Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Chrussa1982 είπε:

Έχεις δίκιο κορίτσι μου να σου τονωσω το ηθικό θέλω απλά!!! Δεν ξέρω τι άλλο θα χρειαστεί να κάνουμε πλέον, το μόνο που μας μένει είναι η ελπίδα.

Την χάνω κ αυτή σιγά σιγά 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου 

Θα δείξει αύριο 

Πως πάνε οι αναγουλες;; 

Καλά κρατούν;

Ναι κανονικά..έχω κ εμετό κάθε μέρα τώρα..μετράω τις μέρες να φτάσει ο πέμπτος μήπως στρώσω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Ναι κανονικά..έχω κ εμετό κάθε μέρα τώρα..μετράω τις μέρες να φτάσει ο πέμπτος μήπως στρώσω.

Υπομονή κοριτσάκι μου να περάσει κ αυτό

Και ν απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κ εμένα όλα καλά ήταν στη σαλπιγγογραφια και με είχε πιάσει μια αισιοδοξία άλλο πράγμα και από τότε πέρασαν 6 μήνες

Ερώτηση αν,,, λέμε αν έχει γίνει η γονιμοποίηση αύριο θα φανεί παχύ ενδομήτριο η ακόμα είναι νωρίς και γ αυτό;

Ναι εννοείται το ενδομήτριο αν έχει γίνει η εμφύτευση θα έχει πάχος καλό...κ κάτι μπορεί να ψιλιαστει ο δόκτωρ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly800 είπε:

Ναι εννοείται το ενδομήτριο αν έχει γίνει η εμφύτευση θα έχει πάχος καλό...κ κάτι μπορεί να ψιλιαστει ο δόκτωρ.

Όνειρα θερινής νυκτός αλλά δε βαριέσαι

Τουλάχιστον θα ξέρω από νωρίς ότι κάναμε μια τρύπα στο νερό και δε θα χαλάσω τα τέστ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όνειρα θερινής νυκτός αλλά δε βαριέσαι

Τουλάχιστον θα ξέρω από νωρίς ότι κάναμε μια τρύπα στο νερό και δε θα χαλάσω τα τέστ

Φαντάζεσαι να διαπιστώσεις εγκυμοσύνη με αυτό τον τρόπο;;μεγάλη ευκολία..να σου πω στο εύχομαι..έτσι στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου πήγα για άλλο λόγο κ είδε το ενδομήτριο παχύ κ με έστειλε για χοριακη

Link to comment
Share on other sites

Αχ δε μπορείς να φανταστείς πόσο το σκέφτομαι 

Αλλά δε θέλω γιατί πάλι θα απογοητεύτω 

Και δε μπορώ άλλο απογοητεύσεις 

Ότι θέλει ο Θεός 

Just now, Ellidr είπε:

Αχ δε μπορείς να φανταστείς πόσο το σκέφτομαι 

Αλλά δε θέλω γιατί πάλι θα απογοητεύτω 

Και δε μπορώ άλλο απογοητεύσεις 

Ότι θέλει ο Θεός 

Προχθές έβλεπα 2 κοπέλες από δω από το χωριο ότι ήταν έγκυες η μια τρίδυμα και η άλλη δίδυμα 

Τι ζω θεέ μου 

Δε βλέπω τουλάχιστον εμένα έγκυο να πάρω μια χαρά τουλάχιστον στον ύπνο μου 

Έτσι βρε παιδί μου να δω πως είναι

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ δε μπορείς να φανταστείς πόσο το σκέφτομαι 

Αλλά δε θέλω γιατί πάλι θα απογοητεύτω 

Και δε μπορώ άλλο απογοητεύσεις 

Ότι θέλει ο Θεός 

Προχθές έβλεπα 2 κοπέλες από δω από το χωριο ότι ήταν έγκυες η μια τρίδυμα και η άλλη δίδυμα 

Τι ζω θεέ μου 

Δε βλέπω τουλάχιστον εμένα έγκυο να πάρω μια χαρά τουλάχιστον στον ύπνο μου 

Έτσι βρε παιδί μου να δω πως είναι

 

Εμένα με έχω δει έγκυο στον ύπνο μου σε δίδυμα κιόλας υποτίθεται!!!χαχαχαχαχα ότι να ναι και τα όνειρα μας.προσωπικα βολεύομαι και με ένα.

Κορίτσια έχω ξυπνήσει χάλια με πονοκέφαλο και κρυαδες. Έβαλα θερμόμετρο έδειξε υποθερμια. Τι άλλο θα με βρει παραμονές του γάμου ήθελα να ήξερα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα ! Μην χάνετε την ελπίδα σας γιατί μόνο αυτή μας έμεινε! Να σας ρωτήσω κάτι; Το ότι το στήθος μου σε όλο τον κυκλο είναι ακριβώς το ίδιο χωρίς καμία μα καμία αλλαγή είναι φυσιολογικό; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Flolipop είπε:

Κορίτσια καλημερα ! Μην χάνετε την ελπίδα σας γιατί μόνο αυτή μας έμεινε! Να σας ρωτήσω κάτι; Το ότι το στήθος μου σε όλο τον κυκλο είναι ακριβώς το ίδιο χωρίς καμία μα καμία αλλαγή είναι φυσιολογικό; 

Τους τελευταίους μήνες έτσι είναι εμένα 

Και δε Μ αρέσει καθόλου αυτό 

Μόνο στο προηγούμενο κύκλο κάτι ένιωσα

Δε ξέρω αλήθεια ,ούτε θέλω να ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Τους τελευταίους μήνες έτσι είναι εμένα 

Και δε Μ αρέσει καθόλου αυτό 

Μόνο στο προηγούμενο κύκλο κάτι ένιωσα

Δε ξέρω αλήθεια ,ούτε θέλω να ξέρω

Κι εμένα έτσι είναι τους τελευταίους μήνες Γι αυτό ρωτάω..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια εκανα και εγω ενα τεστακι μηπως εγινε τιποτα αλλα απογοητευση παλι αρνητικο.ειμαι 2 μερες πριν την αναμενομενη αν ηταν θα έδειχνε θετικό :sad:

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα κορίτσια εκανα και εγω ενα τεστακι μηπως εγινε τιποτα αλλα απογοητευση παλι αρνητικο.ειμαι 2 μερες πριν την αναμενομενη αν ηταν θα έδειχνε θετικό :sad:

Αχ βρε κορίτσι μου δεν μας πάει αυτός ο μήνας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...