Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, TATAKI said:

Χαχαχα Μουκοσολβάν δεν πήρα. Ειχα κανει ορμονικες αυτό τον μήνα και ήταν πολύ καλές για τα χρονάκια μου. Δηλ. Fsh 10.. ειχα κάνει όμως και την σαλπιγγογραφία αυτό τον μήνα. Επαιρνα βιταμινες τις ovamax για καλύτερη ποιοτητα ωαρίων εδώ και κανα διμηνο. Τις ειχα σταματησει λογω της αλλεργιας και τις ξαναρχισα. Και το αγορι ήταν στο 3ο κουτι profertil

Τωρα τι να σου πω...η Παναγια που της άναψα κεράκι έκανε και αυτή το θαύμα της

Just now, Ellidr said:

Ααα μπορεί η σαλπιγγογραφια 

Να σου άνοιξε το δρόμο 

Τέλεια 

Α ωραία εγώ έχω fsh 7 

Αλλά οι συμφυσεις στη μήτρα δε βοηθάνε 

Τέλος πάντων όλα καλά θα πάνε και για μένα θέλω να πιστεύω 

 

Εννοειται πως θα πάνε. Καλέ τι λες; τελειωνε με το καλό την υστερο και θα δεις πως θα έρθει. Με fsh 7 το συζητάς; βρηκες το θεματάκι σου και θα έρθει το μωράκι σου. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, TATAKI είπε:

Τωρα τι να σου πω...η Παναγια που της άναψα κεράκι έκανε και αυτή το θαύμα της

Αχ και να ξέρεις πόσα κεράκια έχω ανάψει και πόσες προσευχές έχω κάνει 

Αλλά πιστεύω θα έρθει και σε μένα 

 

Just now, TATAKI είπε:

Τωρα τι να σου πω...η Παναγια που της άναψα κεράκι έκανε και αυτή το θαύμα της

Εννοειται πως θα πάνε. Καλέ τι λες; τελειωνε με το καλό την υστερο και θα δεις πως θα έρθει. Με fsh 7 το συζητάς; βρηκες το θεματάκι σου και θα έρθει το μωράκι σου. 

Σήμερα είναι η μέρα σου 

Το γιορτάζουμε στην ομάδα 

Που είστε όλες ..........

Ξυπνηηηηηηστεεεε 

Χαχαχαχα

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Τωρα τι να σου πω...η Παναγια που της άναψα κεράκι έκανε και αυτή το θαύμα της

Κορίτσι μου κλαίω από χαρά και συγκίνηση!!!είσαι έγκυος είναι ξεκάθαρο το τεστ!!! Μπράβο καρδιά μου!!!!ξεκουράσου τώρα και απόλαυσε το όμορφο ταξίδι που ξεκινάει. Με γέμισες αισιοδοξία ότι όλα μπορούν να συμβούν!!! Πίστεψε το και στείλε μας όση μπεμπεδοσκονη θέλεις!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Αχ και να ξέρεις πόσα κεράκια έχω ανάψει και πόσες προσευχές έχω κάνει 

Αλλά πιστεύω θα έρθει και σε μένα 

 

Θα έρθει κούκλα μου. Θα δεις μολις τελειωσεις την υστερο...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ και να ξέρεις πόσα κεράκια έχω ανάψει και πόσες προσευχές έχω κάνει 

Αλλά πιστεύω θα έρθει και σε μένα 

 

Σήμερα είναι η μέρα σου 

Το γιορτάζουμε στην ομάδα 

Που είστε όλες ..........

Ξυπνηηηηηηστεεεε 

Χαχαχαχα

 

Σήμερα έχουμε γιορτή μεγάλη!!!!το κορίτσι μας είναι έγκυος!!! Κλαιωωωω από χαρά!!!

Έχω ανάψει κεριά λαμπάδες και έχω προσευχηθεί πολλές φορές αλλά δεν....

Ακούω τις εγκυουλες μας όμως που μας καλούν να πάμε απέναντι και πιστεύω σε λίγο θα είμαστε όλες παρέα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Chrussa1982 είπε:

Σήμερα έχουμε γιορτή μεγάλη!!!!το κορίτσι μας είναι έγκυος!!! Κλαιωωωω από χαρά!!!

