Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου!!!από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!! Ακόμα ταλαιπωριεμαι με την περίοδο έχω καφέ ροζ κηλίδες και δεν μπορώ να σεξουαλιστω ελπίζω αύριο να είμαι καθαρή!!θα ξεκινήσω να μετράω θερμοκρασία κ εγώ όπως και εσύ διότι με τα τεστ μπερδεύομαι. Από αύριο λοιπόν μέχρι τις 25 του μήνα θα έχω μαραθώνιο θα κάνω το σύστημα κάθε μέρα και ελπίζω να αντέξω. Αν δεν έρθει το πολυπόθητο αποφασίσαμε με τον άντρα μου να σταματήσουμε αν αδισθετησω και να ξεκινήσουμε στο κέντρο εξωσωματικής. Πήγαμε σήμερα και κάναμε τις αιματολογικές του προγεννητικού αύριο τα αποτελέσματα. Έκλεισα να κάνω και το ετήσιο Παπ τεστ και έτσι θα μου μένει ο ενδοκρινολόγος και θα έχω έτοιμο τον φάκελο για να ξεκινήσουμε.

Εγώ κορίτσι μου έμαθα την τέχνη της θερμομετρησης κ έτσι πήγαινα..απλά επειδή το σ,,ξ δεν σταματούσε ποτέ λογω σ,,ξουλιαρη άντρα ,,αλλά ποτέ ,,έτσι δεν καιγομουν ποια μέρα θα πετύχω..αφού μια φορά το κάναμε ενώ είχε γαστρεντερίτιδα κ έλεγα μη κάνει εμετό πάνω μου χαχαχαχα.επαφες κ πάλι επαφές..εκεί δεν κάνουμε τσιγκουνιες..εγώ πιστεύω ότι εσύ με μια εξωσωματική θα το πιάσεις ηη θα τα πιάσεις...δεν έχεις άσχημη εικόνα κοριτσάκι,,δεν ξέρω πως σου έβγαλε ο γιατρός τόσο στα όρια τις ορμονολογικες αλλά οκ όλες οι γύρω στην ηλικία μας περίπου τόσο έχουμε...εγώ αμη δεν έχω κάνει ποτέ...να σου πω άπαξ κ μου περισσεύουν 50 ( γιατί μα την αλήθεια αυτό τον καιρό έχω ξεπαραδιαστει με εξετάσεις,,,εγώ κάνα κ του αιματολογου που είναι βάρβαρες κ τον άλλο μήνα πάλι τις ίδιες,,) θα πάω να κάνω έτσι να σας πω..είμαι σίγουρη ότι θα ξύνω τον πάτο χαχαχα.δεν έχει να κάνει..εσύ νομίζεις όλες οι 40 ρες που μένουν έγκυες μέσα στην αναισθησία μετά από δύο παιδιά έχουν ωοθήκες Τινγκα;;;όχι μόνο δεν το πιστεύω αλλά κ τρανό παράδειγμα γνωστής μου που είχε ήδη δύο κ αφού της διέγνωσε ο γιατρός εμμηνόπαυση βάσει ορμονολογικων κ με αμηνορροια τρεις μήνες μετά ήταν έγκυος κ πήγε κ καλά...αναισθησία σας λέω για να τακουω κ εγώ...το γιατρικό λέμε για όλα...

14 ώρες πρίν, Flolipop είπε:

Γεια σου @Chrussa1982 νιόπαντρη! Πως είσαι εσυ; Εγώ τα ίδια σε αναμονή για το πρώτο ραντεβού με το γιατρό τη Δευτέρα ...

Με το καλό φωτεινή μου το πρώτο ραντεβού...όλα καλά θα είναι ...θα τριγυρνάμε εδώ να τις κολλησουμε όλες...

