Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      Και να προσθέσω ότι το σύνηθες είναι οι 300 μονάδες ημερισίως, τουλάχιστον από αυτά που ακούω και διαβάζω τα τελευταία χρόνια. Μην ανησυχείς με την αύξηση της δόσης, θα δώσετε μια ώθηση στα ωοθυλάκια μέχρι την ωοληψία. Εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, TATAKI είπε:

Κοριτσάρα μου πιστεύω πως έρχεται το τέλος του αγώνα σου.  Θα έρθει με το καλό το μωράκι μετά απο μεγάλη προσωπική σου αναζήτηση και ψάξιμο. Έχεις κάνει τα πάντα και όλα ήταν τέλεια, η μόνη εξέταση που βρήκες επιτέλους κάτι. Και λεω επιτέλους γιατι εμαθες τι εφταιγε. Το διορθώνεις και μετράς αντίστροφα. Οταν με το καλό τελειώσεις και με την υστερο, χαμογέλασε, χαλάρωσε και περίμενε...θα ερθει..

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Όλες τις κοπέλες ευχαριστώ για το κουράγιο και τη δύναμη που μου δίνετε.

Πάμε δυνατά  όλες να μεγαλώσουμε τις οικογένειες μας.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μακάρι @Ellidr μου!!! Εύχομαι σε όλες μας ο αγώνας μας να τελειώσει σύντομα. Σήμερα είμαι στις μαύρες μου γιατί νιώθω ότι κουράστηκα να προσπαθώ.φαντασου ότι κάναμε σεξ με το ζόρι σήμερα γιατί είμαστε και οι 2 πολύ κουρασμένοι από τη δουλειά και έγινε κάπως στα πεταχτά χωρίς αγκαλίτσες και χαδακια μη τυχόν και κοιμηθούμε νωρίς και χάσουμε τη μέρα. Σίγουρα αύριο θα ξυπνήσω με καλύτερη διάθεση αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας που καταλαβαίνουμε το ζόρι την αγωνία και τον αγώνα μας. Αλήθεια ξενέρωσα πολύ με τον τρόπο που έγινε. Βέβαια μετά κάτσαμε αγκαλίτσα με τον άντρα μου στον καναπέ κ ήπιαμε και ένα κρασάκι και κουβεντιάσαμε αλλά νιώθω ότι το θέμα παιδί κοντεύει να μου γίνει εμμονή. Δεν βοηθάει και η καραντίνα καθόλου.

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Γεια σου βασιλικουλα μας εγώ περνάω την εποχή της σερβιετας ,με καταλαβαίνεις βεβαίως βεβαίως

Χαχαχαχα

Αχ μόνο σε μένα δεν έρχεται η ρημάδα!!

Εγώ κοριτσια εχω φοβερους πονοκεφάλους και ζαλάδα. Ειμαι όλη μερα ξαπλωμένη. Δεν ξέρω τι μπορει να φταίει. Τα χάπια του θυρωειδή? Στις παρενεργειες δεν γραφει κατι βέβαια. Τι να πω.


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Μακάρι @Ellidr μου!!! Εύχομαι σε όλες μας ο αγώνας μας να τελειώσει σύντομα. Σήμερα είμαι στις μαύρες μου γιατί νιώθω ότι κουράστηκα να προσπαθώ.φαντασου ότι κάναμε σεξ με το ζόρι σήμερα γιατί είμαστε και οι 2 πολύ κουρασμένοι από τη δουλειά και έγινε κάπως στα πεταχτά χωρίς αγκαλίτσες και χαδακια μη τυχόν και κοιμηθούμε νωρίς και χάσουμε τη μέρα. Σίγουρα αύριο θα ξυπνήσω με καλύτερη διάθεση αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας που καταλαβαίνουμε το ζόρι την αγωνία και τον αγώνα μας. Αλήθεια ξενέρωσα πολύ με τον τρόπο που έγινε. Βέβαια μετά κάτσαμε αγκαλίτσα με τον άντρα μου στον καναπέ κ ήπιαμε και ένα κρασάκι και κουβεντιάσαμε αλλά νιώθω ότι το θέμα παιδί κοντεύει να μου γίνει εμμονή. Δεν βοηθάει και η καραντίνα καθόλου.

