Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Τι κανετε κοριτσοπουλα;;;εγω ειμαι σε αναμονή περιοδου σημερα.εννοειται οτι εκαψα τεστακι και ήταν αρνητικό.οποτε  καμια ελπιδα και αυτο τον μηνα χαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vasiliki2020 είπε:

Τι κανετε κοριτσοπουλα;;;εγω ειμαι σε αναμονή περιοδου σημερα.εννοειται οτι εκαψα τεστακι και ήταν αρνητικό.οποτε  καμια ελπιδα και αυτο τον μηνα χαχαχ

Έλα ρε κορίτσι μου 

Δε θα το προχωρήσεις παραπέρα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έλα ρε κορίτσι μου 

Δε θα το προχωρήσεις παραπέρα;

Θα παω στο γιατρο κάποια στιγμή και βλέπουμε.δεν θελω να το σκέφτομαι τωρα αγχωνομαι .τουλάχιστον ειμαι καλα ψυχολογικα

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Θα παω στο γιατρο κάποια στιγμή και βλέπουμε.δεν θελω να το σκέφτομαι τωρα αγχωνομαι .τουλάχιστον ειμαι καλα ψυχολογικα

Έχεις δίκιο 

Σωστό κ αυτό 

Κ εγώ που αγχώνομαι και τρέχω 

Τι κάνω ;;;

Είμαι και χάλια ψυχολογικά

Χαχαχαχα 

Απλά σου το λέω με αγάπη.

Καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έχεις δίκιο 

Σωστό κ αυτό 

Κ εγώ που αγχώνομαι και τρέχω 

Τι κάνω ;;;

Είμαι και χάλια ψυχολογικά

Χαχαχαχα 

Απλά σου το λέω με αγάπη.

Καταλαβαίνεις.

Το ξερω:x δεν τρέχεις τσάμπα βρήκες που ήταν το πρόβλημα και τώρα ολα θα είναι καλύτερα.δεν υπάρχει περίπτωση θα τα καταφέρουμε με όποιον τρόπο και να γινει.πριν  λιγες μερες και εγω ήμουν χαλια αλλα μετα πείσμωσα και λεω ότι με το να είμαι χαλια ψυχολογικα δεν καταφέρνω τιποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vasiliki2020 είπε:

Το ξερω:x δεν τρέχεις τσάμπα βρήκες που ήταν το πρόβλημα και τώρα ολα θα είναι καλύτερα.δεν υπάρχει περίπτωση θα τα καταφέρουμε με όποιον τρόπο και να γινει.πριν  λιγες μερες και εγω ήμουν χαλια αλλα μετα πείσμωσα και λεω ότι με το να είμαι χαλια ψυχολογικα δεν καταφέρνω τιποτα

Τουλάχιστον εσύ ξέρεις ότι σύλληψη γίνεται 

Ενώ εγώ που απορούσα μα ούτε μια φορά ;;

Εμ βέβαια ερχόταν ο κολυμβητής κουτουλουσε στο τράχηλο και έκανε επιστροφή στυλ πεταλούδα 

Χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 7077maria said:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι σε όλους σας αυτή η χρονιά, αυτός ο μήνας να είναι και το τυχερό μας! 

43 κ εγώ κ προσπαθώ για δεύτερο παιδάκι, το πρώτο 9 χρόνων τώρα ήρθε εύκολα, προσπαθώ 3 χρόνια τώρα κ από το καλοκαίρι έκανα ένα κύκλο με ciclakour πήρα 4 γονιμοποίηση το ένα κ κατάψυξη, τον Γενάρη με μικρή δόση φαρμάκων 2στα 4 που κάναμε εβριομεταφορα με το 1 του καλοκαιριού, δυστυχώς δεν έγινε τίποτα!!!!! 

Έχω fsh. 7,8 έως 16

Αmh 1.26 

Επίσης εκτός της ηλικίας μου ο άντρας μου εδώ κ 2 χρόνια έχει λίγο κακή ποιότητα σπέρματος!!!!! 

Λέω τώρα στα 43 να κάνω μια σπερματεχηση....μονο αυτό δεν έκανα!!!!! 

Καμία εμπειρία από 43 κ σπερματεχηση; 

Κάθε απάντηση δεκτή, 

Τέλος σκέφτομαι να κάνω κ prp ωοθηκων !!!! 

