτώματα. Επιβεβαιωνεται για ακόμα μία φορά. 

Τη 12η μέρα είχα πολύ έντονα συμπτώματα ωορρηξιας ενώ τους προηγούμενους μήνες μου έβγαζε θετικό ωορρηξιας 14-15η μερα. Ίσως έπρεπε να κάνω κι αυτό το μήνα τεστ. Αποφάσισα όμως να μην κάνω. Αυτό σκέφτομαι και μένω ψύχραιμη. Να δούμε το σπερμοδιαγραμμα (αν είναι στα τάρταρα, δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε), να δούμε και την προγεστερονη κι από εκεί κι έπειτα, βλέποντας και κάνοντας. 

Βασιλικουλα ευτυχώς η προσδοκία μου κάθε μήνα είναι εξαιρετικά βραχύβια. Μια δυο μέρες αρχίζω να ελπίζω και μέχρι να φουντώσει η ελπίδα, έρχεται η περίοδος και ισιωνω. Κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε ίσως. Εύχομαι όλες μας. 

Τσιπουρακι ήπια τελικά, ζαλίστηκα και λίγο, κομμάτια να γίνει. Αυτή τη στιγμή που γράφω, είμαι καλά. Αποφάσισα να πάω σε εξειδικευμένο ενδοκρινολογο. Δεν ξέρω ποιες ορμόνες προμηνυουν εμμηνοπαυση, αλλά θα τα τσεκάρω όλα. Την προγεστερονη θέλω να την δω γιατί δεν έχω κάνει μέτρηση και σχετίζεται με την ωχρινικη φαση όπου μου έχει κολλήσει πως η δικη6μου είναι μικρή. Περίπου 12 μέρες μετά την ωορρηξία, αδιαθετω. Ας γίνει και το σπερμοδιαγραμμα, να έχουμε πια μια ολοκληρωμένη εικόνα. Αν τυχόν βγει καλό το σπερμοδιαγραμμα, θα κλείσω και τη σαλπιγγογραφια και μετά οτιδήποτε άλλο, θα είναι πάνω από τις δυνάμεις μου. Σήμερα για ακόμα μια φορά χώνεψα πως δεν θα γίνει ποτέ. Δεν πειράζει. Αν ζούσα στην Κίνα, μόνο ένα παιδί θα μπορούσα να κάνω. Ένα έχω, γερό να είναι, να μεγαλωσει, να γίνει καλός και άξιος άνθρωπος και να φτιάξει μια μεγάλη οικογένεια, όπως την ονειρεύεται από τώρα. 

Παναγία μου σαν να ακούω τον εαυτό μου πριν κάνα τρίμηνο...μα ότι έχεις πει ...αααχ να κάνει πολλά παιδιά ο γιος μου( θαρρείς τον ρώτησα αν θέλει χαχαχαχα) να πάω να κάνω Σαλπιγγογραφια ,,δεν πρόκειται να πιάσω ...βρε ποτέ δεν ξέρεις...κ ότι λες τώρα ο αυριανός σου εαυτός θα τα σκέφτεται κ θα γελάει..πραγματικά εμείς οι άνθρωποι είμαστε υπόθεση μεγάλη...διάβασα κάπου...η μεγαλύτερη απορία του Θεού για τον άνθρωπο θα ήταν,,,γιατί ο άνθρωπος έχοντας αγωνία για το μέλλον δεν ζει το παρον..έλεγα αχ να ξαναμεινώ έγκυος κ δεν θα ξσναγκρινιαξω στην ζωή μου...κ πάλι γκρινιακας είμαι κ αγωνία για τα πάντα μέχρι για βλακείες..και ποτέ θα ζήσουμε συμμαθήτριά;;ως ποια ηλικία θα είμαστε ερωτευμένες με τους αντρουλιδες μας ;;;μας έχει πάρει η μπάλα..μωράκια θα έρθουν..απλά θα μπορούσαμε να περνούσαμε πιο όμορφα μέχρι να έρθουν...εμάς μας έφαγε το άγχος..

Just now, Flolipop είπε:

Κορίτσια κι εμένα ο σύζυγος δεν πείθεται με τίποτα να πάει...κι εσείς το έχετε έλεγξει έστω κ μια φορά ... εμένα ο δικός μου τίποτα... 

Φωτεινή μου εμένα ο δικός μου ρώτησε έναν γνωστό του γιατρό κ του είπε .αφού είχατε εγκυμοσύνη πριν εξι μήνες (τότε )δεν έχεις ανάγκη..άλλο που δεν ήθελε..κ εμένα δεν ήθελε με τιποτα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Flolipop είπε:

Κορίτσια κι εμένα ο σύζυγος δεν πείθεται με τίποτα να πάει...κι εσείς το έχετε έλεγξει έστω κ μια φορά ... εμένα ο δικός μου τίποτα... 

