Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Τετάρτη,βάλαμε ένα εμβρυακι.Ξεκινησα να κάνω τεστ από το Σάββατο η την Κυριακή αν θυμάμαι καλά και μέχρι την Τετάρτη το πρωί έβγαιναν αρνητικά (λογικό).Μετά έκανα αλλά δύο και βγήκαν θετικά,αύριο θα πάω για χοριακη.Αν θέλει να κάνει τεστ,καλό θα ήταν να περιμένει τουλάχιστον μία εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Οι πόνοι στην κοιλιά και τη μέση είναι καλό σημαδι, τουλάχιστον για μένα,διότι και τις δύο φορές που ήμουν έγκυος,είχα τέτοιους πόνους.Αλλα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα.Καποιες γυναίκες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και παρόλα αυτά πήραν θετική χοριακη.Σχετικα με τη σκόνη και τον καφέ,ασφαλώς και δεν επηρεάζουν το έμβρυο.Αν είναι να πιάσει,θα πιάσει.Σας εύχομαι μια μεγάλη χοριακη και σε λίγο καιρό να γεμίσει η αγκαλιά σας με μωράκια ❤️

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Mommy39 είπε:

Τα τεστ πρώιμης ανίχνευσης αν δεις τα ποσοστά ακριβής διάγνωσης ειναι περίπου στο 60% 5-6 ημερες πριν την καθυστέρηση.. 1 ημερα πριν εχουν ποσοστό ακρίβειας 98-99% αλλα και παλι εγω ήμουν εγκυος και επι μια εβδομαδα καθυστέρησης τα τεστ ήτανε αρνητικά απο διάφορες εταιρείες.. καθυστερημένη συλληψη η αιτιολογία..η διαφορά μεταξύ  ημερολογιακησ Ηλικίας κυησης Και υπερήχογραφικης ήτανε 2 εβδομαδες.. ποτε δε κατάλαβα γιατι τοοοοσο πολυ..Την ωορηξια την παρακολουθώ με μόνιτορ Γνωστής εταιρειας και οχι απο απλα τεστ..οςο ανυπόμονες κσι αν ειμαςτε δυστυχως το μονο έγκυρο συμπτωμα ειναι η καθυστέρηση..καλη επιτυχία σου ευχομαι..

Το ξερω οτι το πιο σίγουρο είναι το να έχεις καθυστέρηση αλλά όπως λες ειμαστε ανυπομονες.οσο για την δικιά σου περίπτωση τι να πω δεν ξερω με μια 2βδομαδα καθυστέρηση και ολα αρνητικα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Bellas είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια όλες σας !

 

Τοσο νωρις δεν βγαινουν θετικα . Τα τεστ ωορηξιας βγαινουν θετικα οταν βγαινουν κ της εγκυμοσυνης . Μην ανχωνεσε ειναι νωρις

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Δεν είναι νομος ότι θα έδειχνε..έχει να κάνει κ με το πόσο χοριακη παράγει κάθε οργανισμός...να σου πω...τις βιοχημικές πριν πόσο καιρό τις είχες;;;μου είχες πει ότι είχες πάει σε αιματολογο;;;κ σου είπε σε εγκυμοσύνη ξεκινάς αγωγή;;;;σου έδωσε αγωγή με ασπιρίνη σε κάθε κύκλο μέχρι να ξαναμεινεις;;γιατί εμένα η λευκ..μου έχει πει ότι όταν υπάρχει υποψία θρομβοφιλιας σε γυναίκα επειδή αυτές παθαίνουν κ βιοχημικές,,,προκειμένου να είναι καλυμμένες τις πρώτες μέρες της σύλληψης,,,δίνουμε ασπιρίνη σε κάθε κύκλο από το τέλος της περιόδου μέχρι την αρχή της επόμενης..επίσης έλεγχο βίταμινων μήπως να έκανες γιατί αν υπάρχουν ελειψεις σε κάποιες αυτό δεν προάγει την διαίρεση την κυτταρική του εμβρύου...αυτά όλα η λευκ μου τα έψαξε εμένα κ τον πρώτο καιρό φαντάσου για βιταμίνη d3 έπαιρνα δόση εβδομαδιαία 50000 μονάδες...είχα έλλειψη..θέλει ειδικό αυτό το θέμα..