Έχω ανάψει κεριά λαμπάδες και έχω προσευχηθεί πολλές φορές αλλά δεν....

Ακούω τις εγκυουλες μας όμως που μας καλούν να πάμε απέναντι και πιστεύω σε λίγο θα είμαστε όλες παρέα!!!

Έτσι είναι 

Όλα θα πάνε καλά για όλες μας 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 said:

Κορίτσι μου κλαίω από χαρά και συγκίνηση!!!είσαι έγκυος είναι ξεκάθαρο το τεστ!!! Μπράβο καρδιά μου!!!!ξεκουράσου τώρα και απόλαυσε το όμορφο ταξίδι που ξεκινάει. Με γέμισες αισιοδοξία ότι όλα μπορούν να συμβούν!!! Πίστεψε το και στείλε μας όση μπεμπεδοσκονη θέλεις!!!

 

Κλαίτε εσείς, κλαίω και εγώ, αχ Παναγία μου να είναι αλήθεια όλο αυτό που ζω. Χρύσα μου αν μπόρεσα εγώ στα σχεδόν 43 ,τι να πω βρε για εσάς τα πιπινια; φυσικά θα έρθει η στιγμή σας και θα κλαίω και εγώ για εσάς. Έχω νιώσει την αγωνία σας, το ενδιαφέρον σας, τι να λέμε τώρα; ειμαστε ολες μαζι σε αυτό... αυτή την στιγμή έχω πάθει σοκ.. η αλήθεια ειναι πως χάρηκα φυσικά πολύ και δεν το πολυπιστεύω περισσότερο σαν άμυνα. Θέλω να πω πως η περίπτωση να μην πάει καλά είναι πάρα πολύ αυξημένη καθαρά λόγω ηλικίας αλλά πέτυχα τον πρώτο στόχο. Της σύλληψης!!! Με το θετικό μου τεστάκι, μετά είναι η χοριακή, μετά ο υπέρηχος..κάθε βήμα ένας στόχος. Μακάρι να με αξιώσει η Παναγία να κρατήσω αγκαλιά ένα γερό μωράκι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Κλαίτε εσείς, κλαίω και εγώ, αχ Παναγία μου να είναι αλήθεια όλο αυτό που ζω. Χρύσα μου αν μπόρεσα εγώ στα σχεδόν 43 ,τι να πω βρε για εσάς τα πιπινια; φυσικά θα έρθει η στιγμή σας και θα κλαίω και εγώ για εσάς. Έχω νιώσει την αγωνία σας, το ενδιαφέρον σας, τι να λέμε τώρα; ειμαστε ολες μαζι σε αυτό... αυτή την στιγμή έχω πάθει σοκ.. η αλήθεια ειναι πως χάρηκα φυσικά πολύ και δεν το πολυπιστεύω περισσότερο σαν άμυνα. Θέλω να πω πως η περίπτωση να μην πάει καλά είναι πάρα πολύ αυξημένη καθαρά λόγω ηλικίας αλλά πέτυχα τον πρώτο στόχο. Της σύλληψης!!! Με το θετικό μου τεστάκι, μετά είναι η χοριακή, μετά ο υπέρηχος..κάθε βήμα ένας στόχος. Μακάρι να με αξιώσει η Παναγία να κρατήσω αγκαλιά ένα γερό μωράκι

Κλαίμε κορίτσι μου είναι δυνατόν να μη χαρούμε;;αφού μαζί τα περνάμε όλα αυτά όπως είπες και εσύ. Όλα θα πάνε καλά θα δεις!! Όσο για το άγχος απόλυτα λογικό το βρίσκω με τόσα που πέρασες αλλά το θαύμα της σύλληψης ήρθε!!! Λίγο υπομονή για την χοριακη και την τρίτη θα γιορτάσουμε πάλι!!!αλήθεια στον άντρα σου το είπες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 said:

Κλαίμε κορίτσι μου είναι δυνατόν να μη χαρούμε;;αφού μαζί τα περνάμε όλα αυτά όπως είπες και εσύ. Όλα θα πάνε καλά θα δεις!! Όσο για το άγχος απόλυτα λογικό το βρίσκω με τόσα που πέρασες αλλά το θαύμα της σύλληψης ήρθε!!! Λίγο υπομονή για την χοριακη και την τρίτη θα γιορτάσουμε πάλι!!!αλήθεια στον άντρα σου το είπες;

