Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Bellas είπε:

@Chrussa1982 την Καλημέρα μου σε όλες!

Κορίτσι μου τώρα είδα τα μηνύματα πιο πάνω!

Και εγώ 38 χρονων αστεφανωτη Είμαι και συζω με τον σύντροφό μου πάνω από 10 χρονια :-P

Ρε κορίτσια ξεκίνησα της επαφές κάθε μέρα από την 8 μέχρι εχθές 16 (κύκλος 25-27)

Χθες στην επαφή 16 μέρα ποναγα αρκετά σας τυχαίνει και εσάς?

@Chrussa1982 την Καλημέρα μου σε όλες!

Κορίτσι μου τώρα είδα τα μηνύματα πιο πάνω!

Και εγώ 38 χρονων αστεφανωτη Είμαι και συζω με τον σύντροφό μου πάνω από 10 χρονια :-P

Ρε κορίτσια ξεκίνησα της επαφές κάθε μέρα από την 8 μέχρι εχθές 16 (κύκλος 25-27)

Χθες στην επαφή 16 μέρα ποναγα αρκετά σας τυχαίνει και εσάς?

Επίσης κάπου διάβασα ότι τα ζευγάρια που θέλουν μωράκι καλό είναι να έρχονται κάθε μέρα σε επαφή, όχι μόνο στις γονιμες !Γιατί έτσι λέει θα δημιουργηθεί ανοσία στο σπέρμα στο σώμα της γυναίκας, δεν θα το αναγνωρίζει σαν ξένο και θα μπαίνει σε διαδικασία αναπαραγωγής 

 

Καλώς την!!!εμείς δεν θα μπαίναμε στη διαδικασία του γάμου αλλα επειδή υπάρχει περίπτωση να πάμε για εξωσω απαιτούν ληξιαρχική πράξη γάμου. Βέβαια δεν μας χάλασε η ιδέα να γίνουμε και επίσημα σύζυγοι χαχαχαχαχα.

Εγώ πονάω συχνά στις επαφές πάντως. Ειδικά στην σκυλίσια στάση!!!

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχα εννοείται θα το γλεντήσεις στο φουλ οποτε μην πτοείσαι ειπες ολες παμε για ανοιξιάτικα μωράκια. Και εγω μαζι σου θα ερθω εχω φουλ πονους κ λιγουρες οποτε θα μου έρθει η κακία κυρια

Εμένα οι λιγούρες δεν αποτελούν σύμπτωμα. Τις έχω κάθε μέρα χαχαχαχα!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Είπα να δείξω εγκράτεια αλλά μετά από απαίτηση της παρέας σηκώθηκα ντύθηκα και έφυγα ακατουρητη από το σπίτι πήγα πήρα τεστ και μόλις το έκανα στο γραφείο. Αρνητικο κορίτσια. 

Οσο δεν ερχεται ελπιζουμε και αν σταματησαν και τα καφέ ακομα καλύτερα. Θα συμφωνησω με τα κοριτσια. Κανε focus στον γάμο που κοντοζυγωνει και το μπεμπέ είναι ηδη στο δρομο..

Just now, Bellas είπε:

@Chrussa1982 την Καλημέρα μου σε όλες!

Κορίτσι μου τώρα είδα τα μηνύματα πιο πάνω!

Και εγώ 38 χρονων αστεφανωτη Είμαι και συζω με τον σύντροφό μου πάνω από 10 χρονια :-P

Ρε κορίτσια ξεκίνησα της επαφές κάθε μέρα από την 8 μέχρι εχθές 16 (κύκλος 25-27)

Χθες στην επαφή 16 μέρα ποναγα αρκετά σας τυχαίνει και εσάς?

@Chrussa1982 την Καλημέρα μου σε όλες!

Κορίτσι μου τώρα είδα τα μηνύματα πιο πάνω!

Και εγώ 38 χρονων αστεφανωτη Είμαι και συζω με τον σύντροφό μου πάνω από 10 χρονια :-P

Ρε κορίτσια ξεκίνησα της επαφές κάθε μέρα από την 8 μέχρι εχθές 16 (κύκλος 25-27)

Χθες στην επαφή 16 μέρα ποναγα αρκετά σας τυχαίνει και εσάς?