Οι άντρες είναι λιγάκι εγωιστές στο συγκεκριμένο θέμα κορίτσι μου. Οι περισσότεροι ζοριζονται διότι δεν θέλουν να πιστεύουν ότι εκείνοι έχουν το πρόβλημα. Θέλει πολύ διάλογο και λογικό πίεση αλλά και πάλι εξαρτάται από τον τρόπο που χειρίζονται το όλο θέμα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 said:

Παναγία μου σαν να ακούω τον εαυτό μου πριν κάνα τρίμηνο...μα ότι έχεις πει ...αααχ να κάνει πολλά παιδιά ο γιος μου( θαρρείς τον ρώτησα αν θέλει χαχαχαχα) να πάω να κάνω Σαλπιγγογραφια ,,δεν πρόκειται να πιάσω ...βρε ποτέ δεν ξέρεις...κ ότι λες τώρα ο αυριανός σου εαυτός θα τα σκέφτεται κ θα γελάει..πραγματικά εμείς οι άνθρωποι είμαστε υπόθεση μεγάλη...διάβασα κάπου...η μεγαλύτερη απορία του Θεού για τον άνθρωπο θα ήταν,,,γιατί ο άνθρωπος έχοντας αγωνία για το μέλλον δεν ζει το παρον..έλεγα αχ να ξαναμεινώ έγκυος κ δεν θα ξσναγκρινιαξω στην ζωή μου...κ πάλι γκρινιακας είμαι κ αγωνία για τα πάντα μέχρι για βλακείες..και ποτέ θα ζήσουμε συμμαθήτριά;;ως ποια ηλικία θα είμαστε ερωτευμένες με τους αντρουλιδες μας ;;;μας έχει πάρει η μπάλα..μωράκια θα έρθουν..απλά θα μπορούσαμε να περνούσαμε πιο όμορφα μέχρι να έρθουν...εμάς μας έφαγε το άγχος..

Φωτεινή μου εμένα ο δικός μου ρώτησε έναν γνωστό του γιατρό κ του είπε .αφού είχατε εγκυμοσύνη πριν εξι μήνες (τότε )δεν έχεις ανάγκη..άλλο που δεν ήθελε..κ εμένα δεν ήθελε με τιποτα...

Φταίει και αυτός ο εγκλεισμός ρε κορίτσια. Δεν έχουμε αυθόρμητες ομορφες στιγμές να χαλαρώνουμε. Να πάμε μια βόλτα, ενα ταβερνάκι, μια εκδρομή...κάτι...σπιτι, δουλεια, σπιτι δουλεια. Ψυχολογία χάλια. Πως να μην τρωγόμαστε; έστω ενα ποτηράκι κρασί εξω με τον άνθρωπό μας να αλλάξει η διαθεση και να γυρνούσαμε σπίτι να βγάζαμε τα μάτια μας. Να δεις μετά μωρά ζουμπουρλουδικα...

Just now, Chrussa1982 said:

Οι άντρες είναι λιγάκι εγωιστές στο συγκεκριμένο θέμα κορίτσι μου. Οι περισσότεροι ζοριζονται διότι δεν θέλουν να πιστεύουν ότι εκείνοι έχουν το πρόβλημα. Θέλει πολύ διάλογο και λογικό πίεση αλλά και πάλι εξαρτάται από τον τρόπο που χειρίζονται το όλο θέμα. 

Και εμενα δεν ήθελε στην αρχή. Αφου λεει έχουμε παιδί άρα μπορώ. Του ειπα καποια στιγμη για ολες τις εξετάσεις που έχω κανει και που θα κάνω και ειδικα για την σαλπιγγογραφια που πιθανον ποναει και πως αυτος το μονο που χρειαζεται ειναι να κανει το αυτονητο σε ενα κυπελλο. Τον αφησα...τον επομενο μηνα μου ειπε οκ θα το κανω. Φυσικα το δειγμα το πηγα εγω και ετρεχα σαν την τρελη με το κυπελλο στα χερια να προλαβω. Αλλα δεν με πειραξε, αρκει που το εκανε.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Φταίει και αυτός ο εγκλεισμός ρε κορίτσια. Δεν έχουμε αυθόρμητες ομορφες στιγμές να χαλαρώνουμε. Να πάμε μια βόλτα, ενα ταβερνάκι, μια εκδρομή...κάτι...σπιτι, δουλεια, σπιτι δουλεια. Ψυχολογία χάλια. Πως να μην τρωγόμαστε; έστω ενα ποτηράκι κρασί εξω με τον άνθρωπό μας να αλλάξει η διαθεση και να γυρνούσαμε σπίτι να βγάζαμε τα μάτια μας. Να δεις μετά μωρά ζουμπουρλουδικα...