Σε ευχαριστώ @Chrussa1982 μου. Τον ξύπνησα άρον άρον. Έπαθε σοκ κοιτουσε μέσα στον ύπνο του το τεστ. Σηκώθηκε μετά του λέω το περίμενες; οχι μου λεει αλλά το προσπαθήσαμε, κάναμε τόσα πράγματα.  Χαρούμενος αλλά συκρατημένος. Μη σας πω αγχωθηκε χαχαχα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Αποφάσισα 3 μέρες πριν την περίοδο να κάνω τεστ. Είχα πει να μην δίνω σημασία σε συμπτώματα αλλά ένιωθα ένα βάρος, ένα αίσθημα πίεσης χαμηλά. Εχθές είχα και πονους περιόδου που εγώ δεν έχω ποτέ. Το αποτέλεσμα είναι στο προφίλ μου. Ενα αχνό θετικό τεστ. Τουλάχιστον απο κοντά φαίνεται ένας ωραίος συγκινητικός σταυρός. Φοβάμαι πάρα πολύ, εχθές είχα έντονα πονάκια περιόδου. Είμαι; να το πιστεψω; χιλιαδες σκέψεις και τρέμω...αν είμαι, αν πρέπει να πάρω την γιατρό μου να μου δώσει κάτι πχ ουλτρο, χοριακη μπορω την Τριτη για να μου το επιβεβαιωσει... εχασα καθε ψυχραιμια...

Έλα ρε συμμαθήτριά πολύ χάρηκα με το καλό...άντε αδειάζει η παλιοσειρα χαχαχαχα.θα πάρουμε φορά τώρα...μην σε απασχολούν τα πονακια ...νορμάλ είναι...θα στα λέω τώρα γιατί τα ξέχασες μου φαίνεται χαχαχα.κ λογικό..πονακια περιόδου είναι το μόνο σίγουρο..εγώ ακόμα τα έχω..αφού μεγαλώνει η μήτρα...πήγαινε για χοριακη τρίτη πάρε κ τον γιατρό σου να σε βάλει σε σειρά...

Just now, Chrussa1982 είπε:

Σήμερα έχουμε γιορτή μεγάλη!!!!το κορίτσι μας είναι έγκυος!!! Κλαιωωωω από χαρά!!!

Έχω ανάψει κεριά λαμπάδες και έχω προσευχηθεί πολλές φορές αλλά δεν....

Ακούω τις εγκυουλες μας όμως που μας καλούν να πάμε απέναντι και πιστεύω σε λίγο θα είμαστε όλες παρέα!!!

Ναι ...σας καλούμε σαν τις σειρήνες από απέναντι..εγώ είμαι κ φάλτσα..αλλά δεν μπορείς να πεις πιάνει χαχαζαχαχαχα...μας φαντάστηκα γοργόνες χαχαχαχα.ολες θα έρθετε είναι σίγουρο..σήμερα για να μείνει ζευγάρι άτεκνο πρέπει να υπάρχουν σοβαρά άλυτα θέματα που καμία μας δεν έχει...όλες μας ψάχνουμε κ ψάξαμε το πρόβλημα κ βρίσκουμε την λύση..κ εγώ με ένα τσουβαλι φάρμακα ξεκίνησα εγκυμοσύνη κ όλες κάνουμε τις ενέργειες μας για να φτάσουμε στον στόχο..αλλά τα όπλα τα έχουμε..όλα καλά θα πάνε.

Just now, Ellidr είπε:

Αχ και να ξέρεις πόσα κεράκια έχω ανάψει και πόσες προσευχές έχω κάνει 

Αλλά πιστεύω θα έρθει και σε μένα 

 

Σήμερα είναι η μέρα σου 

Το γιορτάζουμε στην ομάδα 

Που είστε όλες ..........