On 2/3/2021 at 9:49 ΜΜ, Ellidr είπε:

Εσύ Κλέλια που δεν έκανες ωορρηξία 

Παρ όλα αυτά σου έβγαιναν θετικά τα τεστ;; Τα έπαιρνες αυτά;

Και εσύ μικρό μου κορίτσι άσε τα τεστ ωορηξιας αφού με το αγόρι είστε συνέχεια σε δουλίτσα..χαχαχαχα.δεν έχεις ανάγκη από τεστ σου λέω..οι γιατροί λένε μέρα παρά μέρα σχεδόν όλο τον κύκλο κ κάποια καινούρια δεδομένα κάθε μέρα..εγώ το δεύτερο ήθελα δεν ήθελα ακολούθησα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερούδια!!!! Καλή τσικνοπέμπτη κορίτσια μου!!! @Emilly800 ίσως επειδή προσπαθούμε ήδη 2+ χρόνια και σε συνδυασμό με την ΑΜΗ να μας έβαλε στη πρίζα για εξωσωματικη. Εννοείται δεν έχουμε σταματήσει να προσπαθούμε. Το μόνο που με αγχωνει αυτή τη στιγμή είναι ότι ο ενδοκρινολόγος μου έβαλε ραντεβού για 29/3 πράγμα που σημαίνει ότι θα τον χάσω και αυτόν τον κύκλο οπότε θα ξεκινήσουμε τέλος Απριλίου την προσπάθεια. Μου ετοίμασε τα παραπεμπτικα για αίμα και για υπέρηχο θυροειδή να τα κάνω και να τα πάω στο ραντεβού για να δούμε τι θα κανουμε.Με παρηγορεί όμως κάπως το γεγονός ότι έτσι θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο και θα κάνω σεξ καθαρά για απόλαυση και αν στο μεταξύ έρθει μωράκι θα είναι ακόμα καλύτερο!!! Ο άντρας μου λέει για να γελάσουμε ότι το καλό πράγμα αργεί να γίνει χαχαχαχα!!!! Όσο για τις εξετάσεις έχουμε δώσει κοντά 500 ευρώ και δεν ξέρω και πόσο θα πάνε οι ενδοκρινολογικες μου έγραψε και υπέρηχο θυροειδή να κάνω ουφ!!! Θέλει να πάω έτοιμη στο ραντεβού μου με τις εξετάσεις και να δούμε τι θα χρειαστεί να κανουμε. Τι να κάνουμε??θα κόψω από δω θα κόψω από κει και θα τις κάνω τις ρημαδες.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημερούδια!!!! Καλή τσικνοπέμπτη κορίτσια μου!!! @Emilly800 ίσως επειδή προσπαθούμε ήδη 2+ χρόνια και σε συνδυασμό με την ΑΜΗ να μας έβαλε στη πρίζα για εξωσωματικη. Εννοείται δεν έχουμε σταματήσει να προσπαθούμε. Το μόνο που με αγχωνει αυτή τη στιγμή είναι ότι ο ενδοκρινολόγος μου έβαλε ραντεβού για 29/3 πράγμα που σημαίνει ότι θα τον χάσω και αυτόν τον κύκλο οπότε θα ξεκινήσουμε τέλος Απριλίου την προσπάθεια. Μου ετοίμασε τα παραπεμπτικα για αίμα και για υπέρηχο θυροειδή να τα κάνω και να τα πάω στο ραντεβού για να δούμε τι θα κανουμε.Με παρηγορεί όμως κάπως το γεγονός ότι έτσι θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο και θα κάνω σεξ καθαρά για απόλαυση και αν στο μεταξύ έρθει μωράκι θα είναι ακόμα καλύτερο!!! Ο άντρας μου λέει για να γελάσουμε ότι το καλό πράγμα αργεί να γίνει χαχαχαχα!!!! Όσο για τις εξετάσεις έχουμε δώσει κοντά 500 ευρώ και δεν ξέρω και πόσο θα πάνε οι ενδοκρινολογικες μου έγραψε και υπέρηχο θυροειδή να κάνω ουφ!!! Θέλει να πάω έτοιμη στο ραντεβού μου με τις εξετάσεις και να δούμε τι θα χρειαστεί να κανουμε. Τι να κάνουμε??θα κόψω από δω θα κόψω από κει και θα τις κάνω τις ρημαδες.