Και εμενα δεν ήθελε στην αρχή. Αφου λεει έχουμε παιδί άρα μπορώ. Του ειπα καποια στιγμη για ολες τις εξετάσεις που έχω κανει και που θα κάνω και ειδικα για την σαλπιγγογραφια που πιθανον ποναει και πως αυτος το μονο που χρειαζεται ειναι να κανει το αυτονητο σε ενα κυπελλο. Τον αφησα...τον επομενο μηνα μου ειπε οκ θα το κανω. Φυσικα το δειγμα το πηγα εγω και ετρεχα σαν την τρελη με το κυπελλο στα χερια να προλαβω. Αλλα δεν με πειραξε, αρκει που το εκανε.

Πόσο δίκιο έχεις αυτη η κλεισούρα μας εχει φάει και ειναι λογικό.αν δεν αλλάζεις λιγο παραστάσεις δυστυχώς ρουτίνιαζεις και σου την βαράει κιολας. Και οπως τα νλεπω δύσκολα θα επανέλθουμε στο πως ειμασταν πριν

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχετε δίκιο και οι 2. Νιώθω ότι ζω τη μέρα της μαρμότας κάθε μέρα καρμπον. Θυμάμαι περιμενάμε το Σαββατοκύριακο να πάμε για ποτάκι η για φαγητό τώρα υπάρχουν φορές που μπαίνουμε Παρασκευή απόγευμα και ξαναβγαινουμε Δευτέρα. Πως να μη λαλισουμε. Νιώθω σαν συνταξιούχος ρε φιλενάδες κ όχι σαν νέα γυναίκα. Ρόμπα και παντόφλα εγώ σωβρακο και παντόφλα ο συζηξ ε πως να έχουμε διάθεση μετά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Chrussa1982 οφου με επιασε νευρικο με τη γιορτη σερβιετας! Αχαχαχαχα! Πολυ πετυχημενο! 

@TATAKI ακομα δεν την εκανες τη σαλπιγγογραφια; Γιατι θυμαμαι οτι την εκανες και βγηκε μια χαρα; αλλη κοπελα θυμαμαι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, depifish said:

@Chrussa1982 οφου με επιασε νευρικο με τη γιορτη σερβιετας! Αχαχαχαχα! Πολυ πετυχημενο! 

@TATAKI ακομα δεν την εκανες τη σαλπιγγογραφια; Γιατι θυμαμαι οτι την εκανες και βγηκε μια χαρα; αλλη κοπελα θυμαμαι; 

Ορμονολογικές έκανα προχθές και ήταν καλές. Την σαλπιγγογραφία θα την κάνω την Πεμπτη. Αλλο αγχος τώρα.. η @Chrussa1982 εχει φοβερό χιούμορ, φοβερό κορίτσι.. Δεν παιζεται..πολλές φορές μου φτιάχνει το κέφι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Ορμονολογικές έκανα προχθές και ήταν καλές. Την σαλπιγγογραφία θα την κάνω την Πεμπτη. Αλλο αγχος τώρα.. 

Αααα καποια αλλη κοπελα θα ηταν. Ολα καλα θα πανε, ακομα και λιγο βουλωμενες να ειναι, με το υγρο ξεβουλωνουν! Σαν ενα τουμποφλο ενα πραμα. Επισης να σας πω, φιλη με δυο κλειστες σαλπιγγες, οπου στη σαλπιγγογραφια καταφερε να ανοιξει τη μια οσο μαι τριχουλα σε παχος και ακομα λιγοτερο, εμεινε στο καπακι εγκυος! Ο γιατρος δεν εδινε καθολου ελπιδες να τα καταφερει φυσικα, εδινε 1 στο εκατομμυριο πιθανοτητες, αρχισε να προετοιμαζεται για εξωσωματικη και τσουπ! της εκατσε ο αγοραρος απο το πουθενα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, depifish said:

Αααα καποια αλλη κοπελα θα ηταν. Ολα καλα θα πανε, ακομα και λιγο βουλωμενες να ειναι, με το υγρο ξεβουλωνουν! Σαν ενα τουμποφλο ενα πραμα. Επισης να σας πω, φιλη με δυο κλειστες σαλπιγγες, οπου στη σαλπιγγογραφια καταφερε να ανοιξει τη μια οσο μαι τριχουλα σε παχος και ακομα λιγοτερο, εμεινε στο καπακι εγκυος! Ο γιατρος δεν εδινε καθολου ελπιδες να τα καταφερει φυσικα, εδινε 1 στο εκατομμυριο πιθανοτητες, αρχισε να προετοιμαζεται για εξωσωματικη και τσουπ! της εκατσε ο αγοραρος απο το πουθενα! 