Επίσης κάπου διάβασα ότι τα ζευγάρια που θέλουν μωράκι καλό είναι να έρχονται κάθε μέρα σε επαφή, όχι μόνο στις γονιμες !Γιατί έτσι λέει θα δημιουργηθεί ανοσία στο σπέρμα στο σώμα της γυναίκας, δεν θα το αναγνωρίζει σαν ξένο και θα μπαίνει σε διαδικασία αναπαραγωγής 

 

Εγω στις επαφες πονάω μόνο οταν εχουμε γυρω στη βδομαδα αποχή. Αλλα τί πονο εννοεις? Εσωτερικά ή κατα τη διείσδυση?

 Καλημερα κοριτσια  και απο μένα. Εγώ δεν έχω τπρ απολυτως που σημαινει πως θα αργησει κι αλλο η περιοδος. Το μόνο που παρατηρώ αραιά και πού εχω κατι  κραμπες χαμηλά. Δεν ξερω τι μπορεί να ειναι καθότι δεν ειχα ποτέ συμπτωματα περιόδου εκτος το συνηθισμένο σπυρί.  Σμρ μου εβγαλε και η εφαρμογή ειδοποίηση για περιοδο. Να μη την ξεχασω λεει. Πως να ενημερωσω την εφαρμογή οτι αυτη με ξεχασε? Εεε ??? Αντε να δουμε.


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bellas said:

@Chrussa1982 την Καλημέρα μου σε όλες!

Κορίτσι μου τώρα είδα τα μηνύματα πιο πάνω!

Και εγώ 38 χρονων αστεφανωτη Είμαι και συζω με τον σύντροφό μου πάνω από 10 χρονια :-P

Ρε κορίτσια ξεκίνησα της επαφές κάθε μέρα από την 8 μέχρι εχθές 16 (κύκλος 25-27)

Χθες στην επαφή 16 μέρα ποναγα αρκετά σας τυχαίνει και εσάς?

@Chrussa1982 την Καλημέρα μου σε όλες!

Κορίτσι μου τώρα είδα τα μηνύματα πιο πάνω!

Και εγώ 38 χρονων αστεφανωτη Είμαι και συζω με τον σύντροφό μου πάνω από 10 χρονια :-P

Ρε κορίτσια ξεκίνησα της επαφές κάθε μέρα από την 8 μέχρι εχθές 16 (κύκλος 25-27)

Χθες στην επαφή 16 μέρα ποναγα αρκετά σας τυχαίνει και εσάς?

Επίσης κάπου διάβασα ότι τα ζευγάρια που θέλουν μωράκι καλό είναι να έρχονται κάθε μέρα σε επαφή, όχι μόνο στις γονιμες !Γιατί έτσι λέει θα δημιουργηθεί ανοσία στο σπέρμα στο σώμα της γυναίκας, δεν θα το αναγνωρίζει σαν ξένο και θα μπαίνει σε διαδικασία αναπαραγωγής 

 

Πιθανον αυτη ημτη 16η μερα που λες να ειχες ωορηξια και συγκεκριμενα να εσπασε το αυγο και γι αυτο να ειχες πονο. Εγω π.χ. σχεδον παντα οταν ειμαι στα κοντα που θα σπασει το αυγο, εχω πονο ειδικα σε συγκεκριμενες στασεις. Σαν να δημιουργειται ενα κενο αερος και καθε φορα που εμπαινε ενοιωθα σφαχτες στο υψος των ωοθηκων! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Οσο δεν ερχεται ελπιζουμε και αν σταματησαν και τα καφέ ακομα καλύτερα. Θα συμφωνησω με τα κοριτσια. Κανε focus στον γάμο που κοντοζυγωνει και το μπεμπέ είναι ηδη στο δρομο..

Εγω στις επαφες πονάω μόνο οταν εχουμε γυρω στη βδομαδα αποχή. Αλλα τί πονο εννοεις? Εσωτερικά ή κατα τη διείσδυση?