Εννοείται το καλό πράμα αργεί το πιστεύω κ εγώ...να δω πως θα βγει ο μπέμπης που τον μαγειρεύω εδώ κ τρία χρόνια..ανταμοιβει ο Θεός..να σε ρωτήσω υστεροσκοπηση έκανες;;;αν όχι πριν να μπεις στην διαδικασία της εξωσωματικής να κάνεις κοριτσάκι μου να είσαι σίγουρη ότι είναι όλα καλά εκεί μέσα...γιατί μερικές φορές χώνουν τις γυναίκες για εξωσωματική ενώ το πρόβλημα βρίσκεται στην μήτρα κ αφού διορθώσουν εκεί κάτι πιάνουν φυσικά μετά...αλλά κ σε εξωσωματική να προχωρήσετε να είσαι σίγουρη ότι το έμβρυο θα πιαστεί μέσα σε υγιή μήτρα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Καλημερούδια!!!! Καλή τσικνοπέμπτη κορίτσια μου!!! @Emilly800 ίσως επειδή προσπαθούμε ήδη 2+ χρόνια και σε συνδυασμό με την ΑΜΗ να μας έβαλε στη πρίζα για εξωσωματικη. Εννοείται δεν έχουμε σταματήσει να προσπαθούμε. Το μόνο που με αγχωνει αυτή τη στιγμή είναι ότι ο ενδοκρινολόγος μου έβαλε ραντεβού για 29/3 πράγμα που σημαίνει ότι θα τον χάσω και αυτόν τον κύκλο οπότε θα ξεκινήσουμε τέλος Απριλίου την προσπάθεια. Μου ετοίμασε τα παραπεμπτικα για αίμα και για υπέρηχο θυροειδή να τα κάνω και να τα πάω στο ραντεβού για να δούμε τι θα κανουμε.Με παρηγορεί όμως κάπως το γεγονός ότι έτσι θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο και θα κάνω σεξ καθαρά για απόλαυση και αν στο μεταξύ έρθει μωράκι θα είναι ακόμα καλύτερο!!! Ο άντρας μου λέει για να γελάσουμε ότι το καλό πράγμα αργεί να γίνει χαχαχαχα!!!! Όσο για τις εξετάσεις έχουμε δώσει κοντά 500 ευρώ και δεν ξέρω και πόσο θα πάνε οι ενδοκρινολογικες μου έγραψε και υπέρηχο θυροειδή να κάνω ουφ!!! Θέλει να πάω έτοιμη στο ραντεβού μου με τις εξετάσεις και να δούμε τι θα χρειαστεί να κανουμε. Τι να κάνουμε??θα κόψω από δω θα κόψω από κει και θα τις κάνω τις ρημαδες.

Υστεροσαλπιγγογραφια έχεις κάνει;; Κ αν έχεις κάνει έγραφε πουθενα φυσαλίδες αέρα κατά την είσοδο; 

Προσπαθώ να μάθω τι σκ@τα είναι οι φυσαλίδες αέρα 

Παρ όλα αυτά κ εμένα η σαλπιγγογραφια μου ήταν μια χαρά 

Και η υστεροσκοπηση με συμφυσεις στη μήτρα ,βέβαια με παρότρυνε ο γιατρός να τη κάνω γιατι είχα λεπτό ενδομήτριο και έπρεπε να δούμε γιατί δε παχαινει όσο πρέπει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Εννοείται το καλό πράμα αργεί το πιστεύω κ εγώ...να δω πως θα βγει ο μπέμπης που τον μαγειρεύω εδώ κ τρία χρόνια..ανταμοιβει ο Θεός..να σε ρωτήσω υστεροσκοπηση έκανες;;;αν όχι πριν να μπεις στην διαδικασία της εξωσωματικής να κάνεις κοριτσάκι μου να είσαι σίγουρη ότι είναι όλα καλά εκεί μέσα...γιατί μερικές φορές χώνουν τις γυναίκες για εξωσωματική ενώ το πρόβλημα βρίσκεται στην μήτρα κ αφού διορθώσουν εκεί κάτι πιάνουν φυσικά μετά...αλλά κ σε εξωσωματική να προχωρήσετε να είσαι σίγουρη ότι το έμβρυο θα πιαστεί μέσα σε υγιή μήτρα..