Απο τη μια σκεφτομαι καλύτερα να βρουν κατι λιγο βουλωμενο και να το καθαρισουν και να πω πως αυτο εφταιγε παρα κατι αλλο. Απο την αλλη μακαρι να ειναι και αυτη η εξεταση καλη. Τελος παντων..θα δειξει. Πιο πολυ αγχωνομαι μη χασω την ωορρηξια και δεν εχω τις επαφες που θελω με την εξεταση παρα την ιδια την εξεταση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μας!!!καλή εβδομάδα να έχουμε όλες!!! @depifish εγώ έκανα σαλπιγγογραφια πριν 2 βδομάδες και βγήκε καλή μάλλον εμένα εννοείς. Έκανα και τις επαφές μου κανονικά και τώρα τσιτσιριζομαι χαχαχαχαχα ενώ χτες είχα μια απάθεια σήμερα πάλι που ξύπνησα άρχισα να χουφτωνομαι και να ψάχνομαι.

@TATAKI η εξέταση θα βγει καλή να είσαι σίγουρη. Αρχίζω και πιστεύω ότι εμείς με το άγχος μας φταίμε οι άντρες μας είναι πιο άνετοι και κουλ. Με ταξί παράδειγμα την αφεντια μου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Chrussa1982 said:

Καλημέρα μας!!!καλή εβδομάδα να έχουμε όλες!!! @depifish εγώ έκανα σαλπιγγογραφια πριν 2 βδομάδες και βγήκε καλή μάλλον εμένα εννοείς. Έκανα και τις επαφές μου κανονικά και τώρα τσιτσιριζομαι χαχαχαχαχα ενώ χτες είχα μια απάθεια σήμερα πάλι που ξύπνησα άρχισα να χουφτωνομαι και να ψάχνομαι.

@TATAKI η εξέταση θα βγει καλή να είσαι σίγουρη. Αρχίζω και πιστεύω ότι εμείς με το άγχος μας φταίμε οι άντρες μας είναι πιο άνετοι και κουλ. Με ταξί παράδειγμα την αφεντια μου!!!

Καλημέρα, έλα να έρχονται τα ευχάριστα. Σε ποσες μέρες περιμενεις; και μια απορία...επαφες μετά την σαλπιγγογραφία σου επέτρεψαν αμέσως ή σου είπαν να περιμενεις;  ήταν επώδυνη η εξέταση;

Just now, Chrussa1982 said:

Καλημέρα μας!!!καλή εβδομάδα να έχουμε όλες!!! @depifish εγώ έκανα σαλπιγγογραφια πριν 2 βδομάδες και βγήκε καλή μάλλον εμένα εννοείς. Έκανα και τις επαφές μου κανονικά και τώρα τσιτσιριζομαι χαχαχαχαχα ενώ χτες είχα μια απάθεια σήμερα πάλι που ξύπνησα άρχισα να χουφτωνομαι και να ψάχνομαι.

@TATAKI η εξέταση θα βγει καλή να είσαι σίγουρη. Αρχίζω και πιστεύω ότι εμείς με το άγχος μας φταίμε οι άντρες μας είναι πιο άνετοι και κουλ. Με ταξί παράδειγμα την αφεντια μου!!!

Καλά εννοείται πως και εγώ είμαι τρελά αγχωτική. Δίπλα στη λέξη άγχος άνετα μπαίνει η φωτό μου. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα, έλα να έρχονται τα ευχάριστα. Σε ποσες μέρες περιμενεις; και μια απορία...επαφες μετά την σαλπιγγογραφία σου επέτρεψαν αμέσως ή σου είπαν να περιμενεις;

Καλά εννοείται πως και εγώ είμαι τρελά αγχωτική. Δίπλα στη λέξη άγχος άνετα μπαίνει η φωτό μου. 