 Καλημερα κοριτσια  και απο μένα. Εγώ δεν έχω τπρ απολυτως που σημαινει πως θα αργησει κι αλλο η περιοδος. Το μόνο που παρατηρώ αραιά και πού εχω κατι  κραμπες χαμηλά. Δεν ξερω τι μπορεί να ειναι καθότι δεν ειχα ποτέ συμπτωματα περιόδου εκτος το συνηθισμένο σπυρί.  Σμρ μου εβγαλε και η εφαρμογή ειδοποίηση για περιοδο. Να μη την ξεχασω λεει. Πως να ενημερωσω την εφαρμογή οτι αυτη με ξεχασε? Εεε ??? Αντε να δουμε.

Χαχαχα αυτη η εφαρμογή είναι αστα να πάνε οταν σου θυμίζει ότι έρχεται η ακατανομαστη. Εισαι τυχερή που δεν εχεις ποτε συμπτωματα εγω τις περισσότερες φορες πονάω 1 εβδομαδα πριν.οποτε καταλαβαίνεις τι τραβάω χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Klelia81 εσύ πρέπει να βγαλεις ειδική εφαρμογή ανίχνευσης περιόδου χαχαχαχα. Έχεις καμία κύστη μήπως?συγνώμη που ρωτάω έχω κύστη στην αριστερή ωοθήκη και πολλές φορές έχω πόνο κατά την επαφή στη σκυλίσια σταση και πάντα πονάω αριστερά.

Εννοείται ότι ο γυναικολόγος που με χαντακωσε θεωρεί ότι η κύστη δεν ενοχλεί στη σύλληψη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Chrussa1982 είπε:

@Klelia81 εσύ πρέπει να βγαλεις ειδική εφαρμογή ανίχνευσης περιόδου χαχαχαχα. Έχεις καμία κύστη μήπως?συγνώμη που ρωτάω έχω κύστη στην αριστερή ωοθήκη και πολλές φορές έχω πόνο κατά την επαφή στη σκυλίσια σταση και πάντα πονάω αριστερά.

Εννοείται ότι ο γυναικολόγος που με χαντακωσε θεωρεί ότι η κύστη δεν ενοχλεί στη σύλληψη 

Κυστη? Οχι καλε!!! Μέσα μου το απολυτο κενό αχαχαχα!!!!

  • Χαχα 2

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klelia81 είπε:

Κυστη? Οχι καλε!!! Μέσα μου το απολυτο κενό αχαχαχα!!!!

Ε όχι και το απόλυτο κενό βρε!!!η μαλαματένια καρδούλα σου δηλαδή που βρίσκεται???

Just now, vasiliki2020 είπε:

Κοριτσια πολυ ήσυχες είσαστε σημερα και ανησυχώ χαχαχα

Θες αναταραχή??? Έχω πάλι καφέ όχι όμως στο σερβιετακι αλλά στο σκούπισμα. Είπα να μη σας ξαναπώ για τα καφετιά μου γιατί θα κσταντησω και αηδία στο τέλος χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Ε όχι και το απόλυτο κενό βρε!!!η μαλαματένια καρδούλα σου δηλαδή που βρίσκεται???

Θες αναταραχή??? Έχω πάλι καφέ όχι όμως στο σερβιετακι αλλά στο σκούπισμα. Είπα να μη σας ξαναπώ για τα καφετιά μου γιατί θα κσταντησω και αηδία στο τέλος χαχαχαχα

Τι να πω ρε κοριτσακι τι θα γίνει με εσένα θα μας τρελάνεις χαχαχα εγω παλι οσο περνάει η ώρα πονάω περισσότερο και εχω ακομα 3 μερες.τα νεύρα κροσια χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Ε όχι και το απόλυτο κενό βρε!!!η μαλαματένια καρδούλα σου δηλαδή που βρίσκεται???

Θες αναταραχή??? Έχω πάλι καφέ όχι όμως στο σερβιετακι αλλά στο σκούπισμα. Είπα να μη σας ξαναπώ για τα καφετιά μου γιατί θα κσταντησω και αηδία στο τέλος χαχαχαχα

Τι να πω για τα καφέ ... περίεργο .. τι τεστ έκανες παρεπιπτόντως ; Ποιας εταιρείας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Chrussa1982 said:

Ε όχι και το απόλυτο κενό βρε!!!η μαλαματένια καρδούλα σου δηλαδή που βρίσκεται???