Ειχα παει σε ειδικό αιματολογική και μου είχε πει ότι δεν χρειάζεται να παίρνω ασπιρίνη και ειχα ρωτήσει και τον γυναικολόγο και μου είχε πει ότι σου είπε ο αιματολογική.βεβαια εγω 2 μηνες τωρα προληπτικά παίρνω απο μόνη μου.σωστο η λάθος τι να πω.  Και εγω εχεω έλλειψη μεγάλη και βιταμίνη  d και β12.παντως οτι και να είναι έστω μια αχνη γραμμή θα έχει δείξει ασε που εχω τρομερούς πονους καταθλιψη σου λεω

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

@vasiliki2020 α μη μου λες τέτοια..βέβαια κ εγώ νωρίς έκανα αλλά σήμερα δεν έχει έρθει η κυρά κόκκινη οπότε ελπίζω ακόμα. 

Όσο για το στήθος που λέτε εμένα για λίγο μου πρήστηκε μια δυο μέρες τώρα είναι μικρό μικρό στη θέση του. Πρώτη φορά εμένα μου συμβαίνει με στήθος και με καφέ ταυτόχρονα σε έναν κύκλο. Πάει τρελάθηκε κ ο δικόςου κύκλος μου φαίνεται.

Πολύ γκαντεμικος ο Φλεβάρης άντε να μπει Μάρτης να έχουμε κανένα ευχάριστο.

Τι να μη σου λεω .. ελα να με μαζέψεις σέρνομαι ψυχολογία στα τάρταρα. Να μην σου ερθει καθολου αυτο σου ευχομαι ολόψυχα.να σπάσεις εσυ την γκαντεμιά μας

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ειχα παει σε ειδικό αιματολογική και μου είχε πει ότι δεν χρειάζεται να παίρνω ασπιρίνη και ειχα ρωτήσει και τον γυναικολόγο και μου είχε πει ότι σου είπε ο αιματολογική.βεβαια εγω 2 μηνες τωρα προληπτικά παίρνω απο μόνη μου.σωστο η λάθος τι να πω.  Και εγω εχεω έλλειψη μεγάλη και βιταμίνη  d και β12.παντως οτι και να είναι έστω μια αχνη γραμμή θα έχει δείξει ασε που εχω τρομερούς πονους καταθλιψη σου λεω

Τι να μη σου λεω .. ελα να με μαζέψεις σέρνομαι ψυχολογία στα τάρταρα. Να μην σου ερθει καθολου αυτο σου ευχομαι ολόψυχα.να σπάσεις εσυ την γκαντεμιά μας