Τατακι...από ότι θυμάμαι γύρω στους πέντε με έξι μήνες προσπαθείτε;;;έφαγα φλασια τώρα..είναι πολύ νωρίς να αγχωθεις..άσε τις βλακείες που λένε στο εξάμηνο στην ηλικία μας το ψάχνεις..εγώ πιστεύω ιδίως στην ηλικια μας επειδή ψάχνει το σώμα το ένα τέλειο αβγό να τα καταφέρει κ αυτό σκάει πιο σπάνια θέλουμε σίγουρα ένα χρονο...εγώ τις δύο φορές μαζί κ αυτήν στους οχτώ μήνες το έπιασα...αλλά είχα βάλει στο μυαλό ότι μπορεί να πάει κ χρόνο κ κάτι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα, έλα να έρχονται τα ευχάριστα. Σε ποσες μέρες περιμενεις; και μια απορία...επαφες μετά την σαλπιγγογραφία σου επέτρεψαν αμέσως ή σου είπαν να περιμενεις;

Καλά εννοείται πως και εγώ είμαι τρελά αγχωτική. Δίπλα στη λέξη άγχος άνετα μπαίνει η φωτό μου. 

Περιμένω σε 2 μέρες κορίτσι μου και όπως καταλαβαίνεις έχω μια ελπίδα και εγώ. Δεν μου είπαν να περίμενω και αν εξαιρέσεις την ημέρα της εξέτασης που είχα λίγες σταγόνες αίμα την επόμενη μέρα είχα επαφές κανονικά και μετά δυστυχώς 2 μέρες αποχή γιατί έπρεπε να κάνει σπερμοδιαγραμμα ο άντρας μου.ε μετά τα έδωσα όλα και τώρα περιμένω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Περιμένω σε 2 μέρες κορίτσι μου και όπως καταλαβαίνεις έχω μια ελπίδα και εγώ. Δεν μου είπαν να περίμενω και αν εξαιρέσεις την ημέρα της εξέτασης που είχα λίγες σταγόνες αίμα την επόμενη μέρα είχα επαφές κανονικά και μετά δυστυχώς 2 μέρες αποχή γιατί έπρεπε να κάνει σπερμοδιαγραμμα ο άντρας μου.ε μετά τα έδωσα όλα και τώρα περιμένω.

Να μη σου έρθει κορίτσι μου στο εύχομαι ολόψυχα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα, έλα να έρχονται τα ευχάριστα. Σε ποσες μέρες περιμενεις; και μια απορία...επαφες μετά την σαλπιγγογραφία σου επέτρεψαν αμέσως ή σου είπαν να περιμενεις;  ήταν επώδυνη η εξέταση;

Καλά εννοείται πως και εγώ είμαι τρελά αγχωτική. Δίπλα στη λέξη άγχος άνετα μπαίνει η φωτό μου. 

Αγχος = κακός συμμαχος!!! Διωξτο να παει στο καλό. Καντε και τις εξετασεις να εχετε μία καλύτερη εικόνα και δες το πιο χαλαρα. Ξερω δυσκολο ομως να ξέρεις πως θα τα καταφέρεις!!! Μακάρι να κλείναμε τα μάτια να καναμε μία ευχή και να γινοταν. Αν δεν ζοριστούμε και λιγο δεν έχει γλύκα!!!

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα μας!!!καλή εβδομάδα να έχουμε όλες!!! @depifish εγώ έκανα σαλπιγγογραφια πριν 2 βδομάδες και βγήκε καλή μάλλον εμένα εννοείς. Έκανα και τις επαφές μου κανονικά και τώρα τσιτσιριζομαι χαχαχαχαχα ενώ χτες είχα μια απάθεια σήμερα πάλι που ξύπνησα άρχισα να χουφτωνομαι και να ψάχνομαι.

@TATAKI η εξέταση θα βγει καλή να είσαι σίγουρη. Αρχίζω και πιστεύω ότι εμείς με το άγχος μας φταίμε οι άντρες μας είναι πιο άνετοι και κουλ. Με ταξί παράδειγμα την αφεντια μου!!!

Μακάρι να εχεις το επομενο θετικό τεστάκι. Απο συμπτωματα πως πας?

8 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Απο τη μια σκεφτομαι καλύτερα να βρουν κατι λιγο βουλωμενο και να το καθαρισουν και να πω πως αυτο εφταιγε παρα κατι αλλο. Απο την αλλη μακαρι να ειναι και αυτη η εξεταση καλη. Τελος παντων..θα δειξει. Πιο πολυ αγχωνομαι μη χασω την ωορρηξια και δεν εχω τις επαφες που θελω με την εξεταση παρα την ιδια την εξεταση. 

Θα κάνεις τεστάκια οωρρηξιας αυτόν τον μηνα?


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...