Θες αναταραχή??? Έχω πάλι καφέ όχι όμως στο σερβιετακι αλλά στο σκούπισμα. Είπα να μη σας ξαναπώ για τα καφετιά μου γιατί θα κσταντησω και αηδία στο τέλος χαχαχαχα

Τι κουλό πάλι και αυτό. Καφέ με διακοπές..περιεργο. Πιστευω πως αυριο που ειναι και η ημερα που περιμενεις θα δείξει ή το τεστ ή περίοδος. Αγωνια...μακαρι μακαρι μακαρι...

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω κορίτσια μου πρώτη φορά αυτό το πράγμα . Και μάλιστα τα έχω όσο είμαι στο γραφείο μόλις γυρίσω σπίτι και κάνω μπάνιο εξαφανίζονται. Τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει..έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης που δείχνει λέει 5 μέρες πριν τη περίοδο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Τι να πω κορίτσια μου πρώτη φορά αυτό το πράγμα . Και μάλιστα τα έχω όσο είμαι στο γραφείο μόλις γυρίσω σπίτι και κάνω μπάνιο εξαφανίζονται. Τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει..έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης που δείχνει λέει 5 μέρες πριν τη περίοδο.

Πάρα μόνο αν είναι καθυστερημένη σύλληψη, θα έπρεπε να είχε δείξει. Αν επιμένει αυτή η κατάσταση πήγαινε για χοριακη ώστε αν είσαι, να ξέρεις να προσέχεις. Φιλισιν παίρνεις; 

@TATAKI μου πότε πας για τη σαλπιγγογραφια;

Εγώ πάνω που πάω να χωνέψω τα χαΐρια μου, έχω τον άντρα που ξεσηκωθηκε... Θα πάει λέει μεθαύριο για το σπερμοδιαγραμμα. Τι να πω, ας πάει. Ίσως πρέπει να το δούμε κι αυτό για να πάρουμε αποφάσεις πιο ξεκάθαρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Πάρα μόνο αν είναι καθυστερημένη σύλληψη, θα έπρεπε να είχε δείξει. Αν επιμένει αυτή η κατάσταση πήγαινε για χοριακη ώστε αν είσαι, να ξέρεις να προσέχεις. Φιλισιν παίρνεις; 

@TATAKI μου πότε πας για τη σαλπιγγογραφια;

Εγώ πάνω που πάω να χωνέψω τα χαΐρια μου, έχω τον άντρα που ξεσηκωθηκε... Θα πάει λέει μεθαύριο για το σπερμοδιαγραμμα. Τι να πω, ας πάει. Ίσως πρέπει να το δούμε κι αυτό για να πάρουμε αποφάσεις πιο ξεκάθαρα. 

Να πάει να πάει! Μακαρι να έπαιρνε και τον δικό μου μαζί ! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Πάρα μόνο αν είναι καθυστερημένη σύλληψη, θα έπρεπε να είχε δείξει. Αν επιμένει αυτή η κατάσταση πήγαινε για χοριακη ώστε αν είσαι, να ξέρεις να προσέχεις. Φιλισιν παίρνεις; 

@TATAKI μου πότε πας για τη σαλπιγγογραφια;

Εγώ πάνω που πάω να χωνέψω τα χαΐρια μου, έχω τον άντρα που ξεσηκωθηκε... Θα πάει λέει μεθαύριο για το σπερμοδιαγραμμα. Τι να πω, ας πάει. Ίσως πρέπει να το δούμε κι αυτό για να πάρουμε αποφάσεις πιο ξεκάθαρα. 

Κορίτσι μου έπαιρνα φιλισιν αρκετό καιρό τώρα το έχω κόψει για κάποιο λόγο έχω μια άρνηση να το συνεχίσω παίρνω όμως κάτι βιταμινουλες. Μπράβο στον σύζυγό να πάει να έχετε μια ολοκληρωμένη άποψη επί του θέματος.ελπιζω σε πολύ καλά αποτελέσματα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...