Βασιλική μου νομίζω καλά κάνεις κ παίρνεις προληπτικά κ στο λέω εγώ που μου έδινε η λευκού το σαλοσπιρ κ τα αιμοπετάλια μου είναι πάντα 150000 κ ίσως πιο κάτω...δηλαδή οριακά αραιό το αίμα κ πάλι κακό δεν μου έκανε...θέλω να σου πω ότι δεν κινδυνεύεις να το πάρεις προληπτικά..Σαλπιγγογραφια έχεις κάνει από ότι θυμάμαι αν κ από την στιγμή που έμεινες δύο φορές έγκυος κ μετά δεν έχεις κάνει αποξεσεις δεν υπάρχει περίπτωση να βούλωσαν...το τελευταίο που θα μπορούσες να τσεκαρεις αν δεν το έχεις κάνει ήδη είναι υστεροσκοπηση να δεις μήτρα..κ μετά αφού κλείσεις κ αυτή την τρύπα δεν υπάρχει άλλο θέμα χρόνου είναι..μην πέφτεις...να σου πω από την στιγμή που όλα είναι καλά θα έρθει..όσο για το τεστ να σου πω δεν ξέρεις ,,μέχρι να δεις περίοδο που να μην δεις υπάρχει πιθανότητα..την σοφια93 την θυμάσαι;;;μια εβδομάδα μετά την καθυστέρηση με αρνητικά τεστ;;;αλλά όπως κ να χει έγκυος θα ξαναμεινεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Βασιλική μου νομίζω καλά κάνεις κ παίρνεις προληπτικά κ στο λέω εγώ που μου έδινε η λευκού το σαλοσπιρ κ τα αιμοπετάλια μου είναι πάντα 150000 κ ίσως πιο κάτω...δηλαδή οριακά αραιό το αίμα κ πάλι κακό δεν μου έκανε...θέλω να σου πω ότι δεν κινδυνεύεις να το πάρεις προληπτικά..Σαλπιγγογραφια έχεις κάνει από ότι θυμάμαι αν κ από την στιγμή που έμεινες δύο φορές έγκυος κ μετά δεν έχεις κάνει αποξεσεις δεν υπάρχει περίπτωση να βούλωσαν...το τελευταίο που θα μπορούσες να τσεκαρεις αν δεν το έχεις κάνει ήδη είναι υστεροσκοπηση να δεις μήτρα..κ μετά αφού κλείσεις κ αυτή την τρύπα δεν υπάρχει άλλο θέμα χρόνου είναι..μην πέφτεις...να σου πω από την στιγμή που όλα είναι καλά θα έρθει..όσο για το τεστ να σου πω δεν ξέρεις ,,μέχρι να δεις περίοδο που να μην δεις υπάρχει πιθανότητα..την σοφια93 την θυμάσαι;;;μια εβδομάδα μετά την καθυστέρηση με αρνητικά τεστ;;;αλλά όπως κ να χει έγκυος θα ξαναμεινεις.

Ναι το θυμάμαι το κοριτσι το ξερω ολα είναι πιθανά και κάποια στιγμή θα τα καταφέρω με όποιον τρόπο μπορώ απλά ξερεις κάποιες φορές το περναμε περισσότερο βαριά και άλλες χαλαρά.θα μου περάσει οπως παντα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , Bellas είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ ωορρηξίας για να σιγουρευτώ ότι έχει περάσει, βγήκε αρνητικό φυσικά 18η μέρα του κύκλου. Κάπου είχα διαβάσει ότι σε περίπτωση συλληψης τα τεστ ωορρηξίας βγαίνουν θετικά, Να απογοητεύτω  από τώρα η να περιμένω :shock:

Κορίτσι μην το λαμβάνεις υπόψη. 18η μέρα ούτε πρώιμης ανίχνευσης εγκυμοσυνης θα έδειχναν. Πόσο μάλλον τα ωορρηξιας. Εύχομαι να μη σου έρθει! 

Το αγόρι θα πάει το πρωί δείγμα. Μέσα στο άγχος είναι. Με ρωτάει τι θα κάνουμε αν βγει χάλια. Του είπα, εμείς να είμαστε καλά...

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ναι το θυμάμαι το κοριτσι το ξερω ολα είναι πιθανά και κάποια στιγμή θα τα καταφέρω με όποιον τρόπο μπορώ απλά ξερεις κάποιες φορές το περναμε περισσότερο βαριά και άλλες χαλαρά.θα μου περάσει οπως παντα