Υστεροσκοπηση είναι το μόνο που δεν έχω κάνει. Ξέρω ότι για να μπω σε τέτοια διαδικασία ίσως χρειαστεί ωστόσο ενώ δε μου τη ζήτησε ο γιατρός σκέφτομαι να την κάνω. Σαλπιγγογραφια έκανα μόνο.

Just now, Ellidr είπε:

Υστεροσαλπιγγογραφια έχεις κάνει;; Κ αν έχεις κάνει έγραφε πουθενα φυσαλίδες αέρα κατά την είσοδο; 

Προσπαθώ να μάθω τι σκ@τα είναι οι φυσαλίδες αέρα 

Παρ όλα αυτά κ εμένα η σαλπιγγογραφια μου ήταν μια χαρά 

Και η υστεροσκοπηση με συμφυσεις στη μήτρα ,βέβαια με παρότρυνε ο γιατρός να τη κάνω γιατι είχα λεπτό ενδομήτριο και έπρεπε να δούμε γιατί δε παχαινει όσο πρέπει

Στη σαλπιγγογραφια δεν έλεγε κάτι τέτοιο. Όπως είπα και στην Έμιλυ κορίτσι μου σκέφτομαι σοβαρά να την κάνω κ αυτή την εξέταση ίσως να έχει τπτ η μήτρα και να εμποδίζει τη σύλληψη.οι φυσαλίδες αέρα τι στο καλό είναι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Chrussa1982 είπε:

Υστεροσκοπηση είναι το μόνο που δεν έχω κάνει. Ξέρω ότι για να μπω σε τέτοια διαδικασία ίσως χρειαστεί ωστόσο ενώ δε μου τη ζήτησε ο γιατρός σκέφτομαι να την κάνω. Σαλπιγγογραφια έκανα μόνο.

Στη σαλπιγγογραφια δεν έλεγε κάτι τέτοιο. Όπως είπα και στην Έμιλυ κορίτσι μου σκέφτομαι σοβαρά να την κάνω κ αυτή την εξέταση ίσως να έχει τπτ η μήτρα και να εμποδίζει τη σύλληψη.οι φυσαλίδες αέρα τι στο καλό είναι??

Έλα ντε 

Να την κάνεις κορίτσι.μου δεν είναι τίποτα και θα είσαι και 100 τοις εκατό σίγουρη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Υστεροσκοπηση είναι το μόνο που δεν έχω κάνει. Ξέρω ότι για να μπω σε τέτοια διαδικασία ίσως χρειαστεί ωστόσο ενώ δε μου τη ζήτησε ο γιατρός σκέφτομαι να την κάνω. Σαλπιγγογραφια έκανα μόνο.

Στη σαλπιγγογραφια δεν έλεγε κάτι τέτοιο. Όπως είπα και στην Έμιλυ κορίτσι μου σκέφτομαι σοβαρά να την κάνω κ αυτή την εξέταση ίσως να έχει τπτ η μήτρα και να εμποδίζει τη σύλληψη.οι φυσαλίδες αέρα τι στο καλό είναι??

Να κάνεις τότε αυτό πριν οτιδήποτε άλλο...άπαξ κ υπάρχει τίποτα στην μήτρα που εμποδίζει την σύλληψη τσάμπα παιδευεσαι...κ δεν θα μπεις σε εξωσωματική πριν το κάνεις...λάθη γιατρών..βαρουσαν εξωσωματικές γιατροί σε γυναίκες κ δεν εμφυτεύουν τίποτα γιατί μέσα στην μήτρα υπήρχαν φλεγμονές συμφυσεις κλπ κ όταν τα λυνανε τα θέματα έπιαναν από μόνες τους...κάντο σωστά γλυκούλα..κ μπορεί καν να μην χρειαστείς μετά εξωσωματική.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Το παράδειγμά σου ακολουθώ φιλενάδα!!!