Ξυπνηηηηηηστεεεε 

Χαχαχαχα

 

Φίλη μου δύο φορές Τήνο πήγα στα γόνατα..περισυ κ φέτος..περισυ έπιασα το έχασα..συνέχισα όμως κ ξαναπήγα να παρακαλέσω..κ είπα άλλη μια φορά στο ζητάω κ μετά εσύ ξέρεις αν δεν πρέπει..κ μου το δωσε πιστεύω αυτή την φορά...ένα μήνα μετά κ τις δύο φορές που πήγα Τήνο έπιασα...αλλά όπως λέει το ρητό συν Αθηνά κ χείρα κινει.αν το γράφω σωστά..η Παναγία έστελνε εγώ όμως έπρεπε να βρω την αιτία που δεν έμεναν τα έμβρυα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Αποφάσισα 3 μέρες πριν την περίοδο να κάνω τεστ. Είχα πει να μην δίνω σημασία σε συμπτώματα αλλά ένιωθα ένα βάρος, ένα αίσθημα πίεσης χαμηλά. Εχθές είχα και πονους περιόδου που εγώ δεν έχω ποτέ. Το αποτέλεσμα είναι στο προφίλ μου. Ενα αχνό θετικό τεστ. Τουλάχιστον απο κοντά φαίνεται ένας ωραίος συγκινητικός σταυρός. Φοβάμαι πάρα πολύ, εχθές είχα έντονα πονάκια περιόδου. Είμαι; να το πιστεψω; χιλιαδες σκέψεις και τρέμω...αν είμαι, αν πρέπει να πάρω την γιατρό μου να μου δώσει κάτι πχ ουλτρο, χοριακη μπορω την Τριτη για να μου το επιβεβαιωσει... εχασα καθε ψυχραιμια...

Αααα αααα!!!!! Είσαι είσαι είσαι!!!!! Είσαι και παραείσαι! Είναι θετικότατο!!! Τι χαρά είναι αυτή κοριτσάκι μου!!! Πάρε τηλέφωνο το γιατρό σου να σου πει τι πρέπει να κάνεις και όσο μπορείς, μείνε χαλαρή! Τι λαλακιες λέω,... Τέλος πάντων, προσπάθησε να μείνεις χαλαρή! Τι τέλεια νέα Παναγία μου! Να πάνε όλα καλά Τατη μου, να πάνε όλα κατ' ευχήν! Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Έλα ρε συμμαθήτριά πολύ χάρηκα με το καλό...άντε αδειάζει η παλιοσειρα χαχαχαχα.θα πάρουμε φορά τώρα...μην σε απασχολούν τα πονακια ...νορμάλ είναι...θα στα λέω τώρα γιατί τα ξέχασες μου φαίνεται χαχαχα.κ λογικό..πονακια περιόδου είναι το μόνο σίγουρο..εγώ ακόμα τα έχω..αφού μεγαλώνει η μήτρα...πήγαινε για χοριακη τρίτη πάρε κ τον γιατρό σου να σε βάλει σε σειρά...

Ναι ...σας καλούμε σαν τις σειρήνες από απέναντι..εγώ είμαι κ φάλτσα..αλλά δεν μπορείς να πεις πιάνει χαχαζαχαχαχα...μας φαντάστηκα γοργόνες χαχαχαχα.ολες θα έρθετε είναι σίγουρο..σήμερα για να μείνει ζευγάρι άτεκνο πρέπει να υπάρχουν σοβαρά άλυτα θέματα που καμία μας δεν έχει...όλες μας ψάχνουμε κ ψάξαμε το πρόβλημα κ βρίσκουμε την λύση..κ εγώ με ένα τσουβαλι φάρμακα ξεκίνησα εγκυμοσύνη κ όλες κάνουμε τις ενέργειες μας για να φτάσουμε στον στόχο..αλλά τα όπλα τα έχουμε..όλα καλά θα πάνε.

Φίλη μου δύο φορές Τήνο πήγα στα γόνατα..περισυ κ φέτος..περισυ έπιασα το έχασα..συνέχισα όμως κ ξαναπήγα να παρακαλέσω..κ είπα άλλη μια φορά στο ζητάω κ μετά εσύ ξέρεις αν δεν πρέπει..κ μου το δωσε πιστεύω αυτή την φορά...ένα μήνα μετά κ τις δύο φορές που πήγα Τήνο έπιασα...αλλά όπως λέει το ρητό συν Αθηνά κ χείρα κινει.αν το γράφω σωστά..η Παναγία έστελνε εγώ όμως έπρεπε να βρω την αιτία που δεν έμεναν τα έμβρυα..