Στάσου ακόμα περίοδος δεν ήρθε..θα γίνει γλυκουλα..διαχειρισου αν μπορείς το άγχος...κόψε εντελώς την ζάχαρη εγώ αυτό έκανα ένα εξάμηνο πριν.ειναι πολύ σημαντικό για την ποιότητα της ωορηξιας..κ φυσικά ήπια εκείνο τον μήνα κ το βλενολυτικο μου κ εγώ κ ο άντρας μου χαχαχσχα.μια κοπέλα έπαθε βέβαια αλεργια από αυτό...εμένα με έσωσε...σίγουρα τα υγρά μας λίγο δυσκόλευαν την σύλληψη κ τα διορθώσαμε..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Αυριο σπουδαία ημέρα. Έχουμε να περιμένουμε απο @Ellidr υστεροσκόπηση, από @Agatte το σπερμο του συζύγου και από την αφεντιά μου σαλπιγγογραφία. Όλα καλά να πάνε σε όλες μας. Και τον άλλο μήνα να αγχωνόμαστε για τα σποράκια μας. @vasiliki2020 ειναι πολύ νωρίς για οποιοδήποτε τεστ. Η περίοδος της αναμονής είναι η χειρότερη γι αυτό προσπάθησε να απασχολείς όμορφα και δημιουργικά το μυαλό σου. @Emilly800 είναι πολύ σημαντικό που σε έχουμε εδώ. Εκτός πως μας θυμίζεις πως ένα όνειρο μπορεί να γίνει πραγματικότητα, η στήριξή σου με τις συμβουλές σου στην προσπάθειά μας είναι πολύτιμη. @Chrussa1982 τι έγινε με τα καφέ; μπορει να το έχασα μέσα στα μηνυματα. Ηρθε περίοδος;. @Klelia81 θα πας για υπέρηχο; το σκέφτηκες; προσπαθώ να διαβάσω τα νέα σας γιατί τώρα γύρισα απο δουλειά...

6 hours ago, Mommy39 said:

Τα τεστ πρώιμης ανίχνευσης αν δεις τα ποσοστά ακριβής διάγνωσης ειναι περίπου στο 60% 5-6 ημερες πριν την καθυστέρηση.. 1 ημερα πριν εχουν ποσοστό ακρίβειας 98-99% αλλα και παλι εγω ήμουν εγκυος και επι μια εβδομαδα καθυστέρησης τα τεστ ήτανε αρνητικά απο διάφορες εταιρείες.. καθυστερημένη συλληψη η αιτιολογία..η διαφορά μεταξύ  ημερολογιακησ Ηλικίας κυησης Και υπερήχογραφικης ήτανε 2 εβδομαδες.. ποτε δε κατάλαβα γιατι τοοοοσο πολυ..Την ωορηξια την παρακολουθώ με μόνιτορ Γνωστής εταιρειας και οχι απο απλα τεστ..οςο ανυπόμονες κσι αν ειμαςτε δυστυχως το μονο έγκυρο συμπτωμα ειναι η καθυστέρηση..καλη επιτυχία σου ευχομαι..

Εννοεις αυτο της κλιαρ...που εισάγεις τα στικάκια? και τι καταγραφει; ενδιαφερον για πες

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Αυριο σπουδαία ημέρα. Έχουμε να περιμένουμε απο @Ellidr υστεροσκόπηση, από @Agatte το σπερμο του συζύγου και από την αφεντιά μου σαλπιγγογραφία. Όλα καλά να πάνε σε όλες μας. Και τον άλλο μήνα να αγχωνόμαστε για τα σποράκια μας. @vasiliki2020 ειναι πολύ νωρίς για οποιοδήποτε τεστ. Η περίοδος της αναμονής είναι η χειρότερη γι αυτό προσπάθησε να απασχολείς όμορφα και δημιουργικά το μυαλό σου. @Emilly800 είναι πολύ σημαντικό που σε έχουμε εδώ. Εκτός πως μας θυμίζεις πως ένα όνειρο μπορεί να γίνει πραγματικότητα, η στήριξή σου με τις συμβουλές σου στην προσπάθειά μας είναι πολύτιμη. @Chrussa1982 τι έγινε με τα καφέ; μπορει να το έχασα μέσα στα μηνυματα. Ηρθε περίοδος. @Klelia81 θα πας για υπέρηχο; το σκέφτηκες; προσπαθώ να διαβάσω τα νέα σας γιατί τώρα γύρισα απο δουλειά...