 

Δυστυχώς επειδή μας έχει γίνει εμμονή τις πιο πολλές φορές γίνεται γιατί πρέπει να γίνει 

Το ίδιο συζητούσα και εγώ πριν κάτι μέρες με το αγόρι μου ,ότι αν δε κάνουμε παιδί δε πρόκειται να ξαναευχαριστηθουμε σεχ 

Χαχαχαχα 

Πρέπει να το αποβάλλουμε όλο αυτό και απλά να έχουμε επαφές όλο το μήνα αλλά όταν πραγματικά το θέλουμε ,δε ξέρω 

Νομίζω είναι κακό πράγμα η εμμονή.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Μακάρι @Ellidr μου!!! Εύχομαι σε όλες μας ο αγώνας μας να τελειώσει σύντομα. Σήμερα είμαι στις μαύρες μου γιατί νιώθω ότι κουράστηκα να προσπαθώ.φαντασου ότι κάναμε σεξ με το ζόρι σήμερα γιατί είμαστε και οι 2 πολύ κουρασμένοι από τη δουλειά και έγινε κάπως στα πεταχτά χωρίς αγκαλίτσες και χαδακια μη τυχόν και κοιμηθούμε νωρίς και χάσουμε τη μέρα. Σίγουρα αύριο θα ξυπνήσω με καλύτερη διάθεση αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας που καταλαβαίνουμε το ζόρι την αγωνία και τον αγώνα μας. Αλήθεια ξενέρωσα πολύ με τον τρόπο που έγινε. Βέβαια μετά κάτσαμε αγκαλίτσα με τον άντρα μου στον καναπέ κ ήπιαμε και ένα κρασάκι και κουβεντιάσαμε αλλά νιώθω ότι το θέμα παιδί κοντεύει να μου γίνει εμμονή. Δεν βοηθάει και η καραντίνα καθόλου.

 

Εγώ να σου πω την αληθεια αν ειχα επαφή κάθε μέρα σίγουρα θα μου γινοταν εμμονή. Θα συμφωνήσω με τη καραντινα. Δεν βοηθαει καθόλου!!!


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Chrussa1982 είπε:

Μακάρι @Ellidr μου!!! Εύχομαι σε όλες μας ο αγώνας μας να τελειώσει σύντομα. Σήμερα είμαι στις μαύρες μου γιατί νιώθω ότι κουράστηκα να προσπαθώ.φαντασου ότι κάναμε σεξ με το ζόρι σήμερα γιατί είμαστε και οι 2 πολύ κουρασμένοι από τη δουλειά και έγινε κάπως στα πεταχτά χωρίς αγκαλίτσες και χαδακια μη τυχόν και κοιμηθούμε νωρίς και χάσουμε τη μέρα. Σίγουρα αύριο θα ξυπνήσω με καλύτερη διάθεση αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας που καταλαβαίνουμε το ζόρι την αγωνία και τον αγώνα μας. Αλήθεια ξενέρωσα πολύ με τον τρόπο που έγινε. Βέβαια μετά κάτσαμε αγκαλίτσα με τον άντρα μου στον καναπέ κ ήπιαμε και ένα κρασάκι και κουβεντιάσαμε αλλά νιώθω ότι το θέμα παιδί κοντεύει να μου γίνει εμμονή. Δεν βοηθάει και η καραντίνα καθόλου.

 

Απολυτως φυσιολογικο νομιζω δεν γινετε να φυγει απτο μυαλο αν δεν βρεις την λυση!! Υπομονη κ επιμονη πραγματικα δεν υπαρχει τροπος να αποβαλεις την σκεψη δεν πιστευω οτι το εχει καταφερει καμια που προσπαθει καιρο χωρις αποτελεσμα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!καλό σαββατοκύριακο!!!να ξεκουραστούμε και να περάσουμε όμορφα!!! @Klelia81 μου να σου πω υπομονή με τους πονοκεφάλους και τη ζαλάδα είναι άτιμο πράγμα όλο αυτό. Λες όντως να προέρχεται από τα χάπια; Μήπως σωματοποιειται το άγχος που έχεις και ξεσπάει έτσι? Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα πάντως!!

8 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Δυστυχώς επειδή μας έχει γίνει εμμονή τις πιο πολλές φορές γίνεται γιατί πρέπει να γίνει 

Το ίδιο συζητούσα και εγώ πριν κάτι μέρες με το αγόρι μου ,ότι αν δε κάνουμε παιδί δε πρόκειται να ξαναευχαριστηθουμε σεχ 

Χαχαχαχα 

Πρέπει να το αποβάλλουμε όλο αυτό και απλά να έχουμε επαφές όλο το μήνα αλλά όταν πραγματικά το θέλουμε ,δε ξέρω 

Νομίζω είναι κακό πράγμα η εμμονή.