Σε ακούω σειρήνα μου και ανυπομονώ να περάσω απέναντι!!! Τόση χαρά σήμερα ούτε δικό μου να ήταν το θετικό τεστακι!!! Θυμάμαι που όταν ήσουν η μοναδική έγκυος στην παρέα μας λέγαμε ότι μέχρι το Πάσχα θα είμαστε παρέα όλες μαζί και ήδη μετράμε 4 αν θυμάμαι καλά. Οπότε έχουμε όλες τις πιθανότητες με το μέρος μας!!! Είναι γεμάτη αγάπη και σύμπνοια η παρέα μας και η θετική ενέργεια απλώνετε παντού!!! Λέω πχ εάν έτυχε σε εσάς με περισσότερα προβλήματα από εμένα γιατί όχι κ σε εμένα?? Πιστεύω μέχρι τέλος του μήνα θα έχουμε κ άλλα θετικά τεστακια !!! Και μετά θα γκρινιάζουμε για τα κιλά μας χαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ και να ξέρεις πόσα κεράκια έχω ανάψει και πόσες προσευχές έχω κάνει 

Αλλά πιστεύω θα έρθει και σε μένα 

 

Σήμερα είναι η μέρα σου 

Το γιορτάζουμε στην ομάδα 

Που είστε όλες ..........

Ξυπνηηηηηηστεεεε 

Χαχαχαχα

 

Ξυπνησαμε και χοροπηδαμε!!! Σου ρχεται κι εσένα το μωρό, βρήκες το πρόβλημα, το έλυσες, θέμα χρόνου είναι μόνο τώρα! Εύχομαι το συντομότερο! 

Just now, Chrussa1982 είπε:

Σήμερα έχουμε γιορτή μεγάλη!!!!το κορίτσι μας είναι έγκυος!!! Κλαιωωωω από χαρά!!!

Έχω ανάψει κεριά λαμπάδες και έχω προσευχηθεί πολλές φορές αλλά δεν....

Ακούω τις εγκυουλες μας όμως που μας καλούν να πάμε απέναντι και πιστεύω σε λίγο θα είμαστε όλες παρέα!!!

Έρχεται κι η σειρά σου!!! Όλες θα μείνετε! Μπορεί να μείνω ακόμα κι εγώ έτσι όπως πάει η ομάδα!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte said:

Αααα αααα!!!!! Είσαι είσαι είσαι!!!!! Είσαι και παραείσαι! Είναι θετικότατο!!! Τι χαρά είναι αυτή κοριτσάκι μου!!! Πάρε τηλέφωνο το γιατρό σου να σου πει τι πρέπει να κάνεις και όσο μπορείς, μείνε χαλαρή! Τι λαλακιες λέω,... Τέλος πάντων, προσπάθησε να μείνεις χαλαρή! Τι τέλεια νέα Παναγία μου! Να πάνε όλα καλά Τατη μου, να πάνε όλα κατ' ευχήν! Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια! 

Αγαπημένη μου φιλενάδα, η γηραιά κυρία της παρέας δεν είχε πει ακομα την τελευταία της κουβέντα που λενε χαχαχα. Αν το clearblue δεν με εχει κοροιδέψει, την Τρίτη που θα κάνω χοριακή θα πανηγυρίσω επίσημα. Χαλαρή; τι χαλαρή; εισαι καλά; χαχαχα ο πανικός ο ίδιος είμαι. Το τεστάκι μου στέγνωσε και ο σταυρός είναι παντακάθαρος Παναγία μου. Το έχω στην τσέπη μου και το κοιτάω. Φυσικά θυμάμαι και την γιατρό μου που μου ειπε πρόσφατα πως και σύλληψη να πετύχουμε δεν σημαίνει....οχι οχι...ολά καλά θα πάνε. Θα φέρω στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι, ένα παιδάκι ακόμα, ένα αδελφάκι επιτέλους για το κορίτσι μου. Με τον άντρα μου ξεφυγαμε συζητούσαμε σε τι κατάσταση είναι η κούνια που έχουμε..αναμεικτα συναισθήματα.

Κορίτσια μην εγκαταλείπετε. Τα θαύματα γίνονται!!! Πιστεψτε το!!! 