Μακάρι κορίτσια να έχουμε αισιόδοξα νέα αύριο όλες μας 

Καλή μας επιτυχία κ η Παναγία μαζί μας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Αυριο σπουδαία ημέρα. Έχουμε να περιμένουμε απο @Ellidr υστεροσκόπηση, από @Agatte το σπερμο του συζύγου και από την αφεντιά μου σαλπιγγογραφία. Όλα καλά να πάνε σε όλες μας. Και τον άλλο μήνα να αγχωνόμαστε για τα σποράκια μας. @vasiliki2020 ειναι πολύ νωρίς για οποιοδήποτε τεστ. Η περίοδος της αναμονής είναι η χειρότερη γι αυτό προσπάθησε να απασχολείς όμορφα και δημιουργικά το μυαλό σου. @Emilly800 είναι πολύ σημαντικό που σε έχουμε εδώ. Εκτός πως μας θυμίζεις πως ένα όνειρο μπορεί να γίνει πραγματικότητα, η στήριξή σου με τις συμβουλές σου στην προσπάθειά μας είναι πολύτιμη. @Chrussa1982 τι έγινε με τα καφέ; μπορει να το έχασα μέσα στα μηνυματα. Ηρθε περίοδος. @Klelia81 θα πας για υπέρηχο; το σκέφτηκες; προσπαθώ να διαβάσω τα νέα σας γιατί τώρα γύρισα απο δουλειά...

Εννοεις αυτο της κλιαρ...που εισάγεις τα στικάκια? και τι καταγραφει; ενδιαφερον για πες

Με το καλό να την κάνεις κοριτσάκι την σαλπιγγογραφια! Όλα καλά να είναι, να πάρεις άλλη μία επιβεβαίωση πως μπορείς και θα ξαναγίνεις μαμά! Θυμησε μου, ο σύζυγος έχει κάνει σπερμοδιαγραμμα; 

Τα δικά μας αποτελέσματα θα αργήσουν. Ή Παρασκευή βράδυ μου είπαν ή Δευτέρα πρωί... Βοήθειά μας, η αγωνία θα μας φάει! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 hours ago, Flolipop said:

Κορίτσια καλημερα ! Μην χάνετε την ελπίδα σας γιατί μόνο αυτή μας έμεινε! Να σας ρωτήσω κάτι; Το ότι το στήθος μου σε όλο τον κυκλο είναι ακριβώς το ίδιο χωρίς καμία μα καμία αλλαγή είναι φυσιολογικό; 

Ειδα και εμενα που την προηγουμενη φορά απο λεμονάκια έγιναν πεπονια και πονουσαν απο την ωορρηξια. Τον επομενο μήνα νέκρα. Κατι ψιλοπονακια...καθε μηνα κατι αλλο

Just now, Agatte said:

Με το καλό να την κάνεις κοριτσάκι την σαλπιγγογραφια! Όλα καλά να είναι, να πάρεις άλλη μία επιβεβαίωση πως μπορείς και θα ξαναγίνεις μαμά! Θυμησε μου, ο σύζυγος έχει κάνει σπερμοδιαγραμμα; 

Τα δικά μας αποτελέσματα θα αργήσουν. Ή Παρασκευή βράδυ μου είπαν ή Δευτέρα πρωί... Βοήθειά μας, η αγωνία θα μας φάει! 