Κανε τη κορίτσι μου και είμαι σίγουρη για σένα ότι δε θα χρειαστείς καν εξωσωματική 

Εμένα η αμη μου είναι πιο χάλια 

Βέβαια ωορρηξίες κάνω κανονικά αλλά τέλος πάντων κατά τ αλλά οι άλλες μου είναι μια χαρά

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια τι κάνετε; χάθηκα λίγο, χθες όλη μέρα κουνιομασταν με τον σεισμό, κουνιομασταν και με τον άντρα, ξεκινήσαμε επαφές πάλι. Νέος μαραθώνιος! 

@Chrussa1982 συμφωνώ με τα κορίτσια, να κάνεις και την υστεροσκοπηση να είσαι σίγουρη. Μακάρι βέβαια να σε προλάβει η εγκυμοσύνη και να μη χρειαστεί τίποτα άλλο! Εγώ θα πάω για την προγεστερονη, αν τα καταφέρω με το νέο lock down και ίσως τον άλλο μήνα να κάνω σαλπιγγογραφια με υστεροσκοπηση.

Ρε κορίτσια, όσες το έχετε ψάξει, ποια είναι τα καλύτερα συμπληρώματα για ενίσχυση του σπερματος; σε ξένα σαιτ βρήκα διάφορα στατιστικά αλλά πολλά προϊόντα δεν κυκλοφορούν εδώ. Είναι από Αγγλία και αναρωτιέμαι αν έχουν και εκτελωνισμό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε; χάθηκα λίγο, χθες όλη μέρα κουνιομασταν με τον σεισμό, κουνιομασταν και με τον άντρα, ξεκινήσαμε επαφές πάλι. Νέος μαραθώνιος! 

@Chrussa1982 συμφωνώ με τα κορίτσια, να κάνεις και την υστεροσκοπηση να είσαι σίγουρη. Μακάρι βέβαια να σε προλάβει η εγκυμοσύνη και να μη χρειαστεί τίποτα άλλο! Εγώ θα πάω για την προγεστερονη, αν τα καταφέρω με το νέο lock down και ίσως τον άλλο μήνα να κάνω σαλπιγγογραφια με υστεροσκοπηση.

Ρε κορίτσια, όσες το έχετε ψάξει, ποια είναι τα καλύτερα συμπληρώματα για ενίσχυση του σπερματος; σε ξένα σαιτ βρήκα διάφορα στατιστικά αλλά πολλά προϊόντα δεν κυκλοφορούν εδώ. Είναι από Αγγλία και αναρωτιέμαι αν έχουν και εκτελωνισμό. 

Καλώς την!!! Είσαι στη σεισμόπληκτη περιοχή κορίτσι μου; Τους τρέμω τους σεισμούς. Από σήμερα ξεκινάω και εγώ μαραθώνιο και σκοπεύω να το πάω σερί τουλάχιστον μέχρι τις 25. Θα γίνω κορμάρα χαχαχαχαχα. Μακάρι φίλη μου να με προλάβουν τα ευχάριστα!!!

Λοιπόν έχω ακούσει για τις fertilovit είναι και αντρικές και γυναικείες αλλά είναι πανάκριβες.ο δικός μου παρόλο που δεν έχει θέμα παίρνει βιταμίνες αλλά της solgar με ψευδάργυρο που λένε ότι βοηθούν το σπέρμα. Ίσως τα υπόλοιπα κορίτσια μας ξέρουν κάτι πιο σίγουρο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Agatte said:

Κοριτσάκια τι κάνετε; χάθηκα λίγο, χθες όλη μέρα κουνιομασταν με τον σεισμό, κουνιομασταν και με τον άντρα, ξεκινήσαμε επαφές πάλι. Νέος μαραθώνιος! 