Έχει κάνει κάποια; 

Καλησπέρα και καλωσόρισες στην παρέα μας. Συμμαθήτρια που λένε και εγώ, 42 στα 43...ένα κοριτσάκι 10 ετών έχω που ήρθε στον πρωτο κυκλο. Αποφαση για 2ο πριν απο 6 μήνες.Παντα το ηθελα αλλά πάντα υπήρχαν λογοι να το αναβάλλω. Ασε δραματική ιστορία. Τώρα που απέκτησα σοφία, έχασα τα καλά αυγουλάκια. Προχθες έκανα σαλπιγγογραφία και η γιατρός μου πρότεινε σπερματέγχυση. Διαβασα διαφορα άρθρα και δεν ήταν τόσο θετικά για την ηλικία μας. Φυσικά και εγώ λεω σε 2 με 3 μηνες να την κάνω. Prp έχει κάνει η @Klelia81 μας. Μπορει να σου πει περισσότερα. Εδώ θα είμαστε να τα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, 7077maria είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι σε όλους σας αυτή η χρονιά, αυτός ο μήνας να είναι και το τυχερό μας! 

43 κ εγώ κ προσπαθώ για δεύτερο παιδάκι, το πρώτο 9 χρόνων τώρα ήρθε εύκολα, προσπαθώ 3 χρόνια τώρα κ από το καλοκαίρι έκανα ένα κύκλο με ciclakour πήρα 4 γονιμοποίηση το ένα κ κατάψυξη, τον Γενάρη με μικρή δόση φαρμάκων 2στα 4 που κάναμε εβριομεταφορα με το 1 του καλοκαιριού, δυστυχώς δεν έγινε τίποτα!!!!! 

Έχω fsh. 7,8 έως 16

Αmh 1.26 

Επίσης εκτός της ηλικίας μου ο άντρας μου εδώ κ 2 χρόνια έχει λίγο κακή ποιότητα σπέρματος!!!!! 

Λέω τώρα στα 43 να κάνω μια σπερματεχηση....μονο αυτό δεν έκανα!!!!! 

Καμία εμπειρία από 43 κ σπερματεχηση; 

Κάθε απάντηση δεκτή, 

Τέλος σκέφτομαι να κάνω κ prp ωοθηκων !!!! 

Έχει κάνει κάποια; 

Καλώς ήρθες. Εγώ εχω κανει prp λογω ΠΩΑ. ο,τι θελεις μπορείς να με ρωτήσεις. Ευχομαι καλη επιτυχία στις προσπάθειες σου!!!

Just now, vasiliki2020 είπε:

Το ξερω:x δεν τρέχεις τσάμπα βρήκες που ήταν το πρόβλημα και τώρα ολα θα είναι καλύτερα.δεν υπάρχει περίπτωση θα τα καταφέρουμε με όποιον τρόπο και να γινει.πριν  λιγες μερες και εγω ήμουν χαλια αλλα μετα πείσμωσα και λεω ότι με το να είμαι χαλια ψυχολογικα δεν καταφέρνω τιποτα

Ειναι φυσιολογικό να σε ριχνει ολο αυτό. Ολες μας ριχνει. Το να βλεπουμε την κοκκινομούρα καθε μηνα!! (Εκτός απο μένα) χαχα. Η ουσία ειναι να σηκωνομαστε ξανά και να παλευουμε οσο αντέχουμε!!!

Just now, TATAKI είπε:

Καλησπέρα και καλωσόρισες στην παρέα μας. Συμμαθήτρια που λένε και εγώ, 42 στα 43...ένα κοριτσάκι 10 ετών έχω που ήρθε στον πρωτο κυκλο. Αποφαση για 2ο πριν απο 6 μήνες.Παντα το ηθελα αλλά πάντα υπήρχαν λογοι να το αναβάλλω. Ασε δραματική ιστορία. Τώρα που απέκτησα σοφία, έχασα τα καλά αυγουλάκια. Προχθες έκανα σαλπιγγογραφία και η γιατρός μου πρότεινε σπερματέγχυση. Διαβασα διαφορα άρθρα και δεν ήταν τόσο θετικά για την ηλικία μας. Φυσικά και εγώ λεω σε 2 με 3 μηνες να την κάνω. Prp έχει κάνει η @Klelia81 μας. Μπορει να σου πει περισσότερα. Εδώ θα είμαστε να τα λέμε...

Κι ομως εγω εχω ακόυσει αρκετες επιτυχιες με σπερματεγχυση και μάλιστα με τη πρώτη. Και σε μεγαλυτερη ηλικια απο εμάς. Μή το βλεπεις ετσι. 