 

Μακαρι, μακαρι. Ας μου ρίξει ένα βλέμμα η Παναγία για να δει πόσο πολύ το θέλω και πως είμαι διαθετημένη να δώσω και την ψυχή και γι αυτο που λαχταράω αλλά και για την κόρη μου και να με βοηθήσει. Ειχε κάνει το αγόρι μου μέσα Νοεμβρίου. Για την ποσοτητα  μας ειχαν πει πως ήταν οριακά καλή. Τα υπολοιπα ήταν οκ...Παιρνει βιταμίνες και οταν τελειωσουν πρέπει μια επαναληψη. Να είναι καλή σου εύχομαι να πάρετε και οι δυο τα πάνω σας. Θα δεις θα αλλάξει η ψυχολογία σου. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte said:

Κορίτσι μην το λαμβάνεις υπόψη. 18η μέρα ούτε πρώιμης ανίχνευσης εγκυμοσυνης θα έδειχναν. Πόσο μάλλον τα ωορρηξιας. Εύχομαι να μη σου έρθει! 

Το αγόρι θα πάει το πρωί δείγμα. Μέσα στο άγχος είναι. Με ρωτάει τι θα κάνουμε αν βγει χάλια. Του είπα, εμείς να είμαστε καλά...

Καλέ μην αγχώνεστε! Όλα καλά θα πάνε!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Μακάρι κορίτσια να έχουμε αισιόδοξα νέα αύριο όλες μας 

Καλή μας επιτυχία κ η Παναγία μαζί μας

Οπως το είπες...η Παναγια μαζί μας. Ολες αυριο με χαμογελα και αισιοδοξία. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, linaa said:

Τοσο νωρις δεν βγαινουν θετικα . Τα τεστ ωορηξιας βγαινουν θετικα οταν βγαινουν κ της εγκυμοσυνης . Μην ανχωνεσε ειναι νωρις

Ευχαριστώ κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Bellas είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ ωορρηξίας για να σιγουρευτώ ότι έχει περάσει, βγήκε αρνητικό φυσικά 18η μέρα του κύκλου. Κάπου είχα διαβάσει ότι σε περίπτωση συλληψης τα τεστ ωορρηξίας βγαίνουν θετικά, Να απογοητεύτω  από τώρα η να περιμένω :shock:

Καταρχήν να μην απογοητευτείς καθόλου έχεις ακόμα μέρες μπροστά σου μέχρι τη περίοδο που ελπίζω να μην έρθει!!!δε γνωρίζω για τα τεστ ωορρηξίας αν ανιχνεύουν κύηση.

1 hour ago, vasiliki2020 είπε:

Ειχα παει σε ειδικό αιματολογική και μου είχε πει ότι δεν χρειάζεται να παίρνω ασπιρίνη και ειχα ρωτήσει και τον γυναικολόγο και μου είχε πει ότι σου είπε ο αιματολογική.βεβαια εγω 2 μηνες τωρα προληπτικά παίρνω απο μόνη μου.σωστο η λάθος τι να πω.  Και εγω εχεω έλλειψη μεγάλη και βιταμίνη  d και β12.παντως οτι και να είναι έστω μια αχνη γραμμή θα έχει δείξει ασε που εχω τρομερούς πονους καταθλιψη σου λεω

Τι να μη σου λεω .. ελα να με μαζέψεις σέρνομαι ψυχολογία στα τάρταρα. Να μην σου ερθει καθολου αυτο σου ευχομαι ολόψυχα.να σπάσεις εσυ την γκαντεμιά μας

Έλα κορίτσι μου ψηλά το κεφάλι!!!μη πέφτεις!!!για πάμε όλες μαζί δυνατά να γεμίσουμε ανοιξιάτικα μωράκια. Κάτι ξέρουν και δεν έρχονται χειμώνα θέλουν ήλιο και ανθισμένα λουλούδια!!! Για σκέψου το. ..Χριστούγεννα θα γεννάμε όλες μαζι πρώτα ο Θεός!!! Και θα έχουμε την @Emilly800 να μας δίνει κουράγιο και συμβουλές ειδικά σε όσες προσπαθούν για το πρώτο..έρχεται σας λεωωωω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...