@Chrussa1982 συμφωνώ με τα κορίτσια, να κάνεις και την υστεροσκοπηση να είσαι σίγουρη. Μακάρι βέβαια να σε προλάβει η εγκυμοσύνη και να μη χρειαστεί τίποτα άλλο! Εγώ θα πάω για την προγεστερονη, αν τα καταφέρω με το νέο lock down και ίσως τον άλλο μήνα να κάνω σαλπιγγογραφια με υστεροσκοπηση.

Ρε κορίτσια, όσες το έχετε ψάξει, ποια είναι τα καλύτερα συμπληρώματα για ενίσχυση του σπερματος; σε ξένα σαιτ βρήκα διάφορα στατιστικά αλλά πολλά προϊόντα δεν κυκλοφορούν εδώ. Είναι από Αγγλία και αναρωτιέμαι αν έχουν και εκτελωνισμό. 

Ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα με τον σεισμό και ως ότου περάσει, καλά κάνετε και κουνιεστε και εσείς μαζί του. Απο βιταμίνες δεν ξέρω και πολλά πράγματα. Μας είχε συστήσει τις Profertil for men ή Tabl Αdvanced MFS plus. Επέλεξα τις profertil επειδή βρήκα καλές κριτικές. Η σαλπιγγογραφία με υστεροσκόπηση ειναι δυο εξετάσεις και όχι η υστεροσαλπιγγογραφία η κλασική; ρωταω γιατι εγω έκανα υστεροσαλπιγγογραφία. Να καταλαβω αν ειναι και άλλη εξέταση. 

Just now, Chrussa1982 said:

Καλώς την!!! Είσαι στη σεισμόπληκτη περιοχή κορίτσι μου; Τους τρέμω τους σεισμούς. Από σήμερα ξεκινάω και εγώ μαραθώνιο και σκοπεύω να το πάω σερί τουλάχιστον μέχρι τις 25. Θα γίνω κορμάρα χαχαχαχαχα. Μακάρι φίλη μου να με προλάβουν τα ευχάριστα!!!

Λοιπόν έχω ακούσει για τις fertilovit είναι και αντρικές και γυναικείες αλλά είναι πανάκριβες.ο δικός μου παρόλο που δεν έχει θέμα παίρνει βιταμίνες αλλά της solgar με ψευδάργυρο που λένε ότι βοηθούν το σπέρμα. Ίσως τα υπόλοιπα κορίτσια μας ξέρουν κάτι πιο σίγουρο.

Φέτες θα γίνεις με τόση άσκηση αλλά μετά θα γίνει μια μεγάλη φέτα με ένα σποράκι μεσα. Ακου κάθε μερα μεχρις τις 25. Ακουγεται σαν κατάκτηση του Εβερεστ για εμένα. Μπράβο σου και μπράβο και στον πιπινοσύζυγο. 

Just now, vasiliki2020 said:

Γεια σας κοριτσια χάθηκα και εγω λίγο χαχα ελπίζω να είσαστε ολες καλα θα διαβάσω τα νέα σας σιγα σιγα. Και εγω απο σηνερα στον αγωνα

Γεια σου Βασικούλα, αντε όλες στον αγώνα για τα ανοιξιατικα μωρακια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα με τον σεισμό και ως ότου περάσει, καλά κάνετε και κουνιεστε και εσείς μαζί του. Απο βιταμίνες δεν ξέρω και πολλά πράγματα. Μας είχε συστήσει τις Profertil for men ή Tabl Αdvanced MFS plus. Επέλεξα τις profertil επειδή βρήκα καλές κριτικές. Η σαλπιγγογραφία με υστεροσκόπηση ειναι δυο εξετάσεις και όχι η υστεροσαλπιγγοραφία η κλασική; ρωταω γιατι εγω έκανα υστεροσαλπιγγογραφία. Να καταλαβω αν ειναι και άλλη εξέταση. 

Άλλη εξέταση είναι η υστεροσκοπηση 

Μπαίνει κάμερα μέσα στη μήτρα και κοιτάει ενδελεχώς για τυχόν βλάβες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...