 

Να σου πω τι μου φταίει πολλές φορές; Κυνηγάω τις γόνιμες μέρες μου μη τύχει και αφήσω καμία να περάσει έτσι. Επειδή όμως χαιρι δεν έχω δει και επιδιώκοντας επαφές κάθε μέρα όλο αυτό το νιώθω πολλές φορές σαν θηλιά στο λαιμό. Δεν θέλω να κάνω σεξ επειδή πρέπει αλλά επειδή θέλω. και μετά έχοντας επαφές κάθε μέρα όταν αδιαθετω τρώγομαι με τα ρούχα μου. Φαντάζομαι με καταλαβαίνεις χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!καλό σαββατοκύριακο!!!να ξεκουραστούμε και να περάσουμε όμορφα!!! @Klelia81 μου να σου πω υπομονή με τους πονοκεφάλους και τη ζαλάδα είναι άτιμο πράγμα όλο αυτό. Λες όντως να προέρχεται από τα χάπια; Μήπως σωματοποιειται το άγχος που έχεις και ξεσπάει έτσι? Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα πάντως!!

Να σου πω τι μου φταίει πολλές φορές; Κυνηγάω τις γόνιμες μέρες μου μη τύχει και αφήσω καμία να περάσει έτσι. Επειδή όμως χαιρι δεν έχω δει και επιδιώκοντας επαφές κάθε μέρα όλο αυτό το νιώθω πολλές φορές σαν θηλιά στο λαιμό. Δεν θέλω να κάνω σεξ επειδή πρέπει αλλά επειδή θέλω. και μετά έχοντας επαφές κάθε μέρα όταν αδιαθετω τρώγομαι με τα ρούχα μου. Φαντάζομαι με καταλαβαίνεις χαχαχαχα.

Καλημερα και απο μένα. Δεν νομιζω να ειναι απο το αγχος. Βασικα δεν εχω αγχος για κάτι. Ενταξει στεναχωρεθηκα λιγο που φευγει ο αντρας μου αλλα το δεχτηκα και θα προσπαθησουμε να βρουμε λυση σε αυτό οταν ερθει η περιοδος και αν ολα είναι θετικά και διαφορετικά απο τις αλλες φορες. Αλλιως δεν υπαρχει λογος να προσπαθησω.  Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως εχει σχεση με τις ορμόνες λογω των χαπιων? Μηπως στρωνουν με το χαπι και γι αυτο εχω ζαλαδες? Δε ξερω. Λεω να παρω τον ενδοκρινολογο την Δευτερα να τον ρωτησω.

Οι εγκυουλες μας τι κάνουν?


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!καλό σαββατοκύριακο!!!να ξεκουραστούμε και να περάσουμε όμορφα!!! @Klelia81 μου να σου πω υπομονή με τους πονοκεφάλους και τη ζαλάδα είναι άτιμο πράγμα όλο αυτό. Λες όντως να προέρχεται από τα χάπια; Μήπως σωματοποιειται το άγχος που έχεις και ξεσπάει έτσι? Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα πάντως!!

Να σου πω τι μου φταίει πολλές φορές; Κυνηγάω τις γόνιμες μέρες μου μη τύχει και αφήσω καμία να περάσει έτσι. Επειδή όμως χαιρι δεν έχω δει και επιδιώκοντας επαφές κάθε μέρα όλο αυτό το νιώθω πολλές φορές σαν θηλιά στο λαιμό. Δεν θέλω να κάνω σεξ επειδή πρέπει αλλά επειδή θέλω. και μετά έχοντας επαφές κάθε μέρα όταν αδιαθετω τρώγομαι με τα ρούχα μου. Φαντάζομαι με καταλαβαίνεις χαχαχαχα.

Φυσικά σε καταλαβαίνω τα ίδια κάνω και νιώθω και νομίζω κνοτι βάζω και τον άντρα μου να νιώθει σαν μηχανή αναπαραγωγής 

Όχι αυτό το μήνα ουτε θα του πω τπτ για το πότε είναι οι γόνιμες ούτε έλα να κάνουμε δουλειά γιατί πρέπει 

Θα ερχόμαστε σ επαφή όποτε θέλουμε κ ότι γίνει 

Έτσι κ αλλιώς το είδαμε και το όταν πρέπει 

Μια τρύπα στο νερό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια.  Σας εύχομαι να έχετε ένα ομορφο Σαββατοκύριακο . Σε όλα όσα είπατε σας νιώθω απόλυτα... και για την εμμονή, και για το άγχος για τις επαφές σώνει και καλά τις γόνιμες , σε όλα. Είναι ψυχοφθόρα διαδικασία και κουραστική αλλά σε κάποια στιγμη θα αποδώσει . Είναι σίγουρο. Κουράγιο, δύναμη, επιμονή και αποφασιστικότητα κορίτσια μου! Όλα θα γίνουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!καλό σαββατοκύριακο!!!να ξεκουραστούμε και να περάσουμε όμορφα!!! @Klelia81 μου να σου πω υπομονή με τους πονοκεφάλους και τη ζαλάδα είναι άτιμο πράγμα όλο αυτό. Λες όντως να προέρχεται από τα χάπια; Μήπως σωματοποιειται το άγχος που έχεις και ξεσπάει έτσι? Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα πάντως!!