Quote
Just now, Emilly800 said:

Έλα ρε συμμαθήτριά πολύ χάρηκα με το καλό...άντε αδειάζει η παλιοσειρα χαχαχαχα.θα πάρουμε φορά τώρα...μην σε απασχολούν τα πονακια ...νορμάλ είναι...θα στα λέω τώρα γιατί τα ξέχασες μου φαίνεται χαχαχα.κ λογικό..πονακια περιόδου είναι το μόνο σίγουρο..εγώ ακόμα τα έχω..αφού μεγαλώνει η μήτρα...πήγαινε για χοριακη τρίτη πάρε κ τον γιατρό σου να σε βάλει σε σειρά...

Ναι ...σας καλούμε σαν τις σειρήνες από απέναντι..εγώ είμαι κ φάλτσα..αλλά δεν μπορείς να πεις πιάνει χαχαζαχαχαχα...μας φαντάστηκα γοργόνες χαχαχαχα.ολες θα έρθετε είναι σίγουρο..σήμερα για να μείνει ζευγάρι άτεκνο πρέπει να υπάρχουν σοβαρά άλυτα θέματα που καμία μας δεν έχει...όλες μας ψάχνουμε κ ψάξαμε το πρόβλημα κ βρίσκουμε την λύση..κ εγώ με ένα τσουβαλι φάρμακα ξεκίνησα εγκυμοσύνη κ όλες κάνουμε τις ενέργειες μας για να φτάσουμε στον στόχο..αλλά τα όπλα τα έχουμε..όλα καλά θα πάνε.

Φίλη μου δύο φορές Τήνο πήγα στα γόνατα..περισυ κ φέτος..περισυ έπιασα το έχασα..συνέχισα όμως κ ξαναπήγα να παρακαλέσω..κ είπα άλλη μια φορά στο ζητάω κ μετά εσύ ξέρεις αν δεν πρέπει..κ μου το δωσε πιστεύω αυτή την φορά...ένα μήνα μετά κ τις δύο φορές που πήγα Τήνο έπιασα...αλλά όπως λέει το ρητό συν Αθηνά κ χείρα κινει.αν το γράφω σωστά..η Παναγία έστελνε εγώ όμως έπρεπε να βρω την αιτία που δεν έμεναν τα έμβρυα..

Συυμαθήτρια σε ευχαριστώ πολύ και ετοιμάσουν να βοηθησεις με τις απορίες και τα άγχη μου...δεν το πιστεύω οτι συμβαίνει, δεν το πιστεύω.

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Αγαπημένη μου φιλενάδα, η γηραιά κυρία της παρέας δεν είχε πει ακομα την τελευταία της κουβέντα που λενε χαχαχα. Αν το clearblue δεν με εχει κοροιδέψει, την Τρίτη που θα κάνω χοριακή θα πανηγυρίσω επίσημα. Χαλαρή; τι χαλαρή; εισαι καλά; χαχαχα ο πανικός ο ίδιος είμαι. Το τεστάκι μου στέγνωσε και ο σταυρός είναι παντακάθαρος Παναγία μου. Το έχω στην τσέπη μου και το κοιτάω. Φυσικά θυμάμαι και την γιατρό μου που μου ειπε πρόσφατα πως και σύλληψη να πετύχουμε δεν σημαίνει....οχι οχι...ολά καλά θα πάνε. Θα φέρω στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι, ένα παιδάκι ακόμα, ένα αδελφάκι επιτέλους για το κορίτσι μου. Με τον άντρα μου ξεφυγαμε συζητούσαμε σε τι κατάσταση είναι η κούνια που έχουμε..αναμεικτα συναισθήματα.

Κορίτσια μην εγκαταλείπετε. Τα θαύματα γίνονται!!! Πιστεψτε το!!! 

 

Χαχαχαχα.λοιπον άσε τις ανησυχίες όλα καλά θα πάνε δεν έχεις ιστορικό να φοβάσαι..εδώ πάμε καλά εμείς με την φωτεινή που είχαμε κ τις ατυχίες μας...να σκέφτεσαι κ να ονειρευεσαι κ να χαίρεστε με τον αντρουλη σου.δεν έχετε λόγο να μην το κάνετε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...