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 said:

Τι κανετε κοριτσοπουλα;;;εγω ειμαι σε αναμονή περιοδου σημερα.εννοειται οτι εκαψα τεστακι και ήταν αρνητικό.οποτε  καμια ελπιδα και αυτο τον μηνα χαχαχ

Πάμε μωρέ για ανοιξιάτικα σποράκια να γεννηθούν κοντά στα χριστούγεννα. Τετοια σκέφτομαι για παρηγοριά εγώ. Αρχικά κάτσε να την δεις και μετά τα υπολοιπα, ότι απο τώρα

Just now, Klelia81 said:

Καλώς ήρθες. Εγώ εχω κανει prp λογω ΠΩΑ. ο,τι θελεις μπορείς να με ρωτήσεις. Ευχομαι καλη επιτυχία στις προσπάθειες σου!!!

Ειναι φυσιολογικό να σε ριχνει ολο αυτό. Ολες μας ριχνει. Το να βλεπουμε την κοκκινομούρα καθε μηνα!! (Εκτός απο μένα) χαχα. Η ουσία ειναι να σηκωνομαστε ξανά και να παλευουμε οσο αντέχουμε!!!

Κι ομως εγω εχω ακόυσει αρκετες επιτυχιες με σπερματεγχυση και μάλιστα με τη πρώτη. Και σε μεγαλυτερη ηλικια απο εμάς. Μή το βλεπεις ετσι. 

Μακάρι ρε κορίτσι. Εγώ δεν έχω προσωπική εμπειρία απο κάποια γνωστή μου, οτι διαβασα στο internet

8 hours ago, Chrussa1982 said:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πλησιάζει ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο που μετά τα χθεσινά όμορφα νέα από τις φιλενάδες μας θα είναι ακόμα πιο υπέροχο!!!! Κορίτσια βουρ στους άντρες σας σεξουαλιστειτε μέχρι να πάθετε υπερκόπωση χαχαχαχα!!!! 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας το απόγευμα θα γυρίσω σπίτι κυρια κοκοβικου όπως είπε και η @Klelia81 μας!!!

Κοιτάξτε μη γράψετε πολλά και χάσω τη μπάλα χαχαχαχα!!!

 

Εύχομαι να περνάς τέλεια σαν Κα Κοκοβίκου. Περιμένουμε τα νέα σου από το γάμο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Πάμε μωρέ για ανοιξιάτικα σποράκια να γεννηθούν κοντά στα χριστούγεννα. Τετοια σκέφτομαι για παρηγοριά εγώ. Αρχικά κάτσε να την δεις και μετά τα υπολοιπα, ότι απο τώρα

Μακάρι ρε κορίτσι. Εγώ δεν έχω προσωπική εμπειρία απο κάποια γνωστή μου, οτι διαβασα στο internet

Ξερω συναδελφο που εκαναν λογω σπερματος και πετυχαν με τη πρωτη. Και οι 2 τους πανω απο 42. Δεν ηθελαν να κανουν παιδιά και οταν τους ήρθε η επιφοιτιση δεν μπορουσαν. Γι αυτο σου λέω. Εχεις την επιλογη.


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Klelia81 said:

Ξερω συναδελφο που εκαναν λογω σπερματος και πετυχαν με τη πρωτη. Και οι 2 τους πανω απο 42. Δεν ηθελαν να κανουν παιδιά και οταν τους ήρθε η επιφοιτιση δεν μπορουσαν. Γι αυτο σου λέω. Εχεις την επιλογη.

Και σε εμας επιφοιτηση μας ηρθε για το 2ο μακαρι να μας έρθει και εμάς η ίδια επιτυχία. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ellidr είπε:

Τουλάχιστον εσύ ξέρεις ότι σύλληψη γίνεται 

Ενώ εγώ που απορούσα μα ούτε μια φορά ;;

Εμ βέβαια ερχόταν ο κολυμβητής κουτουλουσε στο τράχηλο και έκανε επιστροφή στυλ πεταλούδα 

Χαχαχαχα

Ναι αλλά τώρα ο κολυμβητής θα βρει τον δρόμο του σωστα χαχα

Just now, Klelia81 είπε:

Καλώς ήρθες. Εγώ εχω κανει prp λογω ΠΩΑ. ο,τι θελεις μπορείς να με ρωτήσεις. Ευχομαι καλη επιτυχία στις προσπάθειες σου!!!

Ειναι φυσιολογικό να σε ριχνει ολο αυτό. Ολες μας ριχνει. Το να βλεπουμε την κοκκινομούρα καθε μηνα!! (Εκτός απο μένα) χαχα. Η ουσία ειναι να σηκωνομαστε ξανά και να παλευουμε οσο αντέχουμε!!!