Να σου πω τι μου φταίει πολλές φορές; Κυνηγάω τις γόνιμες μέρες μου μη τύχει και αφήσω καμία να περάσει έτσι. Επειδή όμως χαιρι δεν έχω δει και επιδιώκοντας επαφές κάθε μέρα όλο αυτό το νιώθω πολλές φορές σαν θηλιά στο λαιμό. Δεν θέλω να κάνω σεξ επειδή πρέπει αλλά επειδή θέλω. και μετά έχοντας επαφές κάθε μέρα όταν αδιαθετω τρώγομαι με τα ρούχα μου. Φαντάζομαι με καταλαβαίνεις χαχαχαχα.

Καλημερα ποσο σε καταλαβαίνω οπως και πολλα κοριτσια.αυτο το "πρεπει" να κανοθμε σεξ δεν είναι ευχάριστο καθολου εγω εχω πει ότι όταν κάνουμε σεξ τις γόνιμες με όταν κάνουμε άλλες φορές που απλα το θέλουμε εχει διαφορα .προσπαθώ να ξεφύγω από αυτό γιατί δεν βοηθάει κανέναν μας

Just now, Ellidr είπε:

Φυσικά σε καταλαβαίνω τα ίδια κάνω και νιώθω και νομίζω κνοτι βάζω και τον άντρα μου να νιώθει σαν μηχανή αναπαραγωγής 

Όχι αυτό το μήνα ουτε θα του πω τπτ για το πότε είναι οι γόνιμες ούτε έλα να κάνουμε δουλειά γιατί πρέπει 

Θα ερχόμαστε σ επαφή όποτε θέλουμε κ ότι γίνει 

Έτσι κ αλλιώς το είδαμε και το όταν πρέπει 

Μια τρύπα στο νερό.

Συμφωνω με αυτό που λες εχεις απόλυτο δίκιο εχω προσπαθήσει να το κάνω αλλά πάντα με πιάνει αγχος μην χάσουμε τις μερες χαχαχα

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα κορίτσια.  Σας εύχομαι να έχετε ένα ομορφο Σαββατοκύριακο . Σε όλα όσα είπατε σας νιώθω απόλυτα... και για την εμμονή, και για το άγχος για τις επαφές σώνει και καλά τις γόνιμες , σε όλα. Είναι ψυχοφθόρα διαδικασία και κουραστική αλλά σε κάποια στιγμη θα αποδώσει . Είναι σίγουρο. Κουράγιο, δύναμη, επιμονή και αποφασιστικότητα κορίτσια μου! Όλα θα γίνουν.

Καλημερα εγκυουλα μας τι κανεις εσυ ολα καλα;

Link to comment
Share on other sites

Ομορφιές μου μην πέφτετε..είμαστε πολλές στον αγώνα χρόνια...κ εδώ αλλά κ έξω πλέον πολύς κόσμος παλεύει για ένα πρώτο παιδί ..ο άντρας μου είναι 45 κ έχει πόσους φιλους που παλεύουν για το πρώτο κ άλλα ζευγάρια σαν εμάς που χάσανε εγκυμοσύνες..χθες κορίτσια η παιδική μου φίλη μου έγραψε το εξής...άντε επιτέλους τα κατάφερες....αχχ δεν μου άρεσε καθόλου όμως...τι ήταν αυτό ρε σεις...δεν έχουν τα σωστά λόγια..δεν το νιώθουν να πουν μια καλή κουβέντα..ας το βουλωσουν τότε ..τι θα πει άντε επιτέλους τα κατάφερες;;άσε που περίμεναν όλοι σαν τα κοράκια τι θα μου συμβεί πάλι...κορίτσια πραγματικά έχω πάθει με τους ανθρώπους..μην πέφτετε σας λέω..για να φτάσει ο κόσμος να μου λέει όλες τις μπούρδες σκεφτείτε τι πέρασα εγώ...τρία χρόνια...νομίζω σας περνάω όλες στην προσπάθεια...δύναμη σας λέω...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Χαθηκα λιγο γιατι οι αναγουλες σε συνδιασμο με τη πιεση της δουλειας με κανουν χωμα και το βραδυ που γυριζω δεν εχω κουραγιο για αλλες οθονες! 

Σας καταλαβαινω απολυτα για ολη αυτη τη ψυχοφθορα διαδικασια του πρεπει. Εμεις τους τελευταιους μηνες κοντευαμε να χασουμε τη μπαλα τελειως. Του αντρα μου δυσκολευοταν να του σηκωθει, το σεξ ειχε γινει μια αφορητη βαρετη ρουτινα, μια διαδικασια 5 λεπτων, μονο και μονο γιατι δεν επρεπε να χασουμε τις μερες. Πραγματικα πιστευα οτι αν συνεχιζαμε ετσι, αργα η γρηγορα θα χωριζαμε. Ειχε χαθει καθε ειδους μαγειας δυστυχως. Θυμαμαι οτι πολλες φορες ηθελα απο τη μια να δημιουργησω ατμοσφαιρα, να κανω πιο αναλαφρο και ερωτικο το κλιμα, αλλα ημουν τοσο κουρασμενη ψυχολογικα που και η ιδια ελργα αντε να γινει να τελειωνουμε. Μεγαλο λαθος!  Προσπαθηστε να μην το κανετε κι εσεις, ξερω οτι ειναι δυσκολο, αλλα ειναι κριμα να χανουμε ετσι τις ομορφες στιγμες μας και να μην τις απολαμβανουμε με τον συντροφο μας!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, depifish είπε:

Καλημερα κοριτσια! Χαθηκα λιγο γιατι οι αναγουλες σε συνδιασμο με τη πιεση της δουλειας με κανουν χωμα και το βραδυ που γυριζω δεν εχω κουραγιο για αλλες οθονες! 

Σας καταλαβαινω απολυτα για ολη αυτη τη ψυχοφθορα διαδικασια του πρεπει. Εμεις τους τελευταιους μηνες κοντευαμε να χασουμε τη μπαλα τελειως. Του αντρα μου δυσκολευοταν να του σηκωθει, το σεξ ειχε γινει μια αφορητη βαρετη ρουτινα, μια διαδικασια 5 λεπτων, μονο και μονο γιατι δεν επρεπε να χασουμε τις μερες. Πραγματικα πιστευα οτι αν συνεχιζαμε ετσι, αργα η γρηγορα θα χωριζαμε. Ειχε χαθει καθε ειδους μαγειας δυστυχως. Θυμαμαι οτι πολλες φορες ηθελα απο τη μια να δημιουργησω ατμοσφαιρα, να κανω πιο αναλαφρο και ερωτικο το κλιμα, αλλα ημουν τοσο κουρασμενη ψυχολογικα που και η ιδια ελργα αντε να γινει να τελειωνουμε. Μεγαλο λαθος!  Προσπαθηστε να μην το κανετε κι εσεις, ξερω οτι ειναι δυσκολο, αλλα ειναι κριμα να χανουμε ετσι τις ομορφες στιγμες μας και να μην τις απολαμβανουμε με τον συντροφο μας!

Εε τους ερμους κ αυτούς..άντε εμείς όλες τις ώρες διαθέσιμες είμαστε..αυτοί έχουν κ τα υδραυλικά συστήματα να πάρουν μπρος.

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα ποσο σε καταλαβαίνω οπως και πολλα κοριτσια.αυτο το "πρεπει" να κανοθμε σεξ δεν είναι ευχάριστο καθολου εγω εχω πει ότι όταν κάνουμε σεξ τις γόνιμες με όταν κάνουμε άλλες φορές που απλα το θέλουμε εχει διαφορα .προσπαθώ να ξεφύγω από αυτό γιατί δεν βοηθάει κανέναν μας

Συμφωνω με αυτό που λες εχεις απόλυτο δίκιο εχω προσπαθήσει να το κάνω αλλά πάντα με πιάνει αγχος μην χάσουμε τις μερες χαχαχα

Καλημερα εγκυουλα μας τι κανεις εσυ ολα καλα;

@vasiliki2020 μου σχετικά καλά είμαι, πονάκια έχω μπροστά και στην μέση μου, ειδικά από τη δεξιά πλευρά. Εχθες το βράδυ είδα ελάχιστο ροζ στο σκούπισμα κι έπεσα ψυχολογικά πάλι. Κι αυτό το πράγμα που με τρώει η αγωνια για το τι θα γίνει και πως θα εξελιχθεί, με σκοτώνει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...