Κι ομως εγω εχω ακόυσει αρκετες επιτυχιες με σπερματεγχυση και μάλιστα με τη πρώτη. Και σε μεγαλυτερη ηλικια απο εμάς. Μή το βλεπεις ετσι. 

Όπως τα λες είναι κοριτσι μου πρεπει να αντέχουμε αλλιως δεν βγαινει

Just now, TATAKI είπε:

Πάμε μωρέ για ανοιξιάτικα σποράκια να γεννηθούν κοντά στα χριστούγεννα. Τετοια σκέφτομαι για παρηγοριά εγώ. Αρχικά κάτσε να την δεις και μετά τα υπολοιπα, ότι απο τώρα

Μακάρι ρε κορίτσι. Εγώ δεν έχω προσωπική εμπειρία απο κάποια γνωστή μου, οτι διαβασα στο internet

Εύχομαι να περνάς τέλεια σαν Κα Κοκοβίκου. Περιμένουμε τα νέα σου από το γάμο. 

Δεν εισαι η μόνη και εγω καθε φορα ετσι σκέφτομαι μια λεω ωραία θα είναι το Πάσχα να εχω το μωρό ωραίο θα είναι τα Χριστούγεννα να εχω το μωρό ωραία να υο εχω το καλοκαίρι και κάπως έτσι περνάει ο καιρός χαχαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου κορίτσια γύρισα σπίτι στεφανωμένη πλέον χαχαχαχα. Όλα ήταν υπέροχα, με τον άντρα μου να βάζει τα κλαμματα μόλις έφτασα στο δημαρχείο όπου και με περίμενε κορδωτος με το λουλουδικο!!! Έξω από το δημαρχείο είχαν μαζευτεί φίλοι βγάλαμε φωτογραφίες είχαμε γλυκάκια και μπύρες κ όλα καλά!!!πρώτη νύχτα γάμου δεν έχει λόγω περιοδου αλλά για να πω την αμαρτία μου δε με νοιάζει γιατί είμαι ψοφια από κούραση. Να καλωσορίσω και τα καινούρια κορίτσια στην παρέα μας!!!είμαστε γουρλουδες εμεις με την γκρίνια μας και τις μαύρες μας αλλά με τόσο όμορφες στιγμές !!! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Αγαπημένα μου κορίτσια γύρισα σπίτι στεφανωμένη πλέον χαχαχαχα. Όλα ήταν υπέροχα, με τον άντρα μου να βάζει τα κλαμματα μόλις έφτασα στο δημαρχείο όπου και με περίμενε κορδωτος με το λουλουδικο!!! Έξω από το δημαρχείο είχαν μαζευτεί φίλοι βγάλαμε φωτογραφίες είχαμε γλυκάκια και μπύρες κ όλα καλά!!!πρώτη νύχτα γάμου δεν έχει λόγω περιοδου αλλά για να πω την αμαρτία μου δε με νοιάζει γιατί είμαι ψοφια από κούραση. Να καλωσορίσω και τα καινούρια κορίτσια στην παρέα μας!!!είμαστε γουρλουδες εμεις με την γκρίνια μας και τις μαύρες μας αλλά με τόσο όμορφες στιγμές !!! 

Να ζήσετε εεεεεεεεεε χαιρομαι που το ευχαριστηθηκες και πέρασες όμορφα.ολα να σου έρθουν δεξιά και οπως τα θέλεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 said:

Αγαπημένα μου κορίτσια γύρισα σπίτι στεφανωμένη πλέον χαχαχαχα. Όλα ήταν υπέροχα, με τον άντρα μου να βάζει τα κλαμματα μόλις έφτασα στο δημαρχείο όπου και με περίμενε κορδωτος με το λουλουδικο!!! Έξω από το δημαρχείο είχαν μαζευτεί φίλοι βγάλαμε φωτογραφίες είχαμε γλυκάκια και μπύρες κ όλα καλά!!!πρώτη νύχτα γάμου δεν έχει λόγω περιοδου αλλά για να πω την αμαρτία μου δε με νοιάζει γιατί είμαι ψοφια από κούραση. Να καλωσορίσω και τα καινούρια κορίτσια στην παρέα μας!!!είμαστε γουρλουδες εμεις με την γκρίνια μας και τις μαύρες μας αλλά με τόσο όμορφες στιγμές !!! 

 Να ζήσετε κουκλάρα μου μια ζωή γεμάτη αγάπη , κατανόηση και συντροφικότητα. Μάζεψε ενέργεια, ξεκουράσου και δώστα όλα σαν Κα Κοκοβίκου σε λίγες